24 szep 22, 05:41:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195116 alkalommal)
0 Felhasználó és 94 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2640 Dátum: 10 máj 02, 17:49:45 »

Nem szívesen mondom, de egyértelműen Danzou.
 Kakashi egyik gyenge pontja, hogy más hasonló kaliberű ninjákhoz képest nincs sok chakrája. Egy Danzou ellen, aki általános ninjutsuban egy szinten lehet vele, vagy nem lehet sokkal rosszabb nála, van egy elég zúzós idézése (amit amúgy Kakashi biztosan lekapcsolna egy sima katon technikával, de akkor is hátrány,  ha más okból nem, az előnytelen tereprendezés miatt, amit végez), és ami a lényeg, hiába üti ki, még egy csomószor meg kell ismételnie a győzelemhez, úgyhogy egyszerűen kifogy a szuflából, mielőtt Danzou szemei elfogynak.
És akkor még nem is vettem bele Danzou jobb szemének a képességeit, ami, ha úgy vesszük, Kakashi ellen nem veti be/ nem tudja bevetni az irányítós jutsut, az ő genjutsuit mindenképpen védi, és attól az előnytől is megfosztja, amit a tai- és ninjutsuban jelentene az ő sharinganja.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2641 Dátum: 10 máj 02, 18:38:07 »

Bocs, de muszály visszatérnem, mert Sasuke mániás vagyok Nevet Sasuke felsülne a nagyok ellen?  Killer Bee, Deidara(bár ő télleg nem volt olyan nagy), Raikage, Danzou..szerintem ők elég nagyok Nyelvesít A Kage találékozó szívás volt, mert belerohant a közepébe, de legalább laza xD
Danzou vs Kakashi:
Hát Danzou alázna, sajnos. Izanagi kicsit igazságtalan és Kakashinak nincs annyi chakrája, hogy kihúzza, bár ha eszébe jutna vmi jó trükk harc közben.. ki tudja?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2642 Dátum: 10 máj 02, 19:35:47 »

Danzou vs. Akatsuki?
Persze egyesével, úgyhogy a kérdés az, melyik akatsuki tagok ellen lett volna esélye, melyikeket nyomja le.
Most, miután feldobtam, én nem nennék bele, csak gyorsan anynit mondok, hogy szerintem nagy részük ellen elfüstölne.

Habár, az is igaz, hogy azt, hogy Danzou jobb szeme mit tudott pontosan, nem egészen tudjuk, úgyhogy, ha erre nem is nagyon tudunk alapozni, de valamennyire legtöbbször dob az esélyein.
Annyira nagy cucc nem lehet, Ao is túlélte amikor szembekerült vele, és Itachi (hogy hogyan, azt ugyan nem tudjuk) lenyomta az eredeti gazdáját, én úgy hiszem, nagyjából valami öngyilkosságra veheti rá az ellent-az akarat manipulációt ennél agresszívebben nem nagyon lehet felhasználni. Szóval olyasmi, mint Kouga Gennosuke dojutsuja, a Basiliskben, csak egy kicsit kevésbé hatékony.
Ez az akatsuki nagy része ellen nem ér sokat.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2643 Dátum: 10 máj 02, 20:23:31 »

Egész akatsuki? húú ez soklesz. Előre is bocsi.

Elsőnek a sajátomhoz.
Danzou vs Kakashi: Danzoutol nem sok frontális támadó jutsut láttunk. Miért? nem azért mert nincs neki, hanem mert Susanoo ellen nemtudta volna használni, vagy legalábbis alkalma nem lett volna rá. Hisz az Susanoo nagy tempóju harcot kíván. Itt Danzou csak védekezni tudott. Védekezéssel fárasztani Sasukét. Kakashinál ilyenre nem lenne gond. Mondanám hogy nyerne, de Kakashinak is van MS-e. Nemtom h az a fekete lyuk cucca kb annyira lenne hatásos mint pl az amaterasu, vagy mivel a izanaginak is van valamiféle téridő megváltoztató beütése(annak ellenére hogy genjutsu félékhez sorolták), kavarna a dolgokon. Tegyük fel hogy nem, akkor viszont Kakashi elvérezne.

