24 szep 23, 12:14:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197388 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2025 Dátum: 09 aug 13, 14:48:06 »


Yamato vs. Sasuke harcot is szaszke nyerné... gyorsabb és a kardjával jól vágja a fát Nevet


Már miért is? Mert örökölte azt a vérvonalat, amivel az Első szépen elpáholta a legerősebb Uchihát? Igaz, hogy gyengébb Yamato fa eleme, mint az Elsőé, de Sasuke sem áll túl közel Madara akkori hatalmához/erejéhez. Személy szerint úgy gondolom, hogy Sasuke az Uchiha klán allja. Azt elfogadom, hogy a korabeli konohai ninjákat elverné, mert képzettebb. De Yamato feltörölné a harcterepet Sasukével.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2026 Dátum: 09 aug 13, 14:59:30 »

Nem tudok mást mondani, de egyetértek Six el megint.

Sokan mondták már, és a Narutoból ezt tapasztalhatjuk is, h nem feltétlenül a hipererős jutsuk a kulcsai egy csata megnyeréséhez. Persze nem elhanyagolhatóak, de a kevés tapasztalattal rendelkezőek hátrányban vannak a  jóval idősebb és tapasztaltak ellen. Nem kell kiindulni a shippuden ama kis részletéből, amikor szöcsi megtámadja Yamatot. Más teljesen a helyzet, amikor vki a rá irányuló támadást védi ki, vagy másokat véd.

Azért bizonyos ideig, még a csupa chakra 4 farku kyuubit is letudta bilincselni, nem mellesleg szép vizezést is nyitott Narutonak. Bár logikátlannak tartom, h a Tüz ne győzné le a fát, de ez a Naruto világa, itt minden megeshet.
Naplózva







T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #2027 Dátum: 09 aug 13, 15:04:25 »

Hát ez szerintem nem teljesen lenne így!

yamato hiába kapta meg az ELSŐ képességeit a tudását nem kapta meg mellé és amikor legutóbb találkozott sasukéval akkor sasuke simán kiütötte a fa elemét....
amúgy sasuke miért lenne az uchiha klán allja??azt bárki elismeri szerintem itt hogy nem ő a legerősebb uchiha de nem is a legrosszab szerintem ha még lenne uchiha klán akkor olyan középmezőnyben mozogna de akkoris.....yamato hogy törölné fel vele  a csatamezőt hisz sasuke legyőzött egy sanint ráadásul nem is a leg gyengébbet...vagy ez csak az animében volt?:Dki tudja...s
szerintem yamatonak nem lenne túl sok esélye sasukéval..
a fa elemet kiütötte a villám az animei találkozás során...oké azt még elfogadom hogy alán több tapasztalata van yamatonak de sasuke mellet akkor is ott van még egy érv és az a sharingan......szóval yamato a fa elmén kivül nincs semmije...és a sharingan legyen az bárkié szinte ugyanazt tudja...
és amúgyis két eleme-t láttunk sasukétól és a tűz is ott van még a fa ellen..
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2028 Dátum: 09 aug 13, 15:10:20 »

T@BI: Ki a rákot győzött le Szöcsi? OROCHIMARUT? Na ne viccelj. Játszuk le.

Van egy Fullos, egészséges sasuke, egy haldokló, nyomorék, -120% os Orochimaru ellen, aki ideje nagy részét a belei kihányásával tölti. Hol Itt a Fair play. Nem mellesleg megjegyzem, h Orochimaru, még ilyen állapotban is legyőzte Sasukét, a mérge megbénitotta. Csak ott volt a bükkenő, h egy genjutsuval létrehozott dimenzióban próbálta elvenni a testét, ami nem jött össze. Megölni megtudtudta volna. Ez olyan mintha Te neki mennél egy fehér cápának a szárazföldön, mikor már 1 órája döglik a napon, majd elmennél megadni neki a kegyelem döfést az óceánban Nyelvesít Orochimaru egyszerüen hülye és kétségbeesett volt. Megesik.

