24 szep 21, 22:25:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 190008 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #285 Dátum: 09 jan 10, 14:32:33 »

Én már fel vetettem a fény-sötétség manipulációt.De utánna elgondolkodtam rajta, és rájöttem, hogy szinte az egész Naruto-ban csak a Nara klán használja azt az árnyék manipuláció izét.És amit nem rég mondtam, hogyha egyáltalán létezik a 6. elem, akkor azt már valakinek használnia kellett volna.
Sztem amugy nincs 6..Meg azt az "idő"-t sem találom nagyon jónak, mert végülis: tér idő jutsu=teleportálás.  Nevet Szerintem...
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #286 Dátum: 09 jan 13, 19:23:44 »

De az xy. manga és yx. anime részben Kakashi megmondta hogy nem akar nagyon belefolyni a Chakra világába mert az Naruto úgy se fogná fel...akkro valószínűleg további "elemeknek" lenniük kell...
Az téridő elmélet alapjaiba véve az árnyékpokra is magyarázatot ad...ha eltérítjük a fénysugarakat, amik alapjaiba véve semmiben nem különböznek egy mosdókagylótól, akkor az árnyék helye is megváltozik...
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #287 Dátum: 09 máj 31, 17:54:03 »

Fény és Sötétség manipuláció a 6.elem, de milyen jutsukat tartalmazhat?
olyan hogy teljes sötétség lesz és még egy katon-t se látni, elvesznek az érzékek?
Fény manipuláció? WTF? Remélem hogy van 6.ik elem, de lehet hogy van még 1-2...
Naplózva

Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #288 Dátum: 09 jún 03, 19:40:48 »

Ha van 6. elem akkor lehet h télleg az idő lesz az v vmi ilyesmi...mer Madarának meg Yondinak a tér-idö jutsuja az csak olyasmi lehet ami az idővel kapcsolatos sztem...(nekem van egy olyan ötletem h Naruto fog majd tanulni tér-idö jutsukat és akkor azt hiszem h erre a kérdésre választ fogunk kapni)
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #289 Dátum: 09 jún 03, 19:42:39 »

kakashi mangekyouja is tér-idősnek tűnik még Mosolyog
Naplózva
DarkArpi88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #290 Dátum: 09 jún 29, 16:08:31 »

Szerintem a tér-idő jutsukat nem az elem kategóriába kellene tenni, hanem a tai, gen, ninjutsukhoz. Tehát egy negyedik kategória. Kakasi mondta vmelyik mangában, hogy tér-idő jutsu és nem tér-idő elem.
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #291 Dátum: 09 júl 09, 13:46:52 »

A Youton-ról (láva elem), mint a Katon és a Doton keveréke, amit elvileg a  Yonbi használ.

Annak ellenére, hogy keverék nem feltétlen vérvonal képesség, mivel ellentétben a Mokutonnal, és a Hyoutonnal, ezt közvetve is létre lehet hozni azáltal, hogy egy támadó Douton jutsut létrehozása után közvetlenül megolvasztunk egy Katon jutsuval (hasonlóan mint Sandaime Oro ellen, igaz az nem láva volt de hát gy kezdőtől mit vársz Nyelvesít bow Pojén )

Tehát egy képzett ninja aki egyaránt ismeri a föld és a tűz elemeket, szerintem simán meg tudja csinálni.

Sőt akár azt is mondhatnám, hogy nem is külön elem, hanem inkább a földhöz, vagy a tűzhöz tartozik (de talán inkább az utóbbi a dominánsabb e téren)
Ezt a sár és iszap jutsukból következtetem, amik ugye a föld elemhez tartoznak, pedig gyakorlatban a föld és a víz keveréke.
Naplózva

Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #292 Dátum: 09 szep 12, 15:35:19 »

Idézet
Csak annyit szeretnék hogy a Mokuton-t azt elfelejthetjük hiszen ahhoz föld és víz elem szükséges (ha jól tudom) viszont Narutonak elöször is szél alapu a chakrája  valamint nem tudjuk (még) hogy mi lehet a második elem amit tudna használni de mivel tudjuk mi az első ergo semmiképp nem lehetséges hogy valaha is fa elemet használjon.

Illetve amikor Yamato tanitotta Kakashival együtt Narutot ott Kakashi Haku-t hozta fel példának hogy ő vérvonalképességének köszönhetően a szél és víz elemekből hozta létre a jeget. Szóval Narutonak még nem tudjuk hogy mi lehet a másik elem amit tudna használni nem kizárt hogy víz de lehet a fennmaradt másik 3 elemből valamelyik.

Valamint nem szabad abból következtetni hogy az edzés közben a vízesést vágta ketté mert azt a szél elem segítségével tette.

Remélem jól tudtam elmagyarázni ha nem akkor bocs Mosolyog 
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #293 Dátum: 09 szep 12, 16:02:27 »

Egy kérdés. Elvileg csak a jouninok képesek 2 elemet használni. Jó van olyan erős de nem hiszem, hogy olyan hamar tudna egy másik. elemet
Naplózva

tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #294 Dátum: 09 szep 12, 18:03:17 »

Szerintem nem mindegyik tud, pl.: Neji szerintem nem tud 2-t. És nem csak jouninok tudnak két elemet használni, anbuk és a kagek is tudnak. És Sasuke geninként is tudott 2-t.
Naplózva



Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #295 Dátum: 09 szep 12, 19:40:44 »

jaja, Nejinek is csak szél elemű technikája van.....
valaki megtudná mondani h Pein milyen elemeket használ?? Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #296 Dátum: 09 szep 12, 20:03:23 »

Ja. Semmilyet nem használt.
Viszont, attól függetlebnül, hogy Pein nem használt elemi manipulációt, Jiraiya elmondása aalapján tudjuk, hogy Nagato mind az öt elemi manipulációra képes volt.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 12, 20:03:54 írta STM » Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #297 Dátum: 09 szep 12, 20:08:10 »

az jóóó nagyon köszi a választ..... Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #298 Dátum: 09 szep 12, 20:09:29 »

jaja, Nejinek is csak szél elemű technikája van.....
valaki megtudná mondani h Pein milyen elemeket használ?? Nevet

Pein?Szerintem akármelyiket,amit a kedve tartja Nevet .Lehet hogy kiválasztott néhányat a spéci technikájiból és a testjeibe rakta...Bár lehet hogy ez a testjeinek az alapból meglévő technikája,amit életükbe is tudtak használni,mert ha nem akkor ennyi erővel Nagato belerakhatta volna a saját képességeit egyszerűen  5 útszéli parasztba...Nah ezt jól megkevertem Nevet Na mind1 szerintem pl: a Chibaku-tensei amibe a 8 farku narutót zárta az föld elemű...Úgy nézett ki..De pl: a Shira-tenseit nem lehet elembe sorolni,úgy mint a sima rasengant,ami csupán elemtelen nyers chakra...Szerintem
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #299 Dátum: 09 szep 12, 20:13:54 »

A chibaku tensei, mint ahogy a shinra tensei is, gravitáció manipuláció. Ez lehet a relytélyes hatodik elem is.

Pein nem használt elemi manipulációt (ha nem veszük annak a gravitáció manipulálsát), mint már mondtam, de bármelyikre (a keverteket kivéve) képes volt/ lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 12, 20:15:06 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!