24 szep 23, 06:21:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197031 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2115 Dátum: 09 szep 19, 13:06:34 »

Con:Naruto-nak egy farka volt mikor Sasuke-val küzdött.
STM:Pein gravitációs képessége ellen is van megoldás, lásd. Tsunade-t meg az anbu-kat mikor szemtől-szembe álltak Pein-nel és Pein mondta, hogy látom mindent tudtok a technikámról.(mikor a lábukba vezették a chakra-t)
Sasuke-nek meg semmilye nem volt a Raikage ellen a susanoo megjelenéséig.Gyakorlatilag minden technikája hatástalan volt.A raikage csak a saját ego-ja miatt veszítette el a kezét, biztos megoldhatta volna máshogy is, de ő bizonyítani akart.Én azt mondom hogy Sasuke ellen dolgozik az idő, el lehetne húzni a dolgokat úgy, hogy Sasuke szemecskéje fájjon és így ne tudja fenn tartani a Susanoo-t örökké.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2116 Dátum: 09 szep 19, 13:08:32 »

Igen, de itt pont az a lényeg, hogy a Raikage egy állat. Ahogy most is felnyársalta/szétégette volna magtát az entonnal, és belecsapott az amaterasuba, úgy Peinre is nyíltan rárontana. AMi 6 használható Pein ellen egyenlő az öngyilkossággal.
Azt pedig nem győzöm hangsúlyozni, hogy kb. a nintaijutsuja az egyetlen dolog, amit használ (most már biztosan, de eddig is úgy tűnt, hogy csak erre támaszkodik) és Pein azt hatástalanítja.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 13:10:11 írta STM » Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2117 Dátum: 09 szep 19, 14:48:04 »

3 farkú narutoval egy szinten?
Na ne vicceljünk már,sasuke 13 évesen egy chidorival+egy újonan jött 3 pontos sharingannal volt egy szinten narutoval 3 farokkal,átokpecséttel meg le is győzte.

Most meg sasuke(ha kivesszük a mangekyou-ját)jóval tapasztaltabban,csomó chidori justuval,meg egy elég jó gyorsasággal kb bőven kikap a vad fekától.
A rai kage esetében yondaime szintű gyorsaságról beszélünk,azért ezt ne becsüljük már le.


Sasuke 13 évesen a végzet völgyében amikor megkapta a 3 pontos Sharingant és egyszinten volt Narutoval akkor Narutonak még egy farok sem jött elő csak igénybe vett egy kis kyuubi chakrát...Amikor előjött Naru-nak 1 farok(ennél több nem jött neki elő) akkor már szöszke csak 2es szintü átokpecsétes formába tudta csak felvenni vele a harcot...Ha akkor Narutonak előjön 3 farok akkor Szöcsinek csúnya vége lett volna....
Mikor Naruto a 3éves edzés alatt Jirayiaval amikor harcolt és előjött neki 4 farok akkor majdnem kinyírta az öreg sannint....Szal sztem STM nem tévedett olyan sokat amikor azt mondta, hogy a Raikage 3farkú kyuubi Narutonál van egy kicsit magasabb szinten....
Erről jut eszembe....Egy Jirayia VS Raikage harc????Érdekes lenne az biztos...De sztem Jirayinak nem lenne esélye a remete forma nélkül, amikor a Raikagénak be van lőva a villám aura Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 14:48:38 írta Fl3gma » Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2118 Dátum: 09 szep 19, 15:21:39 »

Erről lehetne vitatkozni, de szerintem jirayia nyerne.
Neki ugyanolyan "része" a remete-forma, mint a raikagenak a villám aura. Jó, lehet rá mondani, hogy a Raikagenak még lehet valami a tarsolyában... De hozzá kell tennünk, hogy jirayia mint gondolkodásban, ügyességben felülmúlja. A gyorsaság csak a probléma, de ha ott a sennin forma, akkor nincs nagy gáz.
Naplózva
T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #2119 Dátum: 09 szep 19, 17:36:37 »



[/quote]