Ami meg Yamatot illeti, a tudását tényleg nem kapta meg, viszont az Sasukénak sincs meg Madara tudása. Mondtam már: magadat védeni vagy mást védeni ég és föld.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2029 Dátum: 09 aug 13, 15:13:48 »

Idézet
amúgy sasuke miért lenne az uchiha klán allja??

nem képzettségre értem. Azt elismerem, hogy eléggé képzett a korosztályában. Én másra gondoltam ez alatt.

Idézet
yamato hogy törölné fel vele  a csatamezőt hisz sasuke legyőzött egy sanint ráadásul nem is a leg gyengébbet...

Igen... lássuk csak, hogy is győzte le? Jah igen smirksweat Orochimaru le volt gyengülve, és épp át akart szállni Sasuke testébe. Ez nem sikerült neki. De félreértés ne essék. Nem azért, mert Sasuke olyan királyul erős lenne. Azért, mert van neki Sharinganja és mert Genjutsuk ellen edzette.

Idézet
Bár logikátlannak tartom, h a Tüz ne győzné le a fát, de ez a Naruto világa, itt minden megeshet.

Azt ne felejtsük el, hogy a Fa elem = víz elem + föld elem. Ha a fa elem nem is jó a tűz ellen a víz mindenképp Mosolyog A villám ellen pedig ott van a szél elem. Naruto tuti ott lenne, ha Yamato összefutna Sasukével... Tehát: Sasukének esélye sincs.

Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #2030 Dátum: 09 aug 13, 15:17:30 »

YAMATO vs Sasuke

Hát öszintén szólva nem tudom ki nyerne , de nem becsülném le Yamatot már elöttem is leirták
,hogy mégis csak a 4 farku Narutot "bilincselte meg " ami nem kis dolog , és azért a Mokuton technika nem olyan gyenge ,
na és Sasuke a sharinganjával , na hát öt se becsülném le . Sasukénak a szerencséje még az átokpecsétje lehet , ami ugyebár nem kis eröt kölcsönöz neki.. Nevet
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2031 Dátum: 09 aug 13, 15:22:56 »

Sasuke az uchiha klán alja? Pojén
Már megbocsáss,én sem vagyok egy nagy sasuke fan,de azért ez kicsit hülyeség!
Mikor itachi elment előjött a sharinganja,talán abban a korban hozta elő mint itachi,vagy még hamarabb...és akár hogy is,itachi leverte volna sasukét,de ha azt vesszük hogy itachi vagy 6évvel idősebb sasukénél,akkor már rögtön más tészta!
Azért sasuke 16 évesen erősen kage szintű,én azt nem nevezném az uchiha klán leagaljának,még ha nem is szeretem a tagot!

A yamato vs sasuke pedig igen érdekes csata lenne,egyszer már talán fel vetettem valahol,hogy szerintem sasuke nyerne!
Talán még az orochimarus sasuke részek alatt yamatot mondtam volna erősebbnek,de sasu a mangekyouval már legyőzné!
Igaz yamatot szerintem is sokan lebecsülik,és nagyon erős jutsujai vannak+még sasuke villám/kanton jutsujaival el is bánna,de pl a mangekyou-s genjutsu-val nem tudna mit csinálni!
Szóval szerintem sasuke az erősebb,de ha nem lenne mangekyou-ja akkor lehet yamato legyőzné!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 15:32:16 írta con » Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #2032 Dátum: 09 aug 13, 15:30:28 »

Lehet kicsit túlzás a klán ..aljának  nevezni , de mangekyou nélkül tényleg lehet esélye Yamatonak,
bár azt nem mondanán ,hogy Sasuke már kage szinten van mert a bölcsessége még nincs meg hozzá legalább is a Hokage szinthez , más kagék szintjének már valószinü ,hogy megfelel. Aztán visszatérve ,Sasu az MS sel valószinü kikészíteni Yamatot...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2033 Dátum: 09 aug 13, 15:31:02 »

Takashi: 2 féle lehetőség van. Sasuke pecséttel és Amaterasuval. Szerintem gyengébb az amaterasu nélkül, de igyis ugyis Yamato nyerne.

Ami a legalját illeti. Valszeg jellemében kerestetik. Mert tény h nem gyenge. Az meg h 6 évvel idősebb irreleváns. Mert 13 évesen AMBU vezért, rá 1 évre, inkább 2 már akatsuki tag, ami nem ugyanaz.


