24 szep 21, 14:46:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 189799 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #510 Dátum: 10 nov 14, 18:59:22 »

Azt szeretném kérdezni hogy a Fuuton-Rasen Shuriken erősebb e mint egy Enton justu? mert az Enton az Amaterasuból jött létre ami a legmagasabb szintű Tűz jutsu elvileg.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #511 Dátum: 10 nov 14, 19:44:02 »

Az Enton láng manipuláció, és az FRS nincs egy szinten vele.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #512 Dátum: 10 nov 14, 19:49:21 »

Ha az amaterasu nem talál el vagy nem sétálsz bele... nincs rád hatással sőt ha el is talál lepecsételhető, viszont az FRS nem kell, hogy "eltaláljon" mert röpködnek a környékén azok a kis csakra tűk vagy mik és kikészítik a csakrarendszered. Ha viszont arra gondolsz, hogy a két jutsu ütközésekor melyik nyerne valszeg az amaterasu, mert a csakrát is elégeti.(vagy amaterasus frs fog száguldani a Sharingan használóra ikszdé de meg nézném ilyen helyzetben Saske arcát Ördögi)

SSS a databookban a vérvonalakat nem osztályozta Kishi.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #513 Dátum: 10 nov 27, 14:55:47 »

minden esetre a tűz elemű jutsu mivel ugye hallhattuk is az anime részek folyamán hogy vannak gyenge pontjai az elemeknek
ugye
tűz < víz
szél < tűz stb...
tehát nem lehet azt mondani hogy biztos FRS nyer majd Nevet
de ez viszont majd el fog dőlni.
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #514 Dátum: 10 nov 27, 16:12:47 »

Nem sorolnám az elemek közé mivel akkor sok tűz elemmel rendelkező ismerné. Az Amaterasunak a szem típushoz van köze és nem az elemekhez. Csak az Uchihák tudják használni és azok közül is csak azok aki rendelkezik a MS-el.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #515 Dátum: 10 nov 27, 17:29:53 »

Pedig a databook szerint a legmagasabb szintű tűz Jutsu , az más kérdés , hogy Sasuke abból fejlesztette ki az Enton-t.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #516 Dátum: 10 nov 27, 17:39:18 »

Kicsit lemaradtam az elemekkel, mi is az az "Enton"?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #517 Dátum: 10 nov 27, 18:03:49 »

Tűznek tűz, de nem elemi tűz az a jutsu. Valószínűleg chakra tűzről van szó és ezért nem lehet eloltani egyszerűen. Ezért ég mindaddig míg a cél  vagy amihez hozzá nem ér teljesen meg nem semmisül. Ha tűz elemű lenne akkor bármikor vízzel vagy földel eloltható lenne. Így csak megfelelő pecsétekkel lehet elfojtani amelyek chakrából állnak. Lásd a Raikake esetében. Ha csak tűz elemű jutsu lenne akkor szinte az összes "komolyabb" shinobi ismerné akinek eleme a tűz. Például Jirayra, aki csak nézet mikor meglátta. Fogalma sem volt róla, hogy mi az.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 27, 18:09:10 írta rini67 » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #518 Dátum: 10 nov 27, 18:23:05 »

A Raikage az levágta a saját kezét mikor rákerült az Amaterasu , azon kívül a databook-ból idéztem azt , hogy tűz elemű.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #519 Dátum: 10 nov 27, 19:02:51 »

Akkor úgy mondjátok, hogy az Amaterasu által generált tűz, már azon gondolkodtam, hogy ismét végigolvasom a mangát, mert valami fontosról lemaradtam, erre kiderül, hogy a névmemóriám annál is sz*rabb mint ahogy gondoltam Szomorú
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #520 Dátum: 10 nov 27, 21:17:14 »

De azért remélem , hogy hamarosan többet is megtudunk az Enton-rol és , hogy milyen erős is valójában , mert az egyik legerősebbnek tűnik nekem.
Kíváncsi vagyok, hogy a Yin-Yang elem , hogy működik, mire képes az Izanagin kívül.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 11:17:44 írta dosreis » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #521 Dátum: 10 dec 30, 20:45:17 »

Van egy elméletem az Enton-ról. Nem olyan Elem mint a többi , hogy 2 különböző elem egyesüléséből jön létre , hanem a legerősebb tűz jutsuból az Amaterasu-ból.Emiatt azt gondolom , hogy ez  egy fejlettebb elem , mármint az egyik alap elem fejlettebb formája . És azért gondolom még , hogy nem 2 elem egyesülése , mert Itachi nem volt rá képes  mert neki nagyobb érzéke van a Gen jutsukhoz, Sasuke-nak meg a Ninjutsukhoz. Ebből gondolom ,  hogy ez egy haladó , vagy fejlettebb elem nem pedig kombinált elem . Szerintetek minden elemnek van egy ilyen fejlettebb formája?(már persze ha igaz az elméletem és ez az )
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #522 Dátum: 10 dec 30, 20:50:39 »

Nem mindegyik elem jön létre egyesülés útján.Vannak ugye az alap elemek raiton suiton katon doton futon és ezek keveredéséből jöhet létre pár újabb elem például mokuton.
És ha úgy gondolod ,hogy ez mondjuk az alap tűz elem vagyis a katon fejlettebb formája ,akkor szerintem rosszul gondolod.Mivel ez arról szól ,hogy Sasuke a szemei által megidézett lángok formáját képes manipulálni ez az Enton
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #523 Dátum: 10 dec 30, 21:24:20 »

Azt tudom mi az Enton , hogy irányítja a fekete lángokat de ez is egy elem mivel lángokról van szó ami a legerősebb tűz elemből jött létre ,nem sima tűz jutsu de mégsem egy másik elemmel keveredik a tűz mint a láva elemhez (tűz+föld), és ez is csak vérvonal útján érhető el.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #524 Dátum: 10 dec 31, 20:33:40 »

Pedig Titius okosat mondott. De akkor leírom konkrétan:
Úgy tűnik Titius és én úgy véljük, hogy az Enton "egyszerűen csak" formai manipulált Amaterasu. ^^
Szóval itt nem az az kérdés, hogy milyen elem az Enton, hanem hogy milyen elem az Amaterasu. kacsint



Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!