24 szep 22, 03:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194999 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2610 Dátum: 10 ápr 15, 14:50:16 »

Megint szubjektív jutsu  Nevet
A festő csajt csak azért mondtam hogy érzékeltessem hogy Itachi sem tökéletes- hogy filler? hát nemtudom, lesz még filler amiből visszajön karakter... Ez hogy hát mert csak, az nem fog meggyőzni.
A susanoo sem véd le mindent és nem lehet végtelenségig fenntartani, mindennek van gyengéje, attól hogy valaki egy szél manipulációt kibír, nem biztos hogy kibír egy tüzet...
Arról nem beszélve hogy mindenkinek kell előkészület, és addig az ellenfél sem alszik
Egy genjutsuból ki lehet törni, több módon is. Legegyszerűbb ha nem esel bele  Pojén
Az utolsó sima klón elegendő lehet blokkolni egy támadást.
Az hogy összekapcsolsz valakit valakivel az még jó, de ne a 3.al hasonlítsd össze, a feltételek meg mindig változók
Attól hogy a real megveri a Sevillát, a sevilla a Barcát, attól a Barca verheti a Reált-ugyanaz itt is, ahogy az öt elem körbe veri egymást, úgy a technikák is verik körbe egymást

Most ezek a karakterek ismerik egymást alapból, szóval nem lehet erre alapozni, nagyon óvatosan harcolnának, amúgy senki nem megy bele olyasmibe ami hátrányos, és senki nem kockáztat addig amíg van valami a tarsolyában

Ha rendesen elolvassátok amit írtam, rájöttök hogy nem azt mondtam hogy jobb, hanem hogy a lehető legrosszabb ellenfél, mint Kankurónak Sasori, mint Sasorinak Chiyo és Sakura

Kisame nagyon jó, gyakorlatilag 1:1 arányban elintézne bármilyen közelharcost, most érvelhetnék hogy Gai-t sem győzte le, a Bijuk meg csak nagy technika nélküli dögök, rengeteg chakrával, ő a legjobb hogy fogjon el egy ilyet, ahogy ő mondta: minél erősebb az ellenfél, annál erősebb lesz ő is.
De nem távolsági és érintkezik az ellenféllel- itt a méreg miatt bukná el-meg nem juthatna közelebb

Ilyen érvelések meg totál nevetségesek- mivan ha Deidara hátrahúzódik, előkészül, sasori meg feltartja őket?
képes rá
távol marad, lemérgez, vashomokkal harcolgat, genjutsu nem hat rá, amaterasu elakad a bábokban, vagy simán testet cserél, deidara bumm és kész.

Nem kell nagy játékos legyőzze Itachit, nem a történetszállal kapcsolatos.
Ugyanúgy Sasorit lenyomná egy utolsó Ino+Shika+Chouji is (Ino gyógyít, shika feltart, chouji leüt)
vagy Deidarát egy villámtechnikás pl Raiga
Kisamet meg Gai vagy lee+neji+tenten
Itachinak logikus olyan veri le aki ellenáll genjutsunak és jó időhúzó, tud távolságot tartani

csere: Kisame+Deidara vs Itachi+Sasori

illetve Kisame+Sasori vs Itachi+Deidara

így már kicsit realisztikusabb harc lenne... és nagy poén amiket írtok ezután -lejönne ki a szubjektív
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2611 Dátum: 10 ápr 15, 15:05:02 »

NEM VAGYOK ITA FAN, DE:

Ha kakashi elkapta dei-t az ms-el, akkor miért ne tudná elkapni ita egy amával?
A shemaheda bőrén szinte semmi nem megy át, védene az elég jól a mérgezett tűk ellen.
Ha minden áron szét akarjuk őket választani, akkor belátható, hogy sasorit megverné ita, gondolom, ezzel mindenki egyet ért. Kisame ha úgy indít, mint Lee-ékel szemben, akkor akár ki is kaphatna, ha bekap egy tűt, vagy valamit, de ha komolyan veszi, akkor megálná ahelyét, a tűket kivédené, a tűz+ víz támadások a shemahedán nem mennek át ( elvileg). A legnagyobb gondot az a vasvilág, vagy mi okozná, mert ha még használja is az összeolvadást, a testén nagy valószínűségel akad olyan pont, amin át tud vágni.

