24 szep 22, 07:36:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195354 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2655 Dátum: 10 máj 04, 18:04:20 »

Hidan vs. Jouninok?!

Kakashi szerintem is elverné, egy igazán jó shinobi hajlamos klónokat használni,megfigyelni az ellenségét stb. de ő inkább low kage level.
Gai taijutsuja tényleg jobb Asumáénál de Hidannak akkor is elég egy csepp vér. Gai harc stílusa szerintem Hidannak kedvez és az, hogy eltörik a csontjait hát ő maga is eltöri a sajátját.  És Gai Kakashi vetélytársa ha kakashit S-osztályba rakod akkor Gait is oda kéne.

Kurenai kapásból genjutsuval nyitna és ledöfné itt jönne az, hogy azt hiszi meghalt és a genjutsuból kiszabadult Hidan kicsinálná.

Bakitól amit eddig láttunk az alapján simán feldarabolná kapásból bár őt se tenném átlagos jounin szintre hisz a kazekage gyerekeit pesztrálta és az aktuális kazekage mestere volt Nevet
Temari statja databook alapján nagyon messze van Hidanétól bár ha tudja tartani a távolságot akkor nyerhet.
Kankuro simán elverné az ő stílusa pont tökéletes hisz a báboknak nincs vére.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2656 Dátum: 10 máj 04, 18:57:09 »

   Egyértelműen Naruto ,ha a sima rasengan nem viszi át a homokot ,akkor a FRS viszi.Naruto sennin formában gyors és erős ,puszta kézzel szétütheti a homokat ,ami még nála is lassabb ,nem tudom Gaara mennyit fejlődött azóta ,de Naruto még a Kyuubi nélkül is győzne ellene.


de az FRS-t nem használhatja...csak ha el akarja veszíteni a kezét vagy mi a hátránya xD
de abban egyetértek hogy Naruto elverné Gaara-t...Hiába van neki a homok,Naruto legyárt 2000 klónt és egy Oodamáva be is fejezheti^^

az nekem mondjuk kicsit erős,hogy szerintetek majdnem csak az összes Jounin kinyírná Hidant...

Kurenai még oké,Kakashi is talán...
Gai szerintem csúnyán kikaphatna,Bakira nem nagyon emlékszek hogy hogyan harcol,szerintem Temarit is elverhetné Hidan,Kankuro a bábjai miatt mondjuk télleg lehozná...
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2657 Dátum: 10 máj 04, 22:05:28 »

Szeritnem Gai van olyan gyors, főleg kapukkal, hogy Hidan ne szerezzen tőle vért, de igaz, ha úgy vesszük, hogy elmehet az utolsó kapuig, ő is erősen húz az S osztály felé.

Kurenai csak észreveszi, hogy Hidan belehal-e a szúrásba/vágásba, és aztán, amikor néz, hogy "nemá', ez épphogy megrándult, amikor szíven szúrtam" lesz annyi esze, hoyg fenntartsa a jutsut.
Egyes genjutsuk fenntartása amúgy sem igényel koncentrációt, és a bénító genjutsuk nagy része pont ilyen, ha egyszer bele került valaki, az ott is marad, amíg nem tör ki, vagy valaki nem hozza ki, attól függetlenül, mit csinál, aki előidézte.

Amúgy, Hidant elverné egy genin is, hiába szépítjük. Mosolyog
Igaz, ez a gennin tényleg lenyomott már egy-két Akatsukist.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2658 Dátum: 10 máj 29, 10:29:10 »

STM..úgy talán elverné mindenki ha ismeri a képességét...anélkül viszont Kakashi is kakiban ülne..de hogy egy genin elverné?érdekes...Shino esetleg,Shikamaruból nem nézném ki,Nejinek viszont esélye sem lenne Hidan ellen.Sok esélyt Tentennél sem látok,ha Gai alig tudná elverni,Leenek sem lenne semmi esélye,a többieket meg nincs kedvem leírni xD
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2659 Dátum: 10 máj 31, 10:58:29 »

ha olvasnád a mangát ezt te sem mondtad volna Nevet
amúgy én a sima narutos geninekre gondoltam ^^"
Kisame ellen max Narutonak(a régi geninek közül) van esélye szerintem,de neki is csak azért mert főszereplő,úgyhogy kikapni nem fog Nevet
Bee is le tudná verni talán,szerintem ő is fogja.Jouninok közül szerintem max Kakashi...
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2660 Dátum: 10 máj 31, 13:11:50 »

Ha eltalálja a Kamuival persze hogy elveri, de amúgy neki sem lenne esélye szerintem. Egyrészt Kisaménak rengeteg chakrája van Kakashinak meg pont kevesebb és a villám meg  föld jutsuk becsődölnek Kisame víz felületén. Kb. Egyformás Taijutsusok meg gyorsak szóval szerintem  Kakashinak hamar a Kamuira kell majd hagyatkoznia ah összefutnának. Viszont Yamatonak több esélye lenne. A távolsági fa jutsuk pont nem fekszenek a közel harcos Kisaménak.
Naplózva


