24 szep 22, 18:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196135 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2295 Dátum: 09 dec 21, 21:14:07 »

Az első harc az érdekes lenne. Sztem a 4. nyerne, mert a teleportálás, kunai irányítás, rasengan kombo és még ki tudja mi sztem verné az öreget. A legroszabb esetben kitépi a fiatal Sarutobi lelkét és kampec.

A 2. harc értelmetlennek mondanám, mert még semmit nem tudunk a 2 harcos teljes erejéről. Bár az gyanítható, hogy kisame vesztene.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2296 Dátum: 09 dec 21, 21:19:21 »

De kisamet már láttuk harcolni, és nyolcfarkúval simán végzett volna, ha nem ért volna oda nyolcfarkú bátya! Pedig nyolcfarkú se volt gyenge, mivel szinte már kyubi erejű volt, mert már nagyon tudta irányítani a kyubit ennek ellenére, szerintem kisame nyert volna, és még szerintem lett volna 1-2trükk ha tovább bírta volna a nyolcfarkú! Madara-t meg az 1.Hokage pedig leverte és az ha jól tudom még a negyediknél is gyengébb volt! Szóval nem értem, hogy bírta elverni a madarat:D Ezért kérdeztem, hogy ki nyerne kb. mert én nem tudtam el dönteni! De a 3.hokage vs 4.hokaget nagyon megnézném:D Plusz azért is kérdeztem ezt mert, hogy mintha kishimoto mondta volna, hogy sandaime meg 4. a legerősebb a halottak között, és valószínű osztoznának az 1. helyen! Shippuudenes Neji vs Shippuudenes Sasuke, ki nyerne?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2297 Dátum: 09 dec 21, 21:33:55 »

Hát ázért mondtam arra, hogy kisame vs madara nem eldönthető, mert, nem tudjuk, mire volt képes madara, és a kisame harc akár még fojtatódhat is, ha új fejet növeszt

Egyértelmű, hogy szöcske. Neji tehetetlen sztem a legerősebb genjutsu ellen, és ha mégis kitör akkor rohanhat az amaterasu elől, ha meglógna is előle, ott a susi is.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2298 Dátum: 09 dec 21, 22:40:52 »

Szerintem a Sasuke Vs Neji harcot Sasuke nyerné.
Hatalmas sebességre tett szert , mint mozgási , mint támadásilag értve. Neji mozgásilag nincs olyan gyors mint Sasuke. Sasuke ninjutsui sokkal erősebbek és nagyobb hatótávolságúak mint Neji Taijutsuja. Illetve Sasuke tarsolyában vannak a Genjutsu technikák is.

Sandaime(Fiatalon) Vs Yondaime
Én a Shinigami miatt , illetve a teleport technikák miatt Esélyesebbnek tartom Minatot.Hiruzen meg Monkey God megídézésével tud meglepően jól harcolni , de ez kevés egy ilyen ellenféllel szemben szerintem.

Kisame Vs Madara
Egyértelmű nekem Madara győzelme , hiszen Kisame jómaga behódolt Madarának és az emberek ltalában nem hódolnak be náluk gyengébb embereknek Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2299 Dátum: 09 dec 21, 23:02:56 »

Madara a Sharingannal irányítani képes a Bijuukat szal ott nincs nagy harcra szükség. Ami meg a Shodaime és Madara harcát illeti , az kb. 80évvel ezelőtt volt. Kevesebb tapasztalat és kisebb erő volt szerintem akkor birtokában Madarának. És Shodaime korának leghatalmasabb ninjája volt. És a chakra elszívásról meg annyit , h a Kisgömbőc is szétdurran egyszer kacsint
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2300 Dátum: 09 dec 21, 23:20:39 »

