24 szep 22, 05:45:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195130 alkalommal)
0 Felhasználó és 98 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2625 Dátum: 10 ápr 24, 09:38:28 »

Hát azért ,nem gyűlne meg Itachinak annyira a baja vele ,emlékezz vissza a Hachibi  az Amaterasu ellen tehetetlen volt ,bekapott Sasukétól egyet és vége.A tsukoyomit meg sokan nem értik ,mármint Itachi tsukoyomiját ,mert az oké ,hogy ha kívülről kap chakra töltetet vagy éppen belülről akkor kiszabadul és Sasukés harcból tudjuk ,hogy csak a jinchuuriki esik bele a genjutsuba ,na már most Itachi koma tud olyat ,hogy az időérzéket kedve szerint irányítja ,amit Sasuke nem tud ,vagyis a hachibi lehet észre se vennél ,hogy bee genjutsuba van ,csak mikor hopp összeesnek ,de teljesen felesleges itt egyes okosoknak jártatni a számat.
Naplózva
Noobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #2626 Dátum: 10 ápr 24, 22:32:07 »

Szerintem az összes Itachis illetve több szereplő harcát elég nehéz megvitatni, mert nem láttuk a teljes erejüket vagy éppen itachinál nem tudjuk milyen lett volna ha nem beteg stb..


A jelenleg látottak alapján meg szerintem itachi esélyesebb , bár ha nem tudja kamatoztatni a genjutsut akkor Bee egy idő után átütné a susanoot, de ha +yata pajzs akkor már kicsit nehezebb . Mondjuk bee sebességével + chakra mennyiséggel elég sokáig tudná húzni. Végére elég döntetlen szagú, attól függne hogy itachi 100%-osan meddig tudná fent tartani az ms jutsukat.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2627 Dátum: 10 ápr 29, 17:21:24 »

most jönne az mindenkitől hogy Itachi legyőzhetetlen Itachi biztos nyerne Sasunoo amaterasu tsukoyomi igen gond nélkül minato az összeset bekapja akkor még ki se tudná védeni mert Itachi olyan erős hogy egyszerre mind a 3 jutsut képes fenttartani akadálytalanul
ez lenne mindenkinek a véleménye
nekem nem

egyértelműen minato az erősebb megjelöli a lábát itachinak óvakodik a genjutsuktól és mögé lép aztán viszontlátása torokpajti. de logikusan nem ennyire könnyen biztos figyelnék egymás mozdulatait vagy ilyesmi ha minato vesztesnek érzi magát akkor shiki fuujin és vége és sztem ez a csata megfigyelésekkel együtt maximum 10 percet venne el az időnkből és itachi  holtan hullana le

akkor madara vs namikaze

mivel mindegyik hokage erősebb az előzőnél (tsunadét leszámítva mert lássuk be nem a legerősebb) akkor namikaze a legerősebb és mivel az 1. legyőzte namikazénak se lenne több esetleg shiki fuujinos döntetlen
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2628 Dátum: 10 ápr 29, 17:29:59 »

LordHidan,ennyi erővel én is mondhatnám hogy a 4 legyőzhetetlen,biztos nyerne...Madara egyszer már legyőzte.Bár akk neki ott volt a Rókuci,mégis azt mondta Narutonak hogy átlátott minden mozdulatán,így csak a Shinigamival tudta legyőzni a Kyuubit.

A Minato VS Itachi szerintem Itachi nyerne,mert neki ott a Yata tükre,a Totsuka No Tsurugi,meg az Amaterasu,míg Minatonak csak a teleport,a kunaios trükközés,a Rasengan meg a Halálisten.Igaz,hogy nem láttuk minden jutsuját a 4-nek,de sztem Itachi esélyesebb.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2629 Dátum: 10 ápr 29, 17:44:08 »

Teljesen értelmetlen felvetések, Minato erejét közel sem ismerjük, láttunk tőle pár technikát az való igaz, de arra nem lehet alapozni. Madara ereje úgy rejtély, ahogy van, láttunk tőle eddig egy teleportot, és tudjuk, hogy tudja irányítani a Kyuubi-t, ennyi. Igen, volt egy harcuk, de arra se lehet alapozni, kétlem, hogy amíg Minato a Kyuubi-t zárta el, lett volna ideje teljes erejéből harcolni.
Viszont legalább lett alkalom arra, hogy egyesek játsszák az agyukat.

