24 szep 23, 08:15:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197145 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2085 Dátum: 09 szep 10, 20:42:28 »

Sasuke vs Shikamaru.
Hát Shikamaru az árnyékokat chakrával manipulája. Azaz a Sharingan egyből észrevenné melyik árnyék, árnyék, és melyik írányított. Shikamaru lefogja Sasukét, tegyük fel eltudja kapni.. Akkor is Sasukénak ott van a genjutsu. 1vs1 ben nemnagyon tudná Shika ezt kivédeni. Mégha csak 1 másodpercig is hat a genjutsu az elég Sasukénak. Shurikenekkel meg nemsokra megy Sasuke ellen. Hisz fizikailag gyengébb, lassúbb, Sasukénél. :\

Engem Itachi vs Raikage érdekelne.

Itachi egyedül a Susanooval rendelkezik többel mint Sasuke. Vajon azzal letudná gyakni a raikagét?
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2086 Dátum: 09 szep 10, 20:50:12 »

Hát szerintem igen,ha azt vesszük itachi jóval tapasztaltabb sharingan használó,és harcos is egyben mint sasuke,és a susanoo nagyon erős jutsu ha normálisan használják,és ha kivesszük hogy itachinak betegsége van,szerintem itachi.

Mondjuk az is igaz,hogy a raikage jutsuja elég jó a sharingan ellen,ezt most eléggé bizonyítja sasuke ellen,úgyhogy itachi is biztos kapna egy-kettő öklöst. xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 10, 20:58:48 írta con » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2087 Dátum: 09 szep 10, 21:32:19 »

Itachi úgy kb. bárkit verne, aneélkül, hogy megizzad (eza  betegségére val tekintettel nem igaz). Én úgy gonodlom, hogy ő volt az eddig megismert legerősebb karakter, egy kardhosszal verve Orochimarut, és Pein.. na, ezt bne kezdjük újra.
Ha a Raikage auráűja tényleg véd a genjutsuk ellen is (ami egyáltlán nem biztos), akkor Ita-kun akár tai-(itt csak kitérésére, meg iylesmire gondolok)  és ninjutsuban lenyomja, mangekyou nélkül. Ha mégsem, elnyom egy Tsukiyomit és a Raikgae behal.
Itachi sokkal gyorsabb volt Sasukénél, ami ebben a harcbna nagyon fontos lehet. Arról sem érdemes megfeledkezni, hogy a teljes alakos Susanno (bár edig biztos ne kéne elmennie) milyne sebességgel támadott. Orochimarut egy szava közepén szúrta át a Totsuga no Tsurugival, úgyhogy, ha idáig fajula  dolog, a Raikagét is gond nékül leszúrja. Ellene a Totsuga no Tsurugi sem kéne, elég lenen a "sake-kard", amivel lehentelte Oro' fejeit (ami lehet, hogy ugyanaz a kard volt, csak amíg nem Orochimaru tulajdonképpeni testét támadta, nem volt hatása, de az is lehet, hogy a mítikus kardot csak késöbb küldte elő).

Ha már így Itachin keresztül összekerültek, egy Orochimaru vs. raikgéhoz mit szólnátok? Mondjuk, tételezzük fel, hogy Itachit megöli a betegsége, mielött sikerül előcsalnia Orochimarut, de ő sem tudja elfoglalni SZöcske testét, úgyhogy ennél a harcnmál tőr elő.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 10, 21:37:52 írta STM » Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2088 Dátum: 09 szep 10, 21:48:33 »

 Hááát,végülis orochimaru gyenge ninjutsu,genjutsu és taijutsuban is.Ha belegondolunk,sose csillogtatta meg igazán e képességeit.Ő leginkább idézésböl,újjászületésböl és a nagykutyáibol "táplálkozott".
 Egyértelműen raikage győzelem.
Naruto vs Tobi?(ezt lassacskán megtudhatjuk)
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2089 Dátum: 09 szep 10, 22:08:36 »

Oro vs. Raikage harcban én Orora szavazok Nevet egyrészt fizikailag nem lehet elpusztítani ami elég jó érv szerintem egy taijutsut és ninjutsut alkalmazó ellenfél ellen mint a raikage, másrészt Oro is jól tolja a jutsukat(ugye arról híres, hogy ninjutsukat kutatja és nem riad vissza semmi tiltott dolog használatától amik általában piszkosúl nehéz jutsuk és veszélyesek is) + bír szél elemű csakrával ami veri a villámot.

Naruto vs Tobi
 Tobit harcolni még nem láttuk Nevet és ha Narutonak van vérvonala akkor az sok dolgot megváltoztathat.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 10, 22:09:35 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2090 Dátum: 09 szep 10, 23:28:31 »

Az Orochimaru vs. raikgéhoz szólnék hozzá, korábban, amikro felvettetm, nem aktrtam részletezni, hogy ne befolyásoljam semmilyen írányban a válaszolókat.
Szóval, én is Oorchimarura tenném a voksom.  Kivételesen jó a ninjustuban, taijutsuban, és genjutsuban is. Ő az egyetlen olyan karalter a sharingan-használókon kívül, aki puszta szemkontaktuson keresztül képes volt genjutsut haszálni, a taijutsuról annyit, hogy ezzel a kígyó mozgással, meg a rokurokubi mozgással simán egy szinten volt a legjobb taijutsu használókkal, talán emlékszel, mit csinált amikor Jiraiyával, a négy (+1) farkú Narutóval, vagy Szöcskével és Sakurával harcolt (mondjuk, ezt akár ninjustunak is vehetjük), és nem gyenge a "valódi alakja" sem (itt megjegyezhetném azt is, hogyha a raikage megsebzi, akkor valószínüleg a mérge azonnal megbénítja, és nyert is).
És akkor még nem volt szó a ninjutsuról. Csak annyit mondok: Rashoumon, edo-tensei, tűz- és széljutsuk-, földbe olvadás no jutsu, stb..
Azt nem tudom trees, az olyan jutsukat, mint amikor kígyókat idéz a ruhaujjában, avgy a testé-ből (akár a száján át, akár közvetlenül, mondjuk ha megsérül) hova vetted, a nagykuytáűk alatt meg gondolom mondjuk a yamata no justut, a Kusanagi no tsurugit, meg a korábban már említett edo tenseit és hasonlókat értetted. Nehogymár gyenge legyen, mert "S" osztályu kinjutsut használ...
És egyetértek Kakesszel, az itt elég fontos körülmény, hogy fizikai úton szinte elpusztíthatatlan.

Az általam vázolt helyzetben pedig, bárhogy nézzük, a yamata no jutsval kb. megeszi reggelire a raikagét. Szó szerint.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 11, 00:51:19 írta STM » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2091 Dátum: 09 szep 11, 09:53:23 »

Azért ez nem ilyen egyszerű mivel azt sem tudjuk, hogy a Raikagenak van 1 egyáltalán vérszerződése valamelyik idézett lényel. Amennyire gyűjtötték a jutsukat én az igenre voksolok. Mosolyog 
Az Edo - Tenseit meg már nem tudja olyan effektíven használni mint Sarutobi ellen. Ezt sosem veszitek figyelembe.
Az 1 - 2 Hokaget már nem tudja megidézni. A 3.-at és a 4.-et sem ugye, mivel a lelküket oda adták a nemtom mi a neve istennek. Mosolyog Max. megidézi Kimimarot?! Mondjuk az sem rossz. Mosolyog A kígyós jutsuk Sasukenel idézések, de Oronál sztem az már a saját testének a része, szal nevezzük taijutsunak.  Pojén 100 szónak is 1 a vége, tehát nagyon jó csata lenne, mivel taijutsuban alázza a Raikage Orot, viszont a szél alapú ninjutsukkal van keresni valója, illetve az idézésekkel is. Szerintem a Raikagenak nagyon sok charka van ezért bírni fogja a strapát. A végén viszont szerintem is Orochimaru jönne ki győztesen. Aki le tudta győzni a Sandaimet (igaz öregen) annak a Raikage is menni fog. Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2092 Dátum: 09 szep 11, 12:41:11 »

Ami szerintem itt nagyon fontos lehet, hogy Orochimarunak nem is kellene igazán harcolnia, hanem, ha a Raikage mondjuk bevisz egy oylan támadást, mint Juugo ellen akkor "a fehér kígyó mérge" lebénítja, és onnantóül kezdve Oorchimaru nyugodtan elvághatja akár egy kunaiial is a torkát. Oro' ellen ezért nem ér(ne) semmit semmiylen taijutsu ahsználó, vagyis ezért, és az elpusztíthatatlansága miatt.
Az pedig szerintme kléyneges volt, hogy felvázoltam egy helyzetet, amiben összekerülnek. Itt egy Yamata no Oorchi vs. raikake van, ami azért nem uyganolyan, motn egy "sima" Oro' vs. Raikage.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 11, 12:41:53 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2093 Dátum: 09 szep 11, 12:46:06 »

Hát én annyiban vitatkoznék hogy a 4 lelke nincs megsemmisülve. Ugyebár Oro azt is megakarta idézni, csak a 3dik meg akadályozta. De ez által nem tudta, ugyan úgy elzárni a halál istennel mint az 1 és a 2 hokagéjét. A Raikage meg nem egyszerűen gyors, hanem brutál gyors. Sasuke kb egy sebeségen lehet most mint Orochimaru. Mostani mangából tisztán látszik hogy Sasuke nemhogy követni nem tudja a Raikagét, de még szemmel követni se. Sőtt még MS el se tudja követni. Az amaterasut is simán elkerülte. Orochimaru nem ér fel a raikagéhoz taijutsuban. Egyedül Ninjutsu, amiben elég kemény előnye van. De ezt se tudjuk... hisz raikagétól nem látunk még Ninjutsukat.

Lehet hogy Orochimarunak  a teste nem számít mert újra "kihánya "magát, de ez sok Chakrába kerül, hisz ez egy jutsu. Ezt a teknikát Sasuke is használta Itachinál, igaz nem hányta ki magát. Mosolyog Szal tudjuk hogy ez egy nehéz teknika. A raikage meg erőlködés nélkül fent tudja tartani a Villám aurát, ami miatt elég hard.

Nem becsülöm le Orochimarut, de szerintem Raikage ütné. Legalábbis azt az Orochimarut akit utoljára láttunk Itachi ellen. Az új kabuto orochimarut meg hmm hát kitudja.

Itachi vs Raikagéhez meg annyit tennék hozzá, hogy nem lehet azt mondani h Itachi beteg és ezért nem tud teljes erővel harcolni. Mert elvileg, maga a nagy ereje betegítette meg. Jó erre konkrétum nincs, de nekem ez jött le.

Szerk: STM azaz ideg méreg genjutsus valami amit Sasuke ellen is nyom. Hmm hát nem tudhatjuk h müködik. Lehet a villám aúra minden idegen Chakrát kivéd. Azt az ideg mérget is amit a véréből bocsát, lehet át se jutna a raikage villám auráján.
Persze ezt nem tudhatom.. csak egy feltevés. Az Amaterasu is az auráján ég és nem a kezén.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 11, 12:49:24 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2094 Dátum: 09 szep 11, 12:55:26 »

Lélegeznie csak kell, akkor a levegőben lévő más anyagokat is belélegzi. Persze, lehet hogy az aura megszűri, de lássuk be, kicsit furán hangzik.
 Oro' meg nem csak kiöklendezni tudta magát, hanm gond nélkül össze is tudott nőni (lásd. a második Sasuke vs. Oro', amikro a valódi alakjában van, vagy amikor a Kyuubi-Naruto kettécsapja, és kijön belőle pár kígyó, aszt' összenő).
És most őszintén, azt mondod, a leguttobb látott Orochiamru ellen nyerne a raikge. Szerinted mégis ő hogyan tudna kárt tenni egy sacc. negyven tonnás tömör ektoplazmából álló szörnyben?
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 11, 12:56:49 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2095 Dátum: 09 szep 11, 13:43:12 »

Jó maga a gáz lehet h erős halucinogén. De az nem genjutsu hanem csak méreg lenne akkor. Sasukénél láthattuk hogy Genjutsu volt. Ahoz h genjutsu legyen kell h chakra legyen az ideggázban. Hogy tudja írányítani. Ha a gázt nem is tudja megszürni de chakrát igen. Magyarán az a gáz nem halálos. Sasuke se halt bele csak Genjutsuba esett. Viszont ha csak a chakrát megszüri a villám pajzs, akkor az csak sima kábító gáz marad. Azt meg h a chakrát képes megszürni az látszik h az amaterasu se égette még át. Nah jó ez csak egy feltételezés a részemről.

Igen képes összenőni, újjá születni, és még kitudja. De ezek Chakra igényesek. És nem is kevés Chakra kell hozzájuk. Raikage meg alapból olyan táp mint a 4 edik. És iszonyat erős. Mivel kage gondolom azért az agyát is használja néha. Most ebbeől a pár mozdulatából ne szürjük le mit tudd. Pár mozdulat höh Nevet Jugoot a falba tapétázta, Sasukét meg nyakon csapta úgy h azt se tudja merre van fel meg le. Azért egy amaterasus susanoon átcsapni nem egy egyszerü feladat. Ráadásul ha jól értelmeztem akkor a Raikagénak kicsit nagyobbak a tartalékai mint Orochimarunak.

Én úgy gondolom hogy nyílván nem pár mozdulattal, de azért végeredményben lezuzná Orochimarut szerintem.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2096 Dátum: 09 szep 11, 13:46:32 »

És most őszintén, azt mondod, a leguttobb látott Orochiamru ellen nyerne a raikge. Szerinted mégis ő hogyan tudna kárt tenni egy sacc. negyven tonnás tömör ektoplazmából álló szörnyben?
Hát leverne neki kettőt és szétszakadna...

Egy kezdetleges susanoos/amaterasus sasukét éppen most ver le a villámok kagéja,oro meg kb már le lenne zavarva egy amaterasu után.

A raikage már ezzel a raiton aurával oda vissza püfölné orochit,mert ilyen sebességnél ő kb azt sem tudná hol van,és még biztos hogy a raikagének van egy két ütősebb ninjutsuja a tarsloyában így szerintem orochimaru esélytelen.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 11, 13:48:00 írta con » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2097 Dátum: 09 szep 11, 16:12:28 »

Najó, én már kifejtettem mit gondolok, szerintem felesleges folytatnom. A vitában ezu az utolsó válaszom.
Ha kettészuakad a Yamata no Orochi, az sme számít súlyos sérülésnek,de ez réstzlet kérdés. Egy ütéstől amúgy is legfeljebb lyukak leszenk rajta.
A chakráról annyit, hogy a Yamata no jutsuhoz sem kevés chakra kelhet. Az amaterasu nem tudom miért jeelntene neki gondot, amikor következmények nélkül megszabadulhat a sérült/éégő részektől (ha mindene ég, a kiöklendezős cucc kígyós változatával mindenképpen). És Orochimaru a genjutsukban is otthon volt, míg a raikage nem tűnik genjutsu hazsnálónak (lásd.: http://www.urakai.com/ndb3/052-053.png). Legrosszabb esetben, ah úgy van a szemébe néz, aztán lenyomja fejben. Legfeljebb egy pár évig egy zömök néger lesz, majd kibírja valahogy.
Vagy mondjuk a Kusanagi no Tsurugit nem is említettem. Ha Sasuke chidorija eltalálta a raikagét, ez is eltalálhatja, a kérdés csak az, hoyg a Kyuubi palásthoz hasonlóan (amia  négyfarkúnál kicsit tömörebb volt a raikager aurájánál) a villám-aura is megállítaná-e.
Azt viszont még megjegyzem, hoyg a genjutsu amit használt a mérgétől fügegetlen volt, bár ez nekem valahogy egyértelmű volt. Az a genjutsu reinkarnációs ttechnikájának a része volt. A mérge egy idegméreg, ami teljesen megbénítja (átmenetilegh) az áldozatpot.
Nem tudom, én úgy érzem, hogy én legalább három-négy lehetőséget mondtam, amivel Orochimaru jó eséllyel viszonylag könynedén megölheti a raikagét, a raikage eddig nem mutatott semmit, amivel árthatott volna Oro'-nak. . Ez talán jelnt valamit.
Ami a Raikage mellett szól, az egyedül a gyorsasága, de az kijátszható, és az, hoyg (szerintetek) az aurája szinte mindennel szemben védi, ami valjuk meg, nem túl logikus. Miért védené a chakra aura a levegőben terjedő mérget, vagy azt sem nagyon tudom, a genjutsu egyesek szerint miér tnem hat rá.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2098 Dátum: 09 szep 11, 16:44:13 »

