24 szep 22, 04:13:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 190146 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #195 Dátum: 08 júl 16, 19:06:33 »

kakashi az elemekből nem az összeset tudja?? szerintem csak 3-mat..... tűz, víz, levegő

Villámot (Rairiki), vizet (Zabuza ellen és később Itachi&Kisame ellen), tüzet (Itachi ellen) és földet (Sasuke ellen az elején meg később Itachi ellen, de ott nem mondják a nevét) láttunk eddig tőle. Szél nekem nem rémlik.

jég is megy kakashinak(első filmben) szal a szél se lehet probléma ha a víz+szél=jég
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #196 Dátum: 08 júl 16, 20:27:14 »

Jég? Hogy menne neki? Az csak akkor volna lehetséges hogyha rendelkezne a megfelelő vérvonallal így az biztosan az anime készítők bakija , ráadásul a movie-ról beszélsz aminek semmi köze az anime-hez. :/
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 16, 20:28:54 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #197 Dátum: 08 júl 16, 20:31:18 »

Az szerintem csak sima víz elem volt amugy is de az ténleg csak movie.Ha aztnézzük hogy Kakashi több mint 1000 jutsut másolt le akkor szinte 100 hogy van szél elemű is....de mintha valaki mondta volna a fillerekben Konohábol hogy nem ismer ninját aki tud elemet..mondjuk az csak filler.
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #198 Dátum: 08 júl 16, 20:36:15 »

Den kimaradt a minden az elem elől Mosolyog Amúgy azt Yamato mondta Naruto-nak amikor rákérdezett Fuuka miatt.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #199 Dátum: 08 júl 25, 17:46:15 »

Szerintetek melyik a 2 legjob elem együtt? Szóval te mit valasztanál magadnak?
ÉN: szél + tűz
   vagy víz +villám
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #200 Dátum: 08 júl 25, 18:37:13 »


Jó kis fejtörő... (gondolom vérvonal elemek kihagyva)

Először nézzük te választásodat..
szél+tűz a szél erősíti a düzet, viszont ha vizzel megyünk ellene, az konpenzálja.

víz+villám ez ellen pl föld, tudom hogy a villám üti a földet, oly módon, hogy összetöri azt, viszont a föld üti a vizet, valamint vele együtt iszapot képez, amit ugye nem lehet törni, és a villám elveszti ellene a potenciáját felette.

mgaam részéről a

Szelet és villámot választanám Fuujin és Raijin rulez Nevet tűz kivételével, mindegyik elem ellen jók, beleértve a vérvonalaikakat (jég és fa). Viszont mondjuk nem tudom hogy viszonyul egymáshoz a villám és tűz, szal lehet az ellen is jó. hmm

Naplózva

Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #201 Dátum: 08 júl 25, 18:41:11 »

csak arra is kell dondolni h melyiket milyen távolságból lehet használni ...... de szinte mindent mindenhonnan :O
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #202 Dátum: 08 júl 29, 09:33:40 »

Mikor Jirayira a nindzsavilág alapítóját említi, aki rendelkezett a Rin'nengannal, akkor azt mondja: "mind a hat elemet tudta használni". Lehet, hogy már feltették ezt a kérdést, de én még egyszer felteszem: melyik a hatodik elem? Neten nem lehet túl hiteles forrásokat találni.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #203 Dátum: 08 júl 29, 11:27:14 »

Mi is annyit tudunk erről, mint Te. ^^
Már tárgyaltunk erről ebben a témában, olvass vissza.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #204 Dátum: 08 júl 29, 20:04:33 »

Akkor jó, nem én vagyok a süsü... amúgy kitaláltam egy új elemet: Föld+Tűz= ÜVEG. Szerintem tök hasznos elem lenne^^ Ebből a párosításból még akár a KERÁMIA elem is össze jönne, de ez már nagyon beteg, maradjunk az Üvegnél. Elég sok mindenre használható lenne, nem gondoljátok?
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #205 Dátum: 08 júl 30, 12:08:18 »

majd lesz egy új Sasori és az majd porcelán babákkal harcol  Nevet
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #206 Dátum: 08 júl 30, 12:42:52 »

OFF: Rozen Maiden feeling Nevet

am egy kérdés: akinek pl. szél a chakrája,az magát a szelet is tudja valamennyire manipulálni? Nem tornádókra gondolok,hanem mondjuk arra,hogy megváltoztatja a szél irányát,vagy ilyesmi.
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #207 Dátum: 08 júl 30, 13:05:32 »

hát lehet de pl. Kakashi ha jól tom Villám elemű de nem láttam még tőle olyan Jutsut vagy technikát hogy viharban villámokat szórt volna az égből vagy hasonlót... :/ :/ :/
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #208 Dátum: 08 júl 30, 13:35:17 »

szerintem mindeggyik technikát lehet írányittani pl.: Kisaménak az a cápa torpedó vagy valami ilyesmi volt a neve......
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #209 Dátum: 08 júl 30, 14:44:37 »

.. kérdés: akinek pl. szél a chakrája,az magát a szelet is tudja valamennyire manipulálni? Nem tornádókra gondolok,hanem mondjuk arra,hogy megváltoztatja a szél irányát,vagy ilyesmi.

Spoiler veszély!

Igen. Legalábbis Sasuke Itachi ellen a természetben előforduló villámot alakította át a Kirinné.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!