24 szep 23, 00:23:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196622 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2220 Dátum: 09 nov 04, 22:22:19 »


Renningan azért ennyire ne legyél elfogult a kedven karaktereiddel....Lehet h Itachi és Pein télleg a Naruto egyik legerősebb karakterei de azért ne mond már h egyedül akármelyik is legyőzne egy Kakashi,Gai,Asuma,Jiraiya,Yondaime csapatot...Igaz h Gai meg Asuma nem tul imbák hozzájuk képest dehát akkoris...Te mondtad h Jiraiya azt mondta, hogyha egyedül vagy egy Sharingan használó ellen akkor menekülj...Dehát ők nincsenek egyedül..Igy Itachinak a genjutsu már eleve ki is esett...Jiraiya remete formába hullára verné Itachit taijutsuban...Yondit meg Amaterasuval meg se tudná érinteni...Itachi egyetlen ütőkártyája a Susanoo, de sztem nem húzná ki odaáig, hogy használni tudja...

De ha az eredeti felálitást nézzük, akkor valószinüleg a Kakuzu,Itachi,Orochimaru,Sasori,Pein csapat győzne..


Igen... Mind ezt arra alapozod, hogy Itachinak van Sharinganja... Aki eddig találkozott vele, mind kijelentették, hogy a szemtechnikáknál több van a tarsolyában. Itachi csak azért használta eddig az MS-t mindenki ellen, mert Kishi-sensei nem akarta túlspilázni... Taijutsuban leverné az összeset, kivéve a Sennin Jiraiyát és Yondaimét... Ők tobbe tartanának, mint 1 perc... Itachi nem azért volt 13 évesen ANBU osztagvezető, mert jók voltak a kapcsolatai, vagy mert csak a Sharinganjára hagyatkozott... Tök egyértelmű, hogy Jiraiya nem tudta volna leverni Itachit, tök egyértelmű, hogy Yondaime nem tudta volna leverni Itachit. Itachi nem egy mezei jounin szintű noname ninja, akit levert a Kakashi gaidenben... A Sharingan megkönnyíti a védekezést a tér-idő jutsu ellen, viszont az adottságai is megvannak ahhoz, hogy nyerhessen... Be kellene látni, hogy ebben a csapatban Itachi és Pein fő erő, a többiekkel pedig csak többen vannak...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2221 Dátum: 09 nov 04, 22:40:07 »

Most ennyi erővel mi meg mondhatnánk azt,hogy nektek meg azt kéne belátni,hogy itachi nem volt rikoduo sennin.
Ez az 1 percnél több lenne duma olyan szinten fan duma hogy azmár fáj.
Kétségtelen hogy erős volt,de nehogy már a shinobi világ legjobbjait percek alatt lerendezze,ez még viccnek is rossz.

De igazából ezt most abba is hagyom,mert csak felhúzom magam,én hülye...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2222 Dátum: 09 nov 04, 22:48:53 »

Kérlek ne húzd fel magad. Fan duma? Tényleg? Lássuk csak... Kakashi vs Itachi: Itachi pislogott egyet és Kakashi összeesett. Asuma vs Itachi: Nem volt még az igaz, de Asuma okosan hallgatott Kakashira, hogy csukja be a szemét, mert Ő meg is halt volna... Gai csak a Taijutsujára alapozhat, amit Itachi lát szemkontaktus ide, vagy oda, tehát Gai is kilőve. Maradt a mester és tanítványa. Mondjuk, hogy a mesterrel foglalkozik megint Pein. Ennek a harcnak tudjuk a végkimenetelét. Valahol ott tart most az anime nem? Maradt Itachi vs. Yondaime. Az igaz, hogy Yondaimének kivételes képességei voltak, de ez dettó igaz Itachira is. Yondaime hamar rájon, hogy a tér-idő jutsuja nem és valami sokat, mert Itachinak ott a Sharinganja és a gyorsasága, az ereje... Vagyis játszhatják ezt, de valaki úgyis elfárad előbb-utóbb... És ha nincs gyorsaság, akkor mi lesz Yondaimével? Yondaime rájön, hogy ha nem idézi meg a shinigami-san-t, akkor nincs esélye arra, hogy legyőzze. Megidézi. OK. Itachi rájon, hogy nem babra megy a játék és Ő is előhozza a Shusanoo-t. Yondinak nincs gyorsasága, viszont Itachinak innentől kezdve van védelme és támadni is tud. Csak egy döfés és annyi...
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2223 Dátum: 09 nov 04, 22:58:10 »

na várjatok egy picit. attól, hogy 1v1-ben leverne valaki valakit, attól már csapatban "ki van lőve"? ekkora ordas nagy baromságot is ritkán lehet olvasni (annyira nem is ritkán, főleg itt, de ez most mindegy).

