24 szep 22, 10:29:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195566 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2445 Dátum: 10 feb 21, 16:22:19 »

Lehet ,hogy már Sarutobi öreg ,de azért abban a stílusban csak nem győzné le,elvileg ott csak a gyorsaságot használja fel és a szájából kiöklendezett Kusanagival támad.Viszont Orochimarunak kevesen lennének ellenfelei ,mivel a halhatatl képessége ,még Hidanét is felülmúlja. Ezért nem csak ,hogy Saru hanem más shinobi se tudná legyőzni őt sima ninjutsuval.A helyzet ugyanez lenne Shinigami és ha Sarutobi jobb formában van ,nem csak a kezét pecsételi le...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2446 Dátum: 10 feb 21, 17:56:19 »

Hát, nem tudom. Annak idején Enmát is hatástalanította egy sima szél-jutsuval, ezt itt is megtehetné, ah nem csak álldogálna nagyjából, és élvezné a látványt, akkor pedig a Kusanagi egyből átszúrja Sarutobit, és meghal, hiába van jobb formában. Nem hiszem, hogy egyáltalán eljutna Sarutobi egy komoly harcban a shinigami megidézéséig (csak nem akarna ezzel nyitni), mire megtenne, meg késő lenne. Egyébként is, amikor megidézte a shinigamit, Orochimaru meg sem próbált semmit tenni ellene, akkor is csak nézelődött jó darabig, úgyhogy, ha Oro' megpróbál kitérni, vagy bevisz egy gyors ellentámadást (valami ninjutsut, vagy egy tömeges kígyó idézést, olyasmit, mint aamit "kyuubi-Naruto" elhamvasztott, az a roham egyből sikertelen.
Nem mondom, egy ereje teljében lévő professzornál már jobb esélyei lennének a döntetlenre, de azt meg sajnos legfeljebb megtippelni tudjuk, hogy tolta fiatalon.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2447 Dátum: 10 feb 21, 19:17:32 »

Ha abból indulunk ki, hogy Oro szél és föld elemű amit ugye ver a 3. föld és tűz eleme, illetve fizikailag sebezhetetlen és gyorsabb Oro csakhogy a 3. abszolút sötétben hárítani tudta a támadásokat de mivel ismeri Konoha összes jusuját így azt is megtudja csinálni mint Oro, hogy egy földkupaccá válik.

Azt a böszmesok kígyót háríthatja úgy is ahogy a 2.hokage víztámadásával tette aztán megpörköli őket.

A csatában Hiruzen rájönne, hogy másként nem tudná legyőzni az ex tanítványát minthogy elveszi a lelkét vagy valami hasonló.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2448 Dátum: 10 feb 21, 19:30:47 »

Pokol birodalom képessége:Hogy vissza hozza a halott Paineket az életbe és ez is kitudja szívni a lelkeket ,az által ,hogy megidézi azt az Enma fejet.Nem hiszem ,hogy Kakashi ellen sok esélye lenne.Az állati birodalom az komolyabb ,az idézések ellen Kakashi elveszne,mivel tőlé még csak kutyákat láttunk idézni ,amik bőven kevesek például a kutya ellen.
Nah nézzük ,hogy nézne ki.Pein megidézné sokásosan a kaméleont és eltűnne benne ,de peche van ,mivel Sahringan látja a chakrát ,így Kakashi tudná közvetlenül a kamuival támadni az idézőt...Az az igazság ,hogy Kakashi azért kapott ki egy testtől ,mivel pont rossz testbe botlott...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2449 Dátum: 10 feb 22, 01:17:41 »

Oro' föld, szél és tűz elemű is. Lásd halál erdeje.
Ezentúl "tűzálló", amit megint láthatunk már a halál erdejében, amikor épp hogy a szemei elé teszi a kezeit Sasuke tűzjutsujában, de a harmadik elleni harcban is.
A harmadik lehet, hogy a legtöbb támadást kivédte, de egyet egyet azért bekapott, vagy a páncéljával hárított, ami egyenlő a halállal, ha feltesszük, hogy a Kusanagi szúrását kéne kivédenie, ami villámgyors, és hihetetlenül erős, hisz' Orochimaru meglepődött azon, hogy a Kyuubi chakrája képes volt neki ellenállni amikor Narutoval harcolt a shippuden eleje táján.
Szóval ez is csak rontja annak az esélyét, hogy életben marad amíg nem nyúl a shinigamihoz.. amivel, mint már modntam, mivel az öreg Sarutobi végül is nem tudta megölni Orochimarut, végül is még döntetlent sme érne el, ha csak a harcot nézzük.

