24 szep 22, 10:25:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195556 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2505 Dátum: 10 márc 01, 15:26:24 »

Én mondjuk példának okáért nem istenítem, sőt, egyenesen rühellem a karakterét. Viszont ettől függetlenül, még tudok értelmesen mérlegelni vele kapcsolatban is.
Az első és a negyedik Hokage-t felesleges felhozni, alig tudunk róluk bármit. Minato-ról még csak-csak, mert legalább láttunk egy teleportáló jutsu-t, és ismerjük a pecsételő technikáját, de ez kevés. A Shodai mokuton jutsu-ja se lett jobban bemutatva mint Yamato-é, az viszont szerintem kevés. Igen, legyőzte Madara-t, de semmit se tudunk erről a harcról, teljesen tisztázatlanok a körülmények.
Sasori gáz támadása se védhetetlen, de egy-két klónnal egyszerűen megoldható ez is akár. És ezeket Itachi előszeretettel használja.
Deidara ellen hatástalanok a genjutsu-k? Aligha, Sasuke ellen egy darabot kivédett, egy darab sima sharingan-os genjutsu-t. Egy MS ellen semmi esélye nem lenne, ebben biztos vagyok. Az meg, hogy a Susanoo kivédi-e a robbanást, nem kérdéses. A védelemre van kitalálva, ha a Kirin-t kivédi, egy robbanás nem árthat neki.
Danzou legyőzését is biztosra veszem. Mért kéne sokáig tartania a Susanoo-t? Csak azért mert Sasuke kizárólag MS jutsu-kkal támadta, beválnának a Katon technikák is. A genjutsu-król nem is beszélve.
Orochimaru ellen már volt harca, akkor ugye Oro vesztett, azóta biztos sokat fejlődött. Láthattuk a Sasuke elleni harcában, hogy Itachi lazán levágta a Yamata no Orochi formában lévő Oro-t. Mivel nem tudjuk, hogy a genjutsu-k ellen mennyire tudna védekezni, így inkább azt mondom, hogy semennyire. Az Amaterasu ellen szerintem használható a felöklendezés no jutsu, a Susanoo ellen pedig az időhúzás, és a védekezés. Mondjuk az érdekelne, hogy ha egy rendes harcban lennének, ahol minden erejét bevetheti, kitudná-e védeni a Totsuraga kardot pl. a Rashomon kapukkal.
Naruto ellen valószínűleg tényleg az lenne a vége, hogy előjön a róka, de szerintem sajnos valami olyasmit látnánk mint a Sasuke vs Killer Bee harcnál, ahol az Amaterasu elintézte a teljes Bijuu alakos Kirabi-t is.

Igen, lassan írok mert közben manga-t is olvasgatok, ezért beírtak elém ketten is, nem ügy. Attól még szépen levezettem.


ha deidara genjutsujáról van szó akkor annyi hogy Deidara folyamatosan eddzette a szemét nagy valószinűséggel az Ms-t is simán kivédi, és szerinted a C2 utolsó robbantása mekkorát robban már a 2. is levitte sasuke szárnyát ami szerintem nem  papírból van. és kb 10 szintesre saccolom akkor a 10. átviszi a susaanot

Donzou pedig egy fuuton jutsuval elnyomta sasuke susaanoját tehát ez nem jött be és ha tudsz mérlegelni akkor szerinted mért győzné le Jirayat(remete formában) aki 20-30 méteres békákat idéz és szerintem a végső OOdama rasingan átüti a susaanot, Deidarát aki minden sharingan genjutsu ellen védve van és a C4-t is biztos lenyeleti vele,
Sasorit akinek a bábjai repertoárjának a 40%-át láttad, és szerintem Donzou-nak is van valamennyi még a tarsolyában nem csak az a pár zsar(direkt)

nem annyira erős az a susanoo hogy a világ összes jutsuját kivédi és Itachi maximum 10 esetleg 20 percig tudná fent tartani a betegsége miatt
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2506 Dátum: 10 márc 01, 15:28:19 »

Véleményem szerint, Pein, Madara és az első Hokage ITachi előtt vannak az erő rangsorában. Sasuke kezdi beérni. Itachi genjutsuban jobb, Sasuke meg Ninjutsuban. Amaterasut is jobban tudja kezelni. Sasuke a következő fejlődési szakaszában, ami az ő esetében megfelel a kövi harcának. Túl is fog tenni Itachin. Ha beülteti az FMS,t akkor meg teljesen nyílvánvaló lesz az erő különbség. Naruto is messze túlfogja Itachit szárnyalni. Szal ne parázz LordHida Itachi nem isten. Legalábbis nem mindenki számára. Nevet

Sandaime vs Danzou?