Csak olyanokat érdemes itt felhozni, akik vagy a teljes erejüket bemutatták, vagy legalább több harcban megmutathatták már a tudásukat, hogy az ember tudjon mire alapozni.

Esetleg egy Gai-sensei vs Sasori?
Most, hogy feltűnt a manga-ban újra, szerintem megérdemel annyit, hogy kicsit találgassunk róla.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2630 Dátum: 10 ápr 29, 20:27:36 »

most jönne az mindenkitől hogy Itachi legyőzhetetlen Itachi biztos nyerne Sasunoo amaterasu tsukoyomi igen gond nélkül minato az összeset bekapja akkor még ki se tudná védeni mert Itachi olyan erős hogy egyszerre mind a 3 jutsut képes fenttartani akadálytalanul
ez lenne mindenkinek a véleménye
nekem nem

egyértelműen minato az erősebb megjelöli a lábát itachinak óvakodik a genjutsuktól és mögé lép aztán viszontlátása torokpajti. de logikusan nem ennyire könnyen biztos figyelnék egymás mozdulatait vagy ilyesmi ha minato vesztesnek érzi magát akkor shiki fuujin és vége és sztem ez a csata megfigyelésekkel együtt maximum 10 percet venne el az időnkből és itachi  holtan hullana le

LOL!

Ez nagyon ütős érvelés. Megjelöli a lábát, óvakodik a genjutsutól és nyer.Nevet Addig meg Itachi kávézik, ujságot olvas és várja a messiást.

1. Minato minden képességével még nem vagyunk tisztában, és ennyi info alapján közel sincs a győzelemhez.
2. Zetsu szerint Itachinak sokkal jobbak a reflexei mint Sasuke ellen. Ergo egészségesen és Sharingannal nem hiszem h pik pak megfogja a lábát. Ha abból indulsz ki, h egy 10rendü ninját legyőzött igy, akkor gondold végig, h a Ninja világ egyik, ha nem a legerősebb shinobijáról van szó. 1v1 ben, testvillanás nélkül nincs köztük tempó különbség, legfeljebb egy minimális, ami védhető.
3. A Tsukiyomihoz szemkontaktus kell, mig az amaterasu elkerüléséhéz minimum testvillanás. Ha az utóbbi terület ellen irányul, akkor egy lekorlátolt harc téren nagyon kicsi az esély egy sikeres találatra. Nem beszélve arról, h a megjelölt kések nélkül nem megy annyira.
4. Shinigami vs Sosanoo. Nem tudni, h a Sharingan nem e lássa a Shinigamit, amihez közeli testkontaktus kell. És amig van lába és tud ugrabugrálni, addig nem eshet baja. Egy megidézett susanoo ellen meg nincs esélye, pláne h még pislogni se érkezel, olyan tempóju támadása van.
Naplózva







Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2631 Dátum: 10 ápr 30, 12:45:38 »

Sztem hanyagoljuk ezeket a Tmákat. Minato minden idők legnagyobb hokagejának számít. Nálam ez bőven elég ahhoz, hogy Itachi nem verheti meg őt. Max. döntettlen azt csoki! Nem is akarok többet hozzáfűzni ehhez a dologhoz.

Gai vs. Sasori:

Sztem Sasori tesó üti  a senseit. Bár igazából nem azt mondom, hogy esélytelen, mivel Gai nagyon gyors, erős és jó reflexekkel van megáldva. Viszont, ha kinyitja a kapukat, akkor gyorsan lerendezi a bábúkat. Itt inkább az  a sors döntő, h beleszalad 1 méreg felhőbe vagy egy mérgezett tűbe, akkor meszeltek neki. Mosolyog
Mivel Maito nem igazán ismeri Sasori fegyver arzenálját én azt mondom Sasori az esélyesebb.

