24 szep 22, 04:25:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 190161 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #210 Dátum: 08 júl 30, 20:55:01 »

Most miééért? Szerintem jó ötlet. Az üveget fel lehet izzítani és tetszés szerint formálni, sőt, még az állagát is a színét is lehet változtatni. Ugyanúgy lehetne benne kevergetni az anyagokat, ahogy Gaara keveri az ásványokat a homokjába. Remeg védekező és támadó eszköz, ugyanakkor széééép is. Lehetne hozzá egy stílusos, ékszerekkel teleaggatott nyafka szereplőt csinálni ikszdé
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #211 Dátum: 08 aug 10, 14:40:51 »

szél elem miért közelharcra a legjobb? ez olyan értelmetlen Gondolkozik, temari és szél elemű és ő a szelet arra használja amire való:távolról elintézi az ellenfelet. közelharcra szentem igazán semeik elem nem jó Mosolyog, aki elemeket használ az a saját jutsujait erősíti az elemekkel vagy nem? rasengan szél elemmek rasenshuriken.. sasuke jól használja a kardot és chidorit(villámot) használ hogy durvább legyen, attól hogy a szél vág nem kell közelről alkalmazni hisz temari is 20 méterről szeletelte a fákat a chunin vizsgán
Naplózva

So troublesome....
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #212 Dátum: 08 aug 10, 18:54:59 »

A szél a legpusztítóbb elem, és egyaránt jó közel és közepes távolharcra. Temari egy távharcos Naruto viszont, úgy, mint Asuma közelharcos típus.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #213 Dátum: 08 aug 10, 20:29:14 »

Nos az frpgn ahol játszok és staff vok kitalálták már ezt az üveges dolgot....  Nyelvesít Meg még pár mást is pl. a Gőz stílust.
Naplózva


 
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #214 Dátum: 08 aug 10, 20:41:37 »

gőz stilus?? az tűz és víz elemből jön, gondolom. mit lehet azzal csinálni?? Pojén
nekem az a kérdésem lenne hogy kakashinak mi a második eleme.. ugye 1. a villám és hogy van neki másik/második?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #215 Dátum: 08 aug 10, 21:40:00 »

Nos pl Gőzzzel leégeted az ellent de gyógyitó hatása is van =)

Kakashinak nem tudni mert lemásolta mindegyik elemet a sharingannal...
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #216 Dátum: 08 aug 10, 22:38:35 »

... temari és szél elemű ...

Téves. De ezt már vagy hússzor leírtuk.
Temari nem használ szél elemet a legyezős jutsujaihoz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #217 Dátum: 08 aug 10, 23:00:36 »

Kakashi mind az 5 elemet tudja, hogy ezek közül melyik igazi és nem másolt azt nem tudni, de elsőre azt mondanám hogy a víz mert azt használja még előszeretettel. Amugy szelet még nem csinált de valszeg tud mivel elvileg sok jutsut lemásolt már az életében.

A szél meg azért jó közel harcra mert  vág és így jól lehet kombinálni ütésekkel. Termarinak a legyezővel megy a kamaitachi, de vlaszeg tud szél element is azóta jounin szal nem kizárt. Viszont távolra a szél elég gyenge, most lehet egy 200km/h-ás szél elvágna akárkit pár méterre de nagyobb kárt nem okoz egy ninjaba. Ami vágta a fákat az Temari summonja volt a menyét.

Gőz és Üveg elem..hmmm, elég forro gőz képes lenne megégetni egy embert de nem tudom mivel jobb mint egy katon. Az üveg meg nem tetszik elég értelmetlen, legalábbis nekem.

Én inkább azon gondolkodom hogy valyon lehetséges e 3 elemet keverni. Persze az embernek csak két keze van, de ha Neji ki tudja ereszteni a chakrat a testéből akkor lehetséges lenne mondjuk hogy az egyik újjából egyik elem másikból a másik és a harmadikból a harmadik. Persze csak elméleti szinten de azért érdekes lenne.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #218 Dátum: 08 aug 10, 23:18:38 »

Gőz: Jó álcázásra, gyógyitásra, közel s távolharcra is Nyelvesít

Három elemet ötvözni? Kemény ügy  Kúl
Naplózva


 
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #219 Dátum: 08 aug 17, 09:55:31 »

Yamato amikór demostrálja a Mokutont, akkor egyik kezébe föld am ásikba pedig víz elemű chakrát irányít, majd a kettö összerakásával hozza létrea fát.

Ebböl kiindulva az lehetséges, hogy két ninja egyik föld másik víz elemű chaakrát használ, meg a kézpecséteket is közösen (egyik a bal másik a jobb kezét használná), akkor létre tudnának hozni Dotont? , Vagy esetleg Hyoutont?
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #220 Dátum: 08 aug 17, 12:34:09 »

Nos erre szerintem elég kicsi a valószínűség mivel egyik hogyha Yamato példáját vesszük akkor van a két kéz jelen esetben a két ninja és van Yamato teste ami úgymond összekeveri a két elemet, és hát ez a két ninja-nal hiányzik. Bár kitudja bármi elképzelhető Mosolyog
A példám egyszerűbben Mosolyog Az alapanyagok megvannak, csak hiányzik a turmix
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 17, 12:52:57 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #221 Dátum: 08 aug 17, 15:42:00 »

szented ez a keverés működne ha yamato kage bunshinokat használna?
Naplózva

So troublesome....
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #222 Dátum: 08 aug 17, 16:23:13 »

Jó kérdés... nem tudom biztosan mert hogy a klón és az igazi Yamato-nak nem közös a chakra hálózatuk, jó valamilyen értelemben az mivel Yamato saját magát másolja le de mégsincs teljes fizikai kapcsolat a chakra-rendszerben. Nos őszintén szólva nem tudom mert a Kage Bushin más mint két különböző ninja...ráadásul a klón Yamato is képes lenne egyesíteni egymaga a két elemet úgyhogy ez megint egy másik tényező.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #223 Dátum: 08 aug 17, 17:10:03 »

ja igazad van :hmmm?:SPOILER:csak onnan jött az ötlet hogy naruto egyik klónja az elemi chakrára figyel a rasenshuriken "elkészítésekor" bár az elemek keverése már bonyolultabb
Naplózva

So troublesome....
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #224 Dátum: 08 aug 17, 17:21:46 »

Kakashi és Yamato nem azt mondta hogy ha Két elemi Chakrát tökéletresen tudnak ötvözni akkor az már vérvonal képesség? mert oylat nem lehet lemásolni sem ezért nem tud Kakashi Faelemet ahsználni mert oyaln szinten ő nem tud manipulálni Se föld sem víz elemet. de mivel Yamatoban ott vannak az Első génjei így neki megy. + van ahol összekeverik ugyan mint 3. Oro ellen de ott csak akét jutsut ahsznált egymás után és úgy kevert ki egy újj dolgot viszont hogy az elemeket keverio össze használat előtt az már csak annak lehetséges akinek veleszületett képssége ez pl Haku. Mert mondjatok egy oyaln valakit is aki oylan technikát használt ahol két elemi Chakrát kevert össze.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!