Ahogy írtad STM! aki feltudja venni az első két hokagével a harcot, az gyenge nem lehet. (még ha azok csak csökkentet módban teljesítenek is) Bár Shisu szemének ereje nem lett még ellőve. ÉS annak ellenére hogy megsemisült, még lehet belőre részünk. MErt kitudja holvan a másik fele. Szal ha Danzou elejétőlfogva tudta volna használni Shisui szemét, lehet Sasuke kicsit kikapott volna. Szaaal Nevet

Szerk: Hát a Susanoo nem átüthetelen csak a Yata tükre. A yata tükre meg nem kijátszhatatlan. Egyszerre több irányból jövő támadást meglátásom szerint nemtudna hárítani. Nem a teljes susanoot teszi átüthetetlenné csak a pajzsfelülete, képviseli a yata erejét. Szal valaki pl Pein aki több irányból tud támadást mérni, vagy madara aki oda teleportál ahova akar, könnyen kijátszhatják a yata pajzsot.
Ha a yata tükre nem a pajzs  Ita Susanoojának kezén, hanem a ruha,(mondjuk ezt kétlem) akkor azt Sasuke is tudja használni.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 01, 15:37:32 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2507 Dátum: 10 márc 01, 15:41:50 »

Sandaime vs Danzou

Végre valami értelmes, na nézzük.
Ugye Danzou ninjutsu-ja egy elemre épül, egyetértek STM-el, hogy ez ellen tudna védekezni Hiruzen. Viszont támadni ő maga jobban tudna, hiszen egyrészt több elem-et használ, másrészt hihetetlen sok jutsu-t ismer. Habár lehet ezek nagy részét Danzou is ismeri, mint a Gyökér vezetője. Viszont mivel a szemem Sarutobi-tól látott több és erősebb ninjutsu-t, szerintem ő erősebb a ninjutsu-ban.
Taijutsu-ban alapból egyenlőek. Egyik se egy mai termés, ez megkönnyíti a dolgokat, hiszen ettől szerintem kiegyenlített lesz a fizikai erejük. Ezzel szemben Hiruzen idézése valóban felhúzza a taijutsu támadó és védekező értékét.
Danzou idézése tényleg hamar el lenne intézve, láttuk, hogy az öreg nagyon jártas a katon technikákban.
Szerintem ha volt elég ereje ahhoz, hogy felvegye a versenyt az első két Hokage-val, és Orochimaru-val egyszerre, akkor kitudna tartani addig, amíg 10-szer megöli Danzou-t.
Shisui szemét nem számítom, mert igazából csak annyit láttunk, hogy egy lényegében senkit befolyásolt. Semmi sejtésem nincs arról, hogy valóban képes lenne-e csak úgy simán irányítani egy Hiruzen kaliberű embert. Mert szerintem azért a genjutsu-ban közrejátszik az is, hogy mennyire tehetséges az illető shinobi.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2508 Dátum: 10 márc 01, 15:56:25 »

Azért a Sharingan nagyban dob a teljesítményen. Taijutsu Ninjutsu. ÉS még egy két Genjutsut is odaverhet. Ami kitudja hogy sül el Shisui egyedi képességével. Az hogy Hiruzen milyen kaliberü shinobi háát, Danzou kagetalin is megjátszotta. És ott se ovodás geninek ültek. Meg ott nem is volt full szemkontakt. Meg még kitudja mit tud az a fránya shisui szem.
Izanagi eléggé bezavarhhat az öregnek. Arról nem is beszélve, hogy amíg az Izanagik hatása van, addig Danzounak csak 1 sikeres találatot kell bevinnie, míg Hiruzennek kicsivel jobban meg kell eröltetnie magát.

