24 szep 24, 23:13:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198987 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5775 Dátum: 12 jan 14, 20:57:18 »

Ez a csata már volt és akkor is nagy viták voltak a dolgok felől...
Akkor úgy egyeztünk meg h a békák kilőve hisz mind2-nek van velük szerződése...
Amúgy a mostani Naruto sztem egyértelmű win, akár hogy is nézzük már réges rég túlszárnyalta az öreget, elég rafinált harcos lett, és megvannak az eszközei is már, emelet ismeri Jiraya technikáit hisz a mestere volt + Jiraya erről a lámpás mode-ról nem tud semmit...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5776 Dátum: 12 jan 14, 21:13:02 »

mi? a naruto vs. jirayában kisame győzne? o.O ezt a gondolatmeneted megosztanád velem is? xD sajnos én egyszerű emberi lény vagyok, tehát nekem A-ról B-re kell haladni, nem rögtön az X-re ugrani xD és téma címe: 3 soros szabály (: gery: akkora háború tutu nem lesz, mert jiraya v. Naruto-fanokból kevesebb van, mint Itachi és Nagato fanokból.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 22:32:06 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5777 Dátum: 12 jan 14, 22:15:58 »

Ettől függetlenül feltehető a harc hiszen Narutoról gyakran kapunk új információkat és így az esélyek is folyamatosan változnak. Másrészt én nem is tartom olyan egyszerűnek ezt a harcot még így sem, hogy Naruto olyan lett amilyen. Lámpásmód ide vagy oda. Az szintén kétlem, hogy Naruto is mindent tudna Jirayra képességeiről vagy technikáiról. Az alapvető technikáit biztos ismeri de ugyan ez vonatkozik Jirayrára is, mivel ő pedig Narutot ismeri. A sennin módot tényleg ki lehet lőni, mivel az igaz hogy Naruto jobban kezeli, viszont Jirayra a tapasztalatánál fogva jártasabb benne. Tehát mindketten körülbelül azonosnak számítanának annak használatában kivéve, hogy Jirayra képes lenne használni a két békát is magán. Viszont úgy gondolom, hogy a békák nem szólnának bele egy ilyen harcba. Másrészt én többre tartom a tapasztalatot/rutint mint a nagy erőt. Ráadásul úgy gondolom, hogy Jirayra is a komolyabb technikáit soha nem használta Naruto ellen vagy előtt. Így azokat nem is igen ismerheti Naruto. Az pedig nem gondolom, hogy egy több mint 50 éves ninjának aki bebarangolt hatalmas területeket csak ennyiből állna a tudása amit mutatott. Másrészt ha egy kunaival vagy shurikennel meglehet ölni valakit akkor ne mondja azt senki, hogy egy b vagy c szintű jutsuval ezt nem lehet megtenni. A kérdés inkább ebben a szempontból az, hogy hogyan és mikor használják. Ettől függetlenül Narutot tartom esélyesebbnek de nála mindig ott játszik az a lehetőség, hogy hibázik. Lásd Kakuzu ellen is megtette. Márpedig egy ilyen hibát, egy olyan szintű ninja ellen nem követhet el mert azt azonnal büntetik. Szintén a Kakuzu, de a Nagato elleni harcot is felhozhatjuk példának. Nálam leginkább Naruto sebesség növekedése az ami miatt neki adom a győzelmet.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5778 Dátum: 12 jan 14, 22:36:21 »

CsukiIce: béka mit? Ha arra gondolsz, amit Naruto használt Pein ellen, akkor van egy rossz hírem Szomorú
Bocs, félig magyarul félig japánul neveztem, legyen a manga alapján Varangy Stílus. És mi a rossz hír? Jiraya nem tudta használni? Nem emlékszem ilyenre, de most nem is nézem vissza az egész harcot.
Ez a technika elsősorban Kakashi ellen lenne hatásos, mert ő a Sharingan miatt elkerüli az ütéseket, csak nem mindegy milyen messze van tőle ekkor Jiraya keze.


