24 szep 22, 00:18:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 190040 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #270 Dátum: 09 jan 01, 21:54:31 »

énis erről szeretnék kérdezni...vannnak e még ötvözetek az 5 elemből? a jégen,fán és láván kívül? Gondolkozik

homok, sár, gőz, füst, üveg...
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #271 Dátum: 09 jan 01, 23:25:13 »

A sár és a homok nagyon a föld elemhez köthető.
A gőz meg (forró)víz elem. ikszdé
A füst pedig tűz elem (használ is Asume egy ilyen jutsut Hidan ellen).

De az üveg jó meggondolás = tűz + föld...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #272 Dátum: 09 jan 02, 08:09:01 »

Az üveg inkább elemi jutsuk mint elemi csakrák keveréke.

Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #273 Dátum: 09 jan 02, 14:17:28 »

Hát én ha jól tudom az üveg nincs a naruto féle elemek között,és azt is csak keverékből lehet előállítani,ha nem akkor javítsatok ki!
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #274 Dátum: 09 jan 02, 18:03:17 »

6. elem tipp. ¤¤
Idő  ¤¤

Illenek rá az elemekre jellemző közös tulajdonságok: "természetben megtalálható" ,hatással van az életre mint pozitív, mint negatív módon" igaz kicsit másképp mint a többi elemnél, mert ott inkább aktív hatás érvényesül, itt pedig inkább passzív.

Hatása a csakrapapírra (meg minden egyéb papírra), hogy elsárgul (elszíneződik)  (hatása különbözik a többi elemtől)

Meglehet Pein testmegevő-regeneráló jutsuja is a tér-időn alapszik.

Amenyiben keverék elem, úgy a Tűz és a Víz együttese alkotná. Tudom, ez alapvetően hülyeség lévén a két elem egymásra gyakorolt hatását, de a jégnél és a fánál sem fizikai hatásként van a "keverék".

Keverés alapja:

Tűz:
Tűz elégeti a dolgokat, visszafordíthatatlan változást eredményez, pusztít, de ugyanakkor új bölcsőt teremt az élet csírájának, ez továbbá összefüggésben van a főnixmadár legendájával.
A Nap mint égitest egy hatalmas bazinagy tűzgolyó, aminek az égi vándorlása szintén az időt elmúlását szimbolizálja, mellesleg több idővel kapcsolatos kanji gyökét képzi.

Víz:
Folyóvizek még ha, csak mindig víz folyik, akkor is m,indig más és más víz, mások a hullámai, más a hordaléka stb.

vagy...

póttipp:
Nincs hatodik elem, ez csak olyasmi, amit Shabranigdóról...ja másik történet...szal a tudjátok kiről szóló legendákat elmesélő emberek szőttek bele a történetbe. ¤¤
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 02, 18:08:32 írta Shiro » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #275 Dátum: 09 jan 03, 13:57:15 »

Jó elgondolás és szerintem közel jársz az igazsághoz, a hatodik elem valójában nem elem hanem valami ilyesmi dolog. Talán maga az élet, vagy tényleg az idő, esetleg a lélek, nem tudom...  >.<#
Naplózva


 
Trust
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #276 Dátum: 09 jan 06, 15:39:44 »

Szerintem Fém lesz az. Az tudom hogy van csak azt nem hogy lehet hogy ilyen kombinált mint a fa vagy a láva. De nem tudom mikből lehetne.
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #277 Dátum: 09 jan 06, 16:01:10 »

Hááát Shiro... Az idő tényleg jó ötlet, de... olyan idegen.inkább olyanokból kéne választani, amiket a narutó-ban már használtak.mert az nincs, hogy van egy 6. elem, és senki sem használta.
Szerintem amugy az a póttipp a leghatásosabb, és a legpontosabb.  Nevet Mi itt ki akarjuk találni a 6. elemet miközben nincs is. ez olyan LOL. Pontosan
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #278 Dátum: 09 jan 06, 21:43:32 »

A Fém is keverék. Nem lehet az. Valami nem tapintható dolog lesz az... Lehet maga a chakra az. xD
Naplózva


 
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #279 Dátum: 09 jan 07, 22:39:27 »

a fém nem hiszem hogy keverék, a föld elemből hozható létre:
http://naruto.wikia.com/wiki/Earth_Release
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #280 Dátum: 09 jan 09, 14:18:46 »

Amúgy ennyi erővel a víz elem is köthető a földhöz, hiszen a források a földből erednek.
De köthető a szélhez is, mert az esőfelhők meg a "levegőben vannak". ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #281 Dátum: 09 jan 09, 14:31:45 »

hehe, igen ezen gondolkoztam én is , hogy akkor pl a tűz is lehetne a villámhoz köthető mert szikra:S
de valójában a föld elemből jön a fém.<- ezzel én egyetértek.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #282 Dátum: 09 jan 09, 17:39:01 »

megjegyezném  szerintem Nara klán technikáinak alapja  6. "elem" persze lehet ez hülyeség xD és ebből kikövetkeztethető a többi jutsu is.

viszont sztem sok jutsu nem is köthető sehova. egyzserűen a chakrairányítási képességeknk köszönhető a létrejöttük.

Pein Jutsujai pl ameik ellen Konohamaru harcolt az is hasonló erőket hazsnálhat mint amit a Narákhazsnálnak.
és ahogy Ino is mondta a lélek kitépős meg valszeg olyat amit ők bár az már inkább genjutsu féleség.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #283 Dátum: 09 jan 10, 11:59:28 »

Szerintem ha létezik 6. elem akkor az az amit a shiro írt. Az idő ez sok mindenre magyarázatot adna. 4. technikái is tér idő justuk elég nehezen köthetők más elemhezxDD.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #284 Dátum: 09 jan 10, 12:56:56 »

Lehet hogy fel lett vetve, de a fény-sötétség nem lehet az? Mivel van ilyen fény-sötétségmanipulációs izé is amiről Yamato beszélt Naruto edzésekor.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!