Másik oldalról:
Persze ha Hiruzen jön a majmával, akkor Genjutsunak ott már vége. Mert 2vs1. Arról nem is beszélve, hogy ő maga is többszörözheti magát. Klónjutsu. Mind sajátmaga , mind a shurikeneknél nyomta. És valószinüleg mivel Konoha Hokagéja volt, tájékozott a sharinganról.

Mindkettő: biztos harcoltak már egymással de ha nem akkor is ismerhetik egymás gyengéit, és erősségeit. Bár Sharinganos meglepetés miatt Danzou kicsit tájékozottabb. Ennek ellenére én ha szavaznom kéne a harmadikra tenném a  voksom.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 01, 15:57:26 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2509 Dátum: 10 márc 01, 16:33:30 »

Deidara
Kisame
Hidan
Kakuzu vs bármelyik sannin illetve hokage
Pein
Itachi
Sasori
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2510 Dátum: 10 márc 01, 16:42:20 »

Nem kötekedésből, de ezt így nem lehet, hogy felsorolsz 7 embert, és ellenük valamelyik Sannin vagy Hokage. Rendes párosítást mondj.

A Kage találkozón szerintem csak Mifune-t tette Genjutsu-ba, és ő látszólag egy senki. Shisui szeme persze biztos okozna meglepetéseket, de mivel valódi harcban nem láttuk alkalmazni, én nem tudom megítélni, hogy milyen végeredménye lenne.
A Sihingami képességét meg azért nem vettem figyelembe, mert nem tudni, hogy az Izanagi tudna-e vele bármit is kezdeni, meg én amúgy se tartom győzelemnek, ha mindkét fél meghal.

Na találjak ki valami elgondolkoztatót, de leginkább újat.

Chiyo-Sakura vs Neji-Tenten
Naplózva

Rigormortis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #2511 Dátum: 10 márc 01, 17:11:35 »

Szerintem Sakuráék győznek mert már tudják hogy mit kell tenni a Sasori elleni harc miatt és hát valljuk be Ten-Ten egy kifejezetten bélsár képességű ember viszont Neji már tud pár érdekes dolgot. Sakurának ott az ereje amit nem tudom biztosan de szerintem Ten-Ten nem tudna kikerülni. Chiyo nagyinak meg ott a gyógyítás és a bábmesterkedés. Másik téma: Itachi (teljes erővel) vs. Hashirama Senju (reggeli kávé nélkül).
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2512 Dátum: 10 márc 01, 17:19:56 »

Höh  Nevet (bélsár képességű) beszarok  >.<#

Nos, Chiyo nagyi, Sakura VS. Ten-ten, Neji

Remek téma, bár sajnos elég egyértelmű. Neji hiába a Hyuga klán kiemelkedő tagú harcosa, nem sokáig húzná Chiyo nagyi bábjai ellen. Most nem akarom felsorolni az összes bábot, amivel rendelkezik, és a képességeiket, mert nem sokan tudják az eredeti nevüket. Ám mind tudjuk, hogy milyen erősek is ezek.
Ten-ten bármennyire is szeretjük a csinos pofikáját, nem igen érne sokat, se Chiyo ellen, se Sakura ellen. Egyedül Neji tudna valamit alkotni a Byakugan képességével, és a "Hakke Rokujūyon Shō"-val különös meglepetéseket okozhat Sakurának ha közeledni merne. Mindazonáltal szerintem Chiyo, Sakura páros nyerne, már csak azért is, mert hihetetlen regeneráló erővel rendelkeznek ketten.