Najó, én már kifejtettem mit gondolok, szerintem felesleges folytatnom. A vitában ezu az utolsó válaszom.
Ha kettészuakad a Yamata no Orochi, az sme számít súlyos sérülésnek,de ez réstzlet kérdés. Egy ütéstől amúgy is legfeljebb lyukak leszenk rajta.
Lyukak?
A raikage egy ütésből juugot a falba építette,szerinted orochi meddig bírna pár ilyen fejre mért ütést?

A chakráról annyit, hogy a Yamata no jutsuhoz sem kevés chakra kelhet. Az amaterasu nem tudom miért jeelntene neki gondot, amikor következmények nélkül megszabadulhat a sérült/éégő részektől (ha mindene ég, a kiöklendezős cucc kígyós változatával mindenképpen). És Orochimaru a genjutsukban is otthon volt, míg a raikage nem tűnik genjutsu hazsnálónak (lásd.: http://www.urakai.com/ndb3/052-053.png). Legrosszabb esetben, ah úgy van a szemébe néz, aztán lenyomja fejben. Legfeljebb egy pár évig egy zömök néger lesz, majd kibírja valahogy.
Ha ilyen könnyedén le tudná blokkolni az amaterasut,nem lenne/lett volna annyira besz*rva itachitól...
Meg oro genjusuval megszivatja a rakagét?
Ugye ezt te sem gondolod komolyan.
Sasuke úgy beszivatta a normál sharinganjával,hogy csak egy csomó idő után jött csak rá hogy genjutsuban van,és ott nem kifogás hogy le volt gyengülve,mert az csak a testére vonatkozik(mikor sasuke elnyomta magába orochit).
Sasuke pedig semmit sem ért a raikage ellen a genjutsujával,akkor orochi mit érne?
Ami a Raikage mellett szól, az egyedül a gyorsasága, de az kijátszható, és az, hoyg (szerintetek) az aurája szinte mindennel szemben védi, ami valjuk meg, nem túl logikus. Miért védené a chakra aura a levegőben terjedő mérget, vagy azt sem nagyon tudom, a genjutsu egyesek szerint miér tnem hat rá.
A genjutsu alól sztem egyértelmű hogy védelmet nyújt ez a rohatdnagy sebességet adó raiton aura,mert ha nem így lenne akkor sasu már párszor genjutsuba folytotta volna.
Ezt a sebességet pedig nagyon fél vállról veszed,miközben ez az eddig mutatott ereje legnagyobb része,ha sasuke a sharinganjával nem tudja követni(mert nem tudja),akkor oro azt sem tudná hol lenne egy raikagéval folytatott harc során,és egy jól bevitt pofonsorozat után már igen csak szívná a fogát.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 11, 16:47:31 írta con » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2099 Dátum: 09 szep 11, 16:53:43 »

A sharongantól a genjutsuk miatt félt úgy. Te is emlegetted, hogy mi történt, amikor megpróbálta megszálni Sasukét.. franc, és folytatom. NA, ebebn szerintem ugysem jutunk düllőre, feldobok egy másikat:
Raikage vs. Kimimaro
Mindkettern őrületesen gyorsak és erősek, és a vcédekezésük is kiemelkedően jó. Jó harc lenen, az biztos, de it tnem nagyon tudom kire szavazzak. Kiegyenlített küzdelemnek tűnik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!