24 szep 30, 03:14:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396409 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #300 Dátum: 08 jan 07, 21:41:32 »

hmm kérdés...
Mindenki (sokan) azt mondja h Tobi=Madara ami sztem hülyeség Nevet
de ha télelg ő Madara akkor mér bújkál, hisz sztem bárkit oda visza verne  ??? elég ciki, ha ekkora hatalommal és erővel   egyezkedik ilyenekkel...
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #301 Dátum: 08 jan 07, 22:37:50 »

kiderül, ha kiderül. addig csak filozofálhatunk. de tuti skizó a gyerek Nevet
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #302 Dátum: 08 jan 07, 22:41:46 »

Sztem meg nem biztos, hogy hülyeség, mert már Pein + Zetsu is Madaraként említi őt meg sok más jel is erre utal (az "én erőm" dolog, Jiraiya szerint is még él Madara stb...). Lehet egyszerűen még nem látja elérkezettnek az időt, hogy felfedje kilétét.

Meg így nem veszik őt komolyan az ellenfelei: Sasuke is szerintem máshogy viszonyult volna hozzá, ha tudta volna, hogy ő Madara; Kakashi sem egy bohócnak nevezné és nem azt mondaná, hogy gyorsan intézzék el stb...

Akit lenéznek az emberek, azok ellen sokkal nagyobb eséllyel hibáznak is, mert nem veszik őket komolyan. Lehet ezt is előnyére akarja kovácsolni.
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #303 Dátum: 08 jan 07, 22:51:33 »

de ha ő Madara, akkor nincs szüksége ilyen trükkre... meg arra, hogy is van pár bizonyíték, hogy Obito.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #304 Dátum: 08 jan 07, 23:02:58 »

Miért?
Madara nem egy Isten! Legyőzhetik őt is, pl. első Hokage.
És mivel Yamato ugyanolyan képességekkel bír, akár le is győzheti.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #305 Dátum: 08 jan 07, 23:24:28 »

Nem hiném,hogy Yamato olyan erős lenne mint az első hokage mégha a génjei vannak benne akor se.
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #306 Dátum: 08 jan 08, 10:38:47 »

Nem csak egy Ninja erőssége miatt választanak vlkit meg Hokagenak szerintem, hanem a tapasztalata miatt is.
Szerintem emiatt választották meg Tsunadet.

Visszatérve Tobi=Madarahoz: Madara 1szer már kikapott, tehát van olyan taktika, amivel le lehet őt győzni. Ha kihirdeti, hogy ő Madara, akkor fel tudnak készülni ellene és ha nem is Yamato egyedül, de egy csapattal le tudná valszeg győzni. Így, hogy fingjuk sincs, hogy ki ő, nehezebb ellene bármit is tenni...

Ha megnézünk egy korábbi csatát: Shikamaru vs Hidan: első körben, mikor még nem tudta, hogy halhatatlan és milyen technikája volt Hidannak, Shikamaru kikapott volna, de miután fel tudott készülni ellene, legyőzte...
Naplózva
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #307 Dátum: 08 jan 08, 17:30:34 »

hmm hmm. én olyanra nem emlékszem h Jiraiya azt mondta volna h Madara még él... azt mondta hogy akkor, tizen x évvel korábban még élt...mondjuk így valóban nagyobb a valószínűsége h még mindig él.
De mivel Tobitol edig egyetlen egy jutsu-t vagy valamit nem láttunk, nem tudjuk h mire képes...
korábban felvetettem h kettősszemélyisége van, ami számomra elég valószínű, amlítettem hogy miért.
Amugy, az h Obito lenne...lehet, hogy a bal szemét adta kakashi-nak, de azért mert az egész jobb oldala összeroncsolódott...
Naplózva
Roli-senpai
Vendég
« Válasz #308 Dátum: 08 jan 08, 18:04:47 »

Nekem mostanság megrengedt a hittem, hogy Tobi=Obito xD
Megnéztem a shippuuden első részeit és abban azt mondja a kyuubi, hogy : A chakrád még baljósabb, mint Madaráé...(valami ilyesmit Nevet) Sasuke meg:-Miből gondolod, hogy ismerem azt az embert?(jelen időbenxD) szóval lehet, hogy még él, de azis lehet, hogy nem, vagy, hogy ez az egész hülyeség, amit irtam... Nevet(vagy az is lehet, hogy Tobi szeme nem az övé, hanem Madaráé... xD)
(meg persze, amikor aztmondja Pein, hogy Madara utasitott...)

Szóval most nemnagyon tudom eldönteni... Nevet
Naplózva
RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #309 Dátum: 08 jan 08, 19:29:49 »

Tobi, Tobi, Tobi...mosmá derüljönki hogy kivagy:D:D:D
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #310 Dátum: 08 jan 08, 20:46:37 »

Szerintem Tobi = Obito , Madara erejével és az a képesége hogy át megy a dolgokon azt lehet a halálbol szerzet képesége /hulyeség de lehet igaz : Obito talizot a halálban Madarával össze haverkodtak és neki adta az erejét Itachi az MS-ével át lépet aba a dimenzioba és akkor kihozta Obitot  Nevet /
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #311 Dátum: 08 jan 09, 15:55:45 »

Hát Itachi biztos gyakran megy át a halottakhoz meg látogatni a nagyit meg az anyukáját.Nem lehet hogy Oro csinált az edo tenseiel egy kémet és el küldte az Akatsukihoz?Vissza vágot mert Sasori meg Kabutott küldte oda  Nevet
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #312 Dátum: 08 jan 09, 16:15:54 »

Hmm? Ki tudja mosttanság láttun olyat hogy Kabuto beülteti a géneket a testébe és kezd Orová alakúlni lehet hogy pont ugyanezt csinálta meg Tobi Madara génjeivel ahol aztán Madara átvette az irányítást ???
Naplózva
Dani-13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #313 Dátum: 08 jan 09, 16:57:39 »

lehet hogy már volt de mi van ha mind igaz és obito=tobi és uciha madra  ??? de ez lehet hülyeség
de a tobi obito az szerintem lehetséges mert én azt olvastam nem tudom hol hogy pein meg még náhány aka tag öszerakta
de a tobi obito nekem a leg szimpatikusabb válasz a tobi ki is? kérdésre
Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #314 Dátum: 08 jan 09, 19:35:36 »

1. szerintem Obito, Madara tényleg röhej
2. 100%, h skizo...

Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!