Nos, a másik kérdés: Itachi VS. Shodai Hokage

Egyértelműen Shodai. Nem tudjuk a képességeit, de mivel Madarát tartja mindenki a legerősebbnek, és sajnos őt legyőzte Shodai, ezért sajnos Itachi megcsókolná azt a bizonyos ibolyát.  Nevet
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2513 Dátum: 10 márc 01, 17:24:52 »

Pár hsz feljebb már felvolt dobva. DE legyen! Hashimara erejéről nem sokat tudunk De.. FMS Madara+Kyuubit kombót elverte Hashimara. Szemberöhögné Itachit aztán összecsomagolná. Kage talin is megjegyezte az öreg. Egy olyan kaliberü arcnak mint madara mi szüksége bárkire is? Ha valaki letudta nyomni teljes erejébenlévőt, annak sima MS el nem sokat tudnának mutatni. A többi jutsuja Itachinak meg összesem hasonlítható a Kyuubi erejével. MS erej meg az FMS el.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2514 Dátum: 10 márc 01, 17:30:40 »

Igaz, de vedd figyelembe, hogy a Kyuubit A Shodai is tudta írányítani, úgyhogy a bijuuval kapcsolatban ez dönthetett... aztán én abban sem vagyok olyan biztos, hogy Madara fiatalon annyival jobb volt Itachinál.. persze, az FMS az FMS, de nem ismerjük azt az állítólagos új erejét.. előlegezzük meg, hogy MAdara az FMS miatt jobb volt Itachinál, ha másért nem is.
Itt jön a harcstílus kérdése. Ha Madara amúgy inkább ninjutsu beállítotságu volt, és azt próbált ahazsnálni a harc során, és a Shodai így nyomta le, akkor lehe,t hogy egy genjutsura építő Itachinak jobbak lennének az esélyei... Gondolkozik
Szóval, ha Itachinak szerencséje van a genjutsukkal, nyer, de a Shodai összeségében sokkal esélyesebb.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2515 Dátum: 10 márc 01, 17:55:04 »

Sakura Chiyo Vs neji és Tenten hez annyit hogy:
Neji Sakurát beabárolná a fenébe ,a gond Chiyo nagyi lenne ,ahol figyelnie kell a főleg kardokból és tűkből álló mérgezett fegyverekre.Nos a Byakuugan és a Hakke segítségével kivédené a támadásokat és mivel látja a chakra fonalakat elistudná vágni azokat ,sőt ha leállítja a chakra áramlást...Szóval neki lenne esélye Chiyo ellen a ,kérdés az ,hogy Tenten meddig bírna
Sakurával..
Mivel a történetben többször elhangzott ,hogy Itachi a legjobb genjutsu használó ,így feltételezem ,hogy Madara ninjutus beállítású ,engem az érdekelne ,hogy vajon akkor tudta-e már  ezt a tér-idő ninjutsut.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2516 Dátum: 10 márc 01, 17:55:44 »

Lehetséges. Bár ha a Kyuubit tudta irányítani, akkor valamicskét konyíthatott a genjutushoz. És ha az első már eltudta azt kerülni hogy genjutsuba essen akkor talán Itachinál is eltudná kerülni. Ha kitörni nem is tudna, de elkerülni biztos.
FMS-MS összehasonlítás nélkül nézzük.
Onnantól Itachinak maradna az amaterasu, és Susanoo. Amaterasut Gaara is tudta homokkal hárítani. Hashimara is kitudná játszani. Susanoo meg olyan hogy  Gondolkozik Danzou tudta Sasuke susanoo nyilát védeni, azaz módosítani a röppályát. És gyorsabban mintha kézjeleket formált volna. Hisz gyorsabban kinőtt a fa a vállából, mint az izanagi kézpecséteit lenyomta volna. Így ha tudja hárítani Itachi totsuka kardját aminek hatótere kisseb mint Sasuke nyiláé akkor csak megkell várnia hogy elfogy a nafta. Persze lehet a technikályával áttud törni a susanoon. Yata pajzsal nem tudja lefedni minden irányból a susanoot.  Itachi alaptechnikályi meg shurikenes támadásai szerintem eltörpülnek, legalábbis biztos kevesek Hashimarához. De ha mégis jobb Genjutsuban mint Madara én akkor is kétlem hogy Hashimarát legyürné.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2517 Dátum: 10 márc 02, 11:07:06 »