Ha dei lenne az ellenfelük, akkor, se kisame, se dei nem kapna sokkal több előnyt a másiknál. Az aknákal a vízben nem ér olyan sokat, az a mikro támadás, az esetleg szétrobanthatja, meg ha esetleg nagy távolságról támad. De azt se felejtsük el, hogy ha beveti az összeolvadást, akkor nem árthat neki a kissebb hal bombák. Tehát ebben a harcban talán dei nyene, olyan 60%-al. És a másik dolog, miért gondoljátok azt, hogy kisame nem rendelkezik távharcos jutsukal? Azért, mert még nem volt rá szüksége, attól még lehet neki.
Dei vs ita már mondtam, hogy az ama elkaphatja, ha a kamui elkapta.

Tehát véleményem szerint, a csapatmunka, és az ovatoság határozná meg a harcot. Én 55% 45%-re itáékat raknám meg gyöztesnek.

Ita + dei vs kisame+ sasori

Ez is komoly mérkőzés lenne, ita vs kisame  elégé egyenrangú lenne, mert a susano nem tart ki öröké, és a vizbe gondolom kellene a védelem, Gondolom a shemaheda olyan mint egy biju, ezért a genjutsut akár meg is törheti. Tehát ezt 55 %-ra raknám kisame győzelmére. Ha sasori küzdene kisame ellen, azt már leírtam.

Dei vs sasori.
Ez is olyan  fele fele lenne. HA bevetné a nagy bummot, akkor sasori egyszerűen visszavonulna  a vashomokba, de láthatuk, hogy egy tökéletes védelmet is ki lehet kezdeni. A mikrobombáknak nem muszály behatolniuk a vérébe, elég, ha csak rátelepednek a bábokara, és bumm, darabokban a bábok. Ami biztos, hogy a végső robbantásal sasorinak is annyi lenne. tehát:
dei+ita 50% kisame sasori 50%

ita sasori 45% kisame dei55%
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2612 Dátum: 10 ápr 15, 16:52:28 »

Deidara akkor jön ki genjutsuból amikor akar. Kb 100 báb futkározik a csatatéren. Sasori akkor ad Deidara-nak 1 kis chackrát amikor akar, és tudjuk hogy az kihoz genjutsuból. Ha Kisame használja az akvárium jutsuját az két élü fegyver is, lehet mert Itachi sem nagyon tud közelebb menni az ellenfélhez, Sasorira meg nemhat a víz. Itachi és Kisame tápos de nem legyőzhetetlenek.

Kisame és Itachi vs 6 Pein ?
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2613 Dátum: 10 ápr 15, 17:01:13 »

Itt a 6 pain a nyerő, több a lehetőségük. A gravitációs vonzásnak, és a lélekszipolyozásnak egyikük se tudna sokáig ellenálni. A susano nem tudom mennyire álna ellen a gravitációnak, lehet, hogy pain úgy mozgatná, mint egy marionett bábut. Itt bizony a 6 pain befedné akár az egész teret. Engem a legjobban az érdekelne, hogy az a pain, amelyik elszívta a chakrát, képes lett volna-e elszívni a susanot, vagy esetleg az amaterasut. A genjutsu viszont itának kedvez, de ha nem tudja szinte egyszerre elkapni az összeset, akkor viszont nem sokat érne vele.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2614 Dátum: 10 ápr 15, 18:48:42 »

Ne legyen már megint Itachi vs Pein. Annyiszor ki volt már vesézve és csak vita meg off lett belőle. Kisame meg nem oszt nem szoroz ebben a harcban.

csere: Kisame+Deidara vs Itachi+Sasori

illetve Kisame+Sasori vs Itachi+Deidara

Ezekhez a harcokhoz csak annyit, h 100% osan az a csapat nyerne, amelyikben itachi benne van.

Kisame kifejezetten a bijuuk elfogására specializálódott karakter, nem hiszem h egy Amaterasu vagy Susanoo ellen képes lenne tenni valamit. Én nem igazán vagyok tisztában a Samehada képességeivel. NAtur vagy elemi chakrát is képes e elszivni, és hogy az enton elem is bele tartozik e.

Deidara nem tudna a genjutsubul kiszabadulni. Van különbség egy sima 3pontos Sasuke féle genjutsut, vagy egy Ita féle MS genjutsu között.

Sasori tüit a sharingan miatt egyszerü lenne kivédeni. A vashomokkal és a Sasori féle felhasználási móddal, szintén nem lenne feladat (ha a 12 éves sasuke mondhatni bedarálta Gaarat) ki védekezni. Lehet h kicsit lenéző vagyok vele, de mióta Sakuraék legyőzték, nem tudom komoly csatában elképzelni. Pláne egy Itachival szemben.

