24 szep 22, 15:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195922 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2790 Dátum: 10 jún 18, 17:20:03 »

Paint egy chakra hálózaton keresztül iránytja Nagato a testékszerein keresztül, amit Itachi a Sharingannal kapásból kiszúrna, és visszakövetné Nagato búvóhelyéhez (villámgyorsan persze). Mondani sem kell hogy bárki aki Sharingant használ 80% esélyel áll ki Pain (Nagato) -val szemben. (Nem is kéne nagyon messze mennie). Pain (Nagato) vs. bárki aki Sharingant használ ( és villámgyors) 0-1 mindörökre sztem ezt a témát lehetne ezzel zárni végleg.

Javítás: Deidara meg addig rágyújt egy cigire.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 18, 17:20:40 írta SSS » Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2791 Dátum: 10 jún 18, 18:57:50 »

SSS nem tudom h te melyik meccsett nézted, ( ha már te is ilyen focis hasonlattal éltél..) de attól még, hogy valakinek van Sharinganja az nem tudja visszakövetni a jelet a Pein testektől Nagatóig, mivel nem chakra fonalakon kereszetül mozgatja őket, mint a bábosok, ami ugyebár látható lenne a Sharingan számára...Gondolj bele, akkor Kakashi is egyből kiszúrta volna amikor Yahiko Peinnel harcolt...Az meg a másik h sztem nagyon kevés Sharingan használó tudná felvenni a harcot Peinnel...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2792 Dátum: 10 jún 18, 19:27:24 »

A sharingan a testben látja a csakrát a levegőben nem(mutasson nekem valaki egy olyan oldalt ahol sharingan használó látja a levegőben a csakrát.). Nagato pedig még arra is odafigyelt, hogy a csakrájának a frekvenciáját változtassa így még Ino apja se tudná lekövetni pedig valószínűleg ő a legjobb csakraérzékelő konohában Itachi pedig nem csakraérzékelő. Ez a leköveti dolog nem jönne be...

Taijutsuban a 6test előnyben van kettő ellen, a pein testek komboi lazán halálosak magához ránt kitépi a lelked,elszívja minden csakrád, kettévág. A ninjutsuja is jobb 6elem 3ellen. Genjutsuban van hátrányban de Itachitól nem láttunk olyat ,hogy több embert rakott volna illúzióba.
A csakrája is több Nagatonak + feltudja a testeket támasztani jobb az utánpótlása.

Amúgy ez a téma(Ita vs. Nagato) rendszerint érzelmeket hoz ki az érvelőkből és itt megjegyezném Saske stílusa Amaterasuzni kapásból meg Susanoot előhívni nem Itachié, ő inkább genjutsuzik meg a sebességét használja ki mind pecsétek csinálásánál mind a támadásoknál és védéseknél szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 18, 19:45:22 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2793 Dátum: 10 jún 18, 19:40:27 »

Itachi valóban nem az, ő látja a chakrát. Csúnya hasonlattal élve, ez olyan mint amikor a kutya a szagmolekulákat követve talál meg valakit/valamit. Ilyen elven képes működni a Sharingan is. Mindegy hogy testben vagy a levegőben, nem számít a frekvencia. A Mangekyou Sharinganról nem beszélve... De persze nem én írom a Mangát, Kishinek pedig fennt kell tartania az egyensúlyt. És pont ezért nem látta Kakashi a chakra szálakat amik a testékszerekhez kapcsolódnak, és ezért nem tudta követni Sasuke a Raikage mozgását. Sztem Kishi időközben rájött hogy ez a Sharingan dolog túl nagy plussz bárkinek is, ezért rontja le úton-útfélen.

