24 szep 22, 18:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196156 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2310 Dátum: 09 dec 22, 15:25:21 »

Ha narutó az apjátol örökölte a szél chakrát, akkor még a kövön is át tudott vágni símán Minato.

Hogy mekora kavar átmadt. 
-Kisame messze nem volt a kyubi legyőzéséhez. a 8 farkú sem alakult át teljesen. Tehát az akkori bee ereje  még a fele se volt a teljes 9 farkúnak. Bee is mondta, hogy ha teljesen átalakul, egy pillanat alatt tesz egy hegyet semmivé, és gondolom ez ellen kisame semmit nem tehetett volna.
-Hogy miért tudta megverni az első a még most is félt madarát? Nem hiszem, hogy erre olyan nehéz a válasz.  Tudjuk, hogy Madarának egy különleges kekei genkaija van. Az elsőnek is különleges kekkei genkai volt. És ha Madara fő jutsui-t a másik kekkei genkai semlegesítette(értek itt az érinhetetlenségre, amit Pl.: avval a fakutyás vagy sárkányos nyavajával megbír fogni, legalábis a chakráját megfogja), és még Madara legnagyobb aduászát, a 9 farkút is megbírta álítani.
- A harcosoknak vannakgyengepontjaik, és erőségeik. Ha az elsőnek volt olyan gengepontja, amit a negyedik felbírt használni, akkor persze, hogy megveri. De egy másik helyzetbe, pl.: a 9 farkú támadásánál, meg persze, hogyaz 1. az essélyesebb.
Naplózva
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #2311 Dátum: 10 jan 06, 20:42:09 »

Eggyértelműen Deidara.. Kisame nem távolsági harcos, és nem is tudja közelharcra kényszeríteni Deidarat.

Csak a Samehadaja van neki, fúzionálni felesleges, mert nemtudja elkapni a magasan repülő Deidarat.
Hameg megpróbálja eláraztani a terepet, akkor Hal formájú bombákat csinál Dei, mint a Sanbi nál
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2312 Dátum: 10 jan 09, 10:31:49 »

Valóban nem távolsági harcos, de feltételezem Kisame is tudna olyan suiton jutsut használni, mint Tobirama, Fukashaki, vagy Sasori. Igen arra az erős vízsugárra gondolok, ami átjukasztja a sziklát, kettévégegy idézett lényt... Szal egy ilyen elől Deinek jó magasra kellene repülnie.

A továbbiakban egy kicsit féloff.
A Következő ninják:

Sandaime, Yondaime, Itachi, Orochimaru, Jiraiya, Kakashi, meg talán még Chiyo, Kabuto, és Madara (de talán ő főleg)
Őket tartom a narutó világában a legveszélyesebb ninjáknak. Ez nem a legerősebbet jelent (habár jópáran oda tartoznak), hanem a legveszélyesebb kockázati tényezőt, akik ellen még akkor se nagyon állj ki, ha tízszer esősebb vagy, mert hiába nyersz még haláluk után is veszélyt jelentenek.

Sandaime meghalt Oro ellen, de lepecsételte lelkének egy részét amivel egy időre nyomorékké tette, meg nem biztos, de talán közrejátszott a betegségében.
Orochimarut "megöli" Sasuke, de később újra feltámad az átokpcsétből (igaz megszívta, mert rögtön Itachival találkozott.)
Itachi is a halála után intkézbesített egy amaterasut madarának, meg talán a jelenlegi felbukkanása is az ő előre tervezése.
Yondaimének is meg volt a halála utáni hatása az "ellenfelével" szemben, de az inkább segítség vot Narutó számára
Pein nem véletlenül mondj, hogyha Jiraiya ismeri a titkát, akkor veszít, nem mellesleg Konoha innetől kezdve ismerte a gyengepontját.
IB Pein egyszerüen kockázatosnak találta Kakashi életben hagyását, hiába volt jóval erőseb, de mivel megtalálta a rést a pajzson így egy következő összecsapás már jóval kockázatossabb lett volna számára, mem mellesleg az infó eljutott Narutóhoz, aki ezt felhasználva végül sennin forma nélkül győzte le.

