24 szep 22, 15:31:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195942 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2775 Dátum: 10 jún 17, 08:19:54 »

Még visszatérve nem az első volt a legerősebb hokage hanem Minato, elég sokszor említették még a siman Narutoban. Orcsimarcsi szerintem sem olyan nagy szám. Nem azt mondom, hogy kaki de szerintem pl Jiraya lenyomná. A négyfarkú Kyuubi ellen elég jól harcolt, de attól még nem valami nagy cucc, főleg ha azt vesszük, hogy a nagy harc kimerült abban, hogy kb 3szor átvedlett, mert lószart sem tudott tenni, bár lehet csak tesztelte, mind1. Szerintem Pein hatásosabban tesztelte Nevet
Akatsuki viszonylatban meg talán leverné Hidant és kész, esetleg még Sasorit, mert ugye orcsi immunis a mérgekre.
Viszont itt meg is áll a dolog a többiek ellen nincs esélye. Na jó még Konant is leverheti.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2776 Dátum: 10 jún 17, 18:54:20 »

Orochimaru szétverné majdnem az egész Akatsukit. Akik legyőzhetnék: Pein Itachi Deidara.

Kakuzu ellen: Ha a 4 farkas kyuubi nem bírta megölni akkor kakuzu-nak esélye sem lenne a jutsujaival. Orochimaru  átvedlik és meg van oldva. Aztán ha szorul a húrok megidéz egy kage szintü shinobit és K.O.

Hidan: No comment hozzá se tudna érni.

Konan: papírral megölni egy Orochimarut Nevet jó vicc

Kisame nehéz dió lenne de megidézi a hokagékat és a 2. genjutsujával csapdába ejti.

Sasori fő fegyverei a mérgek voltak: Na már most ember legyen a talpán aki Orochimaru ellen használható mérget készit Nevet

Tobitól még nem láttunk semmit az se biztos hogy erős...

zetsutól se láttunk eddig sokat de ö inkább tápoló karakter. Mást tápol a háttérből.

Naplózva


Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2777 Dátum: 10 jún 17, 19:05:42 »

Ha már itt tartunk ki az egyáltalán akit Konan le tudna verni? Szerintem még Konohamaru-t se tudná kicsinálni. Csak azért van benne az Aakatsukiban, mert Nagato barátja és mert kellett egy nő is, hogy nehogy már csak pasik legyenek. De szerintem kevesebb a haszna mint Sakurának.
De Mari akkorse olyan nagy power. Nehéz megölni, de nem lehetetlen...Kabuchimaru már sokkal félelmesebbnek tűnik (remélem megmarad a fehér hajú személyisége, mert őt jobban csíptem.)

És innen eszembe is jutott valami. Mi lett volna ha mialatt Marcsi a 4farkúval küzd, addig Sakura meg Yamato nem csak bámulnak ki a fejükből, hanem mondjuk nekimennek Kabutonak?
Tehát a kérdés: Sakura+Yamato vs. Kabuto
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2778 Dátum: 10 jún 17, 20:07:01 »

Sakura nemsok vízet zavar. Tény hogy nagyot üt de közel sem halálosat. Kabuto meggyógyitja magát símán. Yamato viszont valószinüleg elbánna vele. Főleg úgy hogy közben még Sakura is gyógyitja ha véletlenül megsérülne. Kabuto nemtudna mit tenni. Yamato ad neki gy fabörtönt és onnan nem tör ki.

És ha már Yamatonál tartunk Yamato vs Asuma ?

ui: Konan kit ver le?  Gondolkozik  Iruka-t Nevet
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2779 Dátum: 10 jún 17, 21:03:39 »

Konan?az lehet hogy nem tudna nagyon sok mindenkit legyőzni,de őt se nagyon tudnák...esetleg tűz jutsukkal.máshogy hogyan?egyszerűen szétjön vagy micsinál xD

nemtudom,én Asumát rohadt gyengének tartom úgyhgoy Yamatora tennék^^
 
Meroko a kérdésed az nagyjából Yamato vs. Kabuto.Sakura örüljön hogy nem akadályozza Yamatot szerintem
Olyan sokmindent nem láttunk Kabutol,bár azért egy Hokagét gond nélkül bevert...

ja ezt nagyon bírtam xD

Tsunade egy ujjal elverte Narutot.Kabuto gond nélkül elverte Tsunadét.Naruto bealázta kabutot.Hogy is van ez?xD
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2780 Dátum: 10 jún 17, 21:33:46 »

szerintem Konan-t viz jutsuval is el lehet áztatni meg villámmal is, mert a villám ugye éget(ha becsap valahová tűz üt ki) Meg alöbb utobb elfogynak a papírklónjai. Én úgy vettem ki, hogy azok a testek amik szétmennek papírlapokká csak klónok, a rendes testével nem tudja megcsinálni (mert egy ember nem tud papírrá változni lol) Szóval akárki akinek van, tűz, víz, villám alapú jutsuja veri őt. Ha meg a rendes testével kerülünk szembe akkor tán még Sakura vagy Hinata is megütnék őt.

