24 szep 22, 11:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195643 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #2715 Dátum: 10 jún 07, 14:17:58 »

Igen, de ez egy olyan harc ahol úgy kell venni, hogy egyikük se tud a másik képességéről, alias azt is el kell hanyagolni, hogy Nagatonak ki kellene engedni a Bijukat, hogy használhassa a gedou mazo-t. (Megjegyzem, ez sem 100%, hogy nem oldható meg a nélkül.) Csupán a Susanoo nyilaival nem fog Sasuke győzni, nem lődösheti el őket 50x, gondolom megterhelőek. Sasukenak pedig nincsen olyan ereje egyelőre, akár susanoo-val, akármivel, mint a '8 farkú kilencfarkúnak'. Nem tudna kitörni egy akkora chibakuból. És megint elmondom, Peinnek megint csak nem muszáj már elsőre beküldeni az újjáélesztős testet, hisz amúgy sem jó harcos. Sasuke nem tud róla hány Pein van, ezt is bele kell kalkulálni.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2716 Dátum: 10 jún 07, 14:47:21 »

Igen, de ez egy olyan harc ahol úgy kell venni, hogy egyikük se tud a másik képességéről, alias azt is el kell hanyagolni, hogy Nagatonak ki kellene engedni a Bijukat, hogy használhassa a gedou mazo-t. (Megjegyzem, ez sem 100%, hogy nem oldható meg a nélkül.) Csupán a Susanoo nyilaival nem fog Sasuke győzni, nem lődösheti el őket 50x, gondolom megterhelőek. Sasukenak pedig nincsen olyan ereje egyelőre, akár susanoo-val, akármivel, mint a '8 farkú kilencfarkúnak'. Nem tudna kitörni egy akkora chibakuból. És megint elmondom, Peinnek megint csak nem muszáj már elsőre beküldeni az újjáélesztős testet, hisz amúgy sem jó harcos. Sasuke nem tud róla hány Pein van, ezt is bele kell kalkulálni.

A Chibaku tenseit kicselezi úgy, mint Dei robbanását.

A Gedou mazou nem használható és pont. Ha úgy veszsük, hogy használható, akkor meg Nagatohhoz kell kapcsolódnia, ergo, az igazi testnél kell lennie,ráadásul, mivel ugyanaz a vezérlése, mint a hat Peinnek, nem is kompatibilis a két technika. Nem szólva arról, hogy menyni ideig tudja használni Nagato. Láttuk azt is, elsőre milyen hatással volt rá.


Szeritnem sem nyerne, de egyszerűen azért, mert a hat Pein összjátéka sok neki.. csak a sharinganra támaszkodhat (mondjuk, ha anank bármiylen genjutsuja eljut Nagatoig, és megfogja vele, azzal máris megfordul az egész emccs, bár Konan még itt is segíthetne rajta, ha őt szabad belevenni), mert a sima ninjutsu itt nem soakt ér. A sebessége segíthet neki, és ezzel talán el is tud intézni egy-két Peint, de a többi addig közbe tud lépni, és ha nem isemri uyge a képességeit, nem is megy vele feltétlenül sokra. Szerintem nagyjából anynit érne ellene, ms-el mindennel (hacsak az amaterasuval nem tud megszabadulni egyből az összes testtől, vagy egy-két jelentősebbtől, amire azért lehet esélye), mint Naruto ott és akkor... csak éppen mivel Pein őt megölheti, neki nincs lehetősége hibázni. Egyszer-kétszer alkapta Narutot is, ugyanígy, egy ilyen hibánál vége lenne a dalnak Szöcskénél is.
Naplózva
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2717 Dátum: 10 jún 07, 18:06:33 »

Szerintem pain nyerne mert szaszkénak túl nagy arca van,lenypmna 1 testet elbízná magát és mire észbe kap a lélekkitépős pain már viszi is a lelkét:D elv a rinnengan erősebb a sharingannal de nem ismerjük a képességeit szal erre így most nem támaszkodok. a Susanooról annyit h biztos h nem lehet 58-szor lőni egymás után vagyisha lő utána egyből lehet hátbatámadni v még közben.meg ott van az idézős pain megidéz pár állatot szászke azokra figyel és közben már le is szakadt valamilye :)ezekre a gondolatokra támaszkodva űgy gondolom h Pain nyerne:Dmit szólnátok egy shino vs neji harchoz?(ha még nem volt)Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2718 Dátum: 10 jún 07, 18:43:36 »

