24 szep 21, 18:28:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 189938 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #360 Dátum: 09 okt 14, 23:24:21 »

Yamato élő fákat is tud növeszteni, ahogy Loah is utalt rá, úgyhogy valószínűleg az elsőnek is ment volna a gerenda-elem.
Úgyhogy, leginkább csak a  "felhasználási stílusukbaqn" van szerintem különbség.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 14, 23:25:03 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #361 Dátum: 09 okt 14, 23:51:06 »

Meg abban, hogy Hashirama sokkal jobban tolta a fa elemet.
Maga Yamato mondja, hogy az ő képességei (fa elem és a bijuu irányítás) messze elmaradnak az Elsőé mögött. ^^
És ebben az esetben nem képzettségre, hanem magára a képesség hatásfokára utal.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
aimbot
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #362 Dátum: 09 okt 28, 11:51:17 »

és a kristály elem? az melyik elemekből készül? Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #363 Dátum: 09 okt 28, 12:04:32 »

A filler és anime elemekből keveredett.
Naplózva


 
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #364 Dátum: 09 nov 05, 21:49:12 »

és a kristály elem? az melyik elemekből készül? Nevet

Föld
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #365 Dátum: 09 nov 05, 22:08:08 »

Nekem valahogy a filler elem hihetőbb.

A kristály olyan szilárd halmazálapotu anyag, amelyekben az atomok a szabályos rendben helyezkednek el. Ilyen kristályos anyag a jég is többek között, ami speciel viz, a gyémánt, ami szén alapu, sőt gyakorlatilag minden "fagyott" anyyag kristályos szerkezetü, szal ez filelr elem.
Naplózva







datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #366 Dátum: 09 nov 06, 12:32:47 »

Mondom hogy föld és egyéb elem keveréke a kristály elem, az oké hogy filler részben volt látható de ez nemváltoztat semmin. A következőben sry az angolos szövegért :  --->


"
The Crystal (結晶, Kesshō) nature, used by Guren, is created by simultaneously combining the Earth nature and another unspecified nature. This nature allows for the use of Crystal Release (晶遁, Shōton) ninjutsu. (Anime-only)
"

A kristály (jappánul) elemet guren használta, ami egy kombinációja a FÖLD elemnek és egy másik nemismert elemnek. Ez az elem(kombináció) képes a Kristály Ninjutsu (Shoton) használatára.

Mivel témába vág -> elemek rendje ->


http://naruto.wikia.com/wiki/File:Advanced_Elemental_Relationships_Diagram.svg

火-Tűz
風-szel
雷-LVillam
土-Earth
水-Water
氷-Ice
炎-Blaze
塵-Dust
晶-Crystal
嵐-Storm
木-Wood
熔-Lava
沸-Boil

Bocsi bnem forditom le mert ugral a kep mikor modositom az iromanyomat!

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 12:36:48 írta datango » Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #367 Dátum: 10 máj 07, 17:41:47 »

Az új movieból lehet látni ,mennyire nem lehet alapnak venni a moviet és a fillereket ,nem tudom hogy volt-e már rá példa ,de a mangában hivatalosan a Jinton úgy szerepel ,mint a Porelem viszont a 3. movieban Hiruko a sebesség elemének nevezi ,igaz akkor még szerintem nem jártunk a kage talinál ,de érdekes ,hogy ennyire nem veszik számításba Kishit.
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #368 Dátum: 10 máj 08, 21:51:01 »

3 értelmetlen kérdés: csak 2 elemet lehet össze keverni vagy többet is?
ha többet is akkor mindengyiket összelehet? és abból milyen frankó jutsu lenne? Kúl
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #369 Dátum: 10 máj 09, 07:56:12 »

Szerintem többet is összelehet! Csak assz'em valahogy így volt hogy "Két elemet is nagyon nehéz elsajátítani ezért még nem volt példa három elem ötvözésére" vagy valami ilyesmi... És hogy milyen frankó jutsu? ^^ Öreg... >:Đ ÜTNE!
Lehetne Kawaiii Karyunoo Katon Most mindenki megdöglik no jutsu!
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #370 Dátum: 10 máj 09, 09:07:53 »

Este óta gondolkoztam ezen az összes elemes jutsun. Tudom hogy én tettem fel a kérdést de most van egy lehetséges válaszom is. Szerintem nem lehet az összes elemet egy jutsuba rakni mert, ugyebár az elemek kioltják egymást vagy mi (hirtelen nem tudom hogy melyik elem melyiket üti) Gondolkozik
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #371 Dátum: 10 máj 09, 12:34:14 »

Datango fentebb leírta melyik melyiket üti és valóban ELVILEG nem lehet az 5 elemet keverni ,de kitudja ?
2 elem keverésére láttunk már példát kekkei genkai szinten is és anélkül is . Gondoljunk vissza Darui suiton - Raiton kombinációjára vagy éppen Sarutobi Doton - katon kombójára ,én simán eltudnék képzelni egy Doton-Fuuton-Katon kombót elég ütős lenne ,ki tudja talán a mostani felélesztett Nagato mutat majd nekünk valamit az elemekről.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #372 Dátum: 10 máj 09, 15:25:31 »

S ha az öt elemnél nem a negatív, hanem a pozitív hatásokat vesszük figyelembe? Mondjuk egy kontrollált egyesítésnél. Lehet ez alapból nehezebb lenni mint az 5 elem egyesítése.

De ha olyan dolgokat veszünk figyelembe, mint pl. A szél felerősíti a tűzet, A villém atomjaira bontja a vizet, majd (vagy a tűz) belobbantja. A tűz megváltoztatja a föld szerkezeti felépítését erősebb kőzeteket létrehozva. vagy mágneses tulajdonságokkal rendelkező érceket, ami a villámelemmel egyesítve adna egy railgunt xDD.

Eredményképpen több elképzelésem is lenne mit adnának.

1. Egy rohamosan növekvő energiatömeget. amiből lehet
2. Egy nagy robbanás. supernova
3 Vagy egy feketelyuk

De ha ezeket az egymásra gyakorolt pozitív hatásokat nézzük akkor legvalószínűbben a tűz jönnek ki győztesen, második helyezett talán a villám lenne.

Vagy akár egy csillag is létrejöhet belőle. Ami a folytonos energiaszint növekedés miatt hamar elérné a kritikus pontot és felrobbanna a centrumban levő részecskék egymáshoz vonzódnának kialakítva egy feketelyukat, a távolabbiak pedig gömbformát vennének fel...

Szal lehet nem élné túl aki csinálta(s talán a világ se), de helyette létrehozott egy galaxist.

Vagy esetleg belekalkulálhatjuk a téridővel kapcsolatos dolgokat is. Amiből akár dimenziók közti szakadás is lehet

Na jó túl sok scifit nézek, de ez az öt elem egyesítés vagy semmis lesz, vagy túlhaladja asz istenek képzeletét is.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 09, 15:26:11 írta Shiro » Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #373 Dátum: 10 máj 09, 15:38:39 »

Most lehet hülyeséget mondok nem kell leszólni ez csak 1 felvetés, nos akkor:

Pein gravitációs eleméröl nem sokat tudunk de azt tudjuk hogy tudta használni mind az 5 fő elemet, mi van ha az ö gravitációs eleme az 5 elem együttese? Lehet hülyeség de nekem mégis ez járt a fejemben most hogy így olvastam a hsz-et.
Naplózva


--->3D Modeller<---
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #374 Dátum: 10 máj 09, 17:08:01 »

Nem az 5 elem egyesülése ,hanem inkább maga a titokzatos 6. elem ,amiről annyit tudunk hogy van ,de majd egyszerez is kifog derülni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!