24 szep 22, 17:32:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196110 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2805 Dátum: 10 jún 19, 10:38:45 »

Én nem mondtam, hogy Ita legyőzhetettlen mert bőven vannak akik 1 vs 1-be lenyomnák lásd pein, madara de főleg a 4.
De abba majdnem biztos vagyok,hogy a 3 sannint beverné. Egyedül aki ellenfél lenne neki az talán jiraya remete formában, de a susano áthatolhatattlan és igaz hogy elfáradna eléggé a szeme de beverné őket sztem.

Hát kakuzu vs deiel: sztem kakuzu beverné deidarát, mert az a 4 szíc azért nem kellemes + kakuzu elég jól tudja kombinálni az elemeket, bár ha deidara felrobbantja magát, mint sasuke ellen akkor...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2806 Dátum: 10 jún 19, 10:52:12 »

Szerintem Dei-nél az önfelrobbantást ne nézzük,nem fogja ész nélkül használni...azonban így is lehozná Kakikát
Kakuzu vs dei: Kakuzu az esélyesebb, mert dei csak föld elemet használ, azt meg villámal veri.

használ tüzet is,azzal robbantja fel a cuccokat.

de legalább végre valaki egyetért velem:D

traavis:a Susanoo nem áthatolhatatlan,mangában láttunk rá példát hogy beverték.

a Tsukoyomi télleg problémás lenne,de nem hiszem hogy Ita használná ha nem muszáj.Mint láttuk utána el kell mennie pihenni,amit a másik 2 Sannin nem hiszem hogy jó szemmel nézne...
PLUSZ:amikor Itachi meg Kisame el akarták rabolnii Narutot,Itachi mondta hogy felesleges rájuk támadni,ha még erősítést kérnének se vernék le Jiraiyát...
és azért Oro se gyenge,ergo semmi esélye nincs szeritnem...
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2807 Dátum: 10 jún 19, 11:26:52 »

Mutat harcot? Mutat akár egyetlen ütösebb technikát is azon kivül hogy átenged magán mindent? Annyit mondd hangsúlyozom mondd hogy ö Madara. Fogalmunk sincs az erejéről. Képzeld végignéztem a részeket nemkell lenézni mert azt nem szeretem ^^ Ha mondasz egy manga oldalszámot amin Tobi bemutatja a teljes erejét várom.
nem akarok vitázni,mert 1. hszbe le van írva Mosolyog,de ha Tobi=Madara,márpedig ez már szinte biztos,akk valszeg erősebb Itachinál,mert van Eternal mangekyouja,Orot,pedig Itachi eléggé megalázta Nevet
Lenézni nemakartalak,csak ha már tudjuk,h kikicsoda,akkor következtetni is lehet.
A többivel meg meggyőztél Mosolyog


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/10               < ---- ennyit arról hogy Madara erős, ezért mondtam hogy nem ismerjük a képességeit.

Megnézem hogy Itachi kivéd egy chibaku tenseit. Susanoo ide Susanoo oda az a technika biztos hogy kicsinálja.

Itachi v 3 sannin : Ne röhögtessetek már. Itachi nyer ? jó vicc. Tsuande megidézi Katsuyut és mindenkinek ad egy darabot magából Katsuyu, amit az amaterasu ellen símán be lehet áldozni. Itachi Susanooja inkább védekező és pont ez a baj. Nem tud elég gyorsan támadni. Jiraiya remete formában kikerüli Oro meg addig max hátul marad. És egy óriás rasengan ha nem is töri szét ,de meggyengiti Itachi susanoo-ját ráadásul Itachi még nemtudta körbevenni amaterasuval mint Sasuke. Genjutsu megint nem jön jól. Ha Tsunade leidézi Katsuyut ö ki tud hozni mindenkit genjutsuból. 3 Sannin lehozná símán.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 19, 11:33:22 írta Lew » Naplózva


Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2808 Dátum: 10 jún 19, 14:05:37 »

A most következő "pár" sor csak néhány személyes vélemény, én nem akarok senkivel se kötekedni, de nem kéne viccet csinálni a topic-ból. Az értelmes érvelés a lényeg, és nem az, hogy azt hozzuk ki győztesnek, aki a kedvencünk.