Hm Shino vs Neji érdekes  Gondolkozik  Szerintem itt Neji a nyertes. Shino nagyon erős de a Byakugan miatt Neji nyer. Neji látja a chackrát szóval elvileg nyomon tudja követni Shino bogarait. Ráadásul Neji amikor használja a kaitent ( javítsatok ki ha nem így hívják , amikor forog körba és nem lehet megütni ) akkor a bogarak nem tudják elérni és Shinonak azért nincs olyan komoly védelme ráadásul nem túl gyors , mármint Neji biztos gyorsabb. A Byakugan nagyon jól tud jönni Shino ellen. Megkockáztatom hogy akár még Hinata is elverné Shinot ha jól csinálja. ettől független Shino nagyon erős de a byakugan-al meg lehet szívatni.

Ehhez mit szóltok?

Sasuke és Naruto vs Orochimaru és Jiraiya
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 07, 18:45:55 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2719 Dátum: 10 jún 07, 18:55:23 »

Nonszensz párosítás. Naruto csinál pár klónt remete formban aztán RockNRoll. Van annyira gyors , hogy védhetetlen Rasent nyomjon Jiiraiyanak. Orcsimarcsi meg amire kirántja a kardját a torkából azt veszi észre nincs torka . Sasuke Napszemcsi On és koktél a kézben szitu kb.
Ha fordított felállást akarunk akkor Sasuke kezdi Orcsival , akinek nyomat egy epilepsziás rohamot okozó Tsukoyomit , majd neki ronthat Jiraiyanak. Megpróbálhat Genjutsut Jiraiya ellen is , de az öreg nem tom , hogy kitudja-e játszani. Ha kijátszaná akkor egy Amaterasuval sarokba lehet szorítani és Karddal átdöfni. SZVSZ esélytelen minden szempontból Orcsimarcsi csapata. Ha meg ezt a Kaboromarut akarjuk felhozni az nem jó mivel eddig nem sok sőt szine semmi trükköt nem láttunk tőle.  Pontosan
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2720 Dátum: 10 jún 07, 19:07:25 »

Én nem írnám le ennyire Jiraiyát és Orochimarut. Orochimaru feltámaszt 1-2 halottat és máris sokkal erősebb. Naruto sebessége kb 1 szinten van Jiraiya-val ráadásul Jiraiya megidézi a 2 varangyot és ők azért elég ütös jutsukat tudnak.
Orochimaru ha kap 1 komolyabb ütést kihányja magát max egy frs tudna neki ártani de addig ő sem ül 1 helyben. Genjutsuval megint nem érdemes probálkozni mert Jiraiya sgit neki kijönni belőle ha más nem leidéz 1 gyenge békát és azzal kihozza. Nem azt mondom hogy nyernek Orochiék de ennyire azért nem írnám le őket mint ahogy te tetted.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2721 Dátum: 10 jún 07, 19:14:36 »

 Gondolkozik Tsukoyomiból próbálhatja , mivel 1sec 72óra Tsukoyomi világában ha jól emlékszem. Az biztos , hogy Kakashi 3napnak vélte azt a nagyon rövid időt és feküdt utánna rendesen xD
Illetve Jiraiya Narutoval egy speeden lenne?Nevet Na ne már , Ez kb olyan mint egy gyorsfutó vs Tolókocsis. Nézd meg csak , hogy Naruto a pein testet 1szempillantás után 1ütéssel darabjaira törte. Jiraiya meg alig bírt kis egérutat kiharcolni , hogy tudjon gondolkodni. Általában a varangyok Kenjutsut használnak , meg olajat köpnek.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2722 Dátum: 10 jún 07, 19:14:46 »

Nonszensz párosítás. ...
Nonszensz vélemény.
 kacsint

Igazából, én amondó vagyok, hoyg még a mostani Narutonak és Sasukénak is jóval kevesebb az esélye, mitn a második csapatnak, különösen, ha nem tudnak felkészülni a harcra, és így Naruto remete módja elég korlátozott