Danzou vs Akatsuk
i: Mivel, Kakashi is leverne 1-2 akatsukist, így Danzou is aratna egy párat. Itt is mondhatom hogy Danzoutol nem sok frontális jutsut láttunk. Shisui szemeit se láthattuk akciózni. Szerintem egy pár akatsukist beszivatna.
Szerintem Deidarát, Hidant, Sasorit, Konant ütné. Pein ellen esélytelen.

Itachi ellen: már biztos hogy ütközött Itachival. Legalábbis nagyon úgy nézett ki Danzou beszólásaiból. Itachinak erős genjutsui vannak. De ezek nem tudom hogy mennyire hatnának Danzoura pl izanagi alatt. Mármint csapdába lehet ejteni, de megviselni valszeg nem viselné meg úgy mint mást. Viszont Itachi se nyomná örökké a genjutsukat, mert az őt is örlni. Amaterasut kitudná védeni. Itachi Susanooja közelharci, nem úgy mint Sasukéjé. Ezek ellenére szerintem Itachi jönne ki győztesen de nagyon nyögve nyelősen. Ez a harc nemkedvezne az ő harcistilusának. Lentebb még kifejtem.

Zetsut felesleges megemlíteni mert alig tudunk valamit róla. Tobi nevetve szívatná, ahogy szokta. Kisame elég strapa, sok chakrával, szerintem kitartana. Itachi erős jutsukat tud de rövid ideig mint Sasuke. Kisame meg más stílusban tud erőseket viszont sokáig. Szerintem Kisame nyerné. Kakuzunál is elégg egyértelműnek látszik. kemény a csávó sokáig bírja. Szerintem Kakuzunak feküdne ez a harc.

Kisame és Kakuzunál azért voltam biztosabb a harc kimenetelében, mert szerintem ez a harc nekik kedvezne. Az ő stílusuknak. Sok chakra, nem halnak meg az első szíven szúrástól. Itachi esetében ugyan az lenne mint Sasukénél. Ms jutsuit Danzou kitudja védeni... egy ideig. Amennyivel Itachi jobb sasukénél, annyival kevesebb lenne számára a segítség forrás. Neki nem lenne Zetsu aki energiával tápolja, és karin aki gyógyítja. :\ Ráadásúl nembírja olyan sokáig szuflával mint Kisame, és valszeg az első keresztűl szúrásnál kifeküdne. Ahogy Sasuke is majdnem, csak Karinnak hála mégse.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 20:26:33 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2644 Dátum: 10 máj 02, 20:40:42 »

Itachi genjutsuit kicsit alábecsülöd. A sima genjutsukban és a sima sharinganos genjutsukban is van olyan jó, hoyg bárkit úgy szívasson (Sasukével is jól eljátszott), ahogy akar, és ezeknek ránézve nincs rossz hatása, maximum annyira fárasztják, mint bármilyen jutsu. Megkockáztatom, ezek segítségével akár ms nélkül is győzhet-
-MS-el biztosan nyer. Méghozzá gyorsabban, mint ahogy Danzou ellen talán bárki más nyerni tudna.
 Az időmanipuláció Danzou ellen egy olyan fegyver, ami instant győzelmet jelent Iatchinak. Ha emlékszel, Sasuke egy Izanagit meghiúsított egy sima genjutsuval. Azt hiszem, nem kell sokat ragoznom rajta, milyen eredménynél járna, ha Itachi a Tsukiyomi által elpocsékoltatna egy Izanagit, aztán gyorsan bevinne egy támadást/bevinné a megkezdett támadást, amit Danzou (fejben) már kivédett Nevet

Deit szerintem nem biztos, hogy lenyomná, a repülés nagy előny, és ő mindig rengeteget bombát használ, szeritnem lehet, hogy ki tudná ütni ezekel Danzout.

