24 jún 29, 01:48:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378231 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1740 Dátum: 12 júl 24, 21:38:47 »

Biztos hogy nem rikudou...lehet valami dns kisérlet amit összetákolt madara,adott neki sharingant,zetsu dns.t stb...Viszont sztem obito sem kizárt mert ugye a jobb szeme megmaradt a bal szemét meg odaadta kakashinak a fele testét meg valahogy helyreálitotta xd...

jobb szeme megmaradt? egy elég méretes szikla esett a fejének erre a részére, úgyhogy a szeméből csak aszalt gyümölcs maradt

-nagyon valószínű ,hogy Tobi öreg, mivel már akkor ismerte Madarát, amikor az még élt (kérdés, hogy meddig élt Madara, az Edo Tensei-es Madara, azért nem néz ki túl öregnek, és halála körülményeire is kiváncsi lennék, lehet hagyta,hogy megöljék)
- valami kis vérnek kell benne lennie Rikudou idősebb fiának vérvonalából, mert akkor nem tudná a sharingant ilyen szinten használni, nem bírná chakrával, Kakashi és Danzou sem tudta állandóan használni
-kísérleti eredmény? hát akkor is kellett valakinek az alapnak lennie, erre biztos nem felel meg akárki, lásd megint Danzout
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1741 Dátum: 12 júl 24, 21:57:25 »

Én nem azt mondtam, hogy Obito, sőt! Csak, hogy ez is egy eshetőség. Mindegyik mellett vannak érvek és ellenérvek. Az biztos, hogy Tobi nem mondott végig igazat vagy nem volt értelme elrejteni a kilétét.
Ha Izuna, mégse halt meg
Ha Kagami, mégse halt meg
Ha Obito, nem ő adta Nagatónak a rinnegant
Ha Madara másolat/zetsu másolat, minek neki maszk?
Ha valaki más, akit nem ismerünk minek neki maszk?
Naplózva

8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1742 Dátum: 12 júl 24, 21:59:44 »

- Madara másolat (Zetsu a legkézenfekvőbb lehetőség) (itt az érvek mellette szólnak nem ellene)
  • van értelme a maszknak
  • Zetsu másolat nem tudja az adott személy spéci technikáit
  • jobb és bal keze is trutymóból van, nem csak úgy mint Danzou vagy Madara esetében
  • Az eredeti és a másolt ember chakrája megegyezik, emiatt nem vette észre sem Nagato, sem Itachi az átverést (csak Naruto érzi a különbséget lámpás módban)
  • NEM LÁTTUK KIKAPCSOLVA TOBI SHARINGANJÁT!

 -van értelme a maszknak? azt mondja ő Madara és közben a maszk alatt tényleg az
-Zetsu másolat nem tudja az adott személy spéci technikáit, ez így igaz, de akkor honnan van a tér-idős jutsu? azért az elég speckós
-az eredeti és másolt ember chakrája megegyezik, emiatt nem veszi észre Itachi és Nagato az átverést...de mivel nem ismerték Madarát éltében, kivel keverték volna össze Tobi chakráját?
-nem láttuk kikapcsolva a sharingant, ha megerőltetés nélkül tudnád használni, te kikapcsolnád? Kakashi és Danzou nem tudja kikapcsolni, de el kell takarniuk, mert meghalnának végkimerülésben

az biztos, hogy Zetsu az egyik kulcs Tobihoz
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 22:02:47 írta 8nervus6 » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1743 Dátum: 12 júl 24, 22:09:58 »

Ennyit hogy lehet az Aloeverán lovagolni? komolyan ember és élő az meg hogy egyszer fehér takony volt a kezénél az lehet egy másik jutsu is. Tobinak nem "sima" sharinganja van hanem valami módosított mert amikor teleportál mindig onnan indul ki. Obito Ridoku és más Uchiha sem lehet 100% mert semmi olyat nem mutatott amit ők szoktak és Tobi nemcsak egy jhinchurikit irányított hanem Kuramát is.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1744 Dátum: 12 júl 24, 22:16:25 »

"Ha Izuna, mégse halt meg" --> mint írtam Madara mondta azt a Kagéknak, hogy meghalt az öccse, nem pedig Tobi.
"Ha Kagami, mégse halt meg" --> semmit sem tudunk, csak egyszer eltűnt. Lehet öregen halt meg, lehet h a klán kiirtásakor

