24 szep 22, 16:24:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196014 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2325 Dátum: 10 feb 05, 20:56:56 »

Én kétlem, hogy  Zetsu felvehetné a harcot a komolyabb Shinobi-kkal, ő inkább olyan gyenge, de nagyobb tömeg ellen bevethető fegyver harcban, de igazából nem is a harc a célja.
Mit szólnátok egy Hiruzen VS Sasori harchoz? Tudom, kicsit fura párosítás, de nem sok olyat tudnék mondani, aki Hiruzen ellen kétesélyes harcot mutatna.
Naplózva

Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #2326 Dátum: 10 feb 06, 15:09:46 »

szerintem is egyértelmű h Hiruze.
gondóljatok bele, első 2 hokagevel is harcolt (persze úgy h meg lettek idézve és csak a támadás volt a céljuk, nem gondólkodtak) jah és végülis nyert.
és + Oro, szal Sasorinak nem lett vlna esélye. ez az én véleményem.

és hát neji vs. suigetsu?
hát Suigetsu egyértelmű h lealázná nejit.
lehet h nejinek ott van a byakugan, rotáció, chakra blokkolás, de amit eddig láttam Suigetsu nem sokat kapott az arcába. ahányszor csak megakarták ütni vagy hasonló vízzé vált. (joo a 8.farkú ellen végül is kapott, de azért az már más szint)
Neji bevetné a 64 csapást, hát nem hiszem h összejönne. Suigetsu lefogná azt pápá neji feje vagy más  Nevet
szal Suigetsu.  kacsint

és mit szóltok a Sasuke VS Kisame?  Pojén
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2327 Dátum: 10 feb 06, 15:22:21 »

Neji vs Sui? Hát Suigetsu valóban abba  a kategóriába tartozik, ahova Neji már kevés. Habár az kérdéses, hogy a chakra alapú ütésekkel megtudná-e ütni Sui-t, úgy, hogy a vízzé vált teste is megérezze. Mert akkor már kicsit más a helyzet, mert szerintem olyankor Sui teste chakra és víz keveréke, az ellen pedig csak tudna mit kezdeni Neji.

Sasuke vs Kisame? Hát ha Kisame sikeresen elszipkáz annyi chakra-t nagyon rövid idő alatt, hogy ne tudja használni Sasuke az MS képességeket, lenne esélye. Csak kérdéses, hogy erre milyen módon lenne képes.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2328 Dátum: 10 feb 06, 16:38:56 »

Neji vs. Suigetsu meccset szerintem Neji nyerné. Gondoljatok bele a Hyuugák taijutsuja eleve nem a izmokra és a csontokra irányul hanem a csakrahálózatra azaz Suigetsu "előnye" semmit nem jelent. (módosult csakrahálózatával lehet, hogy nem is tudna vízzé válni)

Sasuke vs Kisame
Hát a normális ninjutsu kisame ellen nem ér semmit a Susanoot is megkajálná a Samehada szerintem plusz a genjutsuból is kihozná a kard. Az Amaterasu viszont 100%hogy működne szal Szaszuke, mert ahogy dobálja a jutsukat tuti kipróbálná ezt is Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #2329 Dátum: 10 feb 06, 18:00:18 »

Deidara mint a legerősebb? Ugyan gyerekek.
Deidara szerintem az egyik legborzalmasabban harcoló ninja a Narutó világában. A régi ninják, régen Japánban is harcoltak távolról, ez eddig rendben van. Ha egy mérgezett nyíllal ölték meg ellenfelüket akkor jók voltak. Nem kellett közelharcot vívniuk. De ez nem azt jelentette, hogy nem is tudnának közelharcot vívni. Deidara viszont sosem vív közelharcot, mert nem képes rá.

Szerintem itt is érvényesül a taktika. A taktika, amit Kakashi is kifejtett Narutónak, másféle tálalásban.

Egy ninja, akkor igazán jó, ha mindenféle területen jól mozog. Nem a legjobban. Aki valamelyik területen a legjobb, az gyenge a többi másban. Így felállíthatjuk a dolgokat.