Itachi vs. 3 Legendás Sannin

Ilyeneket írtok, hogy "sztem Itachi" és hol az érv? Tök felesleges hozzászólás, ezért kár írni.
"Itachinak csak egy susano kellene és kész minden megvan oldva... Tsunade alapból haszontalan semmire se lenne jó, Orochimaru meg Jiraya meg nem lenne vmi nehéz falat Itachinak" Egy Susanoo? És még is meddig tudná tartani? Egy az egy ellen oké, de így csak ki kéne várniuk amíg elemészti a chakra-ját, Tsunade mért nem jó semmire? Nem ő a ninja világ legjobb gyógyítója? Nem ő tartotta életben a sok konohai-t? Jiraiya és Oro nem lenne nagy falat? Ez még viccnek is rossz, akkor ki a nagy falat ha nem ők? Ez a kettő pont, hogy a legerősebb shinobi-k táborát erősíti.

Azért gondolkozzunk már, Itachi egyedül néz szembe három legendás shinobi-val, Tsunade, aki fizikailag a ninja történelem egyik legerősebb alakja, és a legjobb gyógyító akit csak ismerünk. A hatalmas Jiraiya, aki képes a sennin forma folyamatos használatára, és rengeteg jutsu-ja van. Orochimaru, a shinobi világ legnagyobb kutatója, a legendás Fehér kígyó. Akár négy Edo Tensei-el ( legalábbis eddig ennyit láttunk maximum egyszerre, de ez akár lehet több is, viszont ez az, ami tuti ) felélesztett shinobi. Katsuyu, a gyógyító meztelen csiga, Manda és sok más kisebb kígyó, Pa, Ma, Gamabunta, Gamaken és a többi varangy.

Azt ne mondja nekem valaki, hogy nem gyanús ez a mérhetetlen túl erő.

Láttunk olyat, hogy Itachi egyszerre több embert tett genjutsu-ba? Nem, akkor erre nem lehet építeni, ő meg nem hülye, amíg eggyel szórakozik, széttépik. Persze ott van a Susanoo, és a legendás felszerelése, de nyilván nem fogja egyből használni, csak ha már mindent bevetett. Nyilván néhány shuriken, meg Katon nagyon kevés lenne, szóval elég hamar az MS-hez kell nyúlnia, nézzük mi történne ekkor.

Feltehetőleg Orochimaru jól ismeri a Sharingan-t, de ha az MS-t nem is, Jiraiya akkor is tudja jól, hogy bizony azok a fekete lángok nem éppen érhetnek hozzá semmihez. A sharingan méltán híres genjutsu képességei-t mindenki ismeri, de mivel nem egyedül vannak szerintem ettől nem kell félniük, még ha valaki kap is egy olyat mint Kakashi, Tsunade a háttérben helyre pofozza.
A Susanoo meg ugye a csodafegyver, egyetlen hátránya, hogy ha messzről folyamatosan tűz alatt tartják Itachi-t, ergo ha folyamatosan fent kell tartania, elfogy a chakra-ja, és meghal.
Orochimaru a Kusanagi-val, Jiraiya az tűhajjal, Ma és Pa segítségével pedig a lálngoló olajtengerrel, vagy hasonló nagy erejű jutsu-kkal tud távolról támadni, de akár még Gamabunta is be tudna szálni. Még ha azt nem is vesszük figyelembe, hogy nyilván a Susanoo-nak is van egy leterhelhetősége, ami után beadja a kulcsot, vajon kinek fogy el hamarabb a chakra-ja? Nyilván annak aki nagyobb chakra igényű jutsu-t használ, és kevesebb a chakra-ja, és úgyan nem tudjuk Itachi-nak mennyi van, de ugye azt igen, hogy a Sennin edzés csak és kizárólag hatalmas chakra mennyiséggel kivitelezhető, szóval ero-sennin-nek van mit a tejbe aprítania. Ugye ott van még a speciális kardja is, de mivel távolról támadnak, tudnak ellene védekezni, Oro se hagyná magát leszúrni egy normális helyzetben. Igen, a Yamata no Orochi forma, egy nem normál helyzet, és láttuk, hogy a négy farkú Kyuubi lövedéke ellen is védekezett, mert nem hülye, ahogy egyik Sannin se, nem holmi genin-ekről beszélünk, akik belesétálnak az Amaterasu-ba. Ja igen, Ita még tudna ezzel is támadni, de ez se egy legyőzhetetlen technika, rendelkezésre áll négy Edo Tensei-elt shinobi, nem egy kígyó, mivel ugye Oro nem egy állatbarát, de akár ő maga is, mert egy pár vedlést lazán kibír. Viszont mivel ő nem Pien, nem tud egyszerre száz felé figyelni, hiába használja az Amaterasu-t, közben sebezhető. És túlerőben sebezhetőnek lenni egyenlő a halállal.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2809 Dátum: 10 jún 19, 16:05:07 »

