24 szep 22, 11:14:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195621 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2730 Dátum: 10 jún 08, 13:34:44 »

Szerintem Shikakuban nincs annyi erő és chakra , hogy Gai ellen tudjon kezdeni is sokat. Egy  ideig távol tarthatja Gai , de mint ahogyan láthattuk a fake Kisame ellen is , ha Gai kapukat nyitogat akkor már nem kell közvetlen közelharcba keverednie , hogy sebezhessen.
Kitérve arra , hogy említve volt hogy félholt Oro vs Sasuke , azért arra is térhetünk , hogy Félholt Ita kapta szét molekuláira Orot. És Sasuke bőven megüti a félholt Ita szintjét ^^

EDIT:Lol a második Hsz valszeg lagg volt -.-" Sry
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 08, 15:20:47 írta Ishida » Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2731 Dátum: 10 jún 08, 14:23:07 »

Naruto & Sasuke vs Oro & Jiraiya..

Én is azon a véleményen vagyok, hogy a fiatalabbak győznének..
Naruto sage módban sztem megenné Jirayiat...Úgy meg főleg h béka mama és papa nem ülnek Ero sennin vállán,  mivel nem küzdenének Naruto ellen..Az igaz h Ero sokkal tapasztaltabb és sokkal több jutsut ismer, de akkor se tudná legyőzni Narutot...Főleg ha hozzárakna Naru egykis Kyuubi chakrát a remete formához...Szöcske meg MS-sel simán verné Orochimarut..Nem értem mért mondod azt STM, hogy Oro ellen nem ér semmit, mert ez épp ellenkezőleg van..Abban pedig teljes mértékben egyetértek traaavis-szel , hogy az Amaterasu ellen csak egy ideig tudna védekezni Oro..Sztem Szöcsi tovább képes fenntartani a jutsut, mint ahányszor Oro regenerálódni tud...Az öreg fiúk csapatnak az lenne az egyetlen esélye, ha Oro az Edo tenseiiel megidézne néhány imba karaktert...
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2732 Dátum: 10 jún 08, 15:21:34 »

Én is pontosan úgy látom,hogy Naruto & Sasuke nyernének. Naruto rasen-shuriken támadása nem ér semmit Oro ellen. Pfúú.. kicsit hihetetlennek tűnik. Gyorsan felépül.Tsunade mondja,hogy minden sejtet elvág a testtől ebből,hogy regenerálódna harc közben? Addig Naruto és Sasuke leülnek teázni... Kakazu életben volt. Ez tényleg igaz,de már nem lett volna sokáig életben. Kakashi csak meggyorsította a halálát. Sasuke ms szemei meg nem ártanak Oronak,mert hárítani tudja? Meddig? Csak egy párszor esetleg. Nem véletlenül akarta megszerezni magának. Oro nem tudott mit kezdeni a sharingan használókkal. Itachi verte ahol akarta. Sasuke gyengébb szerintem Itachinal(ha egészséges lett volna). Jiraiya tényleg jóval tapasztaltabb,mint Naruto & Sasuke ,de egy frs neki sem jönne jól. A békákat ne vegyük már ide. Mind Naruto,mind Jiraiya képes megidézni őket.. Írjátok,hogy a békák genjutsuja képes Narutot kiütni. Miért tennék? Ennyi erővel Naruto megidézi őket és kiüti Jiraiya-t.
STM az én véleményem az,hogy nagyon elfogult vagy Oro-val.Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 08, 15:23:24 írta Bereja » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2733 Dátum: 10 jún 08, 15:26:33 »