Leírok két elvonatkoztatott pontot:
Közelharc: Gai, Rock Lee a legerősebbek benne. De gyengék távolsági harcban, ninjutsuban, és genjutsuban.
Távolsági harc: Deidara, Gaara a legerősebbek benne. De gyengék a taijutsuban, és a genjusuban.

Taijutsu:. Lee, Kimimaro, Gai, Hidan = The Strongest
Genjutsu:  Itachi, Kurenai = The Strongest
Ninjutsu: ilyesmit viszont még nem láttunk. Az, hogy valaki e legjobb legyen ebben, még várat magára. Sokan képesek jól de nem elég jól alkalmazni a Ninjutsut.

Tehát szerintem azok a ninják az igazán erősek akik szinte minden szinten hozzák az alapot.
Csak, hogy néhányat említsünk: Kakashi, Pein, Jiraya, Sasori





Láttad amikor Deidara Gaiék ellen ment nem volt a leglassabb és 1 kunai-al a szájában vette fel a versenyt 4 vagy több ellenfél ellen Deidaráról nem lehet azt állítani hogy rossza a Taijutsuja de azt sem hogy gai szintű a tai jutsuja igenis jó csak nem annyira. Sasorinak a távolharca pocsék így nem lehet azt mondani hogy minden téren otthonosan mozog.
Deidarának van a legjobb stratégiája Shikamarun kívül.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2330 Dátum: 10 feb 08, 08:49:16 »

Mint nagy Jiraya fan, talán túlságosan is elfogult vagyok, de talán ti tudtok tisztán gondolkodni.

Vajon ki nyerne egy olyan csatában, melyben Jiraya harcolna bármelyik kiválasztott Akatsuki taggal? (Pein-t kivéve.)

Figyelembe véve, hogy még az Itachi - Kisame páros sem szeretett volna vele túlságosan sokáig szembenézni.  Nevet
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2331 Dátum: 10 feb 08, 10:26:41 »

Hát én is nagyon kedvelem a perverz öreget, de azért a tisztán látás erősségem, szóval nézzük. Nevet
Hidan: Ez egy teljesen egyoldalú harc lenne, melynek kimenetele nem kétséges. Jiraiya még Kakashi-nal is nagyobb stratéga és megfigyelő, köszönhetően a hatalmas tapasztalatoknak. Pillanatok alatt rájönne Hidan technikájára, még ha kissé fájdalmasan is. Jiraiya-nak sok olyan jutsu-ja van, amivel mozgásképtelenné teszi áldozatát, utána pedig fel is darabolhatja, vagy akár bezárhatja örökre egy békába.
Kakuzu: Ez a harc talán tovább tartana, nagyobb higgadtság kell, és több távolsági támadás. Mert azért Kakuzu föld elemű ütéseit meglehet érezni. Viszont úgy gondolom, ez se jelentene nagy kihívást Jiraiya számára.
Sasori: Ő már egy komolyabb ellenfél, nála az igazán gondot okozó dolog, az a méreg. Viszont az egyszerűség kedvéért vegyük azt, hogy Jiriya-nal is van ellenszer, mint Sakura-éknál is volt. Azért így már is nem tűnik olyan nagy falatnak, és az öreg elemzőképességének hála, hamar rájönne, hogy Pinokkio-nak hol van az egyetlen élő pontja. Sasori technikái pedig kb. időhúzásra lennének jók.
Deidara: Kétlem, hogy lenne ideje használni bármelyik komolyabb támadását, hiszen Jiraiya-nak vannak távolsági jutsu-i, és egy elég nagy területet lefedők is, így Dei-nek inkább a védekezésre kéne ügyelnie. Ha még be is tudná vetni az önmegsemmisítő robbanását, Jiraiya akár ugyanúgy is eltudna menekülni, mint Sasuke Manda-val, csak neki nem kell időt vesztegetnie a genjutsu-ra.
Kisame: Hát ő sajnos nem sokra menne Jiraiya ellen, szinte csak chakra-t tud lopni a kardjával. Ja és van neki az az nagy medence jutsu-ja. Kicsit bizarr, de a béka könnyű szerrel legyőzni a cápát.
Itachi: A genjutsu-t szerintem nem kell nézni, mert Jiraiya elég egyszerűen megoldja, hogy ne legyen egyedül, és mivel a két öreg béka remete szintén nagy genjutsu szakértő, gondolom bármelyikből kitudnák hozni az öreget. Susano, hát itt csak a fürge védekezés, és a béka genjutsu válhatna be, nem hiszem, hogy miközben Itachi fent tartja a Susano-t, tudna arra is koncentrálni, hogy kivédje a jutsu-t. Amaterasu, hát igen, ez egy betegesen erős jutsu. Itachi-t mindenképpen olyan hamar kell legyőzni, hogy ne tudja túl sokszor használni ezt a technikát.
Konan: Hát ezt a harcot már láttuk is. Ő nem is az a harcos fajta, így nem is lehet elvárni tőle, hogy a semminél több gondot okozza Jiraiya-nak.
Ugye van még Zetsu és Madara, de az ő erejükből még nem láttunk szinte semmit, szóval róluk felesleges találgatni.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2332 Dátum: 10 feb 08, 14:56:09 »

