24 szep 22, 13:30:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195811 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2745 Dátum: 10 jún 09, 13:51:40 »

Felesleges arra alapozni hogy naruto 3 faroknál tovább megy mert ha ez megtörténik Sasuke-nak is símán nekimegy. Sasuke a múltkor azért tudta olyan sokáig fenntartani Susanoot mert közben Zetsu adott neki chackrát. A békákat pedig Jiraiya oldalára kell tenni. Ö többet használta őket. Sztem a győzelem a sannin-oké. mit szoltok 1 új témához?

Kotetsu és Izumo vs Yamato Mosolyog
Naplózva


manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2746 Dátum: 10 jún 09, 16:25:42 »

Felesleges arra alapozni hogy naruto 3 faroknál tovább megy mert ha ez megtörténik Sasuke-nak is símán nekimegy. Sasuke a múltkor azért tudta olyan sokáig fenntartani Susanoot mert közben Zetsu adott neki chackrát. A békákat pedig Jiraiya oldalára kell tenni. Ö többet használta őket. Sztem a győzelem a sannin-oké. mit szoltok 1 új témához?

Kotetsu és Izumo vs Yamato Mosolyog


Nem hinném h a sanninok nyernének,mert naruto sennin formában ráküld 1 rasenshurikent orochimarura és már nem tudja kezelni a chakráját így kihányni sem tudja magát.utána 2 vs 1 ahol ero senninek esélyes sincs.szóval a fiatalság a nyerő:D Mosolyog

lehet h én nem figyeltem(sőt biztos:D:))de ki az a Kotetsu és Izumo?Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2747 Dátum: 10 jún 09, 17:52:35 »

gúgli jobarát^^(gyengébbek kedvéért google.)

szerintem Yamato ellen nem sok esélyük lenne.Mégha nem is használja olyan jól a fa elemet mint a Shodaime,utóbbi kettő csak egy átlagos chuunin(ha nem akkor sry xd)nem hiszem hogy az a ragadós cucc sokat ártana Yamatonak,a fadarbkáit simán tudná használni utána is.
ergo,sima Tenzou győzelem Mosolyog

esetleg egy Hinata vs. Chouji? Nevet
szerintem ez is érdekes lehet,bár én Choujira tennék.átalakul olyan guruló izévá,és onnan problémás lenne megütni^^
vélemények?
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2748 Dátum: 10 jún 09, 17:55:38 »

Naná, hogy Chouji.
És nem azért mert utálom Hinatát^^ De ő inkább abban jó, hogy megfigyel, követ, keres és a byakuganjával kiismeri az ellenfelet, de ha az ellenfél erős, akkor tökmindegy mit tud meg róla a charaáramlását látva. Plusz igaz az is amit az előttem szóló mondott. Vagy az is elég, ha csak megnöveszti az egyik kezét, egy pofon a csajnak és már kidőlt.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2749 Dátum: 10 jún 09, 18:38:36 »

Yamato győzelme szerintem biztos.
Kiváló védelme van, és még ha mozgásképtelenné is teszik, akkor is közép távolra lazán tudja használni a mokuton képességeket. Habár ha bele gondolok abba, hogy milyen könnyedén mozgat meg hatalmas föld tömegeket, lehet a ragacspárnak kellene attól tartania, hogy hová is lépjen. Nevet Ja és szerintem azt a jutsu-t Yamato elmoshatná a vízzel, és lehet ketten vannak, de szerintem könnyűszerrel lefogná akár mindkettőt is a Mokuton-al.
Annyira bírom Tenzou-t és a Mokuton-t. Pojén

Mért becsülitek le ennyire Hinata-t? Szerintem lenne esélye, láthattuk a chunin vizsgán, hogy Dosu lazán elugrott Chouji elől még gömb módban is, Hinata ugyanígy eltudná kerülni. Persze nyilván nem lenne könnyű dolga, de szerintem azért egy két sikeres ütést betudna vinni, és lehet nem olyan hatásosak mint Neji ütései, de szerintem lenne esélye.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2750 Dátum: 10 jún 09, 18:49:21 »

Sasuke vs Lee, Neji, Hinata, Shikamaru és Sakura? Nevet
Csak azért írok ilyen lehetetlen harcokat, mert olyan idegesítőek ezek a szereplők. (bocs ha vkinek a kedvencei) A történet szempontjából lehet, hogy fontosak, de Narutoékhoz képest kis gyenge s*arok. Főleg mostanában még a sztori is a Kagekra, Narutora, Madaráékra helyeződött. És ez a harc még így is hülyeség lenne, mert a Kage találkozón sokkal erősebb ninják támadták be egyszerre Sasuket, de hiába volt, mert Susanoo védte és valószínüleg ezt történne itt is. Aztán a felük elvérezne egy Amaterasu támadásnál és stb. Ha nincs velük vmi okosabb (Shikamarut leszámítva) és erősebb ninja, mint mondjuk Kakashi..csúnya kivégzés lenne. Sasuke, Naruto páros már nagyon elhúzott mindenki mástól, az erős karikat meg folyamatosan ütik ki :/ Ugye valószínüleg eljön Kisame halála is.
Az lenne még vicces ha Sasuke begerjedne és leölné Madarát Nevet De ez még sztem elég valószínűtlen, bár Zetsu is megmondta Madarának, hogy vigyáznia kéne, mert egyre nagyobb erőt ad Sasuke kezébe...FMS <3
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2751 Dátum: 10 jún 09, 19:51:07 »

...utóbbi kettő csak egy átlagos chuunin(ha nem akkor sry xd)

  Ha az emlékezetem nem csal,chounin vizsga után Jouninok lettek,már Tsunade keze alatt.

Sasuke vs Lee, Neji, Hinata, Shikamaru és Sakura

2 ész
+
2 óriási erő
+
2 látó
vs
erő+védelem+ész+látás+gyorsaság+kiszámíthatatlanság

Ez a csata is attól függ,hogy Shikamarunak volt-e ideje a csata előtt+mennyit tud az emókirályról.
Mivel sokan vannak,Sasuke nem tudna mindre egyszerre koncentrálni,tehát Susanoo.
Susanoo=chakrakazán
Szóval elég hamar le kéne eresztenie,hogyha valamilyen támadást is akar.Viszont ekkor 5-en mennek neki.Nem is kérdés,hogy Shikamaru árnyákát ki tudja kerülni,de emellett ottvan 2 byakuganos jó taijutsuval,egy sakura óriási erővel és egy Lee a tökéletes taijutsujával és a kapujaival.
Mégha páran elvéreznek csata közben,akkor is vannak elegen,hogy kiüssék.
KIVÉVE
Sasuke egyetlen lehetősége:
-a genjutsu,de azzal is csak egy embert tud elbűvölni és az önmagában rengeteg chakrát visz.
-A kardja,amit MS óta elfelejtett használni.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2752 Dátum: 10 jún 09, 19:59:52 »

Az akérdés, hogy az árnyék átmegy-e a susanon. Elvileg van a susanoban is fény, szóval akár lehetséges is. Sasuke legnagyobb hátránya, az, hogy  lee-nél nem tuti hogy gyorsabb, sakura érti a genjutsut, neji és hinata jól védekezik.
Az amaterasut viszontmindegyikük beszívná. Mit csinálnának? ha sasuke nem fojtja el, akkor az ég öröké. Achidori ellen senkinek nemm lenne esélye, és a tüz jutsuk ellense, miért? mert egy se tud elemekel bánni.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2753 Dátum: 10 jún 09, 20:22:56 »

Amúgy genjutsuval nem csak 1embert lehet egyszerre kiütni. Mondjuk ezt nem tudom, de a Kage találkozon a Raikage egyik testőre ugye egyszerre nyomott genjutsut Sasukera, Suigetsura meg Juugora is. Szerintem Sakura bár erős, szerintem nem tud mit kezdeni az erejébel, mert nem elég gyors hozzá és így egy nála gyorsabb kari simán kerüli. Sasuke már a sima Narutoban is elérte azt a sebességet amit Lee (a chunnin vizsgán), Kakashinak hála, szal szerintem most is van olyan gyors. Kapukkal viszont már gyorsabb Lee gondolom. Viszont kapukkal sem tudná átvinni a Susanoot szerintem.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2754 Dátum: 10 jún 14, 16:12:13 »

nah kicsit kihalt ez a topic,ideje fellendíteni Nevet

egy Sasuke vs. Tentenhez mit szóltok? Nevet
szerintem ha tenten gyorsan használná a fegyvereit gond nélkül lezúzná sasuke kunt xD

és az előzőhöz,Sasuke szerintem annyira táp már,hogy semmi esélyük nem lenne...megkockáztatom még a mangekyo nélküli Sasu is verné mindet.Amikor a Shippuu-ban találkozott a Kakashi team meg Sasuke,akkor mit tudtak csinálni?Sakura pislogott egyet és Naru majdnem halott volt már...
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2755 Dátum: 10 jún 14, 17:15:20 »

Sasuke ( Foolish little brother Nevet ) azért nemhiszem hogy beverne 5 képzett shinobit. Lee ha nyitogat kapukat ki tudja kerülni a Susanoot meg a tüzet is. Neji Kaitennel sztem vissza tudná verni. Shikamaru meg lefogja valahogy az árnyékával.Akik valszeg elvéreznének az a 2 csaj. Bár Hinata lehet tanult valami új technikát nemtudni. De amig Sasuke velük foglalkozik addig Shikamru lefogja és vége a dalnak.

Kiba Vs Chouji ? ( Sjippuuden és sima Naruto )

Öszintén nemtudom ki nyerne Nevet SZerintem Kiba. Talán erősebb.
Naplózva


kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2756 Dátum: 10 jún 14, 18:07:40 »

Lee max sebessége tuti nincs olyan gyors mint a Raikagéjé. Susanoot kitudná védeni meg szerintem a sharingan előre látása se lenne elég Saske teste nem bírná a tempóját... de az amaterasu az más tészta. Shikamaru ha el is tudná fogni Saskét az árnyékokkal tuti kiszabadulna hisz ő a "főhős"(Danzou pecsétjéből is kitört a puszta bosszú erejével).
Neji kaitenje szerintem védené az amaterasut de ha leáll megég. Sakura a vak Saskét se tudta legyőzni szal a ő kilőve  Ino elmecseréje gyakorlatilag valami genjutsu szerűség és hát Ita ilyen téren szerintem jobban leterhelte Saskét.

Csapatban se győznék le, mert Saske harcstílusa egyszerű és nagyszerű mindenre Susanoot.

Kiba vs. Chouji
Kiba a sima Narutoban kijelentette Chouji taijutsuja erősebb mint az ővé amikor jurobu vagy ki elkapta őket.. és mivel mind a ketten taijutsut használnak szerintem Chouji nyerne. (lazán felpofozza óriássá nőve a kétfejű kutyust)
A Shipu verzióbeli ők-ről pedig keveset tudunk.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2757 Dátum: 10 jún 14, 18:18:07 »

áh,a Sasuke-Tenten-t senki nem kommentálja? Szomorú
Sasuke szerintem meg már bőven gyorsan Lee-nél...a chuunin vizsgán nagyjából beérte.és ha Hidan-t alig bírta Shikamaru tartani,bene magyarázza nekem valaki hogy Sasukét letudná fogni Nevet

szvsz az Ama ellen a Kaiten se érne sokat,hiszen Neji maga pörög,és az Ama szerintem a chakráját átégetné.

igen kijelentette,de szerintem egy garouga-t megérezne Chouji.(amikor kijött a gurulós cuccból) Nevet
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2758 Dátum: 10 jún 14, 20:19:56 »

Tenten vs Sasuke
Huh, huh szerintem kb 4pislogás lenne, mert előbb Sasuke egy jót röhögne és csak utána végezné ki Nevet
Neji pörgös izéje szerintem kevés az Ama ellen, a Susanoot nem hiszem, hogy be tudja fogni az árnyékkal, mert Danzou pecsétjét is megtörte vele.
Lee szerintem nyitott kapukkal gyorsabb, mint Sasuke, és valóban ki tudná kerülni a Susanoot, de ettől függetlenül nem tudna "betörni". Egyszerűen nem tudna mit kezdeni vele, eddig csak a Raikage tudott áttörni a Susanoon (bár ezt nem értem, mert csak benyúlt de azt meg elv nem lehet, mert az ita-sasuke harcnál sasuke visszapattant a susanooról).
Baromira várok valami új kemény Sasuke harcot a mangában Nevet
Kis Neji vs kis Sasuke?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2759 Dátum: 10 jún 14, 20:32:52 »

hmm ez már jobban hangzik. Chunin vizsga elött egyértelműen Neji, de miután már elérte az átokpecsét második szintjét akkor már...hááát..Neji gyorsaságát akkor sem éri el ,tehát végső soron megölni nem tudná, mert Neji meglógnaXD
Meg mivel Naruto leverte Nejit és Sasuke leverte Narutot ez alapján a síma sorozat végére már tuti Sasu volt az erősebb
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 14, 21:43:26 írta Meroko » Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!