csukice,nem értek veled egyet. még most is hogy bírja már naruto,kakashi szintjét sztem nem igazán kéne összevetni narutoéval,mert a különbség ég-és föld. az lehet,hogy nehéz a felfogása,amikor jó poénnak beszúrni,de kishinek nem hiszem,hogy az lett volna a célja,hogy tiszta hülyének állítsa be narutot.
Szerintem is Naruto győzne, de azért érdemes azon is elgondolkodni hogy hiába ismerik nagyon jól egymást, Kakashi sokkal többet tud Naruto erősségeiről és gyengéiről mint fordítva. Kakashi nagyon sok jutsut ismer amivel Narutot át tudja verni. Ott a föld elem (rejtőzködés), a Zabuzától másolt "ködtechnika", víz klón, Kawarimi, villám klón és ami a legfontosabb: tudja hogy Naruto igencsak érzékeny a genjutsura. Végső esetben pedig ott a Kamui. Ezek ellenére Naruto nyerne csak annyira egyértelmű a dolog.


Kakashi&Gai vs Danzou:
Ha jól rémlik 10 Sharingan van Danzou karján+Shisui szeme. Ha úgy indul a harc, hogy tudatában vannak egymás képességeinek (tehát ha például tudják, hogy Danzounál van Shisui szeme), akkor egyértelműen Kakashiéké a harc. Ha nem, akkor más a helyzet.
Amennyiben nem ismerik az Izanagi vagy a Kotoamatsukami működését, akkor bajban vannak kedvenceink.
Mint azt Ao is bizonyította, hogyha tudomást szerez az áldozat a genjutsuról, akkor az feloldódhat/felülíródhat.
A Mizukage a genjutsut valószínűleg Tobitól kapta, ami pedig sokkal gyengébb mint a Kotoamatsukami. Még a Tsukoyomi is gyengébb és ez is megviselte anno Kakashit. Nem volt a mangában, de nem hiszem hogy ezt Kakashi felül tudná írni. Szóval, ha Danzou be tudja vetni Shisui szemét akkor vége a harcnak. Gai már van annyira rutinos, hogy nem néz a Sharinganba, azonban ha van annyi taktikai érzék Danzouban hogy egy meglepetés Izanagi után veti be a Kotoamatsukamit, szinte tuti a siker. Uchiha Shisuiról már mindenki hallott, hiszen a Kage találkán is ismerték, sőt még Bee is, csak arról nem tud senki hogy az ő szeme Danzounál van. A fa elemről és az Izanaghiról sem tudnak. Mivel tiltott Kinjutsu és még Senju DNS is kell hozzá, gondolom nem reklámozták. Legyen 50 : 50 %

látom pangás van egy ideje, szal úgy harc, ami remélhetőleg nem robbant ki háborút:
6 óra két hsz között nem hiszem hogy pangásnak számítana kacsint

Egyértelmű hogy Kisame hiszen a Samehadájával nagyon erős Nevet
Jó poén ... lett volna, de sajnos rossz a topic. Emellett javasolnám a szabályzat átolvasását, de ha szerinted hosszú akkor elég a téma címe is: 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!

Remélem még nem voltak ezek a harcok:
Kisame vs Jiraya
4. Raikage vs Kisame (ha már Bee-nek nem sikerült)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 22:39:03 írta CsukiIce » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5779 Dátum: 12 jan 14, 22:45:56 »

Nem használta se a Frog Kata-t, se a Frog Fu-t.

Ködtechnikát sajnos nem másolt. Az is animés hülyeség volt.

Felülírás alatt arra gondolok, ami Mifune-vel is történt. Megtudta, hogy van ez a genjutsu és minek a hatása alatt van, így kiszabadult. Kakashi látja a chakra áramlást, valószínűleg észrevenné, hogy sokkal másabb chakra van Danzou szemében, mint máshol (hogy a viharba ne, neki is ugyanolyan a szeme), majd összerakná, hogy mért támadt rá Gai.
Fa elemmel mit csinál? Úgy hozza fel 1-2 ember, mint valami gyilkos pusztító jutsut, holott egy nagy nulla, senkit sem öltek még meg vele... szerintem elég nagy csalódás ez a stílus.
Izanagi meg jöhetne, túlvészelnék azt is, hiszen Danzou koránt sem a legerősebb shinobi, egyszerűen csak jól bírja a strapát. 2v1-ben a pecsét jutsui se működnek, valószínűleg szépen lassan megölnék őt.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5780 Dátum: 12 jan 14, 23:00:07 »