Én vhogy űgy tudnám elképzelni ezt a madara vs. Shodi harcot, hogy a Kyuubival igazából egálra jutottak és Madara ilyen Susanoo amaterasu combo félével próbált operálni. AZ első meg 1 élő erdőt nyomott köré, azt gyere kö*sög. Nevet
Azért az a fa elem elég erős. Mikor csak nő körülötted a dzsumbuj, te mindig kaszálsz de nem fogy. Felörli az embert. Közbe meg még kapod a föld technikákat az arcodba. Ez még Susanoo formában is kimeríti a lehetőségeket. Az erdő jó védelmet biztosít Shodi számára és mégnagyobb támadó erőt. Mondjuk ha Madara tudott akkor már teleportálni meg dimenziót váltani, na azt nem tudom hogyan védhette ki Hashirama.  Gondolkozik Mondjuk hiába teleport, ha nem tudja hol az ellenfele. Ezt 1 erdőben meg lehet csinláni, de akkor is.... Mosolyog
Tehát ez alapján vissza vezetve Itachinak nincs esélye az első ellen. Nem is látná az elsőt csata közben, max. csak a legelején.


Chiyo baacha Sakura vs. Neji Ten-Ten:

Érdekes 1 csata lenne. Chiyo csapat mondjuk előnyben van, mivel távolról tudnak operálni, amíg Nejinek közel kell férkőznie, bár ismerjük a képességeit. Előbb vagy utóbb kitalál valamit, amivel ezt megoldja.TenTen-t meg nem kell lebecsülni. Ninjutsuban igaz 1 nokedli, de távolsági harcos, ami azért elég fontos. Neji intelligenciájával akár még halálos is lehet. Jól tudná Neji-t fedezni amíg közel férkőzik a csajokhoz. No meg ott van a Fuuton technikája is a Hyuuganak. Azt benyomja a bábhasználóra akkor vége. Márpedig előle nem lehet elbújni sem...
Chiyoék meg nem tudják azt csinálni, hogy Sakurat rángatja bábként, mert akkor Neji hamar lerendezi a sorsát Sakuranak. A méreg tűk és gázbombák lehetnek viccesek TenTenéknek. Igazából Neji nem tudják megfogni mert lát mindent és olyan egetverő nagy Ninjutusval vagy bármilyen támadással nem rendelkznek Chiyoék.
TenTen meg jól kiegészíti Nejit. Nem hiába olyan erős azért a Gai csapat annak ellenére, hogy csak szinte Taijutsutval nyomják. Sztem Nejiék megtudják nyerni a csatát.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 02, 11:10:33 írta Tr4nCe » Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2518 Dátum: 10 márc 05, 22:23:46 »

Pein bedarálná őket a fenébe...
Nos nézzük ,két távolsági harcosról van szó ,akik nem használnak konkrétan ninjutsut.
Így az emberi birodalom pain kiütve ,mivel az közelharcos és a ninjutsu elszívó pein is kilőve((vagy mégsem? mindjárt meglátjuk))
Sasori tűit simán kivédenék a testek ,pl idézéssel ,vagy Shirna tenseiel.Megmerem kockáztatni azt is ,hogy a tűk és a méreg nem hat az amúgy is hullákra.Mivel Pein látja a chakrát így Deidara bombái sem okoznának gondot ,((sőt lehet hogy a pecsételő pein kitudná belőlük szívni a chakrát így nem érnének semmit?))
Mivel Pein tud idézgetni is azok további gondot okoznának a két tagnak ,főleg hogy madara is van ,aminek Deidara nem örül.Ezenfelül Pein tudja irányítani a Raiton elemet is ami külön gond Deidarának.Szóval Pein bőven nyer.
Adná az Isten és Kishi ,hogy lesz még 1 Rinnegan használó,kérem...
Naplózva
Rigormortis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #2519 Dátum: 10 márc 06, 10:43:25 »

Hát ezt még senki sem tudja...bár minden lehetséges. Már eleget beszélgettünk a sok távolsági harcosról legyen most egy izgalmas közelharci páros...mondjuk Lee vs. Neji úgy, hogy egy NAGYON NAGYON sűrű esőerdőben vannak. Most lehet azon vitatkozni hogy Neji el tudná-e találni Leet hogy elzárhassa a chackrapontjait és hogyha eltalálja Lee ki tudja-e nyitogatni a kapukat merőben kevesebb chackrával.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!