24 szep 22, 10:15:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195522 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2460 Dátum: 10 feb 22, 16:30:28 »

Nos kezdem ,először is itachinak nem lenne könnyű dolga csak simán az Amaterasuval lepörkölnie narutot ,mivel ő sanin módban igen gyors.Viszont a Yata tükrén nem tudna áttörni ,itt vagy húzná az időt és talán nyert ,vagy veszít.
Kakashi vs Hidan
Egyértelmű kakashi ,mivel ha látná ,hogy Akatsukis az ellenfele egyből Sharinga stylra váltana, így Hidan nem igazán tudná megkaroclni + klónok...
Sasori vs Sakura: Egyértelműen Sasori....
Itachi vs 3 sanin:
A saninok hárman elég imbák ,szerintem begyűrnék Itachit ,először is kikéne védeniük a szemkontaktust.
orochimarunak nem okozna gondot az Amaterasu ,jiraiya sanin formában pedig igen gyors.Amúgy is Itachinak inkább a védelemre kéne koncentrálnia ilyen helyzetben...
Szóval a nagyobb gond itt a Sussanoo ,ami ellen két féle módon lehet küzdeni:
1.:Mérlegeled a helyzetet és eldöntöd ,hogy a ninjutsud képes-e átütni a Sussanoot és utána a társad bevinne egy támadást ,vagy csak chakra pazarlás lenne.
2:Próbálsz arra játszani ,hogy a Susano idézője minél több chakrát felhasználjon és egy idő után kifogyjon abból.

Nos mivel itt a Yata tükre ,így Jiraiya tuti nem tudná átütni ,viszont Oronak lehet van valami erős támadó jutsuja ,ami akár hatásos is lehet....Az biztos ,hogy a 3sanin győzne.

Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2461 Dátum: 10 feb 22, 16:35:08 »

Szerintem Genjutsu kilőve. Marad amaterasu, ami vagy bejön vagy nem. És inkább nem. Itachi alap technikályi amikből nem villantott tul sokat, szerintem kevés a 3 sanninhoz képest. Marad Susanoo. A kérdés az hogy fent tudja e tartani kellő ideig, és képes hatásos csapást mérni a 3 sanninra. Valamint hogy ők nem tudják e kijátszani valahogy a Susanoo védelmét. Pl.gáz támadás. Tsunade biztos tud erős mérgeket mint Sakura. Orochimarutol is láthatunk már ilyet. Vagy a békák hang genjutsuja. Megvannak a módszerek hogy átjusasanak a Susannon. Szerintem Itachit legyőznék.

Sannin Naruto, MS-Sasuke, Sakura vs Itachi.
Sannin Naruto, Ms-Sasuke, Sakura vs Pein.
-||- vs 3 Sannin. Szerintetek túlnőttek már rajtuk?

titius! ahoz hogy naruto Sannin mod ide vagy oda eltudja kerülni az Amaterasut, nem hogy gyorsnak kell lennie, de Itachi szeménél is gyorsabbnak kell lenni. Egy Sharinganos szempárt kell lehagynia. Azon belül is a durvább fajtát az MS.t. raikagén és a 4 hokagén kíviül meg Madaraán kívül nem hiszem h erre bárki képes lenne. Max Lee-ék a sokadik kapu kinyitása után.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2462 Dátum: 10 feb 22, 16:44:56 »

Nah ha peinre, ugy h egy teste van és rámennek 3 an, akkor kapnak egyből egy falu méretü shinra tenseit. Tsunade minimum ott marad, orochimarunak fájna a bokája, de jiraya megérezné. STM jól mondta, h 6 test van, és szétváltak nem tud óriási shinra tenseit. Nah most akkor 15 perc pihenő. Jönnek oroék. Megidéz vagy 5-6,esetleg több állatot, köztük egy madarat. Utóbbival elrepül a többiek arcoskodnak. Egy chibaku tensei jirayára, elkapja a nyakát és kiszivja a lelkét. Innen már meg 1v1. Orochimaru mondjuk Jiraya vagy Tsunade testét felhasználva megidézi pl a 4iket, ő meg ellő egy Yamata no Jutsut. És ...  Gondolkozik igazad van, igy is fölös lenne folytatni mert nyernének a Saninok.

Már az elején egy orochimaru idézés és 3 kapu védelem mind 3nak. Ha az egyikük meghal (persze nem oro), akkor jönne pl a 4ik. 6 pein esetén ugye használni tudja a shinra tenseit, ha a többi hátra áll, de onnatról már le vagyon irva.