Hmm Itachi nem tudná egyszerre legyőzni a 3 Sannint, mert ők tényleg a legjobbak közé tartoznak és nem is hülyék. Mindazonáltal megszenvedénnek Itachival, mert ő messze felülmúlja őket- persze egyesével gondolom-, mert ha jól tudom egyik Sannin sem volt 11évesen (vagy 13?) Anbu vezető... Méltó ellenfelek, persze.
Ha Itachi tudná, hogy (és biztos tudná), hogy Tsunade a gyógyitó valószínüleg őt kapná el Tsukoyamival. És írták már, hogy genjutsuval nem szórakozna, meg azt fentartni körülményes- szerintem nem, de most nem ez a lényeg- a Tsukoyamit nem igen kell fentartani, mert ugye az valójában egy pillanat és csak Tsukoyamin belül 72 óra ugye..ha emlékezték az első Kaskahi, Itachi találkozásnál, a többiek mondták, hogy egyből térdre esett, ő meg csodálkozott, hogy mi van, mert ő 72 órát élt meg. És mielőtt vki lehülyézne, persze csak Itachi tudott időt is manipulálni. Tsukoyami után meg elég harcképtelen bárki (Kakashi pl csomót kórházban volt..), aztán meg már csak ketten vannak ellene. Ketten szerintem lehoznák, bááár Nyelvesít Ugye egyikük sem ismeri a Susanoot, tehát nem igazán tudják, hogy pontosan mi az. A meglepetés ereje... Az, hogy egy nagy rasengan gyengítené, ugye Itának ott volt az a pajzs ami Mindent hárít. Viszont azt meg kétlem, hogy azonnal Susanoo lenne, mert 1. nem olyan forrófejű, 2. okos és spórol a chakrával ha még ketten vannak. Viszont persze mindidáig nem tétlenek a Sanninok sem. Mondjuk gondolom Jiraya nem remete formában közlekedik és ahoz, hogy azt használja idő kell ugye. Az időt meg húzhatja Oro egy edo tenseivel, arra meg hülyeség az amaterasu mert nem halnak meg, nem? Ráadásul Ita nem Amaterasuzik csak úgy. Ha meg Jiraya bent van remete formában onnan cumi van Itának, mert ugye ő sem tudja mi az és ha meglepik egy gyors fejerugással...hát ott bekábul az biztos Nevet  Itachi rohadt jó volt meg minden és bírtam, de a 3 Sannin összjátéka szerintem sok lenne neki, azért ő sem mindenható, ahogy Pein sem volt az Nevet Szerintem nem lehet az a sok békát egyszerre megidézni csak egyszerre egyet, mert akkor Pein ellen miért csak egyet használt? Narutonál meg ugye ők együtt "jöttek".
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2810 Dátum: 10 jún 19, 16:21:12 »

Vki írta, hogy Katsuyu ott van. És ki az a Katsuyu? Hiába tud gyógyítani, egy Amaterasu után, nem hiszem, hogy bárkit is lehet meggyógyítani. Egy Genjutsuval beszivatná mind3-at.

Ha kitörnek a genjutsuból, akkor is Tsunadét (aki sztem már lassú és öreg is) amaterasuval bezúzná. Ezután megidéznék Gamabuntát és a többi békát, plussz Oro a Mandát. Ekkor Susanooval bezúzná az összes állatot (láthattuk Pein vs Naru-nál hogy elég lassúak ezek a varangyok)
Azon múlik a dolog ezután, hogy Jiraiya Chou Oodama Rasen-taren-gan-ja (najon teccik ez a név Nevet, sztem ő is tud hasonlót) áttöri-e a Susanoo-t. Ha igen, akkor még Orot elkapná a Tsukoyomival, de utána Jiraiya kivédeni az összes támadási kisérletet, és végül Jiraiya nyerne.