Ti is tudtok vitázni, és elégé érdekes dolgokat mondtok.
Oro és ero vs naru és sasu
Ez érdekes és hosszú mecs lenne.  És hogy miért? mert mind két oldalon szinte ugyan azok álnak. Sasuke szinte tiszta oro, és Naruto szinte olyan mint ero-sennin. És hogy mért mondom ezt?Jiariya és naruo nagy chakra mennyiségel bírnak, stílusuk hasonló, nem menekülnek, inkább rákombóznak az ellenfélre, technikájuk töbsége ugyan az mint a másiknak. Tudják egymás képeségeit, ez alatt azt is értem, hogy sage modban mit hogy kell tenni, és ha netalántán Jiraya megidézné a békapapát és mamát, naruto egyböl vágná, hogy kiket nyirjon ki először. Amivel naruto többet tud, az talán az FRS, mert erről Jiraya egy szót sem tudott, és még a 9 farku, a kilencfarkú azonban nem biztos a legjobb választás ha Ero senin lepecsételi a chakráját. Jiraya azonban tud pár elég érdekes jutsut, ilyen például az oroszlánsörény, és még azt sem tartom kizártnak, hogy meg tudja idézni a shimigamit, bár erről nincs információnk. Oro és sasuke képeségei a sharingan és a chidori az edo tensei és pár jutsu kivételével nagyon hasonló. A kigyóidézés az nem ér semmit, a másik is tudja. Gondolom sasuke látta tőle a szájon kibúvósdi jutsut, így gondolom vágná hogy olyan hejre célozon, ami már evvel a módszerel nem lehet begyógyítani. Gondolom egy hírtelen fejenszúrás után nem tudna már több jutsut csinálni. Oro egy edo tenseiel sokat javíthat hejzetén, de ha a kiskedvencei bekapnak egy gyors amaterasut, akkor végük. És mivel a lángok már azonal hatnak, akkor rögtön belenyomhat párat a koporsóba.oro a  genjutsu ellen valamelyest védve van, de egy jelenlegi MS genjutsut nem biztos hogy olyan könyen kivédene. Azt is valószínűnek tartom, ha szaszuke rögtön fejre céloz az amaterasuval, akkor oro hijába bujik ki, ujra felgyúlad. A susano nagyon hasznos lenne szöcske számára, bár az edo tensei meg oronak, így ez a meccs szerintem nem megjósolható. Fordított felálásnál meg megint az van, hogy szinte döntetlen, mert egymás gyengeségeit ki tudják használni. Én it egy döntetlent mondanék.

Gai vs shikaku
Ez egy ismételten nem jó párosítás, mert shikaku képeségeiről nem tudunk túl sokat, csak azt hogy okos, és árnyékal dolgozik. Ha befogja gait, akkor vége van a menetnek, de elenkező esetben meg megint nem lehet tudni hogy mi van. Valószínüleg többet tud a fiánál, de ez miben merül ki, azt nem lehet tudni. Én itt nem bocsájtkoznék semmilyen joslatba.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2734 Dátum: 10 jún 08, 15:53:20 »

Jiraiya-Orochi vs. Sasu-Naru-val kapcsoaltban hirotoval értek teljesen egyet.Azzal a különbésggel hogy szerintem nyernének Orochiék.Ha Naruto rádob egy FRS-t orochira az csak annyit csinál mint a Kyuubis chakralövedék ellen.azt meg nem hiszem hogy hagyná hogy közvetlen találatot vigyen be neki Naruto.(Az más kérdés hogy Kakuzu se akarta hagyni Nevet)
Viszont Sasuke érdekes...a Tsukoyomi miatt konkrét esélyesnek senkit nem látok ellene,de amíg használja JIraiya-n mondjuk addig Orochi kicsinálhatja(egy másodperc szerintem elég lenne).