Titius, ezt mire írtad, valami törölve lett?
Ha az volt a kérdés, Kakashi a Pein testek közül melyikekkel bírna el, és melyikkel nem, akkor azt mondom, hogy egy az egy ellen az Isteni Birodalmon kívül szerintem a legtöbbet lenyomná.. legfeljebb az idézős testet nem, de ezt te is kifejtetted.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2450 Dátum: 10 feb 22, 07:55:25 »

Deidara vs Itachi
Hidan vs Kisame
Kisame vs Itachi
Itachi vs Sannin Naruto
Pein vs 3 sannin
Orochimaru vs Dei'
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2451 Dátum: 10 feb 22, 12:21:10 »

Deidara vs Itachi

Bármelyik robbanástól megvédené a Susanoo, de igazából kétlem, hogy kéne. Dei szeme lehet, hogy jó a 3 pontos sharingan ellen, de kizártnak tartom, hogy egy MS által keltett Genjutsu-val bármit is tudna kezdeni. És végül is Sasuke is beszívatta a saját genjutsu-jával, mert Dei annyira meggondolatlan, hogy elbízta magát. Szóval szerintem se erőben nem érne fel Itachi-hoz, se észben, sőt.
Itachi-t így is-úgy is felesleges méregetni, de pont egy ilyen gyenge shinobi-val?

Hidan vs Kisame

Nem hinném, hogy a cápa bőrét megtudná karcolni a kaszával, más támadása meg nincs is igazából. Hidan-tól se ninjutsu-t, se genjutsu-t nem láthattunk, az, hogy össze-vissza hadakozik a kaszájával szerintem még csak nem is taijutsu, de ez mindegy. Még ha meg is sebzi, láthattuk Bee ellen, hogy milyen komoly sebeket is tud regenerálni, szóval esélytelen.

Kisame vs Itachi, Itachi vs Sannin Naruto
Most ide csak azt tudnám mondani, amit Renningan szokott. Itachi csak rájuk néz, és már égnek is. Nevet

Pein vs 3 sannin

Na, ennek legalább van értelme. Habár múltkor itt nagyon szépen ki lett fejtve, hogy Oro-nak egy maga is lenne esélye. Viszont 3-an biztosan legyőznék szerintem, megkockáztatom, hogy a 3 sannin együtt egy ellen (még ha az az egy, hat részre is van osztva) szinte mindenki ellen jó eséllyel indulnának. Szóval ez talán kicsit túlzás.

Orochimaru vs Dei

Orochimaru ellen szerintem semmi esélye nincs. Meg se kottyant neki amikor a Kyuubi lyukat ütött rajta, ha be is kap néhány robbanást, akkor se lesz baja, de olyan nagy sebességnél, könnyen kerülgetheti őket.
A nano bombák ellen egyszerűen kiöklendezi önmagát, amikor a teste elkezd bomlani.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2452 Dátum: 10 feb 22, 12:25:08 »

Első körbe amik annyira egyértelműek hogy szinte fálynak. Nevet
Deidara vs Itachi egyértelmű-Itachi.
Hidan vs Kisame egyértelmű-Kisame.
Orochimaru vs Dei egyértelmű-Orochimaru.
Szerintem Kisame vs Itachi is egyértelmüen ITachi. Kisame tud chakrát szívni, de egy spiritális megtestesülést, kétlem hogy bevenne a gyomra. Yata-totsuka= Kisame nagyott néz.

Itachi vs Sannin Naruto. Ez tulajdon képpen Sasuke vs sannin Narutonak is megfelel. Csak a sharingan technikák egy kicsit erősebbek. Ha Itachi nem abban a  pocsék formájában harcol, hogy 3 MS technika egymás után, és meghal, akkor lezúzná Narutot. Am is lezúzná csak belehalna. Nevet Mondjuk ez sem igaz. Elég lenne vagy az Amaterasut bevetni, vagy a Susanoot. A kettőt biztos hogy nem kéne. Susanno yata tükör. Naruto kb semmit nem tud tenni. Totsuka kardja meg felszeleteli zsülienre. Szal nyer Itachi.

Pein vs 3 sannin. Hmm hát egy konoha lapító shiranatenseit 5 méterről Oron kívül nem hiszem hogy más is túlélne.
Viszont Peinnek van más teste ami kiküszöböli Orochimaru testének halhatatlanságát. Ha mégse akkor is azon múlik, hogy kinek fogy el hamarabb a chakrálya. Szerintem Pein, győz. 6vs3. ha nem is simán, de rohadt nagy mák kell ahoz hogy őt legyőzzék. Annó ha isten birodalom is elejétől fogva erejénél van, akkor Naruto csak egy levezető kör lett volna Peinnek.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 12:27:37 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Rigormortis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #2453 Dátum: 10 feb 22, 13:56:56 »