Szerintem is Madara győzne. Eleinte én sem értettem, hogyan volt lehetséges, hogy a Shodaime Hokage legyőzte őt, hiszen úgy tudtuk, hogy Minato volt a legerősebb Hokage, ráadásul Hashiramát láttuk is harcolni. Nem volt rossz a fanyűvő, de azért nem mondta volna meg akkor az ember, hogy lever egy EMS-sel rohangáló shinobit. (Igaz akkor még azt sem tudtuk, hogy mi az EMS, és még most sem biztos, hogy mindent tudunk róla.) Aztán persze ahogyan alakult a sztori és színre lépett Madara, mint fő antagonista, a történet során őt korábban szükségszerűen legyőző Hashiramát is utólag kellett feltápolnia Kishimotónak olyan megjegyzésekkel, hogy "korának legerősebb shinobija." Igen, szerintem Hashirama ábrázolásában ez egy apróbb hiba, ami betudható annak, hogy ez egy folytatásos sorozat, és nem pedig egyetlen egészként publikált regény. Ettől még Madara űbertáp karakter lehetett fénykorában, hiszen a megvakulás veszélye nélkül használhatta a három MS technikát, és még talán mást is, a(z elmondása szerint) bőségesen rendelkezésére álló chakrából. Sőt, Onoki valósággal ledöbbent azon, hogy Madara miért nem egymaga fogta el az öt kagét. Azért ha az egyik kage feltételezi valakiről, hogy mind az ötüket képes lett volna egyszerre legyőzni, akkor az illető nem lehet kispályás. Ezzel szemben amit Kisame fel tud mutatni, szerintem kevés. Ő is egy kivételes Shinobi, de Madarához hasonló nagyon kevés van. Talán az egy kezemen meg tudnám számolni őket.

Szerk.: Mach5. A kérdés úgy szólt, hogy a fénykorában lévő Madara vs. Kisame közül ki győzne.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 21, 23:23:47 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2301 Dátum: 09 dec 21, 23:29:42 »

De ha amikor 1.hokageval harcolt és akkor volt fénykorába akkor nem hinném, hogy kisamet legyőzné, mert 4.hokage volt a legjobb hokagek közül, és kyubit nem bírta legyőzni, csak lepecsételni saját halálával, tudom ,hogy nyolcfarkú gyengébb a kyubinál, de kisame már majdnem teljesen a nyolcfarkú ellen harcolt és leverte! Szóval ezért gondoltam, hogy kisame győzhet madara ellen! De nem tudni, hogy most madara 60ével később milyen erős, de itachi azt mondta, hogy már csak régi önmagának! Szóval ebből feltételezem, hogy bénább mint volt 1.hokage elleni harcba! Az a baj, hogy még madarat nem láttuk harcolni animébe :S Lehet 60év alatt kb. tanult pár jó kis trükköt vagy valamit, de akkor nem értem miért mondják, hogy már csak régi önmagának! Remélem még mutatják madarát párszor harcolni mangába vagy shippuudenbe:D Plusz aki ki kapott 1.hokagetól és már nem olyan erős mint akkor volt 1.hokage ellen akkor nem hinném, hogy mint az 5kaget leverte volna egyszerre a madara:D Az egy "kicsit" lehetetlen! Max akkor lehetne ez, ha utóbbi évtizedek alatt fejlesztette magát meg mindent megtanult amit tudott, de mivel mondták, hogy már csak régi önmagának, így nem hinném, hogy most jobb mint akkor volt! Plusz ha ilyen erős lenne akkor sasuke nem kellene neki!
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 21, 23:35:58 írta Mach5 » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2302 Dátum: 09 dec 22, 08:10:37 »

Sarutobi vs. Yondaime: SZámomra egyértelmű Yondi győzelem már csak azért is mert ki van jelentve, hogy Minato volt a legerősebb Hokage. Mondjuk én a Shodaimevel 1 szintre helyezném. Mosolyog Sarutobi hol van hozzájuk képest.. Kiváló vezető volt én nem mondom, de  mellettük ő nem rughat labdába.

Madara Uchiha vs. Kisame:

Ez is egyértelmű. Madara a mostani állapotában is megenné Kisamet,  hát még az ereje tejében levő Madara..
Az nem jelent semmi, hogy Kisame mit csinált Killer-Beevel. Yondi a teljes 9 farkúval harcolt jinchuriki nélkül, ami azért teljesen más mint 1 elfogott állat. Be teleportál cápa urunk mellé azt kb. átküldi másik dimenzióba azt ennyi volt....
Nem is nagyon tudnék  sorolni olyan élő shinobit, aki bármit tudna ez ellen tenni vmit. Kétségtelenül Pein gravitációs technikája és a Susanoo mellett ez a 3. olyan technika ami a legkeményebb jutsu eddig.