Nagyjából egyetértek, azzal egészíteném ki, hogy Kakuzu ellen közelharcban is egyenlő esélyekkel indulhatna, ha remete-módban harcol, Kisame ellen pedig emgitn csak ez lenen az ütőkártyája, ugyanis ebben az esetben a chakrája valószínüleg legalább a Samahedára, de talán a gazdájára is hasonló hatással lenne, mint a dagatdt Peinre volt Naruto senjutsu chakrája.
Viszotn, a Sasoris és Itachis meccsel kapcsolatban nem egészen értek egyet. Sasori ellen tényleg jó esélyyel nyerne, ha rendelkezik az ellenszerrel, azonban, ha nem készülhet így fel a csatára, akkor inkább ő az eséyltelen.
Itachinál pedig nem vetted számításba, hoyg egy jól sikerült genjutsu esetén, amihez csak a szemébe kell néznie, vagy rá kell mutatnia, Jiraiya senseinek nem nagyon lenne lehetősége megidézni a varangyokat, ha pedig azok vele vannak, az időérzéket is szinte korlátlan mértékben befolyásoló Tsukiyomit nem tudnák elég gyorsan megszakítani. Ha fel is tesszük, hogy Jiraiya-sama sharinagn nélkül a lelki erejére támaszkodva képes elviselni úgy, mint Kakashi, még akkor is z ezek után a legjobb lehetősége, hogy a békák elmenekítik.. ha sikerül nekik.
Aztán, a Susanoo is hihetetlenül gyors, mint azt egy másik Sannin is tapasztalta sajnos, az Amaterasuval, vagy akár azokkal a hatalmas sima tűzjutsukkal, amiket Itachi használ, a békái nagy részét is egész könnyü megpörkölni, szóval, ah nem is mondom, hogy esélytelen a sennin, de itt azért hatalmas szerencsével nyerne csak.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 18:52:28 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2333 Dátum: 10 feb 08, 15:09:06 »

Itachi vs Jirayaban az előbbi mondhatni simán nyerne.

Tudjuk h itachi egy hatalmas tehetség, nem hiszem h nem tudna akár területi genjutsut alkalmazni. Igy még ha a 2 öreg béka fel is oldja, nem lesz idejük le reagálni a helyzetet, + egy óvatlan pillanat, és megtörténik a szemkontaktus. Onnantról meg már mind1, h Kakashi senseinek is sharingan kellett, h egyáltalán tulélje, ráadásul ezt még fel oldani is lehet, hisz pillanatok alatt végez.