Gai vs. Shikakunál szerintem sansza nem lenne Shikakunak...elkaphatja az árnyékkal ez nem kérdés,de nem tudja ott tartani ha kinyit 3 kaput...képtelen lenne lefogni szerintem...ha meg kiszabadul,nos hadd ne részletezzem Mosolyog
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2735 Dátum: 10 jún 08, 16:27:08 »

Én csak egy két észrevételt tennék a témában.
Mi az, hogy a békák nem küzdenének Naruto ellen? Nevetséges, gondolkozzunk már kicsit, szerintetek Jiraiya mért küzdene vele? mert ez a topic lényege.
Oro csak egy ideig tudna védekezni az Amaterasu ellen? És Sasuke nem csak egy ideig képes használni az MS képességeit? Vagy talán valaki eddig látta az FMS-t akcióban? Nem, akkor erre ne építsünk.
Mind Jiraiya, mind Orochimaru képes volt babrálni Naruto pecsétjével, ezt bármikor megtehetik újra ha a szükség úgy hozza.
Ha Oro-nak a fejét támadják, akkor nem tud újra alakot ölteni? Volt ilyen? Nem, de olyan volt, hogy Négy Farkú Kyuubi lekapta a fél testét, és Oro csak mosolygott.
Az egyetlen esélyük ha Oro használja az Edo Tensei-t? Ez neki egy teljesen normális Jutsu-ja, bármikor használhatja, be hív a harcba egy Itachi-t, Hiruzen-t, vagy más hasonló kaliberű Shinobi-t. Azt nem tudom, hogy az Amaterasu hatna-e rájuk, de szerintem nem, mivel láthattuk, hogy Hiruzen hiába robbantotta fel őket, meg se érezték. Szerintem csak lángolnának tőle, de mivel a testüket nem lehet elpusztítani, nem történne semmi, de mondom, ez csak egy magánvélemény.
Ja és még annyi, hogy az Amaterasu nem égett egyből porrá, anno Karin is égett egy jó darabig, mire Sasuke eloltotta a tűzet, és nem halt bele, ha egy olyan gyenge shinobi mint ő nem szerzett tőle különösebb sérülést, akkor nehogymár azt mondjátok, hogy Oro igen.

Persze az FRS és az MS nagyon jó dolgok, de nem csak ezek a technikák léteznek a világon.
Ma és Pa segítségével Jiraiya iszonyat erős lesz, és igen, ez a két béka az ő Sennin formájához tartozik, szerintem a topic lényege az, hogy összemérjük a shinobi-kat, és ha már ezt tesszük, tegyük a legerősebb formájukban.
Pa suiton jutsu-ja, amivel lazán felszeletelte a falat, vagy az együttes lángoló olajtenger támadásuk egyrészt távolsági, másrészt hatalmas pusztító erővel bír.
Orochimaru Fehér Kígyó formája se olyan gyenge, és ha ezt nézzük, akkor a Sanin-ok birtokában van Oro idegmérge, Jiraiya bénító genjutsu-ja, és a Alvilág mocsara, ami szintén eléggé lefogja az ellen-t.
És azt se lehet elfelejteni, hogy ha Naruto-ék fel is tudnak készülni a harcra, Sasuke sharingan használata korlátolt, hiszen láttuk mi történt Kakashi-nál, én úgy gondolom jelenleg is ez történne, és amíg nem látjuk, hogy az ott tényleg az FMS, és tényleg nem korlátozza az MS technikák használatát, addig ne mondjuk azt, hogy Sasuke most már folyamatosan lehet Susanoo-ban. Naruto Sennin módja szintén korlátolt, hiszen ha elfogynak a klón tartalékok, nem tud újra természeti energiát gyűjteni harc közben, és így az FRS-t is el lehet felejteni, hiszen káros lenne a saját testére is.
Viszont ha a Sanin-ok tudnak előre felkészülni, akkor a srácokat alapból várja pár Edo Tensei-es Shinobi és Jiraiya még a Genjutsu-t is előtudja készíteni.
És ezzel nem veszekedni akarok, és nem azt, hogy valaki bele kössön a mondandómba, mert nem mondtam semmit, ami nem tény, csak pár olyan apróságot, amit szerintem figyelembe kéne venni.

Gai vs. Shikaku
Még ha erősebb is mint a fia, aki Hidan-t alig tudta tartani, egy olyan ember ellen mint Gai esélytelen. Szerintem kapuk nélkül se tudná megfogni. Viszont mivel annyit se láttunk tőle mint Shikamaru-tól, teljesen értelmetlen a felvetés.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2736 Dátum: 10 jún 08, 16:28:13 »

Én inkább STM véleményével értek egyet.