Sasori eséylei szintén nem rosszak, neki is lehet egy pár élete, és a bábok tömegével is jól védekezhet, és sokat támadhat.
Ami miatt őt tartom itt esélyesebbnek, az az, hogy egy szerencsés mérgezéssel kijátszhatja az Izanagit. Ha Danzou nem észleli azonnal a mérget, csak egy kis karcolást vesz észre, és nem gyanakszik, nem fog rá Izanagit használni, később meg hiába használ, csak a mérgezés kezdeti állapotát állítja vissza. Szerintem Sasori iylen szempontból "rossz ellenfél" Danzounak.

Zetsu az alapján is veri, amit eddig láttunk. Neki is van egy rakás élete, és a chakraszívós spóra klónos dolog nagyobb tömegben szerintem kiütné Danzout. Meg az is vicces lenne, ha egy rakás másik Danzou lenne az ellenfele Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 20:42:58 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2645 Dátum: 10 máj 02, 20:59:11 »

Viszont Danzou úgy mesélt mintha már ő is megtapasztalta volna Itachi erejét. Genjutsukat. Azért szerintem ha Sasuke MS jutsujából kitört, akkor a Itachi natúr sharinganos genjutsujából is kitud. Az utsót beszívta, de hosszútávon belehet e fogni? Rövid távon belehet Danzou genjutsuzni, mint a gyilkos méhet. Csak ott a Hachibi ugyebár a saját chakrájával, kisegítette. Chakra befecskendezés belülről. Nevet Danzou esetében is van vagy 3 külömböző chakra a testében. Shisui chakrája Hashimara chakrája, és a sajátja.. Ez olyan mintha egy folytonos chakra ébreszőóra lenne benne, ami kirángatja a genjutsukból. Persze Itachi tudja az időt is manipulálni,a genjutsubam. De a genjutsu végeredménye, az önkívületbe esés, a fájdalmak azok megmaradnának? ha izanagi már müködés közben van?
Illúziót tudna vetíteni danzounak. De ennek utóhatása lenne rá? Itachira mindenképp. Sasukénél is földrerogyott. (nyílván MS genjutsura értem).
Arról nem is beszélve, hogy Danzou valszeg egyszerre használná Shisui szemét, és a karjánlévő szemeket izanagira. Elvileg képes erre. Csak a szeme ki volt fárasztva a kage manipulálástól. Így viszont nehezebb lenne begenjutsuzni... Lehet korábban is Shisui szemével nézett szembe Itachival. Ennek ellenére szerintem is Itachi nyerne. Mer ő az Uchiha. Az ő ereibe folyik az Uchihák vére. Ő az aki jól tudja használni a szemeket.

Deidara esetében nem tudom mennyire akarnék a levegőben repkedni ha egy profi szélelemet használó van a földön.
Zetsunál Igazad van. És a fekete része még nem is mutatott semmi konkrétat.
Sasorinál, meg. Ha jobak a  reflexei mint Sakurának, és a nyanyának, akkor kétlem h bekapna találtaokat. Plussz ott a sharingan. Ami nagyban segíti a drótok, és egyébb szivató elemek előrelátását.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 21:09:51 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2646 Dátum: 10 máj 03, 16:35:39 »

Szerintem Zetsut túlbecsülitek. Madara is mondta már, hogy nem közvetlen harcra alkalmas hanem háttérben maradós dolgokra. Akkor volt ez ugye mikor el akarta intézni Narutot, de Madara szól tneki, hogy Naruto sok neki. Akkor szerintmem Danzou is sok lenne neki főleg ha közvetlen harcra van kényszerítve.
Kisame szerintem verné, bár ha Izanagival a víztömeget és hasonló dolgokat álommá váltooztatja lehet, hogy Kisame szívná meg.
Deidara elvérezen.
Pein, hát érdekes. Végülis Naruto elverte, habár a Kyuubi segítségével. Szerintem Pein alázna.
Itachi elverné pont úgy, mint Sasuke és Danzou sebezhető a genjutsukkal szemben.
Kakuzu elvérezne. Nem mutatott vmi sokat, ráadásul Naruto Sage mode nélkül is tudta verni.
Sasori, szerintem az sem lenne nagy feladat Danzounak. Valószínüleg bekapcsolva tartaná az Izanagit és akkor nem tudna sokat tenni, meg neki alapból nincs olyan védelme, mint a Susanoo, sőt..
Hidan, mondanám, hogy meghalna, de ugye azt nem tudja...szal veszítene na.
Konan kalap kaki.
Madara verné..szerintem ezt nem is kell magyarázni.


Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #2647 Dátum: 10 máj 03, 17:03:20 »

Szerintem egyáltalán nbem becsülik tul zetsut, sőt, simán beszivatta a kagékat a csakraszivos cuccával (igaz el voltak foglalva saskeval), ha be tudja vetni azt a jutsut danzou ellen és nem vszi észre lehet ellene esélye.
Az hogy kakuzu nem mutatott sokat, se igaz szeritem, attol függ mit tekintünk soknak, ha azt hogy valaki lerombol egy fél falut, akkor télleg nem volt sokXD. De ha kiengedi a sziveit, és több oldalrol támadja danouzt, ki tudja nyirni
Hidannak akkor lenne esélye ellene ha meg szerezné a vérét, és töbször megszurná magát, ugy hogy danzou ne vegye észre mi is a technikája valojában, bár ez eléggé lehetetlen
Azt hogy pein le tudja e győzni nem firtatom, mert nem sok mindenki van akit ne tudna
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 03, 17:04:37 írta Shinobi031 » Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2648 Dátum: 10 máj 03, 18:07:07 »

Úgy szívatta be a kagekat, hogy azok Sasukeval voltak elfoglalva, pontosan Nevet Tehát ha szemtől szembe mennek nincs esélye. Ergo Danzou ellen semmi esélye mert már h nem venné észre h vki szívja el a chakráját? Nevet
Kakuzu sztem azért lókaki mert Naruto bevert egy több 100éves tapasztalt harcost amikor szinte két értelmes jutsuja volt a rasengan meg a rasen shuriken.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #2649 Dátum: 10 máj 03, 19:20:02 »

Azt hogy semmi esélye danzou ellen én nem jelenteném ki, a fekete felének azt erejét még nem is ismerjük
Naruto ugy verte le, hogy két szivét már elvesztette, és már jo ideje harcolt kakashiék ellen. A rasenshuriken meg kicsit több mint egy "értelmes jutsu", egy s szintü technika, olyan szinten van mint az edo tensei, minato teleport jutsuja, a kirin, vagy sasori 100 bábos technikája, nem csoda hogy nem tudta kivédeni egy fáradt kakuzu. Szerintem kakuzu le tudná nyomni danzout
Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2650 Dátum: 10 máj 04, 10:57:34 »

      Az a baj Danzouval ,hogy nem láttunk tőle valami értelmes kemény támadó jutsut ,csak az Izanagit ,amit szerintem rosszul és meggondolatlanul használt ,nagy bölcs vén létére. Én még mindig azt mondom ,hogy Sasukés harcakor benyomott pár fuuton jutsut ,de az mit ér semmit?Nem értem  ,hogy a végén igazából ,hogy akart nyerni .Ennek ellenére van még egy fa eleme és egy Shisui szeme.
       Hidan amilyen bolond először csak megsebesítené magát és Danzout ,hogy élvezze a fájdalmat ,Danzounak leesne a jutsu és izanagi.Szóval hidant bedarálná.
       Kisame ellen nem nagyon lenne esélye ,mert tudja magát gyógyítani és minél tovább tart a harc Kisame annál erősebb,így egy izanagi ellenfél pont jó neki ,meg ő nem fogy ki a chakrából.
      Itachi,Pein,Madararóluk felesleges beszélni ,nem ellenfél számukra Danzou
 Kakuzu érdekes ellenfél lenne számára ,ninjutusban verné Danzout és szerintem taijutsuban is (tapsztalat,vasbőr)nem tudom itt a chakra kérdés is felmerül ,érdekes harc lenne.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2651 Dátum: 10 máj 04, 11:42:14 »

Az kellene tudni, hogy a Hiddan harcnál, ha hidan szerez vért, akkor azt addig használhatja, amíg csak akarja, nem? akkor viszont minden izanagi használatkor addig bögdösi magát, ameddig csak tudja. Amugy, ha kiszirjaa szemeket, akkor is előnybe lenne nem? Elkezdi vagdosni a kezét, és megvárja, míg kifogynak a szemek. De ami biztos, amilyen lüke, tuti meghal.