a sharingan mire is képes? fénysebességgel reagál le mindent, az amaterasu mindent eléget, mindenen átlát, mindent lát, minden chakrát lát a földön, lemásol mindent, ezáltal minden technikát tökéletesen használ?

a sharingan valószínűleg nem jelent instant wint, ezt meg kéne értenetek. attól, hogy a chakra mozgásából következtetni tud, ezáltal látja előre a mozgást, még nem jelenti azt, hogy a (normál) szemmel teleportálásnak látszó jutsut gond nélkül kivédi. nem mellesleg itachi egyáltalán nem a gyorsaságáról híres, míg yondi igen.

attól, hogy jiraiya kikapott peintől, még nem jelenti azt, hogy 2v3-ban nem lenne ideje elmondani a többieknek az "isten" titkát, és ne tudnának ellene semmit tenni.

ilyen "apró" figyelmetlenségekre szerettem volna csak felhívni a figyelmet.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 04, 22:59:16 írta Loah » Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #2224 Dátum: 09 nov 04, 23:33:54 »

Föl tehetek egy újat? Oké:

Asuma vs shikamaru ?

Érdekelnek a vélemények, pl:sötétben, vagy fák között, nyilt terepen, lakott terepen, vizen, fákon,házakon, stb stb stb....  Én Asuma mellet döntök.

Had tegyek föl már egy olyat amibe van egy nem naruto-s karakter is:

Kakashi vs Zaraki Kenpachi??? Érdekes lehet...
Zabuza
    ||
vagy
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2225 Dátum: 09 nov 05, 10:38:40 »

Azért azzal vitatkoznék, hogy a Sharingan védene a Shunsin no Jutsu ellen. Láttuk Sasukét is mennyire "védte"...
Azt sem tudta merre pislogjon. Tudjuk Itachi erősebb a kisöcsinél, de látni nem lát jobban. Yondival nagyon meggyűlne a bajuk. Villám mód az villám mód. bow + Kage Bunshin. Abban azért az Akatsukisok sem szarok. Mosolyog
Egyébként sztem is Ita és Pein 1ütt az nagyon durva. Egymást tudják védeni mint atom + olyan erős támadásokkal rendelkeznek amikkel nem nagyon lehet mit kezdeni.Pein megidéz a többiek elé azt a nagy pandamaci szerű védő szörnyet, azt már mehet is az óriás Shinra Tensei. Rá pörköl Itachi azt ennyi. Sőt, sztem még neki az MS-t se kell használnia, max 1 Tsukiyomit-t. Pein idézett lényeivel jól elszórakoznak. Ita meg Katon technikákkal hátulról operál. Egyedül Minatonak van esélye arra, hogy változtassona csatán. Amíg a feltámasztós Pein él totál esélytelen a küzdelem. Mondjuk utánna is, de akkor már van némi sansz. Mosolyog

Asuma vs. Shikamaru:

Egyértelmü Asuma! Shikamaru nem jó 1v1ben.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2226 Dátum: 09 nov 05, 10:42:11 »