 
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2661 Dátum: 10 máj 31, 13:41:48 »

igen énis csak a Kamui miatt mondtam...de ez miatt szerintem bárkit legyőzne...csak Tobit nem de őt hagyjuk egyenlőre...Viszont a villám elem mér is nem működik a víz ellen?pont hogy az a legjobb ellene...de amúgy Kisame ellen senkinek nem látok reális esélyeket...Gaaranak se sok lenne,szerintem Kankuro is kikapna..Temari viszont érdekes..de ő se fogja legyőzni mivel elég erősen mellékszereplő xd
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2662 Dátum: 10 máj 31, 13:45:59 »

Ha Kakashit egy kis víz éri akkor a villám őt is remekül megb....a. Ezért gondoltam, hogy nem lenne szerencsés dolog. Az említett Ninják közül Kankuronak semmi esélye nem volna, Temarinak sem hiszem bár nem tudjuk mennyit fejlődött, de ha táposabb lenne Gaaránál akkor ő lenne a Kazekage szerintem mert esze van hozzá meg kapcsolata is. Gaara esélyesebb náluk, hiszen a levegőből is tud támadni a lebegő homokjával, meg chakrája is sok van szerintem.
Naplózva


 
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2663 Dátum: 10 máj 31, 13:49:18 »

de amikor a sima Naruto végén szerepeltek a homokiak,nem emlékszel mi történt miután Gaara homokját érte egy kis víz?ezért nem gondoltam Gaarat esélyesnek...Temarit is csak a harcmodor alapján vettem annak,de így utólag végiggondolva Kisame képességeit,már viccnek is kevés lenne Mosolyog
Mondom most hogy jobban átgondolom csak Bee,Naruto meg Kakashi tudna vele végezni...na meg Sasuke gondolom...
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2664 Dátum: 10 máj 31, 14:41:11 »

Bee villám elemű jutsujai  szétverik a fát, mint anno Sasuke Chidori Nagashija. A 8 farkút nehezen tudná lefogni, simán kitörne, mindegy milyen környezetről beszélünk. A csatát Bee nyerné meg. Ráadásul neki is rengeteg chakrája van mint tudjuk, Yamatonak annyi biztosan nincs. Bee ellen Narutonak lenne a legtöbb esélye, no meg persze az elit Akatsukisoknak.
Naplózva


 
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2665 Dátum: 10 máj 31, 19:31:59 »

Suigetsuuuuu sokkal királyabb ikszdé ám passz Neji talán előnyben van Byakugannal, meghát nem sokat láttunk Suigetsutol de ez is helyszín függő..ha vizen vannak és Suigetsu bemegy abba a nagy vízizébe akkor K.O Nejinek.
De ez megint olyan h ha Nejinek meg összejön az a 128 tenyeres cucc akkor K.O Suigetsunak..
Ám szerintem Kisamet Kabuto is leverné talán.
Sasuke vs Kakashi? Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2666 Dátum: 10 máj 31, 20:04:05 »

Ezzel vitatkoznék. Neji sokkal gyorsabb Suigetsunál és meglehet bénítani a kis vizes fiút amint láttuk a Darui elleni harcában is, és nem a csontjait vagy az izmait támadja ugye hanem a chakrahálozatát, ami szerintem attól még fenn áll, hogy vízzé tudja változtatni magát. Ezen kívűl Neji a kaitennel könnyedén kivédi bármelyik támadását. Nemhiába már Jounin míg a többiek nem.
Naplózva


 
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2667 Dátum: 10 máj 31, 21:08:41 »

Kazekagénál a pont kacsint
nem részletezem énis csak ennyit tudok mondani Mosolyog
Sasuke vs. Kakashi:
nem kérdés a végeredmény..
Kakashinak esélye nem lenne Mosolyog
elég felhoznom az Itachi vs. Kakashi harcot szeritnem,mindent elmondd:D
erre mondjuk kíváncsi leszek Naruto mit hoz össze a Tsukoyomi ellen^^
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2668 Dátum: 10 jún 01, 19:30:12 »

A Kyuubit... Sasuke is úgy tört ki belőle, hogy belülről kapott chakrát. Naruto a Kyuubitól kap ami ugyan úgy belülről van szóval azzal nem is lenne érdemes próbálkoznia Sasukenak. Viszont azt megnézném mit csinál a Susanoo ellen Nevet Vagy Amaterasu ellen..stb..viszont az kicsit szar, hogy most Sasuke csak a szemeit használja szinte..semmi Kirin meg ilyenek max néha chidori.
Ám ha Naruto még megtanulná az apja testvillanás jutsuját..esélyesebbnek látnám Sasuke ellen.
Amúgy meg ha jól tudom Nejinek nincs villám elemű jutsuja, plusz ha olyan vizes izévé (Suigetsu) alakul vajon hat rá a chakraelzárós dolog? (és Suigetsut villámmal bénította meg Darui..)
Ez nem ide tartozik, de most végülis Sasuke Susanooja ugyan olyan, mint Itachijé vagy nyilas, mert Kakashinál kihozta a teljes páncélos Susanoot.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2669 Dátum: 10 jún 01, 23:22:49 »

Moderátor:
Kedves "kevesebb mint 3 sort író" fórumozók!
Nem tűnik fel a téma címében a "...3 soros szabály!" kiírás? Nevet (Bővebbet a téma 1. hsz-ében.)
Van akitől már a 3. 1 soros hsz-t törlöm. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!