3 Shanin vs Itachi. Szerintem se Itachi nyerne. Ha elkezdődne a harc, és ő fullos lenne, akkor ugye Tai jutsuban elég nehéz lenne őt megütni. Ugye 3v1 ben még sima genjutsut se nagyon használhat, mert felkeltik egymást. Ugye muszály MS-t használni. Itt mindenkinek figyelni kell és szinte csukott szemmel kell harcolni. A Tsukiyominak elég egyetlen pillanat is és ugy végzik mint Kakashi. Nem beszélve arról, h nincs olyan tempójuk h az amaterasut kivédjék. Ita nem hülye, először is egy kis elterelés, egy klón vagy valami, és tsunadét egyből elintézné. Orochimaru kigyói és jiraya sage módja ellen már nehéz lenne. Itt nincs idő Amaterasuzni, hanem muszáj egyből susanoo. Eközben orochimaru Tsunade hulláját felhasználva ide hozná a 4iket és 3 v 1 ben ki tudja mi lenne. Orochimaru valszeg megint ugy járna mint régen, a szava közben feküdne ki. Most megsebezni ugyebár nem tudnák, viszont a 4iket eltalálni meg fárasztó meló lenne, pláne 3 Sannin után. Oro miatt nyernének a Saninok.

Megtudná idézni a 4iket nem, ha lenne egy hullája?
Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2463 Dátum: 10 feb 22, 16:46:34 »

Bububo igen ,de nem tudjuk most Naruto sebességét mihez hasonlítani ,bár igazad lehet abban ,hogy a Raikage sebességét nem lövi meg, majd most meglátjuk Kakashi mire megy az Amaterasu ellen (ha lesz)

Sannin Naruto, Ms-Sasuke,Sakura vs 3 sannin:
Sakurában nem látom azt ,hogy túlnőtt volna rajta.Viszont ő hirtelen erős ütések leadásába és gyógyításban remek lenne.
Naruto alap képességei szerintem még mindig elmaradnak Jiraiya képességei mellett ,viszont az FRS és mivel ő jobban irányítja a sannin módot már gondot okoz.
Sasuke pedig genjutusban profi ,amit Oro és Jiraiya nem mondhat el magáról +Amaterasu amit szerintem kivédenének ,viszont a Susannoo támadó és védekező ereje + naruto sanin módban ,szerintme beabárolnák a saninokat ,viszont ott van még az Edo tensei is ,ami további gondokat okozhat.

Sannin Naruto, Ms-Sasuke, Sakura vs Pein:
Nos a kérdés az ,hogy hol küzdenek és tudják-e egymás titkait.
Tegyük fel sivatagban vannak és nem tudják egymás titkait.
Így a sima technikáik nem működnének jönne az Amaterasu susani és sanin mód.Nos Pain nem valami gyors ,szóval eléggé gondba lenne Viszont a hatalmas Shinra tensei már kinyírná Sakurát ,talán Narutot is ,Sasuke megúszhatja a Susanoo védelme alatt ,viszont a Chibaku tensei lehet rajta is kifog.Hááát igazából nem tudom.Szerintem ,ha időben kiiktatnák a pokol birodalmát és az Isteni birodalmat győznének ,ellenkező esetben bukta.

Sannin Naruto, Ms-Sasuke, Sakura vs Itachi.
Ez érdekes lenne ,de mivel már Sasuke is túlnő a bátyón lassan és még Naruto is ott lenne ,szerintem legyőznék Itachit.

« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 16:48:56 írta titius » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2464 Dátum: 10 feb 22, 16:49:37 »

Egy Pein-
Ha egyedül van, elég egyetlen támadást bekapnia, és vége, úgyhogy bármilyen genjutsu, rejtett támadás, vagy akár egyetlen szerencsés fizikai csapás amit nem vesz észre, vagy éppen el van foglalva valamivel, és pápá Pein!
Oro' föld alól előtörő Kusanagija, Jiraiya békás genjutsuja, vagy csak egy gyors ütés sennin módban, és ennyi. Pein sokkal eősebb volt úgy, hoyg felosztotta az erejét, bár én nem értem, hogy egy test a vérvonalképességének mirét csak egy részét tudta használni, ha bábok voltak.. nem tudom, Kishi'nek erre van-e magyarázata, de ha mindegyik test az összes képességet birtokolta volna (kivéve a robotét, persze >.<#) akár gyengébb mértékben, és a gravitációs jutsunál közös holdterekkel, akkor Pein tényleg legyőzhetetlen lett volna.