Neji Hyuuga vs. Sasuke Uchiha:

Neji az egyik kedvenc karakterem, de a mostani Sasuke ellen bizony ő már kevéskének bizonyul. Sasuke Amaterasuja és főleg Susanooja ellen ő tehetetlen.  MOndjuk ha tudna Kage Bunshint használni mint Naruto, akkor teljesen más lenne a szitu. Neki is elég 1 jól betalált ütés és ott vége van Sasukenak. MIvel ilyet ő  nem tud (Mondjuk shippuba nem láttuk harcolni), ezért Sasuke nyer. Mosolyog




Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2303 Dátum: 09 dec 22, 09:04:37 »

"Sarutobi vs. Yondaime: SZámomra egyértelmű Yondi győzelem már csak azért is mert ki van jelentve, hogy Minato volt a legerősebb Hokage. Mondjuk én a Shodaimevel 1 szintre helyezném. Mosolyog Sarutobi hol van hozzájuk képest.. Kiváló vezető volt én nem mondom, de  mellettük ő nem rughat labdába."

Nem hiába kérdeztem ezt a két harcot, mivel kishimoto kijelentette, hogy hallottak között sandaime és 4.hokage osztozna első helyen! Lehet öregként bénább volt a sandaime, de fiatal korábba jobb lehetett, azért is írtam, hogy fiatal korábba!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2304 Dátum: 09 dec 22, 11:20:42 »

De ha amikor 1.hokageval harcolt és akkor volt fénykorába akkor nem hinném, hogy kisamet legyőzné, mert 4.hokage volt a legjobb hokagek közül, és kyubit nem bírta legyőzni, csak lepecsételni saját halálával

Plusz aki ki kapott 1.hokagetól és már nem olyan erős mint akkor volt 1.hokage ellen akkor nem hinném, hogy mint az 5kaget leverte volna egyszerre a madara:D Az egy "kicsit" lehetetlen!

 Plusz ha ilyen erős lenne akkor sasuke nem kellene neki!

1. Kyuubinak szinte végtelen mennyiségű chakrája volt míg a 4.nek Véges. Így senkinek nincs esélye nyerni. Kízárólag a Sharingan képes "legyőzni" a Bijuu-t. Illetve szerintem biztos , h Madara nem akkoriban volt élete csúcsformájában, hiszen addig igazi nagy harcokból nem volt tapasztalata , csak a mészárlásokból volt de az nem volt elég a Senjuuk vezére ellen.
 
Nem azért nem nyerhetne az 5 kage ellen Madara mert kikapott az 1.től , hanem mert elég ha egy elkapja , és aztán egyből mehet a Fuuinjutsu Shiki Fuujin a 3.tól vagy a 4.től. Igazából Veszteség mentesen 100% , h nem tudták volna Madarát semlegesíteni , de biztosan letudták volna kapcsolni.

Valószínűleg a szükséges a terveihez egy áldozat. Vagy mint a Bleachben , kellett a Bountoknak egy Quincy , h a Soul Society-be mehessenek. Talán itt is kellhet egy segéd vagy hasonló.(Persze nem azért , h Soul Society-be mehssenek xD )De lehet , h lusta harolni és ezért küldözget embereket ide oda , helyette harcolni.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2305 Dátum: 09 dec 22, 11:44:37 »

Először is senki nem mondta, hogy Madara fény kora akkor volt mikor Hashirama-val harcolt még vagy 70-80 éve.Én úgy gondolom hogy akkor Madara olyan lehetett mint most mondjuk Sasuke.Egyből bevetette a legnagyobb fegyvereit (Amaterasu, Susanoo, stb.) és ezzel kifárasztotta magát, végül veszített egy olyan ember ellen akiben először láthattuk a "tűz akaratát", ergo egy Naruto-ról is beszélhetünk aki soha nem adja fel, nincs számára lehetetlen, stb.A Tsuchikage mondta azt, hogy miért nem ő jött el értük hisz megtehette volna, hogy mindannyiójukat elrabolja, semlegesíti, mert ő már harcolt Madara ellen.(és gondolom nem ő volt a győztes)Azért egy ilyen öreg, tapasztalt, büszke ember ezt mondja akkor lehet benne valami kis igazság.
Én nem írnám le annyira Sarutobi-t mint ahogy ti.Nézzük meg hogy, hogy ölte az embereket anno a yondaime a csatatéren.Egyszerű Kunai-okat teleportált eléjük ami végzett velük (legalábbis ez az egyik változat mert ezt mutatta a Kakashi Gaiden), illetve egyenként végzett velük úgy hogy mögéjük teleportált.Nos ez ellen is van varázsszer, az a fajta jutsu amit Kakuzu használt a vasbőr.Nem biztos hogy ezt a jutsu-t ismerte az öreg Sandaime, de ő úgy volt híres mint a professzor aki Konoha összes jutsu-ját ismerte.És gondolom ebben benne van legalább 3 de szerintem 4 elem is amiben könnyedén lehet egy ilyen fajta jutsu.És sok föld technikát láttunk tőle így van rá esély hogy az volt a fő eleme az öregnek.És még ráadásul azt írtuk, hogy a fiatal Sandaime tehát gyorsabb, nem olyan fáradékony, stb., vagyis még nagyobb az esély a győzelemre.Na mind1, nem azt mondom, hogy biztos győzne de benne van a pakliban.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2306 Dátum: 09 dec 22, 11:55:32 »