Raikage vs Kisame, sztem egyértelmű Raikage, olyan gyors mint Naruto... és Naruto sebességét nemtudta lereagálni Kisame, lehet hülyének néztek, de nem 1 animeben volt fontosabb 1 harc során a gyorsaság mint az erő(dragonballban is nem1x volt rá példa, vagy akár a bleach-ben). A nagy sebesség mindenkivel szemben előny a Raikagenak+ olyan szintű tajutsuja van mint Gai-nak jóval nagyobb fizikai erővel egyesítve.

UI: Amúgy Kakashinál ezt a genjutsu dolgot annyira kézzel foghatónak vélitek, én nem emlékszem rá hogy használt volna genjutsut... lehet csak én nem emlékszem előre is bocs.
Naplózva


--->3D Modeller<---
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5781 Dátum: 12 jan 14, 23:28:18 »

Ha jól emlékszem Kakashi 4x használt genjutsut mások ellen. Először Hakura ellen, utána Zabuzát szívatta vele. Majd Naruto és Sakura vizsgáztatásakor és utoljára a két gyökér ANBU tagot fektette meg vele.

Azt nem tudhatjuk, hogy Gai x kapujának megnyitása mennyi erőt szabadít fel a gyorsaságon kívül. Az eddigiekből az látható, hogy az ereje is jóval megnő, nem csak a gyorsasága. Így nem tudhatjuk, hogy ez hogyan aránylik a Raikage erejéhez. Alapesetben egyértelmű, hogy a Raikage ereje messze meghaladja Gai erejét, de ez az arány a kapuk nyitásával folyamatosan változik. Gai technikája viszont jelentősen jobb mint a Raikage brutális erejére épülő technika. Kakashi elmondása szerint ha Gai kinyitja mind a 8 kaput akkor az ereje jóval meghaladja egy ideig a kagék erejét. Igaz, ezután meghal. Ebből számomra az következik, hogy a 7. kapu megnyitása körülbelül a kagék ereje. Viszont egy olyan extrémen erős shinobi mint a Raikage, talán a 8. kapuval lehet azonos erősségű.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 23:57:31 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5782 Dátum: 12 jan 15, 00:38:01 »

Nos egy uj harcot hoznek fel , a Guren vs Sasori harcot. Mind2nek eros es sok jutsujuk van es profik. de.megsem tudom eldonteni. Guren kristalyosithatja a babjait es szettorheti oket. ,Plusz Guren kepes magara kristlyt vonni ami megvedene a senbonoktol. A kristaly eleg kemeny anyag , igy szerintem felvehetne a versenyt a vashomokkal. Guren meg kepes eleg gyorsan kristaly fegyvereket letrehozni, igy sok helyzetre tudna reagalni. Habar Sasori is nagyon eros en ezt a harcit Gurennek adom.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5783 Dátum: 12 jan 15, 12:05:44 »

Felhoznék egy új harcot. Nagato,Itachi vs Kyuubi szerintetek, hogy nézne ki ez a csata és ki nyerne? Pein (amikor naruto ellen harcolt) 7farkú kyuubit elvert úgy, hogy előtte lerombolta a konohát és harcolt még kakashival is meg még narutoval is, szóval ha nem harcolt volna előtte narutoval és kakashival meg nem rombolta volna le a konohát akkor nyolcfarkú kyuubit is elverte volna szerintem, de nagatoként gyorsabb meg erősebb meg ugye több a chakrája is mivel nem osztja el hét felé hanem a saját chakrája is benne van. Szóval nagatoként szerintem elverte volna a killencfarkút. A kérdés az, hogy az a killencfarkú az igazi kyuubi vagy csak a fele mert kitudja, hogy vissza e termelődött a chakrája vagy nem. Ha visszatermelődött a chakrája akkor egyértelműen nagato+itachi nyerne szerintem hisz nagato kb. egy szint azzal a killencfarkúval, ha viszont az csak a fele volt akkor szerintem kyuubi épphogy elverné szerintem itachit+nagatot vagy pedig döntetlen lenne, de mivel két különböző helyen bírják támadni a kyuubit és mivel csak két szeme van így egyfelé bír figyelni szóval ha két felé menek akkor szerintem nagy nehezen elvernék a kyuubit, ha nem kettő felé hanem egy oldalról támadják akkor döntetlen vagy pedig kyuubi nyer egy picivel. Én ezt a harcot így képzelem el.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5784 Dátum: 12 jan 15, 13:20:08 »

