24 szep 22, 09:48:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195498 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2700 Dátum: 10 jún 04, 21:17:06 »

Tsunade lehet, hogy erős, de baromi lassú is. Ő gyógyító ninja és kész Nevet
Kakashi valószínüleg nem használná 3szor a szemét, hogy meghaljon..egyszer elég lenne.
És akkor 2vs1 Gai+Kakashi.
Tsunade baromi jó lenne ha legalább olyan gyors lenne, mint Sasuke, de nem szal így kevéske.
Lee leverné Hakut, mert sztem elég gyors ahoz, hogy kerülje a tűket.
Gaara vs Pein? xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2701 Dátum: 10 jún 04, 21:40:58 »

Gaara Vs Pein.
Hallod kiszívná az a gyökér test a homokból a chakrát félúton szal Gaara kb. említésre méltatlan ez esetbenxD

SasuVsPeinci
Valószínűleg a gyorsaság , és a sok MS képességgel felvértezett Sasuke szerintem nyerne. Legjobban Yahiko testte, és a ninjutsura immun test nagyon megnehzítené a dolgát. Viszont utóbbira ott a Katana és 1v1ben Yahiko ellen nem hiszem hogy a Shinra Tenseijel odébb lökné az Amaterasut Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 05, 08:55:23 írta Ishida » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2702 Dátum: 10 jún 04, 23:08:29 »

és nehéz elolvasni a topic címét?
amúgy szerintem azért ha sok nem is de lenne esélye Gaara-nak...tény hogy Pein erősebb de Gaara sem véletlen Kazekage.Ráadásul jó ideje az ő erejével se lehetünk tisztában,rég láttuk keményen harcolni.

Sasuke vs. Pein? nem tudom volt-e már...
szerintem Sasuke lehozhatná...Chidori,Tsukoyomi,Ama,Susano...
Naplózva

boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2703 Dátum: 10 jún 05, 00:41:36 »

Sasuke vs Peinhez annyit fűznék, hogy sok dolog függ attól, hogy milyen információi vannak Peinről, ha pl annyi mint Jiraiyának volt, szerintem Pein lazán bedarálná.
Ha legalább annyi lenne mint Narutonak, és Isteni Birodalom Pein sem tudná elejében használni Shinra Tenseit...
Akkor már érdekesebben állna, de sztem akkor is Pein nyerne. Egyik teste minden Chakra alapú támadást el tud nyelni.
Taijutsuja nem olyan erős, hogy legalább egy peint ki tudjon ütni vele.
Szerintem még így is a győztes Pein lenne.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2704 Dátum: 10 jún 05, 08:12:25 »

Sasu vs Pein.
Genjutsu kilőve Sasuke részéről, hisz Peinnek 6 teste van. A Sharingan nem tudja egyszerre mind a 6-testet irányítás alávenni. Nagatonak olyan mintha 1 szobában ülne és 6 kamerát nézne egyszerre. Az h az egyiken hamis képet lát nemakadájozza meg. Mert a többi 5 nem lenne genjutsuban. Így Sasukénak felesleges chakrapazarlaás lenne a genjutsu. Kivéve ha azután használja h lebontotta a 6 peint és márcsak 1 maradt.

Amaterasu: Istenbirodalom és a kövérpein kitudja játszani. De a többi beszívná. A Shira tensei nemtudom menyi kárt tenne Sasukéban. Azért a Susanoo nagyon jólvéd. Merthát a Raikage ütését is jól hárította, amikor Sasukét a földredobta. Kezdetleges Susanoo megvédte, egy olyan ütéstől amitől 20 láb mély kráter képződött. Szal Teljesalakú Susanoo is faján védene. Istenbirodalom gyenge pontja az 5 másodperces hatásszünet. Sasuke távolsági Susanooja erre pont megfelel. Azok a nyilak amiket kilő nem egy FRS szinttű sebességgel repülnek, hogy csak elugorjon az ember. Ahogy Pein csinálta mikor Naruto rádobta.
Kettőt rálő istenbirodalomra, elsőt kivédi a második meg keresztülviszi. A dagi peint is letudja győzni valahogy. Nem azon fog múlni a győzelme.