Szerintem is Yamato^^
Asuma nem olyan gyenge, de azért Yamatohoz képest az. Nem sokat tudna csinálni. Lehet pár támadást kivédene azzal a boxer cuccal, de mást nem sokat tudna csinálni.
Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2781 Dátum: 10 jún 18, 04:29:32 »

most nem azért,de Kakashitól mit láttunk a sharinganon meg a Raikirin kívül?(a simában)

Én személy szerint láttam tőle víz/tűz/föld tipusu jutsukat :[
Megint jól beválasztottunk Gaaranak egy kellemetlen ellenfelet :o)
Igaz,hogy titkos ultimate mindent elsöprő fegyverként kezelték,de ha vérkomolyra megy a csata Kakashi lerendezi egy szimpla lelocsollak a vizipuskámmal!Hisz egy homokozófiú..
Egy gyerekkel összerakni Kakashit enyhén szólva is nevetséges^^

Konan meg vegyes szájíz...:\
Oly sok mindent nem mutatott,de én személy szerint örülnék ha "hajtogatna" egy pici nyuszit ^^
bár az igaz,hogy a mostani Anime részekbe eljátszott Shinoval és a bandával de annyira nem egy fighter típus így nem felesleges is többet írnom róla..

Viszont Oro' papát túlságosan is "lenézitek" bár nem tudom mire fel :Đ

idézet kedves traavis barátomtól ( már bocsánat  Nyelvesít )

"de szerintem pl Jiraya lenyomná. A négyfarkú Kyuubi ellen elég jól harcolt, de attól még nem valami nagy cucc, "

Erre csak annyit írnék,hogy Ero-sennin edzett Narutoval és megpiszkálta a pecsétet..na már most majdnem belehalt és ha jól emlékszem 4 farokról volt ott szó (?) ( bár mellékesen nem aludtam,így ha véletlen tévednék ne harapjátok le a fejem )

ebben az esetben az idézet marhaság Nevet
Orochimaru a legkellemetlenebb ellenfél akárhonnan nézzük taijutsu/ninjutsu "halhatatlanság"  méreg + Manda...
Nagyon kevés ninja tudja felvenni a versenyt a 100%os Oro'val ez tény...^^
nem! nem a szívműtétre váró Oro' nem a kéznélküli! 100%os!!

Suigetsu Vs Yamato ? :p




Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2782 Dátum: 10 jún 18, 08:15:42 »

Na ebbe én is beszálok. Csöpet se biztos, hogy oro megverné ero senint. A remete formát még közelről se láta, és abban a formában szinte bárkit el tud intézni.( kivéve esetleg Paint Nyelvesít) Nem hiszem, hogy olyan könnyű mecs lenne, de szerintem ero sennin megverné orot. És miért a 4 farkú támadásával  hozakodtok elő? Jiraya nem akarta megölni narutot, sőt még bántani se akarta. Ha felvette volna a senin formát, lehet hogy meg se bírta volna ütni. Oro se volt éppen a helyzet magaslatán, amikor naruval közdött.

A yamato harcot yamatonak tippelném, elvileg a föld erősebb mint a víz, és ha még a fát is beveti, akkor nagy valőszínűségel nyerni fog.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2783 Dátum: 10 jún 18, 11:20:48 »

most nem azért,de Kakashitól mit láttunk a sharinganon meg a Raikirin kívül?(a simában)
Én személy szerint láttam tőle víz/tűz/föld tipusu jutsukat :[

nem így értettem...valami olyan jutsut amivel ki is lehet ütni valakit:Dolyat szerintem semmit nem láttunk a Raikirin kívül...
(zabuza ellen tény,ottvolt a vízjutsuja de az Zabuza volt...)