De ha a Rasengan nem töri át a Susanoot, akkor azzal megölné Jiraiya-t is
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2811 Dátum: 10 jún 19, 17:22:42 »

Azért nem úgy van az, hogy lazán csak egy Amaterasu meg lazán egy Tsukoyami plusz Susanoo, mivel mindhárom, főleg Susanoo sok chakrát igényleg, ráadásul mivel Itanak csak sima MS volt, az még így saját magát is strapálja. Ita Susanooja meg gyakorlatilag mindent kivéd a pajzs miatt. Susanoo alapból tökéletes védelem, Itának meg az a pajzs is ott van...ami Mindent visszaver (zetsu mondta az Ita vs Sasuke harcnál). Katsuyu az a nagy csiga ami királyul tud gyógyítani, legalábbis a falut azt tartotta életben, már aki nem halt bele az isteni Shinra tenseibe Nevet
Itachi nem is Amaterasu, Susanoo beállítottságú volt. Az Sasuke és a kettőt ne keverjük össze. Itachi genjutsu mániás volt meg több sima teknikát használt szerintem. Sasuke ellen azért csak a szemét használta szinte, hogy Sasuket is legyengítse annyira, hogy kijöjjön Orcsimarcsi meg, hogy magát is lestrapálja és meghaljon Sasuke által, aki így megkapja a MS-t. Én meg úgy emlékszem hogy Jiraya csak egy olyan nagy rasengant tudott csinálni.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2812 Dátum: 10 jún 19, 21:40:53 »

Pein vs Yondaime?
Szerintem egyértelműen Yondaime, mert a testvillanás jutsu odabasz. Kb olyan gyors lenne, hogy Peint már csak azt látná, hogy repül el, csak 6féleképpen xD Vagy ha Yondaime csak egyszer hozzáérne, már meg is jelölte és onnan már nem számít semmi, egy teleportálos Rasengan és csá. Aztán Istenbirodalom Peinnek drágább lesz a temetés, mert hat koporsó meg hat sír..hmm biztos nem olcsó Nevet Egyeltalán esélyes vki Yondaime ellen? Mondjuk valaki akinek nagyon jó védelme van, hogy azt a tempót valamivel kompenzálja.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
sramek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2813 Dátum: 10 jún 19, 21:45:46 »

Pein igenis esélyes lenne mert ha belegondolsz megosztott volt a látása szal ha bevillanna az eggyik pein mög azt a másik látná és ki tudna hajolni. Ha yondaime nem ismeri pein képességeit akkor pein nyerne mert pl: otvannak az idézések vagy jöhet a rasengan mert a pufikapitány elszívja a ninjutsukat, ha pedig közel kerülne peinhez akkor egy shinra tensei és puff yondaime repül amerre lát. Viszont ha a 4. ismerné pein képességeit akkor sokkal kiélezettebb lenne a küzdelem, mivel tuti előállna vmi jó kis taktikával. A megjelöléssel kapcsban annyit, hogy nemhinném hogy pein csak ott álna és várná hogy yondaime megjelöli őt.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2814 Dátum: 10 jún 19, 22:00:08 »

ez megint hülyeség szerintem...Yondaime képességeivel sem vagyunk tisztában.a test villánást ismerjük tőle,meg hogy tudja a Rasengant és a Remete formát.ezen kívül semmi.így szerintem felesleges hasonlítgatni.

mondjuk egy animében látott Naruto vs. kamu nélküli Kakashi + Asuma + Hidan + mondjuk Kiba?xD

szerintem Naruto létszámfölény ide vagy oda,lehozná Remete formával.Hidanra kb ránéz és annak már nincs feje,Asumát hasonló kategóriába raknám.Kakashi mondjuk a sharingannal el tudná húzni,plusz Kiba is használja azt a 2 fejű farkasos technikát,és elkezd Garougázni, úgy hozzá tudna érni Narutohoz.Bár hogy különösebben meghatná azt nem tartom valószínűnek xD
Egy Oodama-val Kibát is elintézné.Kakashi vs. Naruto 1vs.1?jó vicc...
Kamuit azért nem írtam,mert azzal meg Narutonak nem lenne sansza...márha a többi 3 tud elég időt nyerni Kakashinak hogy aktiválja az MS-t.Ha még azelőtt leüti hogy aktiválná akkor tökmindegy:D
Naplózva

sramek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2815 Dátum: 10 jún 19, 22:07:16 »