S ha ezeket figyelembe vesszük talán nem véletlen az se hogy Itachi inkább elkerülte a harcot Jiraiyával szemben. annak ellenére, hogy már tudjuk ő a tápabb

ui: meg ha megnézitek Konoha voltaképp egy Kagegyár szinte gyártósoron termeli őket. Ha nem nyírják ki egymást, meg megmarad a lojalitásuk a faluval szemben akkor jelenleg 8+2  Kage szintű shinobi rohangálhatna Konohában, amivel a Narutó világának talán minden idők egyik legnagyobb haderejét képviselné.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2313 Dátum: 10 jan 09, 12:23:41 »

Shiro és narutót nem is sorolnád bele? Igaz furcsák a  megoldásai, de sokszor beválnak( gondolok itt pein legyőzésére is). És még az a képessége is megvan, hogy megváltoztassa az emberek gondolkodását. És a gondolkodása már ellégé fejlett ahhoz, hogy először egy klönal tapsztalatot gyűjtsön az ellenségröl.

Amugy lehet, hogy más falvakn is így rohangálnak, de nem nagyon ismerjük a töi falvakban lakókat. Talán a homokfalut  ismerjük még a legjobban, ahol ott volt 3. és 4. kazekage is, Chiyo, sasori, és még sokan mások lehetnek még kage szinten.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2314 Dátum: 10 jan 09, 14:06:48 »

Naruto, vagy a teljes akatsuki nem nagyon kellene ide, viszont Deidara mindenképpen közéjük tartozik, mivel, ha nem hatástalanítja elég gyorsan az ellenfele, akkor a teljes környékkel együtt elszáll, hiába győzte le, akár könnyedén, és Madarán vagy kígyóvalteleportáló  Sasukén kívül nem sokan élték volna túl.

Amúgy, eszerint a besorolás szerint egyértelműen Orochimaru a legveszélyesebb, akinek már megnyomorították a lelkét, többször "megölték", az amaterasu még a maradékát is eltakarította, és még mindig keverhet...  Mosolyog
Meg még talán Itachi Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 09, 14:08:43 írta STM » Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #2315 Dátum: 10 jan 09, 18:26:10 »

Szerintem valószinűleg Deidera a legveszéjesebb mert ha józanul gondolkodik(úgy értem harag nélkül)akkor tudja mikor kell feladni így ha az ellenfele/ellenfelei nincsenek erőben fölötte secperc alatt végez velük de ha erősebbek akkor felrobbantja magát és az elől nem sokan menekülhetnek el.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #2316 Dátum: 10 jan 28, 14:27:54 »

én is ugyanígy gondolom, Deidara ngayon gyors és kevesen tudnák legyőzni
nem beszélve arról hogy az akatsukiban ő tud a legmesszebről támadni tehát sasorit le tudja győzni és kakuzut is mert egyik se tud 10 esetleg 20 méteren kívül támadni dei' viszont akár 200 méterről is tud
a c2 utolsó lövése meg a legerősebb védelmet is átüti
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2317 Dátum: 10 feb 01, 12:59:02 »

Deidara mint a legerősebb? Ugyan gyerekek.
Deidara szerintem az egyik legborzalmasabban harcoló ninja a Narutó világában. A régi ninják, régen Japánban is harcoltak távolról, ez eddig rendben van. Ha egy mérgezett nyíllal ölték meg ellenfelüket akkor jók voltak. Nem kellett közelharcot vívniuk. De ez nem azt jelentette, hogy nem is tudnának közelharcot vívni. Deidara viszont sosem vív közelharcot, mert nem képes rá.

Szerintem itt is érvényesül a taktika. A taktika, amit Kakashi is kifejtett Narutónak, másféle tálalásban.

Egy ninja, akkor igazán jó, ha mindenféle területen jól mozog. Nem a legjobban. Aki valamelyik területen a legjobb, az gyenge a többi másban. Így felállíthatjuk a dolgokat.

Leírok két elvonatkoztatott pontot:
Közelharc: Gai, Rock Lee a legerősebbek benne. De gyengék távolsági harcban, ninjutsuban, és genjutsuban.
Távolsági harc: Deidara, Gaara a legerősebbek benne. De gyengék a taijutsuban, és a genjusuban.

Taijutsu:. Lee, Kimimaro, Gai, Hidan = The Strongest
Genjutsu:  Itachi, Kurenai = The Strongest
Ninjutsu: ilyesmit viszont még nem láttunk. Az, hogy valaki e legjobb legyen ebben, még várat magára. Sokan képesek jól de nem elég jól alkalmazni a Ninjutsut.