Váltsunk témát:
Kisame vs Suigetsu
Naruto vs Sasuke
Sakura vs Karin
Jugo vs Sai
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 15:31:59 írta Renningan » Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2034 Dátum: 09 aug 13, 15:32:59 »

Idézet
Sasuke az uchiha klán alja? Pojén
Már megbocsáss,én sem vagyok egy nagy sasuke fan,de azért ez kicsit hülyeség!
Már mikor itachi elment előjött a sharinganja,talán abban a korban hozta elő mint itachinak,vagy talán hamarabb...és akár hogy is,itachi leverte volna sasukét,de ha azt vesszük hogy itachi vagy 6évvel idősebb sasukénél,akkor már rögtön más tészta!
Azért sasuke 16 évesen erősen kage szintű,én azt nem nevezném az uchiha klán leagajjának,még ha nem is szeretem a tagot!

Ha jól tudom, Itachi 5 évvel idősebb Sasukénél. Sasukének 13 éves korában jött elő a sharinganja, mikor Haku ellen harcoltak Narutoval. És hűha 16 évesen kage szintű... lehet, de melyik kage? a leggyengébb talán... Itachi 13 évesen kiirtotta a klánját és utána rögtön beállt az Akatsukiba. Ezek után befenyítette Orochimarut, majd létezett éveken keresztül, hogy az öccsének adjon olyan hatalmat, amit nem érdemel meg. Sasuke sehol nem lenne, ha nincsenek naív idióták, akik ezüst tálcán elé raktak mindent. Ezek után még van pofája 'asszonykodni', hogy Ő így + úgy... inkább hagyom a témát... Nem kéne annyira isteníteni ezt a karaktert, mert egyáltalán nem érdemli meg. Természetesen Én nem fogom továbbra sem isteníteni. Ti azt tesztek, ami szerintetek jó. Nem áll jogomban, és szándékomban sem, hogy megváltoztassam az elképzeléseiteket. Csak gondoltam megosztom a gondolataimat ezzel kapcsolatban ^^

Most én vagyok kénytelen igazat adni neked Renningan Mosolyog mivel pontosan a jellemére gondoltam...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 15:33:51 írta six » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2035 Dátum: 09 aug 13, 15:44:59 »

Ami a legalját illeti. Valszeg jellemében kerestetik. Mert tény h nem gyenge. Az meg h 6 évvel idősebb irreleváns. Mert 13 évesen AMBU vezért, rá 1 évre, inkább 2 már akatsuki tag, ami nem ugyanaz.
Hát kérlek nem irrelevans,mert a kor nagyon is sokat számít...
Nézd meg kakashit 3 évvel ezelőtt,a zabuza elleni csatában,utánna pedig kakuzu ellen+ add hozzá a mangekyou sharinganját,na mennyivel erősebb?
Ez pedig csak 3 év,és most ne jöjj azzal,hogy sasuke nincs olyan tehetséges mint kakashi mert nem így van...
Idézet
Sasuke az uchiha klán alja? Pojén
Már megbocsáss,én sem vagyok egy nagy sasuke fan,de azért ez kicsit hülyeség!
Már mikor itachi elment előjött a sharinganja,talán abban a korban hozta elő mint itachinak,vagy talán hamarabb...és akár hogy is,itachi leverte volna sasukét,de ha azt vesszük hogy itachi vagy 6évvel idősebb sasukénél,akkor már rögtön más tészta!
Azért sasuke 16 évesen erősen kage szintű,én azt nem nevezném az uchiha klán leagajjának,még ha nem is szeretem a tagot!