Csapatban meg a +1 tag miatt még 1xrübb lenne a győzelem.
Naplózva







vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #2615 Dátum: 10 ápr 15, 19:33:46 »

Kisame+Sasori vs Itachi+Deidera

Ez a csata értelmetlen. Csak egymást akadályozzák és dei és ita gyűlölik egymást.Valószinüleg egymást ölnék.

Itachi+Sasori vs Deidera+Kisame

Ez érdekes lenne. Dei-ékre fogadok, Kisame a víz alól, dei az égből támad, egyértelmű győzelem, mindkettő gyors, a robbanás üti a bábokat. itachi tűz jutsuit pedig a víz. A vashomok nehéz így vízben lassan mozog Kisame simán kikerüli,Deidera szintén gyorsabb.+a vashomokot chakra tartja össze Kisame chakrát szív, simán szétbontja sasori homokját.Ha dei magasra repül Kisame pedig mélyen úszik védettek az amaterasutól, ita csak azt tudja meggyújtani amit lát. És különben is rossz a szeme. Dei-ék győznek.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2616 Dátum: 10 ápr 16, 14:22:52 »

Vancha gondold át kétszer mi előtt ide írsz.Simán győznek Deiék persze ,a tej meg fekete.
"Kisame+Sasori vs Itachi+Deidera

Ez a csata értelmetlen. Csak egymást akadályozzák és dei és ita gyűlölik egymást.Valószínűleg egymást ölnék."
CSak ,hogy itt nincs ilyen ,hogy gyűlölik egymást ,mert ez nem arról szól ,hanem arról hogy ketten milyen erőt képviselnek.Dei messze repül és nem tudja eltalálni az Amaterasuval persze...megsúgom ameddig a látómezejében van addig darabokra tudja égetni ,vagy mit gondoltál hova repül?A holdra?Meg ha távolabbról küldi a bombáit azok is több idő alatt érnek oda.Ezenfelül ott a genjutsu ,amit Deidara simán bekapna ,ha Sasukétől bekapta...Kisaménak lehet tudna segíteni a Samehada kihozni a genjtuusbol ,de a tsukoyomi ellen esélytelen.Abban sem vagyok biztos ,hogy a kard kitudná szívni a vashomokból a chakrát így szétmorzsolva azt ,mivel elvileg az mágneses mező miatt van egyben.Ezenfelül ott van a Sussanoo és a Yata tükre ,ami kivéd minden támadást + a totsuga kard ,aminek elég egy vágás és bye bye...
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2617 Dátum: 10 ápr 22, 15:14:49 »

hmmm.........  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Itachi sem képes végtelenségig fenntartani a sasunoot, és a C4 pedig átmegy a sasunoon mert a Sas(rövidítek)-ban csak a Yata tükre véd és nem maga a burok. És figyelj hagy mondjam el utoljára DEIDARA NEM KAPTA BE A GENJUTSUT AZ CSAK EGY KLÓN VOLT ÉS AZÉRT TUDTA ELKAPNI SASUKÉT!!!!!(a mangát elkéne olvasni vagy a részt megkéne nézni) aki mekapta az az agyagklon volt és utána dei megfogta a lábát(ugyanolyan vagy mint a bátyád duma) és stb. És igen Itachinak nem egy éleslátásról ismert szeme van(szerintem még chiyo is élesebbem lát). Abban én sem vagyok biztos hogy a samahada elpusztítja a vashomokot, de nem fogja eltalálni mert szuperhipermegszuper gyors kisame nagy valószínűséggel  kikerül mindent és az amaterasut pedig kilehet kerülni ha dei folyamatosan köröz(sasukét sem tudta elkapni) és szerintem a tsukoyomi sem hat rá mert deidara gyűlöli itachit és több éven keresztül edzett az uchiha genjutsuk ellen.

kisame pedig ha végiga vízalatt harcol akkor lényegében teljesen esélytelen hogy bármi eltalálja és deidara elterelésével teljesen tökéletes csapat. Itachi sem isten neki is van gyengepontja és a sas-nak is.

deidara sasori, vs team 10(s) és team 7(s) nyílt terep kb olyan mint a kimimaro vs lee vagy deidara vs sasuke
(a terep is nagyon sokat számít)
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #2618 Dátum: 10 ápr 22, 15:43:36 »

sztem is a terep rengeteget számítámít pl.: szerintem nem mindegy hogy kidoumaru egy erdős vagy egy mondjuk sík terepen harcol.