Tehát szerintem azok a ninják az igazán erősek akik szinte minden szinten hozzák az alapot.
Csak, hogy néhányat említsünk: Kakashi, Pein, Jiraya, Sasori


Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2318 Dátum: 10 feb 01, 17:08:45 »

Couthbert valamilyen szinten igazad van. Csak vedd figyelembe azt, hogy ha találkoznak egymással a shinobik a csatamezőn az valószínűleg egyszer történik meg hisz kinyírják egymást Nevet és ilyenkor egy a lényeg, hogy működjön az ellenfél ellen a technika amit használ a shinobi.

Mit szóltok egy Danzou vs. Naruto meccshez? Kinek mi a véleménye?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2319 Dátum: 10 feb 01, 17:21:57 »

Danzuo csak aprólék maradna. Bár az izanagi eléggé nagy slamasztikába sodorná narutót.  Ha narutónak alahogy sikerülne körülbelül 15 percen belöl leverni a saringanjai nagyrészét, nyer, de ha nem annyi neki. Ha a razenshuriken betalálna, lehet, hogy a szemek már müködésképtelenné válnának, a chakraromboló hatása miatt. Lehet, hogy az első becsapodásnál  a szemekbe futó chakrafonalk elszakadás miatt már az első iznagit se tudná elsütni.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2320 Dátum: 10 feb 01, 17:53:27 »

Szerintem egy ideig ugyanúgy alakulna a harc mint Sasuke ellen. Naruto Senin módban ugyanúgy leverné Danzou néhány életét, amit az öreg nyugalmasan nézne végig. Viszont az előfordulhat, hogy Naruto-ból előtör a Kyuubi, amit Danzou ugye valószínűleg képes irányítani, és innentől máris komoly gondok vannak.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2321 Dátum: 10 feb 01, 21:36:18 »

Nem hiszem, hogy narutó nagyon bepróbálná a 9 farkút. Pain szerintem erősebb ellenfél lehet mint danzuo. Lehetséges az, hogy narutó gyorsabban legyakná az icipici szemeket mint szaszuke.  Narutó kb 15 perc alatt levert 6 embert, olyat, aki mgasan a kagék fölöt van. Nem hiszem, hogy danzuo jobb védekezésen mint pain. A legnagyobb kérdés, hogy e tudna-e vetni narutó ellen egy- két genjutsut.
Naplózva
~Álomfejtő~
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8

Egy egyszerű fejvadász


« Válasz #2322 Dátum: 10 feb 01, 21:45:47 »

Amúgy fura, én valahogy nem értettem, hogy Danzou szinte az egész Sasuke elleni csata alatt csak áldozgatta a sharinganjait, közben meg a támadásai azért nem voltak túl toppon. Ha bárki ellen küzdene Danzou ezen taktika alapján, akkor utána ha nyer is senki más ellen nem képes bevetni az izanagikat, ha mindet megvakítja. Én úgy láttam a mangában, hogy csomószor meg se próbálta elkerülni Sasuke támadásait, elég értelmetlennek tűnt nekem, hogy sorra beáldozza az összes szemét egy csata kedvéért. Jó mondjuk lehet ha nyert volna és elveszi Sasuke sharinganját már simán megérte bevakítani őket. Nyelvesít  Mégis valahogy mikor először megláttam a karját, meg aztán a vállát stb. többre számítottam az öregtől.

Szerintem Naruto is elkalapálná, nagyon erős karakterré nőtte ki magát ...
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2323 Dátum: 10 feb 05, 08:21:36 »

Azon gondolkozom, hogy Zetsu-t vajon eddig miért nem láttuk harcolni? Kisi ennyire erősnek tartja, hogy a "Nagy Ászok" utána veti csak be? Remélem sort kerít rá, és láthatjuk egy Naruto vs Zetsu fightban, vagy ha annyira mégsem erős, hogy összerakják Narutóval, akkor egy Yamato vs Zetsu. Mivel nem ismerjük Zetsu képességeit a harc terén, csak a kém technikáit, ezért ki tudja? Lehet, hogy még Kisame-nál is erősebb??  Nevet
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2324 Dátum: 10 feb 05, 13:19:23 »

Hát azt kétlem hogy erősebb Kisame-nál, meg azt is hogy azért nem mutatta be Kishi mert olyan nagyágyú.Egyszerűen csak neki nem az a feladata hogy Bijuu-kat gyűjtsön hanem az információ szerzés.Abban viszont toronymagasan a legjobb az egész mangában, ebben biztos vagyok.Annak ellenére hogy nem egy Pein vagy Itachi nagyon jó kis technikái vannak és még nem is láttunk sokat, sőt szinte semmit a repertoárjából.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!