Amúgy Németország-Szerbia volt.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2794 Dátum: 10 jún 18, 20:20:07 »

Bocs de ha kishi ugy írta, akkor az úgy is van. Amit te kitalálsz az csak a saját agyad szüleménye. Nem kell ida külön történetekell jönni. A másik, akkor miért éppen pain volt a vezető? És mindenki úgy is nevezte, hogy legyőzhetetlen.. Ez nem egyértelmű jele annak, hogy nem tudták megverni. Egy jó kis chibukai tenseinek semmi nem ál ellen. Még a 9 farku se tudott mit tenni, pedig annak több ereje van.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2795 Dátum: 10 jún 18, 20:29:18 »

Hát a 9farkú éppenséggel kitört belőle...
Szerintem sem látná a levegőben, ez már hülyeség Nyelvesít Bár a Sharingan látja a chakrát a levegőben (ez az emberek körül nyilvánul meg) szerintem nem tudná visszakövetni. Ita meg, azért nem rakott több ellenfelet egyszerre genjutsuba, mert amit láttunk abban mindig csak 1ellenfele volt. Én csak abból indulok ki, hogyha a Raikage szaros jouin testőre berakott 3-at, akkor nehogy már a legjobb genjutsu használó ne tudjon minimum 3-at. Amúgy a hat test csak egyféle jutsut használt és semmi többet. Nem 100%, hogy nem tudnak többet, de igen valószínű, mert akkor használták volna. Szerintem Nagato tud 6fél elemet használni. Jah Sasuke stílusa más, de ha nagy szarban van szerintem Ita is behozná a Susanoot védekezésre, főleg, mert az övé arra volt kihegyezve. Amaterasut nem is említettem Itanal, de a különbség benne van a Susanooban is, mert Sasukes változat ugye erősen támadó beállítottságú.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2796 Dátum: 10 jún 18, 20:59:03 »

erre nem nagyon lehet válaszolni,mivel az örök MS-ről semmit nem tudunk...
És Pein simán kiszabadul egy ilyen szintű genjutsuból.
de szerintem is nyerne Itachi,főleg ha Dei is vele van.bááár Dei nem használhatná azt a mindent szétrohasztó cuccát:D
csak nem akarja Itát is kicsinálni...
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2797 Dátum: 10 jún 18, 21:23:04 »

Itachi?a 3 Sannin ellen?
szerintem esélye nincs...ha Jiraiyáék ismerik a sharingan-t(legalább minimálisan,márpedig Oro nagyon jól ismeri) akkor esélye sincs...Amazni se amázhat ész nélkül,ninjutsuban Jiraiya jobb nála.1 vs. 1-ben lehozná mindhármukat de ha egyszerre mennek rá,én semmi esélyt nem látok neki.mégha az egyiküket ki is ütné,nem tudná használni mégegyszer...és el is fáradna utána,a másik két tag szétszedné.hogy elfáradna azt legalább a Kakashi vs. Itachi harcból láthatjuk.

és Ali figyelj a 3 soros szabályra:)
Naplózva

Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2798 Dátum: 10 jún 18, 21:39:03 »

3sor...oké. Idézet számít?

Sztem meg lenne esélye. Elösször beszivatná őket egy genjutsuval, aztán Amaterasuval elkapná Tsunadét. Orochimaru és Jiraiya támadna egyfolytába, sikertelenül. (oro labdába se rúgna) és ezután jönne vmi tűz jutsu, és kunaioznának egy kicsit, majd hirtelen Orot Tsukoyomizná.

És végül Jiraiya-t Susanoo-zná. Sztem, igaz hogy végig támadnának a Sanninok, de Ita védené az összes kisérletet.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2799 Dátum: 10 jún 18, 21:42:07 »

A sanninoknak abszolút semmi esélyük se lenne, Itachinak csak egy susano kellene és kész minden megvan oldva... Tsunade alapból haszontalan semmire se lenne jó, Orochimaru meg Jiraya meg nem lenne vmi nehéz falat Itachinak
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2800 Dátum: 10 jún 18, 22:33:34 »

Egyetértek, Itachi legyakná őket. Tény, hogy beleizzadna rendesen, de nagyonis esélyes. Orot úgy győzte le, hogy mégcsak meg se izzadt, Tsunade nem kihívás, Jiraya meg...hát mikor Itachi az amaterasuval tört ki a békagyomorból akkor Jiraya is csak pislogott. És hiába jó a ninjutsuja, hogyha közben genjutsuban van nem sokat ér a dolog.