Persze ezt úgy írtam, hogy Sasuke tudja a testek működését. Ha nem tudja akkor érdekes meglepetés éri, és veszít. Ráadásúl a végén ott van Nagato. Ha mást nem ő is nyom egy gedou mazut aminek a nyelve van olyan szivatós mint a Susanoo. Szal egyértelműen nem tudok győztest mondani. Sassuke is képes lehet a győzelemre, de ennek sok a feltétele. Ha úgy harcolna a Peinekkel ahogy Naruto nyomta, 100% h ő is nyerne. IB peinenk nem lenne ereje, és elég sok infóval rendelkezve az ellenségről. Szerintem azt az 5 peint kiiktatná mint a sz@rt.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
jasz3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2705 Dátum: 10 jún 05, 10:49:26 »

Sasuke vs Pein
Ebben szerintem Pein nyerne, persze ha működik az IB képessége(nem úgy mint Narutónál). Sasuke amaterasuját a pajzsos meg az IB ki tudja védeni( a robot vajon fel tud gyulladni?). Ha Sóska benyomja a Susanoót, még mindig ott van Chibaku Tensei. Szerintem az ellen max. egy bijuu tudd védekezni, a Susanoo kevés hozzá(Danzounak is sikerült lyukat ütni rajta, a teljesnél meg szerintem a pajzs csak egy bizonyos felületen tudd védekezni). A genjutsu meg ugye hatástalan, mert 6an vannak.
Mondjuk a harcnál persze az is számít, hogy mennyit tudd a peinekről. Ha annyit mint Naruto, akkor szerintem alapból az IB-t támadná, itt sokat számítana, hogy mennyire tudnak összedolgozni a peinek. A Chibaku Tensei még itt is meglepheti.
Még az is számítana, hogy egyszerre mennyi pein ellen küzd. Ha mondjuk pl. csak 4 ellen, a másik kettő meg tudja lepni hátulról.A PB, idézős, és a lélekkiszívós pein persze esélytelen szemtól szembe.
Szerintem Sasukénak úgy 40% esélye lenne, Peinnek 60%.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 05, 10:50:27 írta jasz3 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2706 Dátum: 10 jún 05, 11:11:42 »

Pein vs Sasuke
Érdekes lenne. Szerintem Amaterasu ellen nem tudna védekezni Pein hiába Shinra tensei meg elszívós pein. Sasuke csak ránéz és felgyullad. Shinra tensei meg az elszívós sztem akkor lenne jó, hogyha az Amaterasu elindulna felé, de mivel csak rá kell néznie..vagy ha azt vhogy kivédené akkor még ott a Kirin ami meg azért kivédhetetlen, mert túl gyors. Chibaku tensei...na az kemény lenne Nevet Bár nem tudom. Az nem csak arra jó, hogy belezárjon vkit?
Valószínüleg csak arra jó, mert ha ölne akkor nem küldte volna rá Narutora, mert ugye élve kellett neki. Esetleg belezárja és Sasuke éhenhal.. Nevet
Szerintem állat harc lenne. Viszont ha Sasuke kilőné IB Peint egy Tsukoyamival akkor -1. Vagy a többiek kihoznák?
Viszont ha ki is hoznák harcképtelen lenne már, ahogy a Kage találkozón a Raikage egyik testőre.

Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2707 Dátum: 10 jún 05, 12:38:44 »

Tényleg, de az illuzió volt? Vagy csak vmi speckó jutsu? Mert a genjutsuban lehet, hogy érezné a fájdalmat, merthogy az csak egy illuzió és beképzelheti, hogy fáj, de valójában nem. Mindegy ez érdekes kérdés, de attól még ott az Amaterasu és a Kirin amik túl gyors jutsuk ahoz, hogy kivédje őket.
Raikage vs Pein milyen lenne?
Vajon a Raikage sebessége érne valamit? Mármint Pein mit tudna tenni egy olyan ellenfél ellen aki majdnem olyan gyors, mint Minato.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #2708 Dátum: 10 jún 05, 15:44:28 »

Ha még hatna is Pein-re a tsukoyomi, akkor sem tudná mi van. Nem tudom, de ahogy így belegondolok, egy hullának nincs belső világa. Mivel fizikailag sem érzi Nagato a támadást, így ott sem érezheti. Nagato is valószínűleg, ha másra nem, gedou mazo-ra képes, még rossz állapotban is. Szerintem Naruto is nagyot nézett volna Mosolyog /persze ez sem 100%/
Ha Sasuke-nek nincs információja Pein-ről, akkor nem hiszem, hogy nyerhetne. Hisz Pein-nek sem muszáj már az elejétől 6 testtel harcolnia, s ha otthonhagyja egy ideig az újjáélesztőt, akár ki is nyírhatja mindet Sasuke, kezdheti előlről. Ja és az elnyelős Pein biztosan elnyel akármilyen ninjutsut, gondolom nem véletlenül említették, és szemléltették igen nagy erejű jutsukkal is.
Tehát itt leginkább az információkon van a hangsúly, győzhet, de ahhoz olyan helyzetben kell lennie, mint Naruto-nak... Viszont már örök MS-el..... Nevet
Raikage pedig esélyes lehetne, de itt is ugyanaz a dolog: Ha nincs információja, nem épp ő lesz az, aki kiokoskodik valamit. Max bedarálna pár testet dühében, és nézne egyet, hogy miért élnek megint...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 05, 15:46:19 írta Rachet » Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2709 Dátum: 10 jún 05, 15:50:57 »

Sasuke szerintem semmi Pain-hez képest. Nem tudna vele mit kezdeni. Az idéző megidéz pár állatkát és amíg Sasuke azokkal küzd,addig a másik 5 készülhet a következő támadásra. Vagy az IB Shinra Tensei képessége ellen nem hiszem ,hogy lenne esélye. Vegyük példának azt,hogy egész Konhát odaverte. Nem tudom elképzelni,hogy a susano ki tudná védeni. Genjutsu hatástalan. Szerintem Pain még Itachi-tól tudhat pár dolgot a Sharinganról így aztán az is neki kedvez,+ a tapasztalat.
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2710 Dátum: 10 jún 05, 16:03:26 »

Nem gondolnám, hogy Itachi elmesélte Pein-nek mi a sharingan gyenge pontja^^
De mindegy, mert tényleg simán verné Szöcsit.
Szöcsi meg még akkor is beleizzadna a dologba,ha tényleg mindent tudna Pein-ről, mert a tudás nem elég, hogy túléld azt, hogy felrobbanszXD Egy kicsit rá kéne előbb edzeni a dolgokra. Persze az is igaz, hogy nem ismerjük Sasuke új képességeit, lehet, hogy megint kap egy hatalmas tápot és azzal már az egész Akát be tudná darálni egyszerre ha akarná.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2711 Dátum: 10 jún 06, 14:38:37 »

A kyubi ereje meszemenően kiváló védelem. Gyorsan gyógyít, és még  oro kardja se ment át rajta, amikor 4-farkú álapotban volt. Tehát a shinra tensei símán verte volna ha nem ugrik a kyubi és menti meg a hátsóját. Igaz a susano is szinte tökéletes védelem, de egy bizonyos erőfölényel bármit át lehet törni, és ha sikerült Danzuo-nak a kis kedvencével beszipantania, akkor egy több százszor erősebb shinra tensei is bedarálná a védelmet.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2712 Dátum: 10 jún 06, 20:54:58 »