Orochimaru talán az egyetlen olyan karakter a mangából, aki ellen kb. semmit nem ér egy útszéli mangekyou, és ami azt illeti, Itachi Totsuka no Tsurugiját is túlélte gyakorlatilag.
Az amaterasut kezeli egy vedléssel, a Susanoo sima támadásai meg ugye nem igazán veszélyesek rá nézve semmilyen szempontból.
Tsukiyomi nem sokat ér, mert ugye... Orochimaru Orochimaru, az sme anagyon viselte meg pszichésen, amikor Sasukében pihizett egy kicsit,  majdhogynem úgy elnyomva, mint ahogy az ő elméjében a gazdatestek maradványai vannak.. meg amúgyis, kétlem, hogy Sasuke valós időben ható kinzása bármit is jelentene neki. Sasuke an nyit tehet, hoyg különösebb hatás nélkül lebénítja, majd bevisz egy támadást, ami semmit nem ér.
Naruto arzenáljából is csak a rasenshuriken igazán veszélyes, de az is csak közvetlen találat esetén (tehát ha nem csak át dobja rajta, hanem úgy megy neki, mint most a kyuubinak), de egy iylen találatnál is elég ha kinyújtja egy kicsit a nyakát, és kitör belőle.. nem beszélve arról, hoyg Kakuzu is túlélte tulajdonképepn, szóval lehet, hoyg Orcsimarcsi fél perc után felállna.

Ellenben ha Oro'nak bevisz bárki közelről egy támadást, a mérge miatt vége a dalnak, a Kusanagi egy szinte korlátlanul használható és nagyon potens fegyver, meg még ottvan egy rakás különböző technika, a kígyós jutsuitól az edo tenseig.

Jiraiya elementális jutsui, béka jutsui, és egyéb általános technikái sennin mód nélkül bőven Naruto felé emelik.
A Sennin mód kéynes téma, de ha vele vanank a békái, a genjutsunak, és a korlátlan időtartamnak köszönhetően itt is előnyben van. Ráadásul a békás genjutsu megfogná egyből mindkét ellenfelet.

Ha Sasukével kerül össze, már nagyobb bajban van, a genjutsuk neki nagy gyenge pontot jelenthetnek, hacsak nicns vele a két béka, amik elvileg ki tudhatják hozni, az AMaterasut ugyan ő is tudja kezelni a lepecsételésével, de mire ezt megtezsi, már jelentős sérüléseekt szenvedhet, és neki komolyabb gond a Susanoo is.. bár, most, hogy belegondolok, az ellen pont jó lenen a mocsaras Jutsuja, ami használóstól elnyeli.

Sasuke tsukiyomija meg, mint írtam, nem manipulálja az időérzetet.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 07, 19:15:45 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2723 Dátum: 10 jún 07, 20:39:52 »

Anyukám azt mondod nem ártana meg Oronak egy Mangekyou? Nézd csak meg azt a visszaemlékezést amikor megpróbálta Itachi testét elvenni..ugye ha jól emlékszem Itachi Tsukoyamit használt Oro meg ki volt rendesen és mozogni sem bírt.. Szal nem árt meg neki egy MAngekyou? Amaterasut kivédi? Hát legyen átvedlik, nagy cucc lenne mivel Sasuke mozgatni tudja a már megidézett Amaterasuját..szal kicsit arréb kéne vinnie, na bumm. Az átvedlés meg rengeteg chakrába kerül szal ezt nem csinálhatja sokáig.. Ha ezt TALÁN túlélné akkor Susanoo ellen semmi esélye. Egyeltalán nem olyan gyors, hogy védje.
Egyébként Kakuzu, hogy is élte túl a Rasen Shurikent?? Szerintem tökre halott, de mindegy.
Jah Oro túlélte Itachi kardját, mert abba alapból nem hal bele senki, mert az egy lepecsételő kard.
Azt is megnézem ahogy Oro bevisz a Susanoonak egy támadást közelről Nevet
Oro pont az aki esélytelen a Mangekyou ellen.
Sennin mód Naruto is igen, igen verné Orochimarut sztem, mert ugye sokkal gyorsabb úgy, nagyobb fizikai erő és egy kellemes taijutsu. Bár szerintem Naruto ellen több eélye lenne Oronak hacsak a kyuubit uyge nem számoljuk bele. Azért megnézénm mit kezd Oror egy 8farkas kyuubival. (egyébként narutonak 9farok volt kint pein ellen nem? mert amikor yamato elindul vissza akkor a kezén a 9es szám van.)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2724 Dátum: 10 jún 07, 22:01:28 »

Mi baja is lett Orochiamrunak amikro Ita-ita befenyítette? Ja, minusz egy kézfej, oylan, mint másnak egy szúnyogcsípés. Tehetetlen volt, de ő maga sem szenvedett komoyl károsodást.
A Totsuka no Tsurugi hatása érdekes kérdés, de lényegtelen, mivel Orochimarut végülis nem szívta be. EZt nem fejteném ki, de maradjunka nyniban, hoyg ha elnyelte volna, mivel Itachi, a kard gazdája halott, őt is tekinthetnénk halottnak.
Kakuzu túlélte a rashenshurikent, még tudatánál is maradt, sőt beszédképes volt, csak magatehetetlenné vált, végülis Kakashi végezte ki. Orochimaru bácsi nyakával kapcsolatbna meg nézd meg a "négyfarkú kilencfarkú" vs. Orochimaru harc végét.