Mistich : Sztem használhatná. Ő is direkt felrepült, hogy ne lélegezze be a cuccost, hát most vinné magával a madarán Itachit is és máris lehet robbantgatni. Az más kérdés, hogy Pein tesjtei mivel hullák nem vesznek levegőt, így nem szívnák be a robbanó kis bigyókat. (Mert arra a jutsura gondoltál, ugye?)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2801 Dátum: 10 jún 18, 22:59:24 »

arra gondoltam,amikor felrobbantotta azt a rohadt nagy klónját.és Sasuke is így szétjött vagy micsinált xD mégha csak genjutsu is volt.

Oronak annyi szerepe lenne szerintem hogy lefárassza egy kicsit Nevet
ha visszaemlékeztek nagyjából egy Susanoo-t tudott használni utána ki kellett pihennie magát.
azt elhasználhatná Orora utána mit tudna kezdeni egy remete Jiraiya ellen?tegyük fel berakja magának a Susanoot,de az se áthatolhatatlan.egy olyan végső Oodamát szerintem megérezne.pluisz Jiraiya odahívhatja a békáit,és még ott van Tsunade is elterelésnek.
szerintem a 3 sannin lehozná.
Naplózva

Genjutsumaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3


« Válasz #2802 Dátum: 10 jún 19, 06:11:15 »

Kakuzu Vs Dei

Elég nagy küzdelem lenne és szerintem csak a c-4 el tudná legyőzni deidara,de kakuzunak ottvan a 4 szíve és sima robbantgatással nemtudná megölni kakuzut mert használja az acélbőrt és lehet hogy elkapná mert felrepül a levegő elemes szíve aztán lefújkálja meg a tűz elemű elégeti alóla a madarat ,vagy akár fellövi a kezét kakuzu,szerintem még az önfelrobbantás se vinné át az acélbőrt,és kakuzu szerintem még azért is esélyesebb mert tapasztalt és tudja hogy mikor mit kell csinálnia csak annyit kell megakadályoznia hogy dei felrepüljön mert úgy dei az esélyesebb de a földön/közelharcban/ kakuzu sokkal esélyesebb.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2803 Dátum: 10 jún 19, 08:43:26 »

Az elvakultság mikre nem képes ikszdé  Hümm-hümm Én is kedvelem, de nem hiszem hogy verhetetlen.

Szerintetek ita megverne bárkit, legalábbis ez  jöt le nekem. Ez nem így van, igaz elit shinobi, de van aki megverné még egy az egyben is. Ilyen pl.: pain, de lehet hogy a 4. is verné a száját.  A 3 Sannin is egyszerre hozná  a csatát. A genjutsura szinte hatástalanok, mert 3-man vannak, igaz egy tsukiyomi eléggé befáraszt, megkínoz, de azt is túl lehet élni. Tsunade meg miért felesleges? kap valamelyik egy kis sérülést, azonal gyógyít. Oro beál pajzsnak az amák ellen, és meg van oldva.

Kakuzu vs dei: Kakuzu az esélyesebb, mert dei csak föld elemet használ, azt meg villámal veri.
Naplózva
Szilike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #2804 Dátum: 10 jún 19, 10:32:57 »

Mutat harcot? Mutat akár egyetlen ütösebb technikát is azon kivül hogy átenged magán mindent? Annyit mondd hangsúlyozom mondd hogy ö Madara. Fogalmunk sincs az erejéről. Képzeld végignéztem a részeket nemkell lenézni mert azt nem szeretem ^^ Ha mondasz egy manga oldalszámot amin Tobi bemutatja a teljes erejét várom.
nem akarok vitázni,mert 1. hszbe le van írva Mosolyog,de ha Tobi=Madara,márpedig ez már szinte biztos,akk valszeg erősebb Itachinál,mert van Eternal mangekyouja,Orot,pedig Itachi eléggé megalázta Nevet
Lenézni nemakartalak,csak ha már tudjuk,h kikicsoda,akkor következtetni is lehet.
A többivel meg meggyőztél Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!