és Gaara nem csak a saját homokját tudja használni,készíteni is tud..annyi vízpuskája meg nem hiszem hogy van Kakashinak xD
nem azt mondom hogy nyer Gaara,de azt sem hogy nem...Nekem Kakashi annyira hűdeszupergyorsnak nem tűnik hogy a Sabakyuu Kyuu-ja elől(vagymi a neve) meneküljön..

Yamatonak szvsz sansza nem lenne...tény erős meg minden,de megütni nem tudna Suigetsut..az csak simán "elfolyik"..
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2784 Dátum: 10 jún 18, 13:09:43 »

Asuma Vs Yamato :    Nemtudom miért becsüli le mindenki asumát. Szél elemü és símán szétvágja Yamato fáját + egy tűz jutsut is nyomott Hidan ellen ami szintén elégeti a fát. Taijutsuban Asuma veri Yamatot. Gyorsaságban is. + Asumának ottvan az a buddhás jutsu ami kb mindent kivéd.

Suigetsu vs Yamato:   Suigetsu szvsz rohadt erős. Feltartotta a hachibit elég sokáig és gyors is. Bár ez a fight függne a környezettől is. Nyílván egy tó vagy patak mellet Suigetsu instant win de mondjuk egy sivatagban. Nos szerintem ott is nyerne de nagyon nehezen Nevet
Naplózva


Szilike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #2785 Dátum: 10 jún 18, 15:51:50 »

Orochimaru szétverné majdnem az egész Akatsukit. Akik legyőzhetnék: Pein Itachi Deidara.

Kakuzu ellen: Ha a 4 farkas kyuubi nem bírta megölni akkor kakuzu-nak esélye sem lenne a jutsujaival. Orochimaru  átvedlik és meg van oldva. Aztán ha szorul a húrok megidéz egy kage szintü shinobit és K.O.

Hidan: No comment hozzá se tudna érni.

Konan: papírral megölni egy Orochimarut Nevet jó vicc

Kisame nehéz dió lenne de megidézi a hokagékat és a 2. genjutsujával csapdába ejti.

Sasori fő fegyverei a mérgek voltak: Na már most ember legyen a talpán aki Orochimaru ellen használható mérget készit Nevet

Tobitól még nem láttunk semmit az se biztos hogy erős...

zetsutól se láttunk eddig sokat de ö inkább tápoló karakter. Mást tápol a háttérből.


Azzal,h Hidan,Sasori,Zetsu és konan nem tudná leverni orit,azzal egyetértek.
DE gondolkozz,Kakuzut,hányan ölték meg?:Kakashi,Naruto,Ino,Choji,és Hidan is,mer ugye 1szívét ő nyírta ki,szal kemény dió lenne orochimarunak.
Kisametól igazi fightot nem is láttunk ,szal nem tudunk róla kb semmit, a samehadajával elszívja ori chakráját és vége is Mosolyog
Az meg,h Tobi nem verné el,hááát...ajánlom neked újra végignézni azon részeket,amikor sasuke legyőzte itachit és utána sasuke tobival van,és itt el is dőlne a kérdés::: Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2786 Dátum: 10 jún 18, 16:37:54 »

Mutat harcot? Mutat akár egyetlen ütösebb technikát is azon kivül hogy átenged magán mindent? Annyit mondd hangsúlyozom mondd hogy ö Madara. Fogalmunk sincs az erejéről. Képzeld végignéztem a részeket nemkell lenézni mert azt nem szeretem ^^ Ha mondasz egy manga oldalszámot amin Tobi bemutatja a teljes erejét várom.

Kisame elszívhatná a chackráját igen, de ha megidéz 2 hokaget Oro laposra veri. Azért 3v1-be nehogy már ne bánjanak el vele.

Kakuzut 3an ölték meg. Kakashi Naruto és Hidan. Bár szerintem Naruto magába lenyomta volna  Gondolkozik
Na már most Oro feléleszti Kakashi apját aki erősebb a fiánál nyílván, és mondjuk pl Minatot. Asszem tovább nem kell részleteznem sima győzelem.
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2787 Dátum: 10 jún 18, 16:39:00 »

Kisame ellen Orochimaru??
a mangában SPOILER harcolt Kisame Bee ellen,és a harc után tulajdonképp erősebb volt mint a harc előtt...