Nagyából én is egyet értek csak annyit tennék hozzá hogy az itachi vs. Naruto harcnál nyilván itachi nyerne de azért nem olyan könnyen. Akkor én is feltennék pár harcot az első: Hidan vs. Shikamaru (az erősebb verziója) második: Sasori vs Sakura (chio nagyi nélkül), és a harmadik legyen mondjuk egy Kakashi vs Hidan. Ezek asszem még nem nagyon voltak.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2454 Dátum: 10 feb 22, 14:10:04 »

Hidan vs. Shikamaru
Ilyen már volt egyszer, és tudjuk ki nyert. Akkor ennek mi értelme? Gondolkozik

Sasori vs Sakura
Nyilván azért kellett Chiyo nagyi segítsége, hogy nyerjenek, egymaga nem lett volna esélye. Lehet azóta fejlődött sokat, és tanult új dolgokat, de mivel nem láttunk még semmi hasonlót, nem lehet erre építeni. Nem nyerne.

Kakashi vs Hidan
Én itt Kakashi-ra voksolok. Taktikázásban szerintem ő a legjobb, és ez szükséges egy Hidan beállítottságú ellenfél ellen, hiszen míg Hidan forrófejű, nem gondolkozik semmit, addig Kakashi zsenialitása megkérdőjelezhetetlen.
Nyilván ha tudja Hidan titkát egyértelmű ki a győztes, de igazából ha nem is tudja, és csak egy fájdalmas tapasztalat után esik le neki, akkor is nyer. Asuma is leverte volna  ha nincs ott Kakuzu, és mivel csak Hidan-t írtál, úgy tekintem, hogy egyedül van. És Kakashi azért sokkal erősebb mint Asuma.
Arról nem is beszélve, hogy Hidan technikája ellen kiválóan lehet védekezni klónokkal, pl. pont Kakashi raiton klónjával, amit ha időben dob be akkor Hidan azt se fogja tudni, hogy az nem valódi, Kakashi-tól pedig simán kitelik, hogy egy olyannal kezdi a csatát, ő pedig egy fa tetején olvasgat. Nevet
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2455 Dátum: 10 feb 22, 14:11:08 »

Sasori vs Sakura. Mivel a nagyi párszor megmentette Sakura életét, nyílvánvaló hogy Sakura megmurdelne.
Hidan vs Shikamaru. Ha úgy nézzük hogy Shikamaru nem tud előre felkészülni, akkor én Hidanra tenném a voksom, 1vs1 ben.90-10% Hidan.
Kakashi vs Hidan. Ha kakashi tisztába van a vér jelentőségével, akkor 99% hogy ő nyer. Ha nem akkor is 80% biztos vagyok benne. Arra ügyelne hogy ne sérüljön meg. Mondjuk arra kivi lennék mi történen Kakashi testével, ha Hidant szertartás közben Ms ezné át egy másik dimenzióba.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2456 Dátum: 10 feb 22, 14:27:17 »

Nem tartom elképzelhetően, hogy Hidan képessége Kakashi ellen tudná fordítani a Kamui-t. Mivel nem hinném, hogy a nem fizikai támadáson alapuló vérvonali képességek ellen használható lenne.
Habár ez lehet így nem volt teljesen érthető, szóval szerintem egy Kimimaro szerű csont támadás még visszafordítható, mert az egy puszta fizikai támadás, mint a szúrás, meg a tűz, de egy sharingan technika már szerintem más síkon mozog a szó minden értelmében. Végül is a Shika elleni harcban se láthattunk olyat, hogy az árnyék képesség hatását vissza fordította volna, szerintem ezt se tudná.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2457 Dátum: 10 feb 22, 15:23:04 »