AZ nem ellenérv, h a békák nem akarnak Naruto ellen harcolni. Itt most nincs ilyen. 4 Karakter találkozik, és elkezdenek harcolni. Ero Sennin sokkal tapasztaltabb és több jutsut tud mint naruto, a Remete forma meg mind2jüknél egyforma.
Sasuke meg nem erősebb mint Orochimaru. Valahogy furcsálom, h amikor én azt mondom, h Itachi jön és Amaterasu, akkor sanszos h nyer, akkor mindenki leugat, h jaaaj, persze, jön és ennyi. De ha sasukéról van szó, akkor ilyen fennáló problémáink nincsenek, neki lazán megy. Nem beszélve arról, h mig ita nagy mennyiségü tüzet csinál, addig Sasuke csak a meglévő kevéssel takarékoskodik. Nem hiszem, h oronak egy tüsszentésnél több energiájába kerülne folyamatosan testet cserélni, feltéve akkor, h ha az nem egy 3 éve nyüstölt modell. Ujjan még a 3ik hokage okozta gondot is lazán kiküszöbölte, erre ti oro testét illetően a Naruto elleni harcból indultok ki, és nem veszitek azt figyelembe, h minimum egy olyan chakra löket kell ahhoz, h ő bele haljon. Egyetlen gyengéje a genjutsu, amit sasuke nem használ vmi fényesen, hiába MS ise vagy oda, ráadásul se a Raikege ellen, se Kakashi ellen nem használta, és danzou ellen is csak belökött egy semilyet. Sasukét ismerve nem sokat vacakolna az Amaterasuval, minek öljön ki magából energiát, mikor egy nyilazó Susanoo ja is van. Ezzel meg nem sokat ártana a Yamata no Orochi jutszunak, hisz ez nem Itachi susanooja, itt egy esetleges teli találat nem jelenti azt, h levan pecsételve és ámmen. Regenerálódni nem lehet akkor feladat, kiindulva a Sasuke és Naruto elleni harcokból, de egy sussanot fentartani rengeteg fizikai fájdalommal jár.

Oorchimarunak nyernie kell. A susanooval nem lehet csak ugy ide oda ugrándozni és a kapu idézéssle is kizárhatná egy időre azt a problémát, majd egy edo tensei, ha isten ne adj, a legpechesebb események következnek be. Onnan már mondjuk pár kagéval, vagy a halott akatsukisokkal felszerelve ámmen az egész bandának. Kabuchimaru is h befosatta Madarát, nemár h két gyerek gond.

Sasuke vs Orochimaru része a harcnak egyértelmü oro győzelem. 100 alkalommal 80x minimum ő nyerne. És itt most harcról van szó, nem test szerzéstől.

Jiraya és Naruto egyformák 50-50, bár talán Jiraya egy kicsit jobb.

Ha Orochimarut és Narutot veszsük, akkor mégsimább győzelem. A rasengan hatástalan, a Rasenshuriken meg nem lehet gyilkosabb az Amaterasunál, és 3-4 nél többször nem tudja ő se használni. De egy sima Sasuke ellen használt "igazi alakos" támadás is elég volna. A Kyuubi ellen pedig 4 farokig birná, utánna meg már megint kénytelen egy edo tensit bedobni. Viszont Sasuke bedarálná Jirayát. Igy viszont a már kicsit megedzetett Oronak jóval kevesebb esélye lenne győzni ellene.