"Ha Madara másolat/zetsu másolat, minek neki maszk?"
Már kifejtettem párszor, de itt van már tényleg utoljára, mert nem igaz hogy nem lehet pár hszt vagy oldalt visszaolvasni: Uchiha Madarát mindenki ismerte! Egy legenda (volt)! Ha Tobi (Zetsu másolat) egy az egyben úgy néz ki mint Madara, a chakrája is megegyezik, de gyengébb, akkor jogos a maszk, hiszen ha komolyabb harcra került volna sor pl még a Rinnegan előtt, akkor azért elintézhették volna.

-Zetsu másolat nem tudja az adott személy spéci technikáit, ez így igaz, de akkor honnan van a tér-idős jutsu? azért az elég speckós
-az eredeti és másolt ember chakrája megegyezik, emiatt nem veszi észre Itachi és Nagato az átverést...de mivel nem ismerték Madarát éltében, kivel keverték volna össze Tobi chakráját?
1. Jó kérdés, erről még nem volt szó. Én ezt úgy képzelném el, hogy Zetsu a spóráival lemásolta Madarát, aminek köszönhetően volt egy tökéletes Madara másolat alap szemekkel, azaz kikapcsolt Sharinganokkal. Mivel ő nem tudja/tudta bekapcsolni, így a vitrinből beültetett magának 2 db-ot (mint Kakashi vagy Danzou). Ez azért is volt hasznos és szükséges, mert a Zetsu másolat alapból 1 úttal rendelkezik, a Senju DNS-sel. Sharingan beültetésével meglett a 2. út is, az Uchiha DNS.
2. Itachi egyszer találkozott egy hosszú hajú maszkos emberkével, aki lehet hogy Madara volt. Az szinte 100% hogy Yaguráért Madara volt a felelős, de ez sincs kizárva, mivel már tudjuk, hogy Madara jóval a Hashirama elleni harc után halt meg.

Ennyit hogy lehet az Aloeverán lovagolni? komolyan ember és élő az meg hogy egyszer fehér takony volt a kezénél az lehet egy másik jutsu is. Tobinak nem "sima" sharinganja van hanem valami módosított mert amikor teleportál mindig onnan indul ki. Obito Ridoku és más Uchiha sem lehet 100% mert semmi olyat nem mutatott amit ők szoktak és Tobi nemcsak egy jhinchurikit irányított hanem Kuramát is.
Másik jutsu bow. Grat. Jóféle jutsu Kiüt. A sharinganja pedig milyen? Fél MS vagy mi? Egy Bijuut irányítani vagy egy tökéletes Jinjuurikit két különböző dolog!
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 22:18:35 írta CsukiIce » Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1745 Dátum: 12 júl 24, 22:29:47 »

Mondjuk az aki megküzdött az 1. Hokagéval? Szerintem Madara volt az aki létrehozta, hiszen ő szerezte a Hashirama "maradványokat" is. Ami nem tiszta az az, hogy Madarának ki ültette be a Hashirama DNS-t. Úgy is csinálhatta mint Kabuto, hiszen azt sem tudjuk, hogy mi látható FMS-sel vagy Rinnegannal az Uchihák tábláján (akár le is lehet írva az utak megszerzésének menete). A lényeg, hogy a legtöbbet Madara tudja a múltról és a miértekről.
Naplózva

8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1746 Dátum: 12 júl 24, 22:39:37 »

engem még mindig ez a tér-idő jutsu zavar, ugye a 2. és 4 . hokage is használt ilyesmit (meg talán a Szalamandra), de Minato is elismeri, hogy Tobié jobb, Madarától nem láttunk ilyet, Zetsu mozgása meg inkább a fa elemmel van kapcsolatban...
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1747 Dátum: 12 júl 24, 23:02:13 »

Nekem még mindig a tanítvány verzió tetszik a legjobban. Szervált Senju DNS-t, kapott sharingant. Madarával megbeszélték a terveket ( hajlott kora miatt vagy más okokból ), megtalálták Nagatot, aki megkapta Tobitól Madara szemeit. Így Tobi sem hazudott. Bármennyire is jó tanítvány lehetett Tobi, szerintem át akarta venni Madara szerepét a tervben. Az is lehet, hogy Tobi nem Madara miