24 jún 29, 02:06:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378252 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #375 Dátum: 08 jan 20, 13:00:35 »

Lehet, hogy a hajad is kihullik tőle, és Itacsinak is már csak parókája van! Most komolyan. El tudnátok képelni a maszkos Tobi gyereket hosszú rőzsável? Nevet Nevet  afro

Azonkívül ne felejtsük el, hogy Madara félig démon.

Az meg, hogy hogy tud teleportálni egy ninja, szvsz még a Naruto világában sem olyan természetes, mint nekem a kenyérre vajat kenni! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 20, 13:10:18 írta barkasz » Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #376 Dátum: 08 jan 20, 13:05:18 »

Igen, az MS-től Kakashi is elég rossz állapotba került, de mikor Naruto átment Tobi, az illúzió volt, amit nem olyan nehéz megcsinálni pl.: Akatsukik kivetítője
Naplózva
Mahhdy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14

Sasori


« Válasz #377 Dátum: 08 jan 20, 13:07:18 »

Nme hiszem hogy csak sima illuzioról volna szó. Az agyag bombákat is bevitte a föld alá és az nem illuzió volt Nevet
Naplózva

"A vakság számtalan formában megmutatkozhat, nemcsak abban, hogy valaki nem lát. A fanatikusok többnyire gondolatban elvakultak. A vezetők pedig gyakran a szivükkel nem látnak" 
Orániai Katolikus Biblia

"Mondj igazat. Sokkal egyszerűbb, s többnyire az a leghatásosabb érv." Bene Gesserit-Mondás
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #378 Dátum: 08 jan 20, 13:28:00 »

Kivetítő? Az általam asztrális projekciónak (testből kiszáll a lélek cucc) tekintett dologról beszélsz, amikor a barlangban kaszinóznak?
Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #379 Dátum: 08 jan 20, 15:08:44 »

igen, igen, de a
kivetítője
Jobban hangzik
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #380 Dátum: 08 jan 22, 18:25:48 »

De gyerekek! Még azt se tudjuk Tobinak van-e MS-ja...
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #381 Dátum: 08 jan 22, 18:35:53 »

Matten!
Ha még mindig azon az elméleten vagy, hogy Tobi=Obito akkor:
-Hogy mászott ki a kövek alól?
-Hogy hozta rendbe az összezúzott oldalát?
-Miért nem ment vissza Konohába?
-Miért csatlakozott pont az Akatsukihoz?
-Miért mondja Tobi, hogy ő Uchiha Madara?
-Ha ő Obito, akkor kinek kéne Uchiha Madarának lennie? Szerintem, így már túl bonylult lenne. ;D
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #382 Dátum: 08 jan 22, 18:52:16 »

-Zetsu segíthetett neki
-Mér Deidara hogy varta össze a kezét?
-Mer sajt xD
-Hát ha Zetsu találta meg valszeg elkezdte képezni is
-Mer lehet hogy ő Madara, de egyben Obito is pl Obito testét megszállta Madara ahogy már valaki említette is
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #383 Dátum: 08 jan 22, 18:56:18 »

Ha Obito testét megszállta Madara, akkor az már Madara, és nem Obito.
Deidara kezének fölvarrása azért volt más, mert ott megtalálták az eredetit, míg itt összepréselődött.
Zetsut miért érdekelte volne egy ilyen idióta? Vannal nála tehetségesebb Uchihák is.
Ugyanakkor hogyhoyg segített neki? Véletlenül arra járt és meglátta? Később az egész barlang rádőlt, és Csak akkor tudta volna a testet is átszállítani a sziklákon, ha megeszi, ahhoz viszint ki kell ásni, ami nem egyszerű. (Még tudom folytatni)
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #384 Dátum: 08 jan 22, 18:59:38 »

Én örülnék neki, ha Obito lenne Tobi, mert jót tenne a sztorinak, de a dolgok jelenlegi állása szerint szerintem erre nincs sok esély.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #385 Dátum: 08 jan 22, 19:00:22 »

Lehet hogy mindkettő!

Tobinak a tudata kettős lett miután meghalt. Egyik oldala a belészállt/belereinkarnálódott Madara, a másik Obito. Így minden értelmet nyerne. Megtudjuk Kakashi bővebb múltját, lesz értelme a Gaidennek, érthető lesz miért nevezi magát Madaranak, miért engedelmeskedik neki Pein... stb. stb...
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #386 Dátum: 08 jan 22, 19:15:03 »

Matten kezdenek egyre meredekebbé válni a kitalációid... ;D Obito biztos meghalt, mert amikor átadta Kakashinak a sharingant, már haldoklott.... Igaz konkrétan nem láttuk holtan.... Én még abban sem vagyok biztos, hogy Tobi = Madara... Szerimtem itt 3 külön személy van:
1 Obito, aki kilapult a kövek alatt
2 Tobi, akinek az arca, és személye találgatás tárgya,
3 Uchiha Madara...

Ez az én vízióm... ésnem vagyok tévedhetetlen...  :-X
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #387 Dátum: 08 jan 22, 20:08:40 »

Gabesz: szerintem nincs tévedhetetlen elmélet, bármelyik is valószínűbb. Amíg Kishimoto meg nem mutatja Tobi valódi arcát, addig minden csak valószínűbb vagy kevésbé valószínűbb Nevet. És már kezdek ettől is idegbajt kapni.

Madarára van a legtöbb utalás a mangában, utána Obitóra, de lehet majd kiderül, hogy egy 3. személy ^_^ /me akkor lövi fejbe magát
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #388 Dátum: 08 jan 22, 21:08:33 »

Lehet hogy mindkettő!

Tobinak a tudata kettős lett miután meghalt. Egyik oldala a belészállt/belereinkarnálódott Madara, a másik Obito. Így minden értelmet nyerne. Megtudjuk Kakashi bővebb múltját, lesz értelme a Gaidennek, érthető lesz miért nevezi magát Madaranak, miért engedelmeskedik neki Pein... stb. stb...
.. nah most  akkor  magyarázd  el nekem  egy olyan hatalmas erős  embernek mint  Madara  minek kéne  egy  olyan csicska senki  mint  Obito??..mi értelme  lenne akárhogy is h bármi köze  legyen hozzá??
Naplózva
Mahhdy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14

Sasori


« Válasz #389 Dátum: 08 jan 22, 21:50:55 »

Nem tudjuk konkrétan mi történt Madarával az 1.-vel vívott harc után, de már biztos hogy nem halt meg. Lehet, hogy a sok MS használattól megvakult és Obito halott teste és a megmaradt 1 sharinganja pont kapóra jött. Mosolyog
Naplózva

"A vakság számtalan formában megmutatkozhat, nemcsak abban, hogy valaki nem lát. A fanatikusok többnyire gondolatban elvakultak. A vezetők pedig gyakran a szivükkel nem látnak" 
Orániai Katolikus Biblia

"Mondj igazat. Sokkal egyszerűbb, s többnyire az a leghatásosabb érv." Bene Gesserit-Mondás
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!