Fenébe Kumori, h beirsz elém Nevet De amugy egyetértek veled:D
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 08, 16:29:45 írta Renningan » Naplózva







hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2737 Dátum: 10 jún 08, 17:33:56 »

Sasuke bedarálná jirayát? Nem akarok kötekedni, de az amaterasu nem hat a pecsételés miatt, a genjutsu a békák miat. Legalábbis ez az én véleményem.  A susano hatásos lehet, de ha oro áttudná törni, akkor ero sennin is bemenne, ha akarna.Egy senin oodama razengan azért nem semmi jutsu, és ha nem is törné be a susanót, de akkor is gyengítené.
Oro naruto sem biztos gyözelem oronak. Jó jó, az edo tensei elégé felborítaná a dolgokat, de nem hiszem,  hogy egy odamarasengan vagy egy rasenshuriken egy ,,gyengített" bábnak ne okozna gondot. Utána meg jöhet oro. Oro is mondta, hogy a testregenerációs jutsuja nagyon chakraigényes, ezért azt se tudja korlátlanul használni, ha az nem is, de egy idő után csak bekapna annyit. Tehát az én véleményem a döntetlenröl nem változott.
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2738 Dátum: 10 jún 08, 18:06:41 »

"A remete forma meg mind2jüknél egyforma"
A béka papa mondta, hogy Naruto tökéletesen sajátította el a Sennin mod-ot , ameddig Jirayinak nem sikerült teljes mértékben, ráadásul csak úgy működött, ha Pa és Ma a hátán ültek...Tehát Naruto remeteformája erősebb..
És ha ugy vesszük, hogy Jirayia megidézte az öregeket, akkor Naruto ugyanúgy megidézheti őket...Azt meg senki ne mondja már h egy Sennin módos 4 farkú kyuubi palástot használó Naruto ne verné le Ero sennin-t, mikor még régebben majdnem abba belehalt, amikor a 12éves Naruto 4 farokig elment...Hiába tudja Ero meg Oro( ez jo Nevet ) Narutoba különböző pecsétekkel a róka chakráját összezavarni ha a palást miatt hozzá se tudnak érni...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2739 Dátum: 10 jún 08, 18:11:40 »

És én ezt a tényt külön ki is emeltem Mosolyog Tehát az a kijelentése nem mérvadó, ugyanis 3 éve nyüstöli Mosolyog

Pecsételés miatt?  Pojén Remélem h tévedek, de ha te arról a pecsétről beszélsz, amelyet 10 percig rajzolgatott és lepecsételt vele egy kis lángocskát, akkor erre nem válaszolok. Genjutsut nem emlitettem ha jól rémlik, legfejlebb addig, h gyengén és nem jól használja. A Susanoo meg egy olyan dolog, h Yamata no Orochi nem tudta megsebezni, és beszéd közben akadt torkán a szó. Danzou se tudta kikerülni a sasukéét, még izanagival együtt is megsérült, ergo neki is van egy nem gyenge tempója, amit nem lehet csip csup kikerülni.

Igaz, de Naruto hiába idézi meg a békákat, nem tud fuzionálni velük, efektive neki csak chakra pazarlás az ő megidézésük. Nem mintha bármelyikőjüknek olyan simán menne nyugis helyet találni és gyüjteni az energiát Mosolyog

A kyuubi meg a kyuubi, vele nyerhetnének, amennyiben oronak nem lenne edo tense -e Mosolyog
Naplózva







Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2740 Dátum: 10 jún 08, 18:33:45 »

Hú egész jó kis cseverészés lett ebből Nevet
Még mindig azt mondom,hogy a békák nem feltétlenül kéne a harcba venni mivel MINDKÉT fél megidézheti őket,nem feltétlenül csak Jiraiya. Sokan csak azt veszitek,hogy Jiraiya megidézi a varangy bölcseket. Naruto miért e tudná?azért mert vele nem kapcsolódnak össze? anélkül is tudnak genjutsut például. A kyuubi miért csak 4.farokig lett említve? Ennyi erővel vehetnénk a 8.farok is megjelenik,hiszen nemsokára ez is megtörténik. Őt  annyira nem tudta uralni Naruto,mint a 4. faroknál.Arról,hogy most a mangában hogy állunk azt most hagyom. Szerintem egy kyuubi csak elbánna pár zombival, még ha Sasuke is besegít. Tudom az edo-tensei nagyon erős technika,de nem legyőzhetetlen. Naruto már csak nem olyan kezdő,hogy felhajtja a pólóját és: gyertek srácok nyúljatok a pecsétemhez.Nevet
Amúgy Naruto tudja Jiraiya gyenge pontját---> hárem jutsu ikszdé
Oro-ra inkább nem térék ki mivel nem bírom az egész karaktert így csak leoltanám Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 08, 18:34:35 írta Bereja » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2741 Dátum: 10 jún 08, 19:35:49 »