A többi aka az verné, bár a jobb szeme helyén lévő sharingan elégé szívatós lenne.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2652 Dátum: 10 máj 04, 11:49:02 »

..előzmények az AKatsuki topicban.

SZóval, olyan jouninokat keresek, akik gond nélkül elbánnak Hidannal.
-Idetenném először is Gait, aki a sebességéből adódóan (ha máshogy nem, Hidan csontjainak szétzúzásával) harcképtelenné tenné. Ő egy olyan karakter, aki ellen bárki, aki (nagyjából) sima taijutsura támaszkodik, és nincs valami hosszas nem sokat ér.
-Másodszor Kurenait mondanám. Egy genjutsuval lebénítja, aztán egy sima kunaial lezsedi a fejét, ha látja, hogy nem viseli meg úgy, hogy szívenszúrta, vagy elvágta a torkát.
-Kakashiról ne is beszéljünk, ő nem az átlag jounin szint. Mindenesetre HIdan esélytelen.
-Baki bácsi, noha egy kicsit hasonló lehet a harcstílusa, mint Asumának, ami itt nem feltétlenül jó, a védekező jutsuja, és a "szélkardja" miatt talán nyerne. Simán felvágná HIdant.
-Temari feldarabolná 30 méterről, ezt nem nagyon ragozom.
-Kankuro jounin már, igaz? Ő nem tudom hogy boldogulna, de egy olyan fellépéssel, mint amit akkor láttunk, amikor az amaterasu fenyegette a szamurájt, megbéníthatja/lefegyverezheti Hidant. Sasori bábteste meg azért elég erős. Valamint ez is távolsági harc lenne.

Szóval, Asuma mondhatni szerencsétlen ellenfél volt, de az, hogy gond nélkül felsoroltam egy rakás jounint, aki jó eséllyel legyőzné, elég jól bizonyítja, hogy Hidan egy átlagos, vagy annál egy kicsit jobb jounin szintjén van.
Naplózva
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #2653 Dátum: 10 máj 04, 13:23:59 »

Télleg van sok jonin rangu karakter aki lenyomná hidant. Az a baj vele hogy nem egy észlény, ha mondjuk kakashi vagy shikamaru szinten lenne gondolkodőásban, egy ilyen erös jutsuval, a legjobb karakterek között lehetne.
neji is jonin már, a tajjutsuja, és a védekezö technikái elég jok ahoz hogy ne szerezzen töle vért hidan. Könnyen elintézhetné a 128 tenyeres jutsujával
A raikage eggyik kisérője, darui is lenyomná, aki a viz elemet kombinálta villám elemmel, és lebénitotta suigetsut.
Choji faterja, Choza is jonin, elég jol tolja a klán technikáit, pein robot testét is lenyomta. Hidan nem sokat tehetne egy 10 méter magas ellenfél ellen
Ino faterja is lenyomná lazán, csak át veszi rajta az uralmat és kinyirja, ennyi
Ugyanigy shikamaru faterja is, ha a fia legyözte, ö miért ne tudná
Hirtelen ennyi jutott eszembe
Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2654 Dátum: 10 máj 04, 15:22:01 »

konohamaru is legyőzi ,nem?Már rasenganja van...az egy dolog ,hogy Hidan a leggyengébb az Akatsukiban ,de azért mindenki nem győzné le kedves Shinobi031.
 Choza beszívná ,az a kövér pacák nem leeht valami fürge és minél nagyobb a felület annál könnyebb eltalálni azt ,Hidan bedarálná.ino faterja meg csak akkor tudja átvenni az irányítást mikor ino ,azaz le van fogva  Hidan,őt is kiütné.
    Shika faterja lehet okos ,de hirtelen szembe kerülne egy halhatatlan Akatsukissal ,hát nem sok esélyt adok neki...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!