De vegyük azt, h nem sikerülnek a Genjutsuk, még mindig ott van az Amaterasu és a Susanoo. Az előbbihez kb 4ik hokage szintü testvillanás jutsu kell, h el tudjuk kerülni, sőt láttuk h a Raikage se ért vele sokat. LEgjobb esetben is mind2 meghal. A susanoo ellen meg abszolut nincs esély. Olyan sebességü már csak a Sasuke féle is, h még Danzou kézjeleket se tudott formálni, Orochimaru meg a szó közepén lelte halálát.

Itachi ellen max Sasuke tudná felvenni jelenleg a harcot, vagy még Pein, más nem nagyon.
Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2334 Dátum: 10 feb 08, 16:02:57 »

Területi genjutsut nem hiszem hogy Itachi képes lenne használni. Az egy dolog hogy Shisui szemével Danzou képes volt rá. Vagy Madara is erre készül az FMS el, és a 10farkúval. De kétlem hogy Itachi képes lenne területi genjutsut használni. Jiraya meg am is tudja hogy Uchihával áll szemben. Lehet tudna tenni a genjutsu ellen. Persze ennek ellenére szerintem is Itachi nyerne.

A Kakuzu vs Jiraya és a Kisamés részekben nem értek egyet. Szerintem igen cask megizzadna a töke a vén perverznek a két nehézsúlyú ellen. Deidara meg Sasori elég erősek, de ők könnyűsúlyt képviselik. Deidara Sasukét is alig tudta követni közelharcban. egy senin formás ellenél köpnyi nyelni nem lenne ideje.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2335 Dátum: 10 feb 08, 19:00:22 »

Kisame a Samaheda képessége miatt veszítene nagyon gyorsan, ah összekerülnének, és Jiraiya sensei nehéz helyzetbe kerülne.. amint senjutsuhoz nyúl, Kisamének legjobb esetben is az ereje magját jelentő fegyvere oda.
Kakuzu jutsujai elég szivatósak tudnak lenni, és közelharcban is nagyon jó, de ha Jiraiya sensei komyolan veszi a küzdelmet, és varangyostul végtelenített időtartalmú fullpower senjutsuval megy ellene, akkor Kakuzu bácsi mit tud csinálni? Jó, nem lenen egy gyors meccs, de attól kezdve, hogy a küzdelem tetőpontjától kezdve, ahol mindegyikük megmutatja, mit tud, szerintem már egyértelmű lenne. Jiraiya jutsui amúgy is nagy puszíttást végeznek, úgyhogy Kakuzunak az öt szív sem jelentene öt lehetőséget. Gondolkozik
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2336 Dátum: 10 feb 08, 21:17:00 »

Mivel én tettem fel a kérdést, és sok remek válasz érkezett rá, úgy gondolom,(lehet hogy rosszul) én is elmondom a véleményemet.
Kaihaku R. Kumori-san nak igaza lehet. Jiraya valószínűleg az összes Akatsuki tagot legyőzné. Itt idézném kedvenc részemet egy leírásból, természetesen angolul, mert úgy hangzik igazán "remekül"!  Nevet

"His strength was so great that even Itachi Uchiha, a master of the Sharingan and one of Akatsuki's most powerful members, opted not to face him in battle, fearing that the very best he could do would end in a stalemate. Kisame even said that he was no match for Jiraiya saying he was "on a whole other level". Even Minato Namikaze, respects his skills. Pain a former student of him, marveled at Jiraiya's abilities, noting that Jiraiya would likely have won against Pain if he had had prior knowledge of Pain's six separate bodies."