Ha jól tudom, Itachi 5 évvel idősebb Sasukénél. Sasukének 13 éves korában jött elő a sharinganja, mikor Haku ellen harcoltak Narutoval. És hűha 16 évesen kage szintű... lehet, de melyik kage? a leggyengébb talán... Itachi 13 évesen kiirtotta a klánját és utána rögtön beállt az Akatsukiba. Ezek után befenyítette Orochimarut, majd létezett éveken keresztül, hogy az öccsének adjon olyan hatalmat, amit nem érdemel meg. Sasuke sehol nem lenne, ha nincsenek naív idióták, akik ezüst tálcán elé raktak mindent. Ezek után még van pofája 'asszonykodni', hogy Ő így + úgy... inkább hagyom a témát... Nem kéne annyira isteníteni ezt a karaktert, mert egyáltalán nem érdemli meg. Természetesen Én nem fogom továbbra sem isteníteni. Ti azt tesztek, ami szerintetek jó. Nem áll jogomban, és szándékomban sem, hogy megváltoztassam az elképzeléseiteket. Csak gondoltam megosztom a gondolataimat ezzel kapcsolatban ^^

Most én vagyok kénytelen igazat adni neked Renningan Mosolyog mivel pontosan a jellemére gondoltam...
Ha olvasod a mangát,nézd meg újra mikor sasuke visszaemlékszik tobi:itachi nem gonosz szövege után hogy itachi elment,és meglátod mikor jött elő először sasuke sharinganja...
Én pedig nem istenítettem,mert én sem szeretem,de ha kicsit jobban belegondolsz,alapból az akatsuki kage szinű emberekből áll(ezt még valamikor kakashi vagy jiraiya mondja),és nekem azt ne mond hogy hidan vagy deidara legyőzte volna...
A jelleméről pedig hogy mit gondolsz nem számít,azt a szereplő topic-jában kell kifelyteni,itt az számít hogy milyen erőt birtokol!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 15:51:41 írta con » Naplózva
T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #2036 Dátum: 09 aug 13, 15:49:15 »

con mellet állok...
am takashi szerintem olyan igazi naruto vs sasuke harc még egy jó ideig nem lesz csak max záró résznek amikor kiadnak mindent magukból és szerintem amikor ez megtörténik véletlenül pont naruto fog győzni hisz őt mondhatju k főszereplőnek ..de az is lehetséges hoygysasukének megjön az esze és végül egymás mellet kötnek ki nem szemben!
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2037 Dátum: 09 aug 13, 16:00:24 »

T@BI: kérlek hanyagold az 1 soros HSZ eket. MSN ezni akarsz menj, nem gátolunk benne.

Sasuke tényleg nem a legjobb karakter. Az h naivitásból kapta e meg az erőit vagy nem... hát... Itachi is nyilván látta h nem a kisöcsié a legerősebb Kekkei genkai. Én ugy gondolom, h Itachi, sose erőlködött. Mármint Sasukének intenziv edzésre, rengeteg gyakrolásra volt szüksége, h elérje azt, ami a bátyónak magától értetődő. Lehetősége volt arra (szöcsinek), h megszerezze a tökéletes MS-t. De elszalasztotta. Mondjuk ezzel nem nőtt nagyot a szememben, de ugylátszik az a tény, miszerint ha meghal vki, deaktiválódik a Sharingan incorrect. Láthatjuk Danzou esetében is. Ugy vagyok vele, h ha minden áron erőt akar szerezni magának, elmegy orochimaruhoz, elvesziti a barátait, beáll az akatsukiba stb stb, akkor egy kis mütét már nem okozna gondot. Szerintem is, tul sokat babusgasság a kis szöcsit. Olyanok mint Lee, Naruto vagy Neji abszolut, szinte minden segitség nélkül váltak erőssé. Igazából Lee-t lehet a legjobban kiemelni, mert ő aztán tényleg tehetségtelen.
Sasuke nem erősebb mint Naruto. Tehát a szimpla tehetség, nem elég, ha nincsen benned tüz.

Con: hidd el nekem h az. Hol lenne Sasuke h ha egyidős lenne itachival és harcolniuk kellene. Kb ugyanitt mint most. Gondolj bele, h egyidős korukban milyen simán odaverné, ráadásul Itachinak nem volt Kakashija meg Orochimaruja. Nem mellesleg játszadozva győzte le sasukét. És igazad van, olyan TEHETSÉGES MINT KAKASHI, nem jobb, csak a vére miatt tünik jobbnak, vagy inkább amiatt jobb. Itachi egyedül érte el azt, amit Sasukénak felkináltak, ezek tények, nem kell erről vitázni.