A SUsanoot átütheti a Totsuka no Tsurugi, és mivel Oro' nem tolta gyengén a széljutsukat, hasonlóan is meggyengítheti, mint Danzou. Melelsleg, nem írtam, hogy a Susanoon átütne, de mivel az addig tartható fent (egyenlőre az fms-t  ne vegyük ide) ameddig, léynegtelen is.
Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2725 Dátum: 10 jún 07, 23:37:32 »

STM szebben le se írhatnám Mosolyog

Sok Sasuke imádó elfelejti,hogy öcsi nem bátyó és fordítva is igaz ;D
Itachi genjustu párti volt amint láthattuk...
Sasuke meg befenyített egy őrt? hmm...
Ne felejtsétek el,hogy ami manga/anime és Sasuke "megölte" Orochimarut csak azért mert levolt gyengülve... és ezt perpill nem én találtam ki...^^

Orochimaru maga az imba társ...ninjutsu és taijutsuja is kiválló..
Ha úgy vesszük,hogy Sasuke Naruto vs Ero és Orochimaru ( és csapat társak,és nem ismerik az ellenfelet )
Esélytelen Sasuke és Naruto...
Orochimarut ketté szedte a 4farkú Naruto és mit ért el vele?
Gondolkozzatok egy picit,lehet hogy az előző generáció erősebb lesz mint az előző de idővel ;D
16éves Naruto erős perpill (főhős) de Orochimaru most megenné ^^

köv összeállításom ha nem volt akkor kivesézhetnénk : Shikaku  vs Gai

Ha véletlen nem ismernénk Shikakut, --->
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 07, 23:40:39 írta kvcs » Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2726 Dátum: 10 jún 07, 23:46:56 »

Háááát...ez igen érdekes dolog. Gai amilyen agyatlan símán belesétálna Shikaku jutsuiba, de mivel Gai nem csak agyatlan, hanem a "fiatalság erejével" küzd ezért nem adná fel amíg ki nem nyúlik és ha megerőlteti magát akkor még gondolkodni is képes. Ha sikerül közel kerülnie Shikakuhoz akkor annak annyi. (mondjuk azért az ő erejét nem is ismerjük annyira, vagy csak én vagyok már megint nagyon feledékeny?ikszdé)
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2727 Dátum: 10 jún 08, 03:14:08 »

Az igaz, hogy le volt gyengülve Oro, de Sasukenak akkor MS-e sem volt. Ami azért nem mind1! kacsint Az meg egyenesen ki lett jelentve, hogy Naruto Sennin módja erősebb mint ero-senniné. Én a fiatalokra voksolnék a jelenlegi helyzetet tekintve. Azt sem tartom valószínűnek, hogy csak úgy kidugja a fejét egy teli találatos Fuuton Rasenshurikenből. Szét zilált chakra és egyéb keringési rendszerekkel ez erősen nem kivitelzhető dolog sztem. Plusz neki nincs se Rinneganja, se Sharinganja amivel javítani tudna a reakció idején. Békás jutsukat én nem sorolnék 1ik oldalra sem, mivel mind Naruto és Jirayia is meg tudja őket idézni. Naruto sennin módban meg brutál. Akkor még a Kyuubiról nem is beszéltünk. Mosolyog
Tudom tudom, ilyenkor jönne az, hogy ott a Yamata no Orochi meg minden... Kyuubi chakra > all Nevet

Pein vs. Sasuke az meg jó edzőmérkőzés. Sasuke teljesen ninjutsu beállítottságú. Nagato megeszi vacsira. Plusz amit valaki már irt előttem, az akatsuki főnök nem fogja majd vissza magát mint Naruto esetében. Meg ott nem lesz kilőve sok ideig  a Yahiko test. Egyébként most így belegondolok, nyomhatott volna olyan kombot Pein, hogy Banshou Tennin aztán mikor nagyából odaért egy Shinra Tenseit. Kilövés. Nevet Bár mondjuk elég átszúrni is ja... az nem chakra igényes. Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2728 Dátum: 10 jún 08, 09:16:29 »

A kyuubi veszélyes lehet, de itt meg nem árt elfelejteni, hogy Jiraiya nem kcisit értett a pecsétekhez, úgyhogy, ha még nincs is nála  a kulcs (bár nem tisztáztuk, nála van-e) van esélyük lepecsételni, főleg, ha figyelembe veszsük, hogy Oro' azért többször lefogta a néygfarkút is.
Az egyetlen módja Narutoék győzelmének, ha ez nem sikerül, és a kyuubi elég nagy mértékben előtör.