Loah. Ha igy gondolod, akkor nem egy animét és nem egy mangát nézünk... Az én animémben ott termett Itachi Kakashi mögött egy szempillantás alatt. Ajánlom figyelmedbe a sima széria 81-82. részét. Itachi ott termett Kurenai mögött megint csak egy szempillantás alatt, miután berúgta a folyó közepébe... Naruto Shippuuden 11?-15?.részig Itachi egymaga mindössze a teljes chakratartalékának a 30%-val eljátszadozott 4 jól képzett ninjával - 3-mal biztosan, Narutot nem tudom hova tenni... -. Az igaz, hogy a Sharingan nem minden. Ezt mind úgy írtad biztos, hogy Sasuke képességeit és nem Itachi képességeit vetted figyelembe. Valójában az a baj az egésszel, hogy sem Yondaiméről, sem Itachiról, sem Peinről, sem Jiraiyáról nem tudjuk, hogy miket tudnak. Vagyis egy teljes technikalista, képességlista jól jönne ehhez a topichoz. Kár, hogy ez lehetetlen, mert ehhez csak Kishimotonak van meg a képessége, viszont gondolom, nem véletlenül mutatott ennyit... Nagyon nehéz lehetett még így is megcsinálni ilyen jól bármelyik karakter harcát...

Az oké, hogy Yondaime tényleg gyors és majdnem mindenkit ki tudna végezni ezzel a kombóval. Viszont Itachi professzionális szinten használja ki a Sharinganját... Gondja lenne Yondaimével, de nem hiszem, hogy ne lenne esélye a nyerésre...

UI.: Nem vagyok elvakult Itachi fan. Ha azzal jöttök, hogy Itachi és Pein vs. Shodaime és Nidaime, akkor a Konoha legerősebb Hokagéire szavazok...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 10:50:13 írta six » Naplózva
martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #2227 Dátum: 09 nov 05, 13:17:52 »

six nem akarlak megbánti meg semmi de nagyon bosszantó vagy itt mindeki kinyaldossa Itachi seggéd azt közbe sasuke úgy elverte mint buzi a faxát am meg Minato konoha történelmének legerősebb Ninjája nem csak a testvillanás jellemzi őt ő a rasengan feltalálója milyen komoly párosítás a rasengan és a testvillanás és Kakashi azt mondta,hogy nem fejezte be a Rasengant de ezt nem tudja biztosra lehet,hogy egy 2rasenshurikknel elintézné Itachit aki Yon-hoz képest egy terhes csiga

Jairaiya vs. Pein pff haggyad már ha több ideje és ereje lett volna biztos kitalált volna valamit a 6pein ellen is és az ereje egy részét Narutonak adta +ott van kakashi aki ugye Mangekyo használó és a dimenzió kapu jutsu non hasznos


Am meg Shika leverné Asumát

Kenpachi meg elintézné Kakashit sajnos akármennyire is szeretem Kakashit ez így van
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2228 Dátum: 09 nov 05, 13:29:35 »

Jiraiya nincs 1 szinten az említett 2 akatsuki nagy ágyúval. Én szeretem Jiraiya-t de ez van. Nagato sokkal erősebb nála...
Kakashi meg egyszerűen nem tudná használni a Kamuit, mert nem lenne rá ideje. Erős képesség, csak ott van a gond, hogy az ellenfélnél hasonló erősségű jutsukat pillanatok alatt nyomnak el. A White Fang fia erre nem képes! Egyedül csak a Yondaime van velük 1 szinten. Csak ott is az a gond, hogy Pein 6 teste hatalmas előnyt nyújt nekik és ha azt vesszük alapul, hogy tiszta lappal indulnak 1más ellen, akkor Konoha csapat veszít.

Yondi nem tudja a Fuuton Rasenshurikent! Azt csak Naruto ismeri!
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2229 Dátum: 09 nov 05, 13:38:24 »

martinsama!

Six meg a többiek mondandója, akik kinyaldossák a seggét, ahogy te mondtad, sokkal reálisabb, épp ugy mint a kontra érvek. Ezek alapján lehet eldönteni h ki az erősebb.Szerintem a Pein vs Itachi harcban Itachi nyerne. Itt van a pro és kontra :
Ugye ha Itachi látja a chakrát, akkor nyert ügye van, ha nem akkor 6v1 ben kell harcolnia. Itachi nyilván nem csak Tsukiyomit tud használni, ugyh még ez nincs lefutva. Ha az Amaterasu hatásos, akkor megint Ita nyerne, de ha a PB pein eltudja nyelni, akkor már csak a Susanoo maradt. Elvileg olyan gyors, h 1 mp alatt lepecsételte a Yamata no Orochit, de ha ott van IB pein Sinra Tensie -e, és érkezik használni, akkor elküldi a g*cibe rákászni. Sok a "?".