Jiraya-sama talán minden idők legnagyobb shinobi-ja volt. Mivel elfogult vagyok vele szemben, ezért nem nyom annyit a latba a szavam mint másoknak, akik kevésbé kedvelik, de így van:

Jiraya senseit nem igen lehetett volna másként legyőzni, mint ahogy Nagato tette. Egyébiránt lehetetlen lett volna.
(Mindig vigyorogva emlékszem vissza arra a jelentre, mikor Itachi-Kisame páros hanyat-homlok fut a "béka bendőjéből"!)  Nevet

És akkor egy újabb feladvány!
Nem tudom, megvolt-e már beszélve, de azért megkérdem:
Kishi azt mondja, hogy ha odáig eljut, akkor megírja a Naruto Vs. Sasuke harcot, de csak a legvégén. Gondolom mindenki hatalmas harcot fog várni. Mégis miért nyerne Sasuke? És miért is nyerne Naruto?
A mostani tudásunkat összevetve, kinek, milyen képességei törnének felszínre?
(Talán Naruto előhívná magából még Yondaime erejét is? Lehetséges ez?)
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 21:17:35 írta Couthbert » Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2337 Dátum: 10 feb 08, 22:33:21 »

Jiraya vs. Akatsuki all. :

Ami számomra egyértelmű az az, hogy Pein és Itachi nagyon kiemelkedik a mezőnyből. Ellenük nem lenne esélye a vén perverznek.

Kakuzu és Sasori az a 2 figura, akikkel nagyon jó harcot vívna és nyerhet is ellenük. Én  40 - 60%-ot adnék Jirayia javára.

Deidarat simán veri, akár csal Hidant.

Kisame 1 speciális eset. Ugyanis az igaz, hogy sennin módos  formában a chakra szívás szívás. Mosolyog DE.... az öregnek azért nem 1 perc és nem 2 amíg azt aktiválja. Ez az alatt az idő alatt Kisame rendesen megcsapolhatja a chakráját.
70 - 30% Jirayianak.

Madara ellen is abszólút esélytelen. Nem sokat láttunk tőle eddig, de ebből is simán lejön, hogy a teleporttal vmi iszonyú táp.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 22:36:04 írta Tr4nCe » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2338 Dátum: 10 feb 09, 16:14:20 »

És akkor egy újabb feladvány!
Nem tudom, megvolt-e már beszélve, de azért megkérdem:
Kishi azt mondja, hogy ha odáig eljut, akkor megírja a Naruto Vs. Sasuke harcot, de csak a legvégén. Gondolom mindenki hatalmas harcot fog várni. Mégis miért nyerne Sasuke? És miért is nyerne Naruto?
A mostani tudásunkat összevetve, kinek, milyen képességei törnének felszínre?
(Talán Naruto előhívná magából még Yondaime erejét is? Lehetséges ez?)

Sasuke vs. Naruto harcot mostani állás szerint nézzük akkor max az amaterasu foghat ki Naruton szerintem. Genjutsut 100 hogy nem kapna mert mindig businokkal támadna(azért ennyit már fejlődött ha meg nem így csinálja akkor bukovári...), a Susanoo ellen pedig Danzou széljutsuja is működött akkor a Rasenshuriken szétszaggatná Nevet
Taijutsuja az a béka stílus remete formában egyértelműen jobb szinte felülmúlhatatlan sharingan ide vagy oda. A csakra tartalékok mondjuk közel azonosak.

ui: Databook alapján Ita és Jiraya Statja összesen 35.5 szal hivatalosan egy szintet képviselnek(Ez is azt támasztja alá, hogy Pain tápabb mint Ita Nyelvesít)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2339 Dátum: 10 feb 09, 16:30:21 »

Jiraya senseit nem igen lehetett volna másként legyőzni, mint ahogy Nagato tette. Egyébiránt lehetetlen lett volna.
(Mindig vigyorogva emlékszem vissza arra a jelentre, mikor Itachi-Kisame páros hanyat-homlok fut a "béka bendőjéből"!)  Nevet

Nem akarok kötekedni, de ebben egy szemernyi valóság sincs. Örülök, h szereted, de én a hanyat homlokra nem igazán emlékszem. Kisame parázott be, de az is olyan volt h... na.

Jiraya maximum Orochimaru szintjén lehetett, és megkockáztatom h Sasuke ellen is kikapna. Már csak a jutsuk terén is hatalmas a különbség.

Itachi, Madara, Pein és szerintem Sasori is legyőzné.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!