Azért mondtam h ő nem idézné meg, mert nem tud fuzionálni vele, és nekem manga lap se jut eszembe, ahol naruto tudná, h genjutsut tudnának csinálni.

Személy szerint a 4 farku kyuubival én csak példálóztam. Amennyiben előjön a több farku, akkor Jirayanak ámmen, és Sasuke meg Orochimaru a sharingantól függnének, mert narutonak nincsen bele szólása. Sajnos inkorrekt módon, eléggé "inaktiv" karatereket választottak fejlődőekkel szemben, igy esély van rá, h Naruto megtanulja irányitani a rókát, Sasuke meg FMS es fog villogni. Bár én még mindig amondó vagyok, h tudatlanságunk messzemenően hiányos, és ha, UCHIHA MADARA össze xarja magát az edo tenseien, akkor egy sima Kyuubi vagy sasuke nem sok vizet zavarhat. Bár ez csak feltételezés.
Naplózva







Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2742 Dátum: 10 jún 08, 19:47:43 »

ha tobi télleg Madara akkor egyetértek.és amikor Pein ellen harcol Naruto,akkor a békák megpróbálják használni a genjutsus trükköt(ha jól emlékszek.)
de ez hülyeség hogyha már összehasonlítjuk őket,mindegyiknek a legerősebb formáját kell nézni,szerintem ez logikus...
az meg a másik dolog hogy letudnák pecsételni a Kyuubit...Naruto szerinted hagyná magát úgy lefogni mint a Chuunin vizsgán? Lesütöttszemek

azóta fejlődött csávókám egy keveset Nevet
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2743 Dátum: 10 jún 08, 20:50:23 »

Skaacok, mi az, hogy lepecsételi az Amaterasut?? Orcsimarcsi nem nagyon tudna mit kezdeni MS ellen, nem véletlen akart sharingant az öreg. Susanoo nagyon kemény és intenzív harcot kíván, szal Orcsimarcsit eléggé lekötné a védekezés. Amúgy a Orcsimarcsi testhelyettesítő jutsuja nagyon sok chakrát igényle szal nem csinálhatja gyakran és nem tüsszentés könnyedségével.
Sasuke nagyon nem lenne könnyű ellenfél sem orcsinak sem ero senninnek. Szerinted Danzou után nem elég kemény?
Mellesleg Danzou keményebb dió Sasuke szempontjából mint oro vagy jiraya.
És valóban bedarálná sasuke jirayat főleg ha ugye úgy vesszük, hogy nem sokan látták még mangekyou sharingant, vagy aki látta az már halott Nevet
Sztem Sasuke verné Jirayat, inkább Oroval szöszölne tovább de ott is Sasuke lenne a győztes. A Susanoot ráadásul ahoz képest elég sokáig fent bírja tartani még sima MSel is.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2744 Dátum: 10 jún 08, 21:22:02 »

A chakraelhasználásban igazat adok nektek, teljesen jogosan mondtátok, az animében említik, hogy nem bírja sokáig, de a manga nem említi meg. Bocsánatot kérek.

Az amaterasu lepecsételése azzokal a kis cetlikel. Igen arra gondoltam. Gondolom, nem volt annyira ostoba, hogy ne tarsona biztonság kedvéért párat magánál, és ha igaz is hogy csak párat tud leszedni magárol, az akkor is javít az esélyein.

A békapapa mondta narutónak, hogy képesek genjutsuba ejteni paint, de nem jutotak el addig.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!