Itachi hagyta Sasukét nyerni. Madara papi mondta ezt: Ha Itachi komolyan vette volna a harcot, akkor most nem beszélgetnénk itt".

Ha több ereje és ideje lett volna? Na ne vicceljél már, egy éles csatában biztos az ellenfél hagyja a másikat gondolkozni, mig kitalál valamit. És rátapintottál a lényegre, miszerint nem volt több ereje, ennyi a max neki.

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 15:49:25 írta Renningan » Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2230 Dátum: 09 nov 05, 15:20:34 »

six nem akarlak megbánti meg semmi de nagyon bosszantó vagy itt mindeki kinyaldossa Itachi seggéd azt közbe sasuke úgy elverte mint buzi a faxát am meg Minato konoha történelmének legerősebb Ninjája nem csak a testvillanás jellemzi őt ő a rasengan feltalálója milyen komoly párosítás a rasengan és a testvillanás és Kakashi azt mondta,hogy nem fejezte be a Rasengant de ezt nem tudja biztosra lehet,hogy egy 2rasenshurikknel elintézné Itachit aki Yon-hoz képest egy terhes csiga

Kedves martin. Azért martin, mert nem akaródzik használni a tiszteletbeli sama jelzőt nálad. Ajánlom figyelmedbe a Naruto Shippuuden manga valódi felezeteit, amelyeket te nyilvánvalóan nem voltál hajlandó elolvasni. Helyette biztosan megnyitottad a Paint nevű programot és elkezdtél fiktív dolgokat lerajzolni. Becsülöm a jó fantáziát. Nem tudom, hány éves vagy... De mivel tudsz gépelni biztosan iskolába jársz. Ott meg tanítják a diákokat egy olyan skillre, amit úgy hivnak: szövegértés. A mangafejezetek, amiket TE úgy tituláltál, ahogy... És amiket le is fogok írni szám szerint arról szóltak, hogy Itachi nem teljes erejéből harcol Sasukével. Arról szólnak, hogy Itachi kis bemutatót tart az öcsikének, hogy ezeket fogod birtokolni, ha ennek vége. Arról szólnak, hogy Sasuke tudja le a bosszút és éljen most már teljes értékű életet. Ha jól emlékszem, a 384. fejezettől kezdődik a harc. Ajánlom figyelmedbe.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2231 Dátum: 09 nov 05, 16:00:53 »

six! Ebben egyet értek hogy nem teljes erő bedobással tolta. De azért nem fényévekre van/volt Sasukétól. Madara arra is érthette a
"Itachi ha akarta meg ölhette volna dolgot", hogy hamarabb veti be az Amaterasut, und a Susanoot. Kiadott magából mindent Itachi ezért halt meg(ez tény). Viszont nemvolt rászorúlva arra hogy ennyire elmenjen a véksőkig(szerintem Madara is erre értette). De feszegette a teste határait, hogy Sasukét felkészítse. Teljes erőből küzdött ő, csak mégis félgőzel, hogy ne ölhesse meg Sasukét. (tudom ez paradoxon xD).

Am érdekes Itachinál lévő dolgokra (ms technikák) simán azondjátok hogy Itachi veri vele a fél világot. Sasukénél ugyan ezekre a technikákra meg "jaj de szar ez a Szaszke.. Ms pffhúj Hmm...". Pedig ugyan azok az MS techinkák. Sasukétól több Sharingatol független technikát is láthattunk. De fogadjunk még most is azon a véleményen vagytok hogy itachi lezuzná Peint, de Sasuke már nem. Sőtt Sasuke még a fél Akatsukit se tudná jelen állás pontotok szerint legyőzni.
Nem (csak)Fanság miatt mondom, de ez elég igazságtalanság, és lenézés. Vagy Itachi felé túlbecsülés. Utóbbit jobban tolerálnám mert Itachi is kedvenc karakterem. De ennek ellenére nem tartom reális gondolat menetnek Itachinak e fajta túltápolását. És idegesítőnek tartom Sasuke lenézését.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2232 Dátum: 09 nov 05, 16:14:01 »