Gai - Sasori:  35 - 65% Mosolyog
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2632 Dátum: 10 ápr 30, 17:01:26 »

Szerintem is lehet hanyagolni, viszont nekem egyáltalán nem rémlik, h a mangában minatot a legnagyobb hokagénak nyilvánitják ki. Tény, h a legtehetségesebb volt, de közel se érte el az elődjei szintjét, 2 S szintü jutsu még nem a világ. Valószinü, h ha ideje van, akkor tényleg lehetne annak mondani, pl rájön h kell a rasenganba elemi chakrát vezetni stb.
De itachi is legalább annyira tehetséges volt, és még a legerősebb vérvonal képessége is mellette szól. Láttunk tőle egt tüzjutsut meg baromira erős MS technikákat, de ki tudja mit tudott még, és ez ugyanugy igaz minatora. Az h egy 10 perces csatában nyerne, az nevetséges. Ita karaktere valszeg már le van zárva, de még minatarol lehetnek + infok, de egyenlőre ez még édes kevés.
Naplózva







dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2633 Dátum: 10 máj 02, 07:34:06 »

ita sincs lezárva ahogy minato-é se , mert kabuto valszeg fogja használni ita-t a többi feltámasztottal , akkor ij jutsukat láthatunk tőle meg narunak is adott egy kicsi erőt, narura pont minato és itachi vannak hatással mostanság

am sztem ha kakashi és sasuke összecsapna sztem sasuke nyerne mert jobban használja a sharingant mint kakashi , rá tuggya kényszeríteni az ms-ell hogy kaka a kamuit felhasználja és kidőljön aztán végezhet vele valamint sasuke egy olyan elemet is képes használni amit kaka nem ez is előny minden érv saske mellett szól
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2634 Dátum: 10 máj 02, 08:05:33 »

Hmmm... Nem is tudtam, hogy Itachi egy törékeny nádszál. Vagy Nagato dettó... Fura, hogy Itachi képes olyan genjutsut létrehozni, amiből csak úgy lehet kitörni, ha valaki más kívülről ad egy chakralöketet az áldozatnak, ez alatt annyi fájdalmat okoz Itachi, amennyit akar. A Hachibivel felsült Sasuke, mert Ő már csak ilyen. A gyengéket rögtön elintézi, az erősekkel meg nem tud mit kezdeni, mert szerencsétlen. Nagato oda küldi a 6 testét és játszva leveri Hachibit. Hogy miért? Mindegyik test képessége arra alapul, hogy ha együtt vannak, akkor sérthetetlenek. Peinnek nem kellene sok idő Hachibihez sem, ha egyedül van Hachibi. Itachinak sem, hisz nála nagyobb Ganjutsu mester jelenleg nincs bemutatva a történetben. Ráadásul Peintől is csak ezeket a képességeket láttuk, Itachi is csak a genjutsukat lövöldözte meg néha 1-1 amaterasu, 1 Susanoo meg Goukakyuu. Az igazi erejüket nem ismerjük.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2635 Dátum: 10 máj 02, 09:42:18 »

Nagatoék nincsenek túlbecsülve, mert például Nagato, ő a második akinek Rin'neganja volt, márpedig az a legerősebb Doujutsu. Ezért el is cseszték a Naruto vs Pein harcot. Mert Pein legyőzi Jiraya-t aki sannin és mérföldekre van Narutotól. Erre Naruto megcsinálja Jiraya edzésének a töredékét (Senjutsu edzés), ráadásul Jirayanak kicsit több jutsuja és tapasztalata is volt, de Naruto rögtön leveri Pein-t. Hát akkor legyen Pein szégyene  Nevet
Itachi Tsukoyamija nem megtörhetetlen bár Sharingan nélkül szinte lehetetlen és Sasuke is csak az átokpecséttel tudta.
Mit szóltok egy Kabuto vs Sasuke meccshez?
(Szerintetek mi volt az utolsó koporsóban amit megidézett Kabuto és Madara igencsak meglepődött?)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2636 Dátum: 10 máj 02, 12:14:50 »

Hát nagyok ellen felsül Sasuke. De Itachit meg spec nem is láttuk nagyok ellen küzdeni. :\ csak 10 éves Sasuke, meg Naruto, meg Kaakshi ellen. Azt cső..( bocs Orcsit meg Deit lenyomta. Ez igaz) Az időmanipulációs genjutsu ide vagy oda, Sasuke kitört a genjutsubol. Az átok pecséttel, ami egyféle belső chakra befecskendezés.  Lehet hogy Itachi nem teljes gőzzel harcolt, de nem hiszem hogy a végtelenségig visszafogta magát. Hisz összeperget a jutsu használata után. Magyarán biztos nem egy visszafogott arc simogatós genjutsu volt. És lehet mondani azért mert beteg volt. De akkor meg egy erősebb genjutsu használata után ott halt volna meg.