A többi nem oszt, nem szoroz.
A mangekyou sharingan nem változtat semmin Orochimarunál, tisztáztuk, hogy SZöcske szemei (amit még legutobb láttunk) mennyire nem érnek ellene sokat. Mellesleg, a "legyengült" Orochimaru ha akkor és ott meg akarja ölni Sasukét, gond nélkül megteszi.. épp csak a megszállás nem sikerült tökéletesen, részben a sharingan miatt, részben az általa kreált átokpecsét miatt, és részben talán mert le volt gyengülve. Itt nem próbálkozna ilyesmivel.


Naruto snenin módja lehet, hoyg teljesebb (ami mondjuk annál, hogy a "békulás" nem oylan mértékü nála, mint Jiraiyánál annyira nagyon nem jelent sokat), de Jiraiya sokkal több elterelő, védekező, és többféleképpen hazsnálható támadó technikát ismer, ami, ötvözve azzal az előnynel, hoyg az ő remete módja tovább tart, sőt, korlátlan időtartalmú nyer. A békás genjutsu is egy oylan dolog, ami egyből eldöntheti a harcot.


Rashenshuriken még mindig. Az eldobható módszer uyge szart sem ér Orochimaruval szemben, ez egyértelmű.
De az sem két másodperc, amíg a másik kifejti a hatását. Ha visszaemlékszel, többször láttuk, hogy Orochimaru volt oylan gyors, mint a shippudenes Sasuke, és arra is emlékeztetnék mindenkit újfent, ahogy a "négyfarkú kyuubit" megpróbálta a harc végén leszúrni a Kusanagi no tsurugival. Ha másként nem, de ezezl a módszerrel biztosan megmenekülhet, a föld alá bújva.

Mellesleg, ha  akárosodás minden sejtre kiterjedne, Kakuzu egyáltalán nem élte volna túl. Mivel viszonylag jó bőrben volt utána, megkockáztatom, hogy Orochimaru egész biztosan regenerálódna utána, abból építkezve, ami marad. Amikor előbújt Sasukéből, tömör chakrából ("ektoplazmából") építette fle a testét, és a Yamata no Orochit. Nem hiszem, hogy őt anynira megviseli,  ha a fizikai "chakrakeringési rendszere" sérül.


Gai vs. Shikaku
Egyértelműen Gai. Shika papa lehet akkora koponya, mint a fia, ha Gai kinyit egy pár kaput, egyszerűen nem bírja feltartóztatni.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2729 Dátum: 10 jún 08, 13:03:16 »

Jó akkor én meg arra emlékeztetnélek, hogy Pein azt mondta mikor Naruto eldobott egy rasen shurikent, hogy "ha egy ilyen eltalál vügünk". Szal sztem nem lenne nagyon vidám Oro ha pirospacsit kéne adnia egy rasen shurikennek..ha meg netalántán elkezdene regenerálódni nehogy már ne fussanak oda és fejezzék le vagy nem tom.
Még mindig beszarok, hogy szted semmit nem érne a Mangekyou Oro ellen de mind1. Szerintem nem tudna mit kezdeni Amaterasu ellen, egyszerűen nem tudja annyiszor kivédeni ahányszor kellene. Sasuke azt a kardot ami Oro fejéből jön ki Sharingannak köszönhetően sztem kerülné. Amúgy meg Susanoo aprítaná fel. Ha meg Oro belekezd a szél jutsuiba akkor Sasuke tűzjutsuval jönne gondolom. (ugye szél<tűz)
Amúgy ha megnézed Sasuke MS harcait akkor igazából saját magát strapálja le mindig mert a Susanoo és Amaterasu is kellemetlen mellékhatásokat okoz. Alig várom már a FMS-ját Nevet.
Amúgy Oro bár lefogta a négyfarkút, el kellett menekülnie, mert meghalt volna ha ott marad.
Pecsételés jó kérdés, de nem tudom, hogy le tudná- e pecsételni "mégegyszer", mert az apja pecsétje is ott van rajta ugye.
Gai vs Shiku:
ha a harc elhúzódna egyértelműen Shiku, ha Gai hamar megsorozza meg ikapuk akkor sztem kiüti. Attól függ mennyire hülye Gai.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!