Hát eléggé érdekes lenne de asumát meg hidant 1 ütéssel sztem leszedné, kiba is hasonló kategória mert remete formában nincs sok esélye, egyedül kakashi lenne kicsit nagyobb falat de ha belegondolunk kakashit 2 pein kicsinálta naruto meg begyalázta az összeset, tehát nagyon nem kellene beleszakadni ahoz hogy beverje kakashit, gyorsabb is erősebb is nála.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2816 Dátum: 10 jún 19, 22:09:29 »

Ismerjük még a megjelölős, teleportálós jutsuját is szal...
Na azért Naruto még nem akkora király az animeban, hogy egyszerre lehozza őket. És itt megint megjegyezném, hogy Naruto sem rmete formában közlekedik..és ha csinál is klónokat azokat ki lehet nyírni főleg ha csak ülnek...egy kunei azt kész. Ha valahogy remete formában lenne akkor sanszosabb lenne a dolog, de azért az sem valószínű, hogy úgy sikerül. Kakashi pikk-pakk összedob egy tervet, többen is vannak és kész. Bár mondjuk az is igaz, hogy ez a Kiba meg hasonlók elég szarok főleg Naruto-hoz viszonyítva... Mindegy én azt mondom, hogy Sasuke forever Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2817 Dátum: 10 jún 20, 10:52:57 »

Naruto vs Kakashi Hidan Kiba Asuma

Hidan volt olyan gyors hogy lépést tudott tartani Kakashival. Ha Naruto nem sennin módban van veszit. Asuma a buddhás jutsu-jával mindent kivéd szinte + Kiba 2 fejü farkas formában azért elég durva. Ha már egy kis karcolás lesz Naruton nyernek mert Hidan akcióba lép a többiek pedig addig védik a buksiját. Nem tudna 4 irányba egyszerre figyelni és valaki előbb - útobb de megkarcolná.

Ha képes sennin módba váltani akkor már más a helyzet. Kezd 2 rasen shurikennel erre Kkashi ellövi a kamuit mert máshogy nem lehet háritani. Aztán van még 2 klónja amiket felhasználhat. Onnantól Kiba kb 1 rasengan meg Hidannak is ad egy olyan rasengan barrage-et mint amilyet a kyuubi kapott, biztos ami biztos alapon. asuma kivédene 1-2 támadást mert a buddhás jutsuja elég jó de végtelenségig nem tarthatja fenn. Aztán Kakashi ellen 1v1-ben már sennin mód nélkül is lehozná. + elvileg 3 farokig tudja úralni a kyuubit. Na ha azt is belekalkuláljuk sima win.

szerk: Yondi sem olyan nagy ász. Csak oda tud teleportálni amit megjelölt na már most mivan ha pont egy kage bunshint jelölt meg Nevet át lehet öt is vágni.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 20, 10:55:00 írta Lew » Naplózva


LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2818 Dátum: 10 jún 20, 12:24:13 »

kakuzu vs dei

azé nehogy má kakuzu legyőzné deidarát egy c4 és vége de a c2 is elég lenne. Valljuk be kakuzu a többi akatsukishoz képest nem olyan erős. Deidara meg olyan 70-30%-ban leverné mert kakuzu olyan távolra nem tud támadni.
És itachi még mindig legyőzhető és szerintem le is győzné egy csomó ember(csomó csak a wc-ben van) pl.:pein, deidara, 3 sannin ilyesmi.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2819 Dátum: 10 jún 20, 12:58:07 »

sramek:abban igazad van hogy semmi esélye nem lenne Ita ellen,de iksz-re hozhatná.máshogy nem ha felrobbantja magát,akkor Ita ülne a kakiban...
Lew:Kakashit lehozná Sennin mód nélkül?mondjuk úgy igen hogy előtte szétkamuizta magát...de szeritnem amúgy nem nagyon.
ja de Sennin mód ikszdé
nem szóltam:D

Kakuzu vs. Dei-nél Kakuzunak esélye nem lenne.Nem tudna közelharcot csinálni,távharcban meg nagyon jó Dei...

sramek,még annyi hogy azóta a bal szemét kifejezetten a Sharingan ellen gyúrta,úgyhogy azért...meg mióta belépett az Akatsukiba mást se nagyon csinált mint Itachi ellen készült,hogy őt kinyiffanthassa xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!