Kabuto vs Sasuke mecs..
Hát attol függően h ki van az utsó koporsóban, és az FMS erejétől függően változhat a szitu. Igazából csak tippelgetni tudunk erről. Ha Sasuke sima MS el nézzük és Kabutot mostani erejével, és azokkal a koporsókkal amiket eddig megidézett, és megnyitott előttünk, hát Kabutora tenném a pénzt. Ha a jelenlegi erejüket nézzük akkor fogalmam nics. nemtom h Sasuke mennyivel lett erősebb. Azt sem h ki van az utsó koporsóban.  Bár már olyan hülye ötletem is támadt, hogy valami mix van benne. Több harcos egybe dobva. xD Jó tudom elég alter. De erre mondhatná Tobi hogy "te őrűlt hogy csináltad ezt" Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 12:15:27 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #2637 Dátum: 10 máj 02, 12:50:48 »

"rá tuggya kényszeríteni az ms-ell hogy kaka a kamuit felhasználja és kidőljön aztán végezhet vele valamint sasuke egy olyan elemet is képes használni amit kaka nem"


Az lehet hogy tud olyan elemet, amit Kakashi nemm de Kakashi is tud olyat amit Saske nem, még pedig a vizet és a földet. Valamint Kakashi sokkal tapasztaltabb is mint Saske, nem ész nélkül harcol. Az hogy az ms-el rá tudja kényszeríteni hogy Kamuit használjon se olyan biztos, nagyon jol tudja, hogy hányszor használhatja az ms-ét mielött elfogyna a csakrája. Jobban használja a sharingant mint kakashi? és mégis mikor? Sose láttunk töle olyan trükköket mint amikor kakashi lenyomta Zabuzát, saske csak ez ms-el tud villogni.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 12:53:38 írta Shinobi031 » Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2638 Dátum: 10 máj 02, 17:23:36 »

Shinobi031 Sasuke jóhogy csak sharingannal villog hisz Uchiha. Shikamaru meg az árnyékjutsuival. Shino a bogaraival.
És akkor mi van? Ez a vérvonal képessége -.-"
Sasukénak nincs sok jutsuja Sharingan, pár tűz és pár villám technika. De Naruto se bővelkedik túl széles repertoárral. Árnyékklón rasengan-változatai, kyuubi. Ezek közül, nyilván a hatékonyabb technikát fogja bevetni a harc közben. Nem pazarolja feleslegesen a chakrát katon technikákra, amiket am is kivédenek.

Szerintem egy sima MS-t használó Sasuke ha formában van, és nem előtte tört zúzott át a kage találkozón, és ölte meg Danzout, letudná győzni Kakashit. Susanoot Kakashi csak MS el tudta védeni. Mert olyan gyors hogy csak azzal tudta elkerülni. Hogy ki használja jobban a szemeit? Kakashi vagy Sasuke? egyértelmű hogy Sasuke. Ezen gondolkodni se kell. És nem az a lényeg hogy mikor. Mert állandóan. Sasuke egy Uchiha. Ez az ő vérvonal erejük. Ezen a téren Kakashi nem veheti fel vele a versenyt.

Itt egy új Kakashi vs Danzou
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #2639 Dátum: 10 máj 02, 17:48:22 »

Bububo végülis neked van igazad, mégis mivel villogjon ha az a vérvonal képessége, erre nem is gondoltam. De szeritem nem használja jobban a sharingant mint kakashi (a sima saringanra gondolok nem az ms-re), csak tovább tudja fenntartani, de ezen ne vesszünk össze
Danzou vs Kakashi: itt szeritem danzou nyerne, mivel kakashi fö hátrányát, azt hogy kevés a csakrája az izanagival remekül ki tudja használni, mire kakashi elégszer megölné már legyengülne. ráadásul danzou szél eleme veri kakashi villám elemét is.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 17:49:07 írta Shinobi031 » Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!