Az, hogy Itachi nem mutatott egyebet, mint Sharingan technikát azt jelenti, hogy nem tud egyebet? Akkor Kakashi sem rendelkezik több, mint 1000 lemásolt jutsuval igaz? Egyébként Itachi mutatott már egy-két skillt, ami bizonyítja, hogy nem csak a Sharinganja van. Arra, hogy miért nem mutatott többet kérdezzük meg Kishi-sensei-t. Szerinted melyiknek lett volna több esélye a kagék ellen Itachinak, vagy Sasukének? Melyiknek lett volna több esélye a kagék ellen Peinnek, vagy Sasukének? Sasuke lehet, h többet mutatott, mint MS technikákat, de ez mit sem változtat azon, hogy Itachi szintjét nem tudja elérni. Az pedig, hogy Zetsu ezt mondta: Mi van Itachival? Valami nincs rendben vele. Ezt a támadást simán kikerülhette volna. Vagy Madara azt mondja később Sasukének: Ha Itachi komolyan veszi a harcot, akkor most nem beszélnénk itt. Ezt mire véljem? Halottról jót, vagy semmit? Nemhiszem, hogy Madarának ennyire fájt volna Itachi halála. Tudták mind a 2-en, hogy Itachi mire képes. Az egész Akatsuki tisztában volt vele, hogy Itachi mire képes. Ehhez képest Ti még mindig lejárjátok. Miközben ha más erős személyről mondanak valamit a mangában, akkor azt elkönyvelitek, hogy úgy van és kész. Ha tudjátok, magyarázzátok meg, mert nem tudom felfogni... Előre is köszi  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 16:18:36 írta six » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2233 Dátum: 09 nov 05, 16:24:52 »

Sasuke az egyik legerősebb karakter jelen állás szerint. Én sose mondtam h Sasuke most már nem erős, sőt  azt hangoztattam, h kishi ezt eltolta mert a csillagos égig tápolta Mosolyog
Ugy vagyok vele h nem üti meg Itachi szintjét, ezért még nem tudná legyőzné Peint. Az akatsukis listám szerint: Itachi, Pein, Orochimaru és Sasuke az első 4. Szal gyakorlatilag ő a jelenlegi legerősebb karakter az akatsukiból ikszdé A valaha volt legerősebb meg Itachi, a leggyengébb és haszontalanabb meg Ino  Nevet



Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2234 Dátum: 09 nov 05, 16:44:08 »

Nyílván több is volt Itachi tarsolyában. Ahogy Sasukénak is. De egyik (mellék képeség)sem mérhető MS hez képest. Itachi esetében csak arra utaltam, hogy Itachi vérvonal képeségét edzette. Sasuke hhmm hanyagolta. (Deidara szerint) Mondjuk szerintem ez hülyeség.. mert genjutsukra ő is edzett.. az elhanyagolást az MS megszerzésére mondhatta. Gondolom én..  Félreértések végett én nem! Itachi érdemeit akarom kissebíteni. Egy kérdést viszont feltennék neked. Sasuke avagy Naruto szerinted ha eddig még csak megsem közelítették Itachi szintjét, akkor kb mikora fogják? Mert szerintem igencsak írreálisan túltápoljátok Itachit.

Ha megnézed amit írtam:
Madara arra is érthette a
nem kijelentettem, csak feltételeztem.. Mivel egyfolytába ezt hajtogatjátok h menyi Akatsukis, köztük Madara is mondta h Itachi nem hozta ki magából a maximumot. És én erre bátorkodtam írni hogy Madara csak annyit értett a mondata alatt:
Itachi hamarabb is bevethete volna a MS jutsuit, avagy pontosabban is bevethette volna. Nem azt hogy itachi még több, más dologra technikára is képes lett volna. Nyílván volt több jutsuja Itachinak.. De azért azt tudjuk hogy ő Sharinganra gyúrt. Elég keményen. És azt is tudjuk hogy nemvolt több szufla az MS ben. Mondja is Sasukénak, csak ez a 3 erő ébrett fel benne az MS el.( amaterasu susanoo  tsukuyomi). ÉS a végén Susanoonál már meg is vakúl.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!