Itachi vs Sannin
Ha az egyik Sannin lefoglalja, a biztonság kedvéért jó pár idézett lény és esetleg a másik kage bunshinja támogatásával (ami önállóan kevés lenne, mert Itachi biztosan kiszúrná elég hamar, de  így ha kicsit a háttérben marad, nem lehet gond) támogatásával, addig a másik lazán tud csinálni valamit, akár egy egészséges, ép mangekyouval nyomuló Itachi ellen ami eldönti a harc kimenetelét, Jiraiya genjutsuja, ami hang alapú, például talán hatásos lenne ellene is, az a  nagy mocsár jutsu, amit egyszer használt, ha olyan terepen vannak, ha másra nem, arra hogy néhány másodperc előnyt szerezzenek jó lenne, de itt is befigyelhet valami közvetlen támadás is, és Oro'nak is van jó pár jutsuja, ami alkalmas lehet a célra.
Vannak ugyan genjutsuk, amik több személyre hatnak, és ezek gondot okozhatnak, de mivel ilyenből eddig nem láttunk olyan igazán magas szintüt, ez valószínűleg kezelhető.
Az egy személy elleni genjutsuk veszélyesebbek, sokkal, és bár Orochimaruból kinézem, hogy tovább harcol egy Tsukiyomi után, ahogy Jiraiyáról is el tudom képzelni, már egy sima genjutsu is bekeverhet, ha leköti, vagy a másikra "uszítja", ha a szemébe talál nézni valamelyikük...
..ha nem válnak szét, és nyílt harcban próbálnak győzni, Jiraiyára nagyon veszélyes lehet az Amaterasu is, Orochimarura inkább csak a Susanoo, viszont, mivel amíg az hat, az azért eltart egy kis ideig, addig Jiraiya likvidálhatja, vagy akár meg is szakíthatja a lepecsételést, nem tudom mi történne, ha megszűnne közben a technika.. szemtől szembe minden esetre, ha Itachi az egyikükre koncentrál, a másik addig jó eséllyel keverhet valamit, ami el is dönti a harcot.
Tsunade elmehet teát csinálni, amíg ők lerendezik a dolgot, aztán elláthatja Jiraiya sérüléseit... tényleg, az ő jelenlétéről majdnem megfeledkeztem, de nagyjából annyit jelentene, hogy ott van,és zavarja Itachit, de szerintem a védelme inkább gond lenne, mert ez azért nem az ő mezőnye.

Summázva, mivel Itachi óriási előnye, amit a genjutsu jelent ilyen körülmények közt nem tudna érvényesülni, teljesen esélytelen hogy győzzön, a legjobb eredmény amit elérhet, hogy ha a három sannin nem elég óvatos, hogy valamelyikükkel végez.

Amúgy a Kusanagi szerintem átütheti a Susanoo testét.



Mindkét harchoz:
Ha az egyikük meghal, akkor Oro' az edo tenseiel amúgy nem csak mást, de akár őt is visszahozhatja, halhatatlan zombi módban >.<#
Kinézem belőle Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 16:58:45 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2465 Dátum: 10 feb 22, 17:02:48 »

De a 4ik idézéséhez mit szólsz sensei? Én kinézem oroból h megöli tsunadét h idézhessen  Pojén

Na de mi lenne akkor, ha itachi nem egy személyre, hanem területre fókuszálna és lőne ki Amaterasut. Tegyük fel egy 50 méteres körzetben, hatalmas lángok. Azt nem tudom elképzelni h mind hárman csukafejet ugranak a földbe és "eluszkálnak".

Sannin Naruto, Ms-Sasuke,Sakura vs 3 sannin

Sakura simán kikapna Tsunadetól. Sasuke amilyen über tápos most, már majdnem itachi szintjén van, 1v1 ben Kirin, genjutsu, Amaterasu, Susanoo Orochimaru nagyon kikapna. Naruto meg jiraya kb egy szinten van. Utóbbiak valszeg döntetlent játszanának és mind2en kiesnének, na meg ott a kyuubi, de szerintem az jiraya hamar lepecsételné. Mint ninja meg egy szinten vannak. Sasukéék nyernének Sasuke miatt.
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2466 Dátum: 10 feb 22, 17:16:33 »

Szerintem a 4. idézése is ugyanúgy menne mint az összes többi, sőt, szerintem az összes többi Hokage-t is megtudná idézni, nem számít semmit sem, hogy a Shinigami végzett velük, mert attól még ugyanolyan halottak mint bárki más.