Erről jut eszembe....Egy Jirayia VS Raikage harc????Érdekes lenne az biztos...De sztem Jirayinak nem lenne esélye a remete forma nélkül, amikor a Raikagénak be van lőva a villám aura Mosolyog
[/quote]

figyelj  Fl3gma ne azt nézd mi nélkül nem lenne esélye jirayanák ha nem milye van?!Ha azt vennénk akkor a raikage is csak egy átlagos  ANBU szintjén lenne enélkül a villám cucc nélkül...szóval szerintem harcban jirayanak ha valamilyen módon szembe kerülnének meglenne a maga sanin előnye és a raikage az csak nézne hisz a tudása és a tapasztalata  jiraiya közelébe se ér...amúgy ezzel az aurával se érne sokat a teljes sanin forma nem hogy egy óriás Gamabunta ellen aki csak rálép és ki is lapítottax)
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #2120 Dátum: 09 szep 19, 18:25:16 »

De pl: Tobi: honnan tudod hogy a RAikage hogyan viselkedne egy Sennin ellen? Föleg ha nem megy tele az agya vérrel, és higadtan gondolkozik(a magaszintjén  Nyelvesít), szerintem a Raikage-nak lenne esélye, föleg hogy-ahogy láttuk birja a fájdalmat, hisz egy mukkanás nélkül levágta a karját  Nevet,  szerintem a Raikage-nak az a legnagyobb elönye hogy nagyon nagy az állóképessége, vagyis szerintem van esélye a RAikage-nak,

Yiara § Tsunade § Kakashi § Yamato vs I.B Pein?
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2121 Dátum: 09 szep 19, 18:37:21 »

Sasuke 13 évesen a végzet völgyében amikor megkapta a 3 pontos Sharingant és egyszinten volt Narutoval akkor Narutonak még egy farok sem jött elő csak igénybe vett egy kis kyuubi chakrát...Amikor előjött Naru-nak 1 farok(ennél több nem jött neki elő) akkor már szöszke csak 2es szintü átokpecsétes formába tudta csak felvenni vele a harcot...Ha akkor Narutonak előjön 3 farok akkor Szöcsinek csúnya vége lett volna....
Mikor Naruto a 3éves edzés alatt Jirayiaval amikor harcolt és előjött neki 4 farok akkor majdnem kinyírta az öreg sannint....Szal sztem STM nem tévedett olyan sokat amikor azt mondta, hogy a Raikage 3farkú kyuubi Narutonál van egy kicsit magasabb szinten....
Erről jut eszembe....Egy Jirayia VS Raikage harc????Érdekes lenne az biztos...De sztem Jirayinak nem lenne esélye a remete forma nélkül, amikor a Raikagénak be van lőva a villám aura Mosolyog
Igaz,ebben igazatok van,most néztem újra és tényleg narutonak 1 farok jött csak elő.
De most a shippuudenben mikor orochimaruval harcolt,narutonál biztos hogy 3 farok jött elő,és akkor orochi azt mondta,hogy naruto úgy gyengebb mint sasuke...
Sasuke pedig ha nincs mangekyouja csúnyán eltávozik az élők sorából,a raikage ellen,szóval így le lehet szűrni,hogy a raikage itt nagyon nagyon alá van becsülve.
Con-
Ha jól emlékszem a raikagét is egy sima chidorival sebezte meg. Átokpecsét nélkül. Asszem akkor erről ennyit.
Azóta nyílván fejlődött Sóska, gyorsabb lett meg minden, de akkor is.
Azt meg külön kiemeltem, hogy a gyorsasága miat egy kicsit feljebb van.
De ezt felesleges folytatni.
De épp ez az,hogy a gyorsasága nem egy kicsit emeli feljebb hanem rohadtul.
Az álltalad említett példa nagyon jól mutatja,hogy sasuke lehet megsebezte a raikagét,de arra már szó szerint nem volt ideje,hogy teljesen átszúrja,mert a raikage tovább dobálta pedig azért sasuke sem egy lassú gyerek főleg egy chidorival  a kezében.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 18:40:08 írta con » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2122 Dátum: 09 szep 19, 18:49:27 »