én deiékre fogadnék csak a C4 az összeset szétbomlasztaná vagy egy vashomok világtörvénye mindenkit bemérgezni. Sasorira nem hat a C4 (mert nem lélegzik) és a robbanások fele.

levázolom

mivel kakas és tenten távolsági harcos nagy valószínűséggel deire mennének aki először c1-el kiiemeri a mozdulataikat aztán vagy c2-vagy c3 esetlég c4-el kinyírná őket akkor kakas leszedné egyik karját(bár abban is kételkedek mert multkor kakas azért tudta leszedn dei karját mert deinek nem volt elég robbanószere ahhoz hogy egyáltalán védekezni tudjon) és ha sas látja hogy művész barátja bajban segítene neki(fordítva és kakasékra is igaz)

sasori szerintem hirukoval legalább leet vagy neji esetleg mindkettőt bemérgezné és gai vagy bekapná valaki és nejire és leere nem lehetne számítani mert a méreg idegbénító és nem bírnának mozdulni,
naruto a rasen-shurikennel szétlőné a kazakagét de vashomokkal bevédheti magát. És még az válik sasori előnyére hogy a báboknak ugye rengeteg rejtett fegyvere van és ismerni kell a működését azért tudták chiyoék kivédeni a cuccosait. És ha a kazakage és eltörik akkor jönne a 100 báb ami elég halálos szerintem, vagy valami C4 féleség
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2619 Dátum: 10 ápr 22, 17:00:43 »

Én azon gondolkoztam el, Beevel ki tudna valamit kezdeni? Olyan karakter nem egy van, aki amíg eljut mondjuk a háromfarkú kyuubinak megfelelő alakig bírna vele, vagy akár addig egy kis szerencsével lenyomná, de a teljes alakos hachabi, amit akár azonnal, nagyon gyorsan is elő tud hívni, az már egy oylan dolog, amivel nem tudom, mihez lehet kezdeni...
...mondjuk mit mondtok egy...
Bee vs. Itachira?
Bee vs. Peinre?
Bee vs. Jiraiyára?
Bee vs. Orochimarura?
Bee vs. Narutora?
Bee vs. (az akatsukival történt kis afférja előtti) Gaarara?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2620 Dátum: 10 ápr 22, 18:09:57 »

ita vs bee. Bee túl nagy lenne teljes formában, és a susano kardja tuti beszipentaná. Gyorsaság beenél, erő is esetleg, de susano ellen nincsen túl sok lehetőség. A pajzs szinte mindent felfog, a kardal meg mindent eltüntet. Bee nek nem feküdne ez a harc. A genjutsu viszont nem hat rá. Ha nem veszi fel a teljes alakot, esetleg megölhetné itárt.

Bee vs pain: hát ez már nagyon nem egyértelmű. Pain  egy kis holdat kiemel  a földböl, és bee benne van. Ez se az igazi bee-nek való harc. Nem hiszem, hogy olyan gyorsan rájönne a birodalmak erejére.

Bee vs jiraiya: Háááááát ez is fogós, a genjutsuval biztos fogságba ejtené a jinchurikit a bijuujával, de mire az hatni kezd, pfü, esetleg a senin mód, de még utgy is elégé sanszos, mert én úgy ítélem meg, hogy gyorsabb bee. Gondolom ero senin azért ismerte  a shinigamit, ami bizony az ő oldalára aláítja a dolgot.

Oro sztem nyerne ellene.  Sok választási lehetősége van. Gondolom be bírná játszani a kigyókat, amiket ita ellen küldött, edo tensei, a lehetőségeik oriásiak.

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2621 Dátum: 10 ápr 22, 18:15:31 »

Itachi Tsukiyomit ne vedd a sima genjutsukhoz, mivel gyakorlatilag egyetlen szempillantás alatt hat. Az ms jutsuk nagyon ideálisak a hachabi ellen.
Jiraiya genjutsuja nem tudom, hogy működne-e, ha a békadal folyamatosan kifejti a hatását, akkor talán ez is működne, elvégre hiába szabadul ki Bee, azonnal újra fogságba esik. Gondolkozik

szerk.:
A békás genjutsu egy fizikai elven működő genjutsu. A bijuura Beeben biztosan nem hat, ha éppen kint van, akkor esetleg, de akkor meg Bee lehet előle védve a teste belsejében.
A Tsukiyomi, mint azt írtam, azért hat ugyebár, mert Itachi képes olyan szinten manipulálni az áldozat időérzéket, hogy annyi idő alatt végez a jutsuval (ha úgy akarja, meg is öli az áldozatot), ami arra sem biztos, hogy elég, hogy a bijuu észlelje, mi történik, de a megszakítására szinte kizárt, hogy elég.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 22, 18:34:23 írta STM » Naplózva
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #2622 Dátum: 10 ápr 23, 17:09:52 »