A Sannin Naruto, Ms-Sasuke,Sakura vs 3 sannin kérdésben egyetértek veled.
Viszont az, hogy Sasuke túl nőtte-e Oro-t szerintem nem igaz, ha nem lenne az MS, akkor nem lenne erősebb nála.
Sakura meg abszolút kérdéses, mert nem láthattuk tőle, hogy tudja-e ugyanazt, vagy még többet is mint Tsunade.
Naruto-ból ha előpattan egy 4-8 farkú Kyuubi, akkor Jiraiya biztos nem tudná élből lepecsételni, és biztos okozna pusztításokat szépen.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2467 Dátum: 10 feb 22, 17:21:42 »

Kumori már bocs ,de milyen megközelítés az ,hogy ,ha nem lenne MS nem lenne erősebb??????Az MS az alap tehcnikája senki nem rója fel Itachinak sem ,hogy használja...viszont a Kyuubi az más tészta ,mert ha elő jönne 8 simán átfordulna a harc Sasuke vs Naruto harcba.Abban viszont egyetértünk ,hogy 3 sannin kikapna.
Mit szólnátok egy Jiraiya vs Danzou harchoz?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2468 Dátum: 10 feb 22, 17:25:17 »

A negyedik megidézése? Mit szólnék, ez is egy olyan húzás lenne, amivel Orochimaru úgy kb. bárkit le győzne, kicsit rosszabbul áll, és előkap a farzsebéből még egy "S" osztályu shinobit, aki ráadásul egy maga lenyomta  a kyuubit, aztán elküldi maga helyett.. ha kevés, felidézi Salamander Hanzou arcát, és előkapar még egy hullát... smirksweat
Persze ehhez azért idő is kell, de bizonyos körülmények közt nem kivitelezhetetlen. Az sem gond, ha egyedül van, neki is lehet instant hulla gyűjteménye, mint Kabutonak.
Az, hogy leölné Tsunadét.. hát.. a legvégső esetben, ha nagyon sz@rul állnak én is el tudom képzelni, hogy eszébe jut... de amikor előjön az ötlettel, vagy szó nélkül megteszi, vesztettek is, mert kizárt, hogy Jiraiya elviselje csak úgy.

Sasuke szerintem azért nem biztos, hogy bírna Orochimaruval. Orochimaru ninjutsuja durván veri az övét.
Az oké, hogy ott vannak a genjutsuk, de aztán mit csinál? A szemébe bámul három éven át?
A mangekyouja egyenlőre kevés, ugyanaz lenne mint Danzouval, csak itt nincs ez a 12-es limit, hiába szórakozna a SUsanooval meg az AMaterasuval (hacsak nem kombinálja valami elég hosszan tartó megkötéssel, hogy Oro ne tudjon meglépni az égő testéből, de nagyon kétlem ezt), amíg nincs Totsuka kard, nem ér sokat. Viszont, mint az kiderült a legutobbi harcuknál is, Orochimaru elég lazán tudja kezelni Szöcsit.. ha nem ismeri a trükköt, ugyanúgy beszívná a mérget.
Ha feltartja, és Naruto is előkerül, akkor egy rashenshuriken (a klasszikus, "robbanó" verzió) megölheti Orochimarut, ha erősebb a sejt romboló hatás a regenerációjánál, és nem tudja kicselezni, persze így már nem SZöcsi győzné le... de így meg, ha Naruto beleszól, ott van vele Jiraiya, és Tusnade, aki rég megszabadult az ő ellenfelétől.
Így nyernek, de itt nem volt Kyubbi.. vagy csak egy pár farok Mosolyog
Más felállásban (nem oszlanak erre a három csoportra) nem tudom mi lenne az eredmény...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 17:44:10 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2469 Dátum: 10 feb 22, 17:35:24 »