Itachi/Nagato vs Kyuubi:
Szerintem is a páros nyerne, mert mind2nek olyan támadó és védekező jutsuja van, ami bőven elég egy bijuu ellen( még ha az a legerősebb is). Így képzelném el nagy vonalakban: Itachi talán először megpróbálna egy genjutsut, hogy valamelyest akadályozza annak mozgását, ez idő alatt nyom egy amaterasut, hogy a róka megkapja az a jó füstös ízt Nevet  Nagat esetleg idézhetne állatokat szintén lefoglalás céljából. Ha a kyuubi a bijuu bombával próbálkozna Itachi susannot nagato meg shinra tenseit vagy elszívás használna. És nagyjából a kyuubinak a testi erején kívül ilyen jutsuja van nem? Bár kétségtelenül a testi ereje sem utolsó, de Nagato gondoskodna arról, hogy ne kerüljön közel hozzájuk.

Guren vs Sasori:
Gure filler szereplő, és akkor nem is harcolhat ebben a topicban -.-?   
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5785 Dátum: 12 jan 15, 13:37:32 »

Filler szereplők harcba küldése valóban nem jó ötlet, mert hajlamosak az animések túltápolni őket, hisz úgysem befolyásolják a mangát. Lásd: Sora vagy ki a tököm is Naruto 2.0 lett, holott valójában nem is létezik.

Itachi és Nagato vs Kyuubi:
A világegyetem legrövidebb harca lenne. Itachi nem cicózna, egyből Susano'o-val indítana. Én személy szerint igen meglepődnék, ha nem találná el a Totsuka no Tsurugi-val Kurama-t. Nagato nem is kell ide.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5786 Dátum: 12 jan 15, 13:48:15 »

a világegyetem legrövidebb harca a konohamaru vs. itachi lenne xD szembetalálkoznak,és puff,genjutsu. mint amit deidarával csinált még anno. a filleresek sztm sem jók,mert nem tudod viszonyítani rendesen.

akkor új harc: Deidara vs. Orochimaru (nem halálig,mert Orcsit kb. nem lehet tisztességesen megölni, csak harcképtelenségig. És Orcsinak van keze, de nincs 100on)

Dei nyílván felrepülne,és onnan szórná a bombákat, orcsi meg megidézné talán mandát. és deidarának adom,mert ő kb. csont nélkül lenyomta gaarát(ha a karját nem számítjuk), nagyon taktikus, és távolsági harcos.orcsi inkább közelharcos sztm. ha beveti azt a nagy deidarát (ugye C4?) akkor a harc kb. el van döntve. 72-28 neki
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5787 Dátum: 12 jan 15, 16:41:30 »

Azért annyira ne becsüljétek le Kurama-t. Nem véletlenül gyűjtik a bijuukat a faluk. No de amúgy szerintem is a páros hozná a küzdelmet.  Viszont azért annyira nem lenne egyszerű befogni  a rókát. Közel menni hozzá teleport jutsu hiányában azért nem olyan könnyű. Földre csap azt repül mindenki mindenfele. Nagato shinra tenseie is csak akkor lesz hatékony ha rengeteg chakrat pumpál a jutsuba. Amit én el tudok képzelni az inkább a Chibaku Tensei és a Totuska kard együttes kombinációja.  VAGY ha Itachinak van olyan erős szeme, hogy genjutsut tudjon bocsájtani a kilencfarkúra. A mai tényállás szerint viszont Madara szemein kívül nem igazán láttunk még 1 shinobit aki erre képes lenne. Ami egyszer biztos, hogy a terep kissé meg fog változni a csata után.  Pojén
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #5788 Dátum: 12 jan 15, 16:57:54 »

Na a Kurama vs szörny duó. Egyértelmű, mert Tobi, aki lehet hogy nem is bír MS-el(mert nem látunk tőle olyat) meg genjutsuzta a rókát, akkor egy genjutsura specializálódott Ms tuti irányítani fogja.

