24 szep 21, 18:15:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 189930 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #345 Dátum: 09 okt 06, 16:46:46 »

Az nem biztos, hogfy tényleg önálló elem volt.
Nekem inkább úgy tűnt, az elnevezés hatásmechanizmusára utal, és a kocka egy tömör chakrából álló energiatér volt, amiben minden anyag porrá zúzódott.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #346 Dátum: 09 okt 06, 17:15:38 »

Ez a por elem valami olyasmi lehet, mint Naruto Szél elem: Rasen Shurikenje, vagyis sejt szinten szed darabokra mindent. Vagyis akire ráejti azt a kockát, abból atom sem marad. ^^" Látszik is, hogy a falba és a padlóba is milyen szép szabályos élet vágott (Naruto manga 466/15/2. kép), és mintha nem maradt volna törmelék. Nevet
Ami törmelék ott van, az a Raikage "ott van az ajtó, ahol akarom" közlekedése után, és a Sasukés bunyóból maradt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #347 Dátum: 09 okt 10, 14:35:52 »

Igen, de ha belagondolsz kage lététre az is elég valószínű hogy az egy vérvonal képesség volt, elvégre szinte minden kage egy különleges képességének köszönheti a címét
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #348 Dátum: 09 okt 10, 22:13:38 »

Én nem mondtam, hogy nem vérvonal képesség. Mosolyog
Csak a működését és a hatását elemeztem ki. És hogy érthetőbb legyen, egy már ismert technikához hasonlítottam.
Jelenlegi tudásunk szerint két elemet csak veleszületett genetikai adottság segítségével lehet keverni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #349 Dátum: 09 okt 11, 19:35:36 »

Ott a pont, bocsánat, nem kötekedni akartam én se Pirul
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #350 Dátum: 09 okt 11, 20:27:42 »

Egyáltalán nem biztos (sőt, inkább valószinütlen), hoyg vérvonal képesség, leeht bármiylen más jutsu is.
NEm tűnik "elem-keverék"-nek, mint modntam, ez a név a működösi elvére is utalhat, úgyhoyg ez az érv kiesik.. más meg nem igazán utal rá, úgyhogy nincs okunk iylesmit feltételezni. Ha egyedi képesség (mert a legtöbb kagénak tényleg van ilyenje) akkor sem feltétlenül kekkei genkai.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 11, 20:29:18 írta STM » Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #351 Dátum: 09 okt 11, 22:09:41 »

Tényleg, jut eszemben nem minden titkos technika vérvonal képesség, lehetnek klán vagy akár saját fejlesztésű jusu is
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #352 Dátum: 09 okt 12, 17:25:08 »

Az öt alapelemet ismerjük. A por elem nincs köztük. Mivel 5 alap elem van, így ez csak valamelyik kettőnek (esetleg háromnak) a keveréke lehet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #353 Dátum: 09 okt 12, 17:28:57 »

Igen, de hogy magamat idézzem:
Az nem biztos, hogfy tényleg önálló elem volt.
Nekem inkább úgy tűnt, az elnevezés hatásmechanizmusára utal, és a kocka egy tömör chakrából álló energiatér volt, amiben minden anyag porrá zúzódott.
Szóval, még csak elemi manipuláció sem feltétlenül votl benne.
Eddig bármilyen elemi manipulációt láttunk, ott nyílvánvaló volt miről van szó (a mizikage sav-eleme kicsit furcsa, de végülis még ott is), itt viszont nem láttam semmit, ami "elem-szerü" lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 12, 17:32:00 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #354 Dátum: 09 okt 12, 17:40:25 »

Az a kocka, amit az öreg Kage eldobott (a kocka el van vetve ikszdé) eléggé "energia alapúnak" tűnt. Vagyis tuti nem földből vagy kőből volt. De az animében majd jól fog látszódni (ha egyszer majd eljutunk oda -.-). Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #355 Dátum: 09 okt 12, 20:16:38 »

úgyhogy ide rakjatok egy könyvjelzőt hogy aki 3 év múlva még nézi az animét az nézze meg hogy milyen volt ez a kocka  >.<#
am szerintem is több elem volt. és a por arra is utalhat valóban hogy porrá lesz amihez hozzáér.

1 kérdés: már feltűnt valakinek rajtam kívül a különbség Yamato és az első hokage fa eleme között? Yamato gerendákat hoz létre, az első pedig fákat meg bokrokat növesztett és azokat irányította
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 13, 18:44:33 írta kiscsoki » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #356 Dátum: 09 okt 14, 19:11:37 »

Lehet az a hiba, h Yamato nem született senju volt Mosolyog Olyan mint Kakashi sharinganja, mivel nem vérbeli uchiha, nem tudja olyan mértékben és ugy használni mint pl Itachi.
Naplózva







Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #357 Dátum: 09 okt 14, 19:13:11 »

kiscsoki: már valaki említette ezt. az elmélet akkor dőlt meg, amikor yamato megmutatta narutonak, hogy hogyan lehet keverni az elemeket; ekkor a hegyből fák nőttek ki.
Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #358 Dátum: 09 okt 14, 19:29:56 »

tudom hogy képes rá, én csak azt mondtam hogy különböznek, de ez is ugyan olyan hogy kinek hogy fekszik kézre a technika, kakashi jobban szereti a kezében a chidorit sasuke meg jobban szereti kardként...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #359 Dátum: 09 okt 14, 23:11:34 »

Yamato és Hashirama fa elemű jutsujai között csak egy különbség van. Vagyis nem egy, hanem egészen pontosan 166. Ugyanis 166 manga-rész telik el a 120. (Hashirama először használja a fa elemet) fejezettől a 286-dikig (Yamato először használja a fa elemet).
Plusz az a négy év, ami időközben eltelik a történet szerint, ill. az a kb. 4-5, ami valós idő szerint. Nevet
A Chuunin-vizsgás bunyó alatt, lehet hogy még tervben sem volt Yamato fa eleme. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!