Idézet
Váltsunk témát:
Kisame vs Suigetsu
Naruto vs Sasuke
Sakura vs Karin
Jugo vs Sai

1) Nem lehet pontosan megitélni, de Suigetsutól nem láttunk tul sokat, attól eltekintve h halhatatlan, vagy többnyire halhatatlan. Mondju viz a viz ellen, de akkor is Kisame sempai az erősebb. Igazából a naruto világában, sőt bármelyik "világban", nem az a legerősebb, aki a legnagyobb pusztitásra képes, hanem az akinek a legkissebb a gyenge pontja. Itt a +pont, h miért nyerne Ita egy Pein elleni csatában. Mert Peinnek van egy nyomorék emoja, amit nagyon egyszerü lekaszabolni. Ebben az esetben, ha nem tengerpart mellett harcolnak, akkor egy idő után, Suigetsu teste annyira kimerül, h mozogni is képtelen lesz. Manga/anime: ha nem vedel mint egy gödény akkor fujtak neki.
2)Karin gyenge. Csak chakrát észlel, és gyógyit ha megharapjuk. Itt egyértelmüen Sakura a befuto.
3) Sai erős, de azért az átokpecsét eredeti hordozója csak nem lehet olyan gyenge. Láttuk h mennyivel megnőtt a testőrök ereje, amint a 2es szintre léptek. Itt sincs kérdés, Sai veszit.
4) Naru vs Sasu. Nah ez az egyetlen érdekes csata. A sárga sarokban a árnyék klón, Rasengan, a Testidéző jutsu, a Rasen shuriken, és a Senin mód, a piros sarokban Sharingan, Chidori, Testidéző jutsu, egy db Amaterasu. Narutonak sokkal nagyobb az arzenálja, és nem tudjuk belőle a kyuubit se kivenni. De anélkül is vernie kell szöcsit.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 16:02:17 írta Renningan » Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2038 Dátum: 09 aug 13, 16:23:42 »

Con: hidd el nekem h az. Hol lenne Sasuke h ha egyidős lenne itachival és harcolniuk kellene. Kb ugyanitt mint most. Gondolj bele, h egyidős korukban milyen simán odaverné, ráadásul Itachinak nem volt Kakashija meg Orochimaruja. Nem mellesleg játszadozva győzte le sasukét. És igazad van, olyan TEHETSÉGES MINT KAKASHI, nem jobb, csak a vére miatt tünik jobbnak, vagy inkább amiatt jobb. Itachi egyedül érte el azt, amit Sasukénak felkináltak, ezek tények, nem kell erről vitázni.
Na most az hogy egyedül érte el,vagy nem megint ott tart,hogy most tökre nem számít,mert egy csatában nincs jelentősége...nem tudhatod hogy egy idős korukban itachi odaverné e sasukét,mert nem tudhatjuk,hogy sasuke pl mennyit fejlődik még annyi idős koráig,mint amennyi itachi volt mikor meghalt!

De mindegy is,itt az a lényeg,hogy sasukét az uchiha klán legaljának nevezni nevetséges(de a félreértéseket elkerüléséért,én most itt nem a jellemére hanem az erejére gondoltam)!

Szerk.:Ja és még annyit,hogy ez az"itachi játszadozva győzte le sasukét" is kicsit el van túlozva,itachit csak a susanoo menette meg a kirintől...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 16:33:04 írta con » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2039 Dátum: 09 aug 13, 16:32:07 »

viszont azt tudjuk, hogy Itachi milyen erős volt 13 évesen. És azt is, hogy Sasuke milyen erős volt ugyanennyi idősen. Még Kakashi sem vette félvállról, pedig Ő Sharingan no Kakashi. Ahogy látom egyébként Sasuke ezek után pang fejlődés szintjén, vagyis nem lesz erősebb, mert nem tud tovább fejlődni. Mivel nem lesz senki, aki mutatna valamit is neki. Azzal egyébként nem értek egyet, hogy a Sharingan gyenge Ninjutsuval szemben. Hisz pont, hogy az a helyzet, hogy Taijutsut, Ninjutsut, Genjutsut átlát és esetenként, ha megvannak a feltételek, le tudja másolni bármelyiket. A Sharingannak is van gyenge pontja, de ha valaki olyan magas szinten használja, mint Itachi, akkor nincs gyenge pontja...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!