Egyet értek titiusal. Sasukéhez tartozik a szeme.. Sasuke ereje. Ez kb olyan mintha azt mondanánk: Sasuke nem erősebb Orochimarunál, ha nem lenne keze akkor nem lenne erősebb nála.  >.<#
Ezzel az erővel Orochimaru hokage idézéseibe is beleköthetnénk. Mert az tényleg nem az ő ereje Nevet Am nemtom hogy Orochimaru emg Sasuke közt menyi az erő külömbség. De Orochimaru a kihányós öngyógyítós dolgát se tudja örökké csinálni. Kb anyit véd mint Danzou nál az izanagi. Előbb utóbb elfogy a chakrája. Merthát ezek a trükkök nem egy kínai elemceruza energiát követelik. Lehet hogy 1-2 amaterasu, 6-7 Susanoo támadás után már nem lenne olyan gyors az öngyógyítás. Vagy a chakrája fogyna el vagy a teste nembírná. Susanoo támadást, nyilas támadást, meg valszeg benézné. A kérdés az kinek fogyna el hamarabb a szuflája.

Szerk. Kaihaku R. Kumori most olvasom. Nah jó de mi a túlnövést úgy értettük hogy erősebb lesz. Am Sasuke már rég nem Orochimaru stilusban operál. Amióta nincs átokpecsét.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 17:37:43 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2470 Dátum: 10 feb 22, 17:39:48 »

Sensei végülis igazad van, hisz a Tatsuka kard volt a fő ök a vereségre. 1fej még nem fej, de ez is Itachi érdemeit dicsöiti.

Viszont orochimaru halhatatlanságát szerintem tulbecsülöd. Jó birja az ütést, a xar nem lehetne belőle kiverni, de mondjuk ha egy chidorit kap a fejébe, vagy lefejezik, akkor abba csak belehal. Eddig még nem látuk, h mi történi vele h ha az agyát vagy a szivét szurják át. Szerintem már tulzás azt gondolni, h sejtekké kell robbantani, h meghaljon, de legyen ugy h tévedek és még látunk tőle valamit xD

A technika meg technika. Ha orochimaru megtudja idézni a 4iket, akkor üsse kő, használja. Ugyanolyan mint a Sasuke féle MS.

Én csak a naruto kyuubijával nem vagyok igy. Az tényleg nem az ő ereje és még irányitani se tudja. A 4 farku naruto vagy a 4nél több Farku naruto már nem naruto, hanem a kyuubi, szegénynek már köze sincs a teséthez Mosolyog
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2471 Dátum: 10 feb 22, 17:50:41 »

Túlbecsülöm? Lehet, de az is tény, hogy amikor Itachi átszúrta, és a kardja beszívta Orochimaru egész testét, a kígyó utolsó darabjaiból állította össze a "mentő kabint".. ami végülis elégett. Szomorú
Igaz, ott gyakorlatilag ektoplazmából állt.
Az szerintem is betenne neki mindenképp, ha a feje sérülne.. mondjuk, az is lehet, hogy mivel úgy szálja meg az új testeit, hogy áthelyezi a chakráját és a tudatát az új testbe, nem is számít, hogy mi van a gazdatest agyával, amíg van hús, amihez kötődhet... Gondolkozik Ez relytély. Mosolyog
A szív gondok nem hiszem, hogy sokat számítanak, amikor feldarabolják, rendesen működnek a kígyói a szívtelen részekben is.


Sennin Naruto, Sakura és Sasuke Itachi ellen:
Ugye róka nincs, mivel sennin Narutot írtatok.
Nos, mivel Sasuke kb. ugyanazt tudja, mint Itachi, csak kicsit rosszabbul, némi támogatással majdnem biztosan nyerne.
 Bár azt azért megnézném, ahogy megidézi a Susanooját, miután Itachi előhozta az ővét, hogy levédjen egy rashenshurikent, magabiztosan vigyorog, Itachi Susanooja meg átszúrja az övét, vele együtt.. ha a Totsuka no Tsurugit használja, Sasuke nyugodtan hazsnálhatja  a pajzsot is (ami szerintem biztos nem a Yata-pajzs), kétlem, hogy használna.
Viszont így is kikapna, ha Naruto kihuzza eddig Sennin módban(az, hogy használja-e a klónos módszert, sokat számít),  mivel a rashenshuriken a Susanoo testét már átütné.
Itachi itt akkor nyer, ha Sakurá.. felesleges megemlíteni és Narutotól időben meg tud szabadulni..
ha Itachi egészséges, és annyit tudja használni az ő jutsujait, mint Sasuke az övéit az utóbbi időben, akkor jobbak az esélyei, mert ha a "Susanook harcáig" megszabadul Narutotól (amiben a szabadon használható MS nagy előnyt jelent) akkor nyer.