Hát Killer Bee télleg elég erős, de olyan ellenfelek, mint Pein és Itachi azért már sokak neki. Kisame is lenyomta (persze voltak körülmények amik akadályozták a harcban). De esetleg másokkal jól össze lehetne hasonlitani, olyanokkal akik kicsit gyengébbek, de még mindig toppon vannak, mint pl: Killer bee vs. Kakashi

Itt érdemes megjegyezni, ha jol emlékszem saske saringanja nem tudta követni Killer Bee mozgását, akkor lehet Kakashié se tudja, de Kakashinak van föld eleme ami veri Killer Bee villám elemét, ezen kivül Sharingan Kakashinak van még sok elemi jutsuja, rasenganja, és mersze Kamui-ja, viszont Killer bee-nek ott a Hachibi
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 23, 17:11:10 írta Shinobi031 » Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2623 Dátum: 10 ápr 23, 18:27:17 »

Nagyszerű hogy mindenki szerint Itachi genjutsuja megtörhetetlen, és legyőzhetetlen. Mosolyog Azért egy ilyen genjutsut fent tartani eléggé nehéz Itachinak is. Ennek a nehézsége az ellenfél erejével egyenes arányban nő. Nemcsak így random szerűen elszór egy genjutsut azt aki bele esik annak vége, függetlenül attól hogy amatőr, vagy egy 2 mozdulattal hegyeket elpusztító bijju. Genjutsuba tudná ejteni killer beet? igen hisz Sasuke is képe volt rá. Fent tudná tartani ezt a genjutsut? nem tudhatjuk... Nemtudjuk hogy Itachi menyit bír. A szemei menyit bírnak, és hogy Bee mire képes.
Minden jutsu megtörhető, vagy megkerülhető. Ilyen a Susanoon a yata pajzs is. Áttörhetetlenül véd a szemböljövő támadás ellen. De ha 360 fokban mindenhonnan nem tud védeni. Az amaterasu ról én magam is azt hittem hogy világpusztító technika. Erre Sasuke sorra benézte Raikage Hacibi, Gaara, Danzou.. Madara. mondjuk ezt Itachi nézte be. Lényeg a Hachibi nem egy kicsi szeretni való háziállat. Valszeg ha Itachi le is aratná Killer bee-t akkor azt nem egy csettintéssel tenné. Hanem vért könnyezve jó pár monoklival.

Nagatora is ez a szitu. Bár tőle még nem láttunk mindent. De a Hachibivel meggyűlne ugyan úgy a gondja mint a 8 farkú kyubival. Nem azt mondom hogy Bee legyőzné őket. De nevetséges ennyire alábecsülni. Vagy Nagatoékat túlbecsülni. És nem pusztán az erő különbségek a lényeg, hanem a harc-stílus beli különbségek. Az egy dolog hogy Kisame beszívatta. Mert Kisame harcistíllusa erre épül. A bijjukra. De Itachi egy törékeny nádszál a Hachibihez képest. Mármint a fizikai ereje. AZ hogy a szemei által más harci stílust képvisel, az egy dolog. De ez korántsem biztos hogy elég a Hachibihez. :\
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2624 Dátum: 10 ápr 23, 21:09:05 »

Én sem azt mondtam, hogy könnyű harc lenne. Az én legfőbb véleményem a változatoságra alapul. Ita tecnhikájának kevés kivédési lehetősége van, de nem lehetetlen. Nagato meg ugyan úgy elég sokfajta lehetőségei vannak. A legnagyobb gond ezekel a párosításokal, hogy nem tudni killer bee igazi erejét. Ha egy idióta a harcok közben is, ( na mondjuk a kisame harcnál megmutatta, hogy kis értelem szorult a fejébe reppelésen kívül) akkor könnyen felsülhet, de egy igazi harcot  kéne tőle látni, és akkor meg lehetne mondani, hogy ki az erősebb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!