Lew:hogy mér becsüli le mindenki Asumát?mert szerintem rohadt gyenge xD
ha Yamato fáját egy sima tűz jutsuval szétégeti,csókoltatom,és miután Yamato a fájával a 4 farkú Kyuubit simán lefogta,nehogy Asumával ne bírjon el...
Tobiról annyit hogy Sharinganja van,szerintem van ott mangekyo is,bár ez nem biztos.Viszont Orcsi ellen a sima Sharingan is bőven sok.(Sasuke vs. Marcsi,Ita vs. Marcsi....)
Mivel Oronak van vére,a Hidan elleni meccs is azon múlik hogy ismeri-e Hidan képességét.Ha ismeri Marcsi nyer,ha nem akkor Hidan.

esetleg egy Pein vs. Itachi?ha Itachi kevés lesz szerintetek akkor Pein vs. Itachi-Deidara?
és Lew,ha nem is minden erejét,de mutatott technikákat,mindjárt keresek oldalszámot.


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/475/2
itt kezdődik az a harc amire gondoltam,lapozz tovább majd párat.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 18, 16:50:22 írta Mistich » Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2788 Dátum: 10 jún 18, 16:47:28 »

Pein vs. Deidara és Itachi

Két kedvenc Aka tagom Pein ellen, jó kérdés csak nehéz elfogulatlanul válaszolni. Ha Itachi és Deidara képesek összedolgozni akkor símán lezúznák Peint szerintem. Hiába látja hat szemszögből hogy ott egy bomba, attólmég fel fog robbanni. Itachi pedig szerintem Sasukénél is jobb elemző, így kiismerhetik Peint annyira, hogy le tudják győzni. Legalábbis az első hatot biztos.

Ita egyedül...na ez már nehezebb. Sokat számít, hogy mennyit tud Peinről. Ha elég infó van a birtokában leveri, ha nem....akkoris lehetséges de sokkal nehezebben. Viszont Pein biztos nem tudja kicsinálni őt, mert a védelme elég erős.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2789 Dátum: 10 jún 18, 17:13:56 »

Egyetértek, ha Itachi ismeri Pein képességeit akkor leverné, ha nem talán akkor is csak nehezebben. Itachinak nagyon jó védelme van, jó a taijutsuja és mellesleg nagyon tehetséges ninja volt. Ráadásul a legjobb genjutsu használó és Peinnnek a genjutsu a gyengéje, erre már Jiraya is rájött. Ha meg valamit elkúrna Itachi, akkor egy gyors Susano és simán bevéd mindent, mert neki még a pajzs is ott van. Deidarával együtt szerintem simán elintéznék, csak akkor szenvednének ha nem tudnának semmit Peinről. Deidara nyom egy C3-at (asszem ez volt ami elpárolgott és beszivárgott mindenbe és k.o) Itachi meg kielemzi vagy ő is támad egyből, mindegy ketten sima győzelem. Pein kurva erős volt, de azért két ilyen jó ellenféllel szemben nem elég.
Orochimaru felsülne Kisame ellen és pont Nevet Kisamenak azok a harcok fekszenek amik sokáig tartanak, mert a kard miatt az ő chakrája nem fogy az ellenfélét meg szívja a kard, az meg annyit szív el, hogy az nem fairplay Nevet Mellesleg ha Edo Tenseit használ Oro, akkor ő nem támadhat, mert valakinek irányítani kell a megidézett emberkéket, meg azok egyeltalán nem olyan erősek, mint mikor éltek. Ha valóban olyan erősek lennének akkor Sarutobi nem hiszem, hogy sokáig húzta volna az első hokage ellen. Szóval bár lehet, hogy használni tudják azokat a jutsukat amiket a valóságban és nem is halnak meg, de azért ez nem jelent rögtön győzelmet. És ha Edo Tensei lenne, akkor Kisame létrehoz egy olyan kisebb tavat és a vízben meg aztán abszolút fölényben van. És milyen ciki lenne ha a megidézett emberek nem tudnának úszni xD Még ki is várhatná, hogy Oro megfulladjon addíg meg uszkál kicsit.
Nem elég aaz, hogy mindent átenged magán? Akkor hát Oro nem fogja eltalálniés Tobi meg átviszi abba a másik dimezió izébe és pápá. Azért elég szívás olyan ellen harcolni akit nem tudsz megütni.
És nehogy már a kis Gaara elverje Kakashit, amikor Gainak egy mozdulata volt eltüntetni a Lee-t körülölelő homokot. Na a Kazekage Gaara már megverné szerintem. Kakashi meg 1000 teknikát tud, ezért hívják copy ninjának, nem? Az egy dolog, hogy nincs kedve mindegyiket használni, ha vannak hatásosabba, meghát elég okos is és kihasználja az adott helyzetet...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!