Peint valószínüleg legyőznék, ha Sasuke Susanooja képes ellenálni a shinra tenseinek, és meg van idézve, amikor azt elküldi. Az amaterasu és a Susanoo gyorsasága és ütőereje a hat Pein ellen egy sennin-Naruto támogatásával egyértelmű eredmény..
Elég hasonló lenne a harc, mint a sanninnal, kicsit feljebb.. itt sem adnék Peinnek egy százaléknál sokkal többet... hacsak az elején nem szabadul meg gyorsan valamelyik fiútól, az ms jutsuk bevetése előtt...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 17:57:35 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2472 Dátum: 10 feb 22, 17:54:55 »

A rasen shuriken átütné Itachi Yata pajzsát? Ezt nem hinném. Sasuke susanno vs Itachi susanoo az nem kérdés, de utánna már fölösleges Susanoot használni, inkább tartalékolja a chakrát. Sakura egy szélütést kifekszik, Naruto meg 1v1 ben édes kevés. Ha meg van kyuubi, akkor Itachinak nem lenne gond elfojtania vagy irányitania, ha ez szinte sasukénak is sikerült.
Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2473 Dátum: 10 feb 22, 18:06:25 »

STM! Egy kis kiegészítés ha meg engeded. Susanoo megidézése ugyebár megterhelő, és nagyon veszélyes. E mellet még két legendás spirituális tárgyat Yatat és Totsukát megidézni hááát. És ezek nyilván nem "lécci müködjetek alapon" töltődnek fel a használatra. Sasuke a Susanoojához tartozó Nyilnak a feltöltésébe is majd bele gebett. Itachinak e két külön tárgy használatához igencsak meg kell erőltetnie magát. Na mármost. Sasukénél véges a Nyílveszők száma ebből kifolyólag, hogy erőt igényel. AKkor Itachinak ez angyon durva önpusztítás. De amire kiakarok lyukadni az az, hogy a Yatat tükrére mért támadások olyan mint Sasuke nyilainak külön használata. Ha a támadások erejétől független is, de azok számától biztos hogy nem. Minden egyes hárítás egy védekezés, ami miatt előbb utóbb vége lesza  pajzsnak. Ugyan így a totsuka kardja. Suhinthat vele 4-5 de kb szerintem ezzel vége is.(jó am biztos többet Nevet)

Am ha ezek nem külön tárgyak amiket Itachi beszerzett, a Susanoo alap felszerelései, akkor Sasukénak is meglesznek. Ehhez hozzá tenném hogy Itachi előtt is használták ezeket a fegyvereket. Magyarán Itachi a susanoon felül használja még ezeket. Így biztos hogy az idő nem neki kedvez. Sasuke távolságból is tudja használni a Susanoot. ha 4-5 nyíilat beletud küldeni, És Naruto is 2 Rasenshurikent akkor előbb utóbb biztos eltünik az a fránya pajzs. Nevet vagy a végkimerülésben holtan esik össze. Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2474 Dátum: 10 feb 22, 18:15:09 »

Szóval, bárhogy nézzük, Sasuke esélyesebb még akkor is, ha olyan szerencsésen alakulnak az események (Itachi számára) hogy a végén kettesben tudnak maradni?
Lehet. De Itachi nem állna egy helyben amíg Sasuke messziről fárasztja.
Vagy megszüntetné  a Susanoot, és csak akkor idézné meg újra, ha közel ér, vagy pedig egyszerűen Susanoostól Sasukéra rontana.
Persze Sasuke is képes  mozogni, de Itachi akár lefoglalhatja egy genjutsuval, vagy valami...Mosolyog

Renningan, igazad  lenne, de nem vetted figyelembe, hogy a Susanoo az Susanoo. Kétlem, hogy miközben valaki éppen használja, méghozzá a Totsuka karddal, van energiája arra, hogy genjutsuzzon, úgy mellékesen, vagy a chakrája felével tolja...

STM ez fizika. Lehet hogy Susanno háta gyengébb mint az "eleje", ezért úgymond "feltűrődött" a szívó erő miatt, Danzou csapása meg csak segítette ezt.
SSS, LEHETNE igazad, ha nem lett volna jól láthatóan megrajzolva, hogy Danzou szélköpete* csapta szét a Susanoot..
*Jó, ez a jutsu így visszanézve nem biztos, hogy a szájából jön, mint a másik hasonló. De ez részletkérdés.

A legutóbbi megállapításod nem tudom mire alapozod.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 18:31:30 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!