Pein vs 3 sannin. Hmm hát egy konoha lapító shiranatenseit 5 méterről Oron kívül nem hiszem hogy más is túlélne.
Viszont Peinnek van más teste ami kiküszöböli Orochimaru testének halhatatlanságát. Ha mégse akkor is azon múlik, hogy kinek fogy el hamarabb a chakrálya. Szerintem Pein, győz. 6vs3. ha nem is simán, de rohadt nagy mák kell ahoz hogy őt legyőzzék. Annó ha isten birodalom is elejétől fogva erejénél van, akkor Naruto csak egy levezető kör lett volna Peinnek.
Részben egyetértek, de fontos, hogy kerülnek össze. Ha ott Jiraiya az esőfaluban a másik két sanninal az oldalán harcol, akkor Peinnek a saját igazi teste közelsége miatt nincs esélye ezt bevállalni. Akkor nagyjából 99,99%, hogy a sannin nyer, hacsak Pein nem áldozza be a saját életét, és Konanét. Orochimaru még így is túléli, és ha Jiraiya sennin módban száll el, valami szerencsés írányba, ő is megúszhatja. Sőt, talán Tsunade csigái is képesek lennének megóvni őt, vagy akár mindhármukat, mint Konohában.
Más körülményke közt, mondjuk egy erdőben, ahol az igazi test messzebb rejtőzködik, Orochimarut nem tudja hatástalanítani az egyébként elég gyenge emberi birodalommal, ha nem köti le valahogy, ami viszont nem könnyű, különösen ha ott van a másik két sannin. Ha egy-két test veszteség után benyom valami giga jutsut, például a nagy shinra tenseit, annak az eredménye az, a számára legoptimálisabb esetben, hogy ott áll egy vagy negyedóráig használhatatlan Isteni Birodalommal, kimerülten, és Oro' ha megviselt és kicsit fáradt is, de teljesen harcképes.
Egy Chibaku tensei már hatásosabb lehet, de mivel kétlem, hogy képes lenne messziről hazsnálni, ez is áldozatokkal járna, legfeljebb az Isteni Borodalom úszhatja meg valameddig (amit egyébként kétlem, hogy hagynának egyedül arrébb elvonulni valamerre), de a sannin Sasuke kígyós módszerével ezt is megúszhatja.
Ha a testek szétszóródnak az szerintem csak még tovább rontja Pein esélyeit.
Ha a sannin győz, akkor az eredeti test és Konan megtalálása, és likvidálása szerintem már nem lehet gond.
Én azt mondom, inkább Peinnek kellene sok szerencse ahhoz, hogy nyerjen, bármelyik esetben.
Egyetértek Kumorival, a három sannin ellen senkinek nincs nagyon esélye egyedül, még egy Peinnek, vagy Itachinak sem.

A többihez felesleges hozzászólnom, teljesen egyet értek a ti megállapításaitokkal. Mosolyog
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2458 Dátum: 10 feb 22, 15:43:21 »

Na igen. Orochimaru egyedül is felveheti a versenyt Peinnel. Mind2 nek mondhatni a genjutsu a gyengéje, és mivel itt nincs egy Itachi se, nyugodtan harcolhatnak.

3v1 ben akárhogy is nézem szinte minden esetőségben Orochimaruék nyernek.

Viszont valamikor felhoztam h 6 pein vagy 1 pein erősebb e. Na már most egy ilyen csatában, ha csak 1 pein van az összes képeséggel, akkor már teljesen más a helyzet.

Ninjutsut igy nem tudna bekápni, kilőne egy shinra tenseit, akövetkező támadást blokkolná egy idézéssel, ha elkap valaki akkor meg kiszivja a lelkét Nevet Igy már lehetne esélye.

Na és egy 3sanin vs Itachi. Ilyen nem volt ugye?
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2459 Dátum: 10 feb 22, 16:20:52 »

Én még mindig azon az elven vagyok, hogy 6 Pein sokkal erősebb mint egy. Lehet, hogy hatból csak egy rendelkezik a Ninjutsu elszívással, de ezzel védeni tudja a többieket, és pl. míg 1 Pein ha Ninjutsu-t hatástalanít, már is megfekszik taijutsu-tól, mert közben sebezhető, de ha 6 Pein van, akkor simán védik egymást, arról nem is beszélve, hogy "Ninjutsut igy nem tudna bekapni, kilőne egy shinra tenseit, a következő támadást blokkolná egy idézéssel, ha elkap valaki akkor meg kiszívja a lelkét" ha hatan vannak ezt mind egyszerre is csinálhatja. Szóval szerintem 6 test 1 elme irányítása alatt sokkal erősebb mint 1 test, arról nem is beszélve, hogy ha hárman mennek 1 ellen, akkor bármennyire is kemény, miközben 1 támadást hatástalanít, 2-őt bekap, de ha hatan vannak akkor 1 sannin-ra két test jut, arról nem is beszélve, hogy 12 szemmel lazán látnak mindent.

3 sannin vs Itachi

A 3 Sannin győzelme szerintem esélyesebb.
Én úgy gondolom ez egyszerű túl erő, mindhármukat egyszerre lefoglalni nem tudja, mert nem kezdő genin-ekről van szó, akik csak úgy besétálnak a csapdába.
Ők hárman biztosan remekül dolgoznak össze, és biztosan jól tudnák egymást védeni. Jiraiya és Orochimaru együtt hatalmas erőt tudna mutatni, és egy okosan összehangolt támadással képesek lennének elérni, hogy Itachi minden erejét a védelemre fordítsa, Tsunade pedig ha nem is a legveszélyesebb shinobi, erő tekintetében kimagasló ez nem kérdés, és Itachi sem köszönné meg ha kapna egy olyan sorozatot mint anno Oro, és ugye Oro-val ellentétben ő igencsak megérezni. És normál körülmények között ugyan Tsunade nem tudna csak úgy a közelébe jutni, hogy lepofozza, de a másik két Sannin mellett nem lehetséges kikerülni csak úgy egy ilyen támadást.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!