De amikor 1.hokageval harcolt, ha akkor nem volt fénykorába, akkor mégis mikor volt? Itachi is mondta, hogy már csak árnyéka önmagának, én ezt úgy fogom fel, hogy már nem olyan erős mint régebben volt, így gondolom most gyengébb! De az is lehet, hogy akkor nem volt olyan jó harcos, de évtizedek alatt, sokat fejlődőtt meg okosodott stb., de akkor itachi miért mondaná, hogy már csak régi önmagának?
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2307 Dátum: 09 dec 22, 12:01:54 »

Máig elképzelni se tudom hogy tudta az első hokage legyőzni Madarát. FMS+kyubi.. stb. De azt tudjuk hogy ő is különleges, egyedi chakrával bírt. ha Madarának ez az érinthetetlensége sharingantól ered, akkor valszeg már az első hokage is így állt ki ellene. És ezek után le tudta győzni, akkor az jelent valamit. Az hogy azt mondták 4 hokagről hogy ő a legerősebb, nem jelent semmit. Yondi is kiállt Madarával. Azaz a maszkossal.. mondta is hogy minden próbálkozásán átlátott. Nem egy közönséges shinobi. FMS re meg azt mondta Itachi hogy annyival áll a sima MS felett, hogy mármár egy külön Dojutsu.
Kisame sorsa elrendeltettne ha egy teljes erejében lévő Madarával kéne megütköznie. Valszeg az első Hokagénak is kellet lennie valami spéci cuccnak Madara ellen. Nem hiába kisérleteztek a génjeivel. Többek közt Orochimaru is.

"Az árnyéka önmagának meg".. háát lehet azt arra értette, hogy nem képes FMS-t és annak képességeit használni. Vagy amit konkrétan kijelentett, hogy a teste súlyosan roncsolódott. Súlyos sebek. És ha ezek a sebek ellenére is így arat, hogy Itachit, Peint is féken tartotta, Amaterasut is kivédte. Danzou kolégáit is lerendezte. Elegendő okot ad arra hogy nem lennék Kisame helyében. egy esetleges Kisame Madara harcnál.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2308 Dátum: 09 dec 22, 12:02:20 »

Itachi Madara-t személyesen 8-9 éve ismeri.Annyi idő alatt is romolhatott a teljesítménye de szerintem hallott ő már róla vagy Madara mesélt neki a csatáiról és abból szűrte le gondolom én, hogy csak árnyéka önmagának.Nem értem mit nem értesz ezen!  >.<# Mikor Hashirama-val harcolt 20-nál több biztos hogy nem volt sőt néhány évvel fiatalabb is volt szerintem és most az öreg vagy 80 éves.Szerinted az ember megreked a fejlődésben 20 évesen vagy mi?  Pojén Egy shinobi minél idősebb annál tapasztaltabb, erősebb.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2309 Dátum: 09 dec 22, 15:09:29 »

Szerinted az ember megreked a fejlődésben 20 évesen vagy mi?  Pojén Egy shinobi minél idősebb annál tapasztaltabb, erősebb.
De ennek is megvan a maga limitje. Például az öreg Sarutobi pont ezért halt meg , mert már túl idős volt , de a tapasztalatának és a Tűz akaratának köszönhetően megnyomorította Orochimarut.
Nézzük meg hogy, hogy ölte az embereket anno a yondaime a csatatéren.Egyszerű Kunai-okat teleportált eléjük ami végzett velük (legalábbis ez az egyik változat mert ezt mutatta a Kakashi Gaiden), illetve egyenként végzett velük úgy hogy mögéjük teleportált.
Azért itt az a bibi , h a Gaidenben szimpla mezei ninják voltak az ellenfelei. Nagyobb ellenfelek ellen például Rasengant használt.Ami pedig nem egy olyan technika , amit ismertek volna mindenhol.Illetve volt akkora fizikuma szerintem , hogy az acélt is átvágja a Kunaijal. Ha jól emlékszem az speckó kunai volt , nem hétköznapi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!