24 szep 23, 08:14:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197143 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2100 Dátum: 09 szep 11, 22:26:58 »

Kimimaro és a Raikage harc hasonló tipusú shinobik összecsapása lenne de nincsenek egy szinten. A raikage eltörte a Susanoo csontját, míg Kimimaro csontjai csak acél erősségűek és valszeg nemsokkal erősebb/kitartóbb csávó mint Juugo. Viszont okosabb csak az se ér sokat ha az ellenfél villámgyors.

Az Oros vitába is beleszólnék. A raikage aurája a csakraáramlás miatt nem engedi szerintem a genjutsut érvényesülni hagyni(valahogy úgy mint az első narutos moziban a hó ninjáka pajzsa), viszont a gázt csak átngedi ami Oro véréből szabadul ki ha megsebesül... és ha megbénul a villámfőnök akkor a jutsu is megáll valszeg és szabad préda.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2101 Dátum: 09 szep 12, 07:57:04 »

szerintem egyértelműen pein... sasukenak ott a sharinganja meg amaterasuja meg minden, de peinnek meg ott a rinneganja, és ő 6 testel rendelkezik mig sasuke 1 -el, sasuke kinyirna belőle 1 testet , otta többi test + vissza hozná az egyik pein test a 6. pein testet is, sasuke meg amaterasut oda nyomna mérgében pein simán kikerülné
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2102 Dátum: 09 szep 12, 08:25:42 »

Hátha 6 komplett test ellen kellene küzdenie Sasukénak, akkor valszeg 30 másodpercig maradna életben.
De ha ő is úgy kezdhetné mint Naruto, hogy Isten birodalom csak az utsó testnél aktiválódik, akkor nőnének az esélyei, mindenképp. De nem jelentem ki hogy nyerne mert nem sok esély van rá. A Pein harctipikusan az, ahol az erős támadások mellet, sok Chakra is kell. Amivel Sasuke nem rendelkezik.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2103 Dátum: 09 szep 14, 22:10:47 »

 Jirayaval az a baj,hogy igaz,hogy rengeteg dolgot megélt már,rengeteg erős és félig erős jutsut ismer,de valahogy ezek már elavultak.Habár pein ellen volt egy csipetnyi esélye,de aztis csak nagy erőfeszítések árán sikerült elérnie.Emellett,annyira azért nem is gyors.Szóval ki tud térni mondjuk egy Naruto ütés elől,de sasuke sebességével nem bír már.Ametrasu ellen meg nem ér semmit a békagyomor,vagy a tüskehajas jutsu(amint azt már itachinál is láthattuk).Érdekes mérkőzés lenne,de a végén sasuke porráégetné Jiraya-t.
 Bikouchu vs. naruto 8 farokkal Nevet
Bikócsunak a hátbatámadás,a ragaszkodás és a gyorsaság az erőssége.Érdekes fél perces menet lenne aminek a végén bikócsu nyerne szvsz.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2104 Dátum: 09 szep 17, 12:15:55 »

Jó sokat irtatok:D
Ita -Raikage - Ita
Oro-Raikage - Oro, összegeztem azt amit irtatok, kommentet nem füzök hozzá mert már minden megvan.


Trees: Neked bajod Orochimaruval és Jirayaval is. Hol van az megirva, h ha vki rengeteeg dolgot élt meg, gyenge. a 3ik se mai gyerek volt, és mégis gyakorlatilag odaverte orochimarut.

Ki az a Bikouchu?

Naru vs Sasu most.
Sasu vs Naru

Ez a mostani legérdekesebb harc.
Ha a technikák számát nézzük, akkor Sasuke a jobb:
Naruto: Kage bunshin, Helyettesitő, Transzformáció, Testidéző jutsu, sennin mód, rasengan, fuuton rasengan és a rasen shuriken.
Sasuke: Sharingan, MS, Amaterasu, Susanoo (beta verzio), chidori és verziói, illetve egy két katon jutsu és a Kirin.
Elvileg mind2 nek van kekki genkai-a, de mivel naruét nem tudjuk itt is Sasuke-é a pont.
Tudás szerint is Sasuke a jobb: 2 elemi manipulációt is tud.
Sebesség: a sennin módos Naruto.
Attól függően, h sasuke tudja e irányitani a kyuubit, ez lehet mind2 nek pont.
Kitartás terén Naruto a jobb.
Tehát Naru: 3, Sasuke: 4. Szal szerintem most sasuke nyerne, legalábbis papiron.
Ha harc lenne, ugye Sasuke egyből sharingan és chidori. Ezt Naru ki tudja végezni a fuuton rasengannal. Ha most elkezdenének bunyózni, akkor Naru a sennin mód miatt na meg a kage bunshinok jóvoltából. Ha idéznek, akkor Naru az erősebb, mert Manda meghalt. Naru gyengéje az a genjutsu, de nem hiszem h Sasuke használna ellene. Maradt a Rasen shuriken az Amaterasu, a Susanoo és a kirin ellen. Mégha Raikege stilusban, sennin módban leverné az amaterasus susannot, nem sokat érne a kirin ellen. Nem tudni, legalábbis én nem tudom, h Tudja e használni a Katsuyomit. Mert ez is előny lenne neki. A kyuubit meg nem lehet számitásba venni. Mind1 , Naru elfüstölne a Kirin miatt. De, nem tudjuk Naru kekkei genkai-t és nem tudjuk biztosra azt sem, h a kyuubit irányitani tudja e szöcske, ha egy jinchurikiben van.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 17, 12:50:13 írta Renningan » Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2105 Dátum: 09 szep 18, 19:07:54 »

Amúgy is... Pein kb. magához rántaná a Raikagét, elszívná a chakra-auráját, aztán vagy egy féltucat módom megölheti sac. 2 másodperc alatt.
És igen, ha amikor NAruto megérlkezik az Isteni Birodalom is ahsználható, nem lett volna sok esélye.

Azér nem hiszem. Mert akkor Pein magához rántaná Narutot, Sasukét Akárkit és 2 mp alatt megölné.

Flash!

személyszerint azért hurrogok, mert csettint oszt van neki. Ennyi. Legalább egy fekvőtámaszt lenyomna, de nem, ugrál konoha meg Vas ország között, és tápolódik, ennyi. NAruto azért erős mert másokért harcol, de sasuke mind1 h jó vagy rosz, ő igy is csak erősödik. Gaara rontotta el, mert hagyni kellett volna h mind2 meghaljon és kész.

Ha amikro NAruto megérkezik, használható az Isteni Birodalom, jó eséllyel ez is történik (mint fent említettem már), bár a senjutsuval védheti.
De igazad van, ezt bárki védheti, egy kis szerencsével, msáfelöl, noha ironizáltál, egy fullos Pein hat testtel ha komoylan veszí a küzdlemet igenis bárkivel végezhetett volna a fent említett módon, ha neki van szerencséje, és az ellenfele helyzete is megferlelő (Jiraiyával például olyan körülményke közt harcoltak, hogy ott az Isteni Birodalom lehet, hogy nem sokat kavart volna).
CSakhogy a raikage semmi stratégia érzékkel nem rendelkezik, csak (a nintaijutsujára haygatkozva) ráront az ellenfélre, oszt' megpróbálja bezúzni. Ha nincs Gaara, most is megöli magát (talán SZöcskét is, de ez koránt sme biztos, lehet, hogy azok a tüskék védtek is volna, elő tudta volna hívni a susanoot, vagy valami). Ettől függetlenül, a gyorsaságára támaszkodva ő is tudna mit csinálni egy iylen trükkel, de ez lényegtelen. AMi fontos, az az, hogy az "Éhes SZellem Birodalom" teljesen hatástalanítja a raikagét.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2106 Dátum: 09 szep 18, 19:19:50 »

Nem vagyok Pein fan. DE azért a Raikage tempója az amaterasut is kikerüli. Tehát ha szemtől szemben a 6 Pein test, akkor az IQ NUKU Raikage a bijuu szintjü jutsujával, azért ha nem is nyerne, mert lehet picit tulbecsülöm, de nem 2 mp-s harcot vivnának.

Azért a tempó nagy erő. Legalábbis mit érnek az ütős technikák ha nem tudod eltalálni vele az ellenfelet (lásd amaterasu). Szerintem a raikagénak van olyan tempója, h a husi Pein ne tudja le reagálni. Szerintem a rinnegan nem képes látni a mozgást, olyan módon mint egy sharingan, sőt saske se látta a mozgást.

de jobban belegondolva, valszeg Pein nyerne
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2107 Dátum: 09 szep 18, 19:29:30 »

Nem számít, hogy látja-e. Amikor észreveszi, hogy mozdul felé, elkezdi szívni a chakrát, aszt' cső'. Azért Jiraiya végső rasenganját is gyorsan eltüntette. Vagy elöbb lök egyet rajta (mármint mindenen, egy biozonyos írányban) és meg van állítva.
Szerintem a Raikage egy súlycsoporttal leljebb van.

Szerintem Kakashi Sasuke 1.5-öt és Shino 2.0-át is veri.
Sasukét nem biztos, ha egy olyan genjutsu párbaj bontakozna ki, mint Sasuke és Itachi közt, ott Sasuke nyerne, de Kakashi valószínüleg inkább egy csapdával próbálkozna (mint Peinnél). Minden azon múlik, hogy Sasuke kiszúrja-e az első trükköt, de nyílt harcban Sasuek itt már veri kedvenc madárilyesztőnket.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 18, 19:35:17 írta STM » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2108 Dátum: 09 szep 18, 21:24:06 »

Nem tudom, feldobta-e már valaki, hogy egy Sakura-Hinata iszapbirkózás kinek a győzelmét hozná?  Ördögi Mert ugye egyszer el kell dönteni, hogy kié lesz Naruto. Aztán ki tudja ki száll még be a fightba... Mert ereje mindkettőnek van, és Hinatát a Peines dologtól eltekintve mostanában nem láttuk harcolni a fillert kivéve.
Végiggondolva, lehet nem lenne vége, mert ha Sakura talál be, nem marad egy szép látvány Hinata, de ha meg ő talál be, nem tudni mennyi chakráját tudja felhasználni öngyógyításra, é sutána mennyi marad. Szóval, érdekelne a véleményetek.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 18, 22:14:46 írta Lawliet- Ryuuzaki » Naplózva

Imagination more important than knowledge
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2109 Dátum: 09 szep 19, 00:39:13 »

Hinata nyerne.2 okból:1-szerintem akármelyik hyuuga technikát nézzük, Hinata sokkal gyorsabb lenne mint Sakura.Hiába a bivaly erő Sakura-nal ha meg sem tudja ütni.2-Na nehogy már még harcba szálljon az a hülye 3.14csa Naruto kegyeiért, maradjon az ő Sasuke-jánál.Ez a "ha nincs ló jó a szamár" dolog nekem nagyon nem tetszik.Szóval ezért is Hinata nyerne, ill. kell hogy nyerjen! Nyelvesít

Ui.: én Naruto helyében ráhajtottam volna az összes nőre, nem azután a ms. homlok után sóvárogtam volna.  >.<#
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2110 Dátum: 09 szep 19, 01:55:19 »

Nem vagyok Pein fan. DE azért a Raikage tempója az amaterasut is kikerüli. Tehát ha szemtől szemben a 6 Pein test, akkor az IQ NUKU Raikage a bijuu szintjü jutsujával, azért ha nem is nyerne, mert lehet picit tulbecsülöm, de nem 2 mp-s harcot vivnának.

Azért a tempó nagy erő. Legalábbis mit érnek az ütős technikák ha nem tudod eltalálni vele az ellenfelet (lásd amaterasu). Szerintem a raikagénak van olyan tempója, h a husi Pein ne tudja le reagálni. Szerintem a rinnegan nem képes látni a mozgást, olyan módon mint egy sharingan, sőt saske se látta a mozgást.

de jobban belegondolva, valszeg Pein nyerne

Erre én csak annyit mondok, hogy Pein 6 full testtel gyakorlatilag bárkit bedarál. Ez van!
Raikage esélytelen, hiába tudja a Shunshin no Jutsut. Pein térlátása átlát rajta. (Mondjuk Naruto a füstbombákkal remek stratégiát csinált) Banshou tennin elől meg nem tud elmenekülni. Nem lenne rövid csata, de Nagato szépen lassan felőrölné a Raikaget.
A Shinra Tensei meg Saszke AmateraSussanoját is beleépítené a legközelebbi hegyoldalba. Ne adj isten mégis vhogy túlélné bumm Chibaku Tensei....


Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2111 Dátum: 09 szep 19, 02:47:08 »

Na ezzel nem értek teljesen egyet, de ha a Susanoo és Pein jutsujai viszonyát akarjuk boncolgatni, kb. megintr ott vagyunk mint valamelyik 60 oldalas Itachi vs. Peinnél, úgyhogy inkább nem mondok semmit.
Amúgy. én úgy érzem, a raikagét mindenki nagypn túlbecsüli. Persze, nem gyenge, de "csak" egy háromfarkú Naruto szintjén lehet. Talán a ygorsaságának hála egy kicsit feljebb. Peintől, Itachitől, vagy akár Orochimarutól szerintem klasszisokkal lean maradva.
Mondjuk, Juugó második szintjében is csalódtam.
Tényleg, Juugó. Egy érrdekes párosítás: Juugó vs. Kimimaro
Mindketten a testüket képesek átformálni, nem akármiylen szinten. Igaz, Juugó már mondta, hogy Kimimaro képes volt őt megállítani, de hoyg akkor miylen állapotban volt, arról nincs információnk. Szóval, itt egy élethalálharcra gondolok, amibe tényleg mindent beladnak, és ahol Juugó másodikszinten, teljesen becsavarodva indít.
Mondjuk, valószínűleg így is Kimimaro nyerne, de ezzel nem kell egyetérteni.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2112 Dátum: 09 szep 19, 09:10:36 »

Na ezzel nem értek teljesen egyet, de ha a Susanoo és Pein jutsujai viszonyát akarjuk boncolgatni, kb. megintr ott vagyunk mint valamelyik 60 oldalas Itachi vs. Peinnél, úgyhogy inkább nem mondok semmit.
Amúgy. én úgy érzem, a raikagét mindenki nagypn túlbecsüli. Persze, nem gyenge, de "csak" egy háromfarkú Naruto szintjén lehet. Talán a ygorsaságának hála egy kicsit feljebb. Peintől, Itachitől, vagy akár Orochimarutól szerintem klasszisokkal lean maradva.
Hát figy,itt az egyetlen ember,aki becsül az te vagy,csak nem fel hanem le.  smirksweat

3 farkú narutoval egy szinten?
Na ne vicceljünk már,sasuke 13 évesen egy chidorival+egy újonan jött 3 pontos sharingannal volt egy szinten narutoval 3 farokkal,átokpecséttel meg le is győzte.

Most meg sasuke(ha kivesszük a mangekyou-ját)jóval tapasztaltabban,csomó chidori justuval,meg egy elég jó gyorsasággal kb bőven kikap a vad fekától.
A rai kage esetében yondaime szintű gyorsaságról beszélünk,azért ezt ne becsüljük már le.

Még ha peintől vagy itachitól ki is kap a rai k. akkor sem annyi lenne,hogy na bashou tennin oszt cső...
Minimum ilyeneket hogy idéző test,pokol birodalom meg mondjuk lélek elszívő test oda-vissza ütne ezzel a gyorsasággal,sőt még lehet yahiko peint is az alatt az 5 másodperc alatt,5x szétütné...
Nem mondom hogy győzne,de pein is beleizzadna az 100.

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 10:05:27 írta con » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2113 Dátum: 09 szep 19, 11:13:32 »

STM nyílván nem kell egyetérteni velem hisz azért van a topic, hogy megvitassuk ill. véleményt mondjunk. Mosolyog
Eddig én Peint láttam a legerősebbnek. A gravitáció talán az 1ik legnagyobb természeti erő, számomra az üt mindent amit eddig láttam a mangában és  pont. Mosolyog
A másik én nem mondtam, hogy csak 1 banshou tennin azt cső... Csak azt, hogy az ellen az öreg villámharcos sem tud védekezni. Naruto is csak azért úszta meg, mert természet energiát tudott vezetni a pein testbe.


Juggo vs. Kimimaro:

Sztem is Kimimaro győzne. Mindent tud amit Juugo, csak ő még gyorsabb és van 1 nagyon erős Kekkei Genkaija is.
Sawaribi No Mai-al meg semmit nem tudna kezdeni Juugo sztem.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2114 Dátum: 09 szep 19, 11:55:34 »

Con-
Ha jól emlékszem a raikagét is egy sima chidorival sebezte meg. Átokpecsét nélkül. Asszem akkor erről ennyit.
Azóta nyílván fejlődött Sóska, gyorsabb lett meg minden, de akkor is.
Azt meg külön kiemeltem, hogy a gyorsasága miat egy kicsit feljebb van.
De ezt felesleges folytatni.

szerk.: Amúgy, azt figyletem meg, ha egy új erő, vagy karalter jön be, azt egy ideig mindneki isteníti, aztán néhány hónap múlva pedig már semmibe veszik. Mostanában a sennin-módot is sokan asználhatatlannak bélyegzik, vagy azt  modnják, nem ér fel az ms-el.
És szeritnem, ha feltételezzük, hogy eddig erősebb volt a raikage, akkor is azt kell mondjam, félkarral, pár liter vért elvesztve semmi esélye a susanooját próbálgató Sasuke ellen.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 12:39:40 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!