Dei vs Oro: A bomlás közbeni kihányás miért nem megoldható? A bomlás mindenhol egyszerre indul be tudtommal. Tehát ha egyszer elindul akkor mindenhol beindul, már csak az a kérdés, hogy a létrehozott test az előzőből keletkezik-e, mert ha igen, akkor felesleges, mert abba már eleve benne lenne a c4. Másik, Oro mellet szól az edo tensei, technikai tudás (irdatlan sok jutsut ismerhet, mivel azt kutatta), idézések, a kard (melynek szinte nincs korlátja távolságban), valamint a 7 vagy 8 fejű óriás fehér kígyós cucc. Nem mellesleg Oro-nak rengeteg a chakrája.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5789 Dátum: 12 jan 15, 16:59:15 »

úgy néz ki ,hogy én vagyok az egyetlen,aki a kyuubinak adná a harcot. szerintem feltöltődött a csakrája(mert az,hogy naruto feltöltötte csakrával,meg kihúzta belőle egy részét,az vmiféle reakciót válthatott ki belőle) ,hiszen sztem azért mondta a hachibinek,hogy nyírja ki a 6 bijuut,mert úgy gondolja,hogy még a 2. legerősebbnek is lenne esélye mind 6-uk ellen ,akkor neki ténylegesen milyen hatalmas ereje lehet?naruto ellen ,hogy kb. a negyed ereje sem volt meg,úgy csinált egy hatalmas bijuu bombát,sztem agyonb....ná nagatot meg itachit is. de mind1,még mindig nem láttuk a kyuubi tényleges erejét,szal %-ot nem mondanék,de sztem nyerne. hashirama,aki a legjobb,originális faelemet használta (aminek az a fő képessége,hogy a bijuukat képes irányítani)és a felesége ,aki a pecsétjutsukra volt rá állva(plussz az uzumakik a megfelelő személyek jinchuurikinek)hatalmas veszteségeket szenvedtek az ellene való harc után,mert sztem madara nem igen tudott másra figyelni,csak arra,hogy ne csússzon ki a kyuubi az irányítása alól(még így EMS-el is).plussz múltkor narutoval,kushina erős csakra láncaival és a 8farkúval kellett megküzdjön,úgy hogy sztem nem volt formában,és naruto is csak visszapecsételte. a totsuka kardját nem tartom esélyesnek,mert kurama túl nagy és erős ahhoz,hogy azzal be lehessen pecsételni. a yata tükör nem tudja eltakarni az egész susanoot,így elpusztul a nagy része.(ezzel együtt nagato és itachi is sérültek lesznek)meg én sem úgy tartom,hogy ne lehessen áttörni a yata tükrön,mert ha így van,akkor itachi halhatatlan. (plussz még ő is megjegyezte,hogy mindennek van  gyenge pontja)nagato egy naruto ellen használt kaliberű bijuu-bombát 100%-os,hogy nem tud elszívni.(se le shinra-tensei-ezni) a chibaku tensei ellen elég volt egy rasenshuuriken,egy yasaka magamata és egy rasenshuuriken méretű bijuu bomba.megint csak előző példáimból tudom felhozni a bijuu bombát. na meg láttuk,hogy nem tudta nagato összezúzni a chibaku tenseiel,pedig amikor kitört még fele annyi ereje volt,mint amikor naruto kihúzott belőle egy kevéske csakrát(még a farkai sem változtak át,és girhesebb volt).idézések még lefoglalásnak sem elegek. sztem kyuubi win.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!