Danzou elkezdte szívni jah, shinra tensei is egy lökés végülis, de azt mondom, hogy nem kéne feltétlen közel mennie Sasukenak. Az ő Susanooja tud nyilazni.
Viszont a Kyuubi jó védelem, igen, ha épp olyan állapotban van, viszont ha keresztüldöfik a szívét nem hiszem, hogy feléled. Jelen pillanatban Naruto nem is tudja irányítani a Kyuubit szal..
Pein baromi erős volt, de azért az nem jelenti azt, hogy nincs számára kedvezőtlen ellenfél. Amúgy Naruto simán felsült volna ellene, ha meg akarta volna ölni, mert ugye Pein csak el akarta fogni..és ha azt vesszük mikor hátulról átfogta a chakraszívós Pein simán lett volna ideje akármelyiknek lefejeznie mondjuk, vagy mikor a földhözszögelte, azt is csinálhatta volna úgy, hogy belehaljon..
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2713 Dátum: 10 jún 07, 07:12:13 »

Egyet értek hirotoval.  Pein még direkt húzta Naruto agyát, hogy a kyuubi előjöjjön. Mert csak szórakozott, azt teszteli akarta. PEdig már rég elkapta Narutot, és a földhöz szegeszte. Ha nincs a 4 hokage akkor Naruto igaz legyűri Peint, azaz a kyuubi, de Narutonak is vége. Sasuke susanooja nemvolt teljes alakú, Danzou harcnál sem. Raikagénél még úgyse. Még is sokat kibírt. Kakashinál már teljes alakú volt. A nyilai, meg hmm elég gyorsak. Danzou se tudott sokat kezdeni vele. Ha tudja Pein testek képességét, akkor nyílván az újraélesztő Peint, és az istenirodalmat fogja támadni.IB pein is max egyet tud hárítani. Utána 5 sec kényszerpihi. Persze ha Pein taktikázik nem ilyen egyszerű. De a távolsági Susanoo elég durva. Kakshi is csak MS el tudta kivédeni. Aztán ki is ütötte magát szépen. Ha Sasuke nem azelőtt harcol a Raikagéval, a kagékkal, meg Danzouval, mindenbizonyal ledarája a senseit. Pein emg nemsokkal gyorsabb mint Kakashi. Szal ő se tudna nagyon hárítani.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2714 Dátum: 10 jún 07, 09:02:36 »

Sasuke vs Pein a téma?  Hmm?

Hát ez érdekes egy harc lenne most, h neki is teljes alaku susanooja van. Viszont most, h olvasgattam a hszeket, eszembe jutott egy olyan tény, amit addig nem nagyon használtam. Mégpedig h Itachi Susanoojának jobb fegyverei voltak. Ita vs Pein ellen, mindegy h kit vág meg, de az lepecsételődik és akkor már végleg vége. Innen kénytelenek kitérni a hatótáv mögül, és van egy nem elhanyagolható kérdés, amit majd előbb utóbb megtudunk. Mégpedig h milyen sebességü a sussanó helyváltoztatása, abban az esetben, ha a használa nem félholtan sétafikál.

Na de vissza térve Sasuke harcára. Neki nagyon nagy előnye van, hisz a távolsági harc miatt, sokkal óvatosabbnak kell lenni, viszont, akit ő megöl, annak még van sansza életre kelni. Ha elhisszük, h vmelyik pein az Amaterasut is eltudja nyelni (amire nincs bizonyiték bár még erre is fény derülhet:D), akkor miért ne tudná Sasuke nyilait is. Persze egy sorozat ellen már esélytelen lenne.

Itachival és Sasukéval is távolságot kéne tartani, de egy nagyobb shinra tensei Sasukénak jobban betenne, viszont az a minihold meg épp neki kedvezne könnyebben, ki tudna belőle törni. A nagy szobor meg nem releváns, mert hiába vannak 6an, attól még a chakrájuk egy és ugyanaz a személlyé, ha meg kieengedik a bijuukat ők is meghalnak.

Egy FMS es Sasuke legyőzné Peint. Ott már nem kell vaksággal és testi kinokkal küzdve harcolni, olyannyira sajátjának mondhatja az erejét, mint Pein. MS el a sima susanoot nem nagyon lehet sokáig huzni, ha még nyernek is, a nagy erőfeszitésbe bele halnak.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!