Ugyan már, ott álltak, és a raikage elmondott vagy három mondatot, mielőtt bnármi történt. Ereje nem volt átütni. Ami megoldódott volna, ha megvan az átokpecsétje, és egy párszor több chakrát ad bele.
Sasuke átokpecséttel ott nyírta volna ki a raikagét.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2123 Dátum: 09 szep 19, 19:21:24 »

Hát a Raikage Sasuke harc előtt a szamurájokkal vívott harc közben Karin mondta, hogy Saske csakrája most erősebb mint 2es szintű átokpecsétes alakban.(hidegebb több meg minden...) Az uchiha kölyök most van a legjobb formájában, még sose volt ilyen erős csakrája és ilyen ütős jutsui. A raikage pankrátoros mozdulata előtt tényleg van egy monológ szal leléphetett volna de nem tette Saske Nevet
 A raikage is erős az aurája pöpec: bizonyos szintig védi a fizikai támadásoktól, genjutsutól is védi, böszmegyorssá teszi. Ezenkívül sok csakrája van és tud a sharinganról. Susanoo előjöveteléig szerintem egálba voltak.... bár a raikage esélye a győzelemre addig több volt.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 19:23:05 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2124 Dátum: 09 szep 19, 19:26:21 »

Mikor sasuke pár ujját átolta a raikagén,a raikage már egyértelműen fogta,vagyis inkább kezdte emelni,szóval megvolt ott az a gyorsaság.

Sasuke hiába tolta volna lelkesen az átok pecsétet,ha a raikage nemondja el a 3 mondtát,hanem kapásból
dobja a francba nem nagyon tolja át rajta,max pár centit még beljebb mennek az ujjai és kész.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 19:27:15 írta con » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2125 Dátum: 09 szep 19, 19:30:00 »

Jó ezek a monológok nem bizonyítanak semmit Nevet Ezek olyanok mint dragon ball ban.. Miközben egymásnak repülnek fénysebességgel, elmesélik 10x az élet történetüket.  Pojén

Tsunade chakrát vezetet a lábába valóban, hogy Pein ne tudja ellőni. Nah ja Nevet csak szerencsétlen tsunade nem tudta hogy Pein az egész kerületet képes a kozmoszba repíteni. AZ hogy lábával tapad aföldhöz.. hmm mint a lepkef*ng a tornádóban. Raikage erős, de Pein győzne a végén úgy is.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2126 Dátum: 09 szep 19, 20:56:59 »

Jó sokat irtatok:D
Ita -Raikage - Ita
Oro-Raikage - Oro, összegeztem azt amit irtatok, kommentet nem füzök hozzá mert már minden megvan.


Trees: Neked bajod Orochimaruval és Jirayaval is. Hol van az megirva, h ha vki rengeteeg dolgot élt meg, gyenge. a 3ik se mai gyerek volt, és mégis gyakorlatilag odaverte orochimarut.

Ki az a Bikouchu?

Naru vs Sasu most.
Sasu vs Naru

Ez a mostani legérdekesebb harc.
Ha a technikák számát nézzük, akkor Sasuke a jobb:
Naruto: Kage bunshin, Helyettesitő, Transzformáció, Testidéző jutsu, sennin mód, rasengan, fuuton rasengan és a rasen shuriken.
Sasuke: Sharingan, MS, Amaterasu, Susanoo (beta verzio), chidori és verziói, illetve egy két katon jutsu és a Kirin.
Elvileg mind2 nek van kekki genkai-a, de mivel naruét nem tudjuk itt is Sasuke-é a pont.
Tudás szerint is Sasuke a jobb: 2 elemi manipulációt is tud.
Sebesség: a sennin módos Naruto.
Attól függően, h sasuke tudja e irányitani a kyuubit, ez lehet mind2 nek pont.
Kitartás terén Naruto a jobb.
Tehát Naru: 3, Sasuke: 4. Szal szerintem most sasuke nyerne, legalábbis papiron.
Ha harc lenne, ugye Sasuke egyből sharingan és chidori. Ezt Naru ki tudja végezni a fuuton rasengannal. Ha most elkezdenének bunyózni, akkor Naru a sennin mód miatt na meg a kage bunshinok jóvoltából. Ha idéznek, akkor Naru az erősebb, mert Manda meghalt. Naru gyengéje az a genjutsu, de nem hiszem h Sasuke használna ellene. Maradt a Rasen shuriken az Amaterasu, a Susanoo és a kirin ellen. Mégha Raikege stilusban, sennin módban leverné az amaterasus susannot, nem sokat érne a kirin ellen. Nem tudni, legalábbis én nem tudom, h Tudja e használni a Katsuyomit. Mert ez is előny lenne neki. A kyuubit meg nem lehet számitásba venni. Mind1 , Naru elfüstölne a Kirin miatt. De, nem tudjuk Naru kekkei genkai-t és nem tudjuk biztosra azt sem, h a kyuubit irányitani tudja e szöcske, ha egy jinchurikiben van.



Szerintem attól, hogy narutonak még nem tudjuk, hogy milyen kekki genkai-al rendelkezik attól még azt a tényezőt ne felejtsük el, hogy van neki, ami a későbbiekben elő fog jönni, így viszont papíron döntetlen.

De mint mindenki tudja nem igazán az szokott egy harc során dominálni, hogy papíron ki jobb vagy ki rosszabb.


a másik a Jiraiya vs raikage harc érdekes volna, szerint ott az öreg sannin győzne, és nem feltétlenül a remete formával, mert hát neki is van jó sok minden a tarsolyában és Ithachi nem igazán merte felvenni ellene a harcot, mert tudta, hogy nincs esélye ellen.
Tény és val, hogy a Raikage egy időzített elmebeteg bomba, meg egy igazán erős shinobi, d neki nincs az meg ami másban megvan és az a higgadtság ami köztünk maradjon, de egy harchoz elengedhetetlen fegvyer, mert hiába erős meg minden, ha ész nélkül megy előre abból sokszor semmi jó nem sül ki.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2127 Dátum: 09 szep 19, 21:01:27 »

szerintem Itachi nem azért nem akarta felvenni vele a harcot, mert félt h megölik, hanem mert ő nem harcolni jött, hanem megmutatni Danzouéknak h élek. Kakashiéktól is elfutott, pedig szerintem Kisaméval nem gyenge erőt képeznek.

De papiron Saske győzne, de  láttuk h a papir sose igaz: Sasori -Sakura, Sasuke Deidara, Shikamaruék - hidan és kakzu stb.

De ha már igy szóba jött, egy Itachi Kisame vs Orochimaru Jiraya
Naplózva







Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2128 Dátum: 09 szep 19, 21:31:25 »

ezt azért cáfolom hogy itha csak azért nem harcolt Jirayiaval mert félt hogy megölik, meg más célokkal ment Konohába, hanem ezt ő maga mondta kisamenak, hogy gyerünk, mert ellene nincs esélyünk, vagy valami ehhez hasonlót mondott.

De azt a harcot azért megnéztem volna, bár véleményem szerint Jirayia-ék győznének, de kitudja Nevet
Mi már nem tudjuk meg, csak Khisi Nevet
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2129 Dátum: 09 szep 19, 22:06:35 »



Itachi nyert volna.Benyom egy amaterasut,mivel Jiraya nem olyan gyors mint raikage,szerintem abba belehalt volna.Itachi mindíg is ilyen volt.Nem szeretett belebonyolodni nagyobb csatákba,ahol esélyt adhatott volna az ellenfél ninjáknak kibontakozni.

ITA KISA vs. ORO JIRA érdekes lenne.
Itachi amaterasuja nem haszbált volna oron,mert újraéledne mindíg.Így kis genjutsuval adhatná neki.De mondjuk ha jiraya lebénítani valamivel kisamét,túlsok ideig nem tudná genjutsuban tartani orot.Mondjuk lenne kis idézgetés oro és jira részéröl.De mégha megis nyernék,utána egymásnak rohannának.Nincsenek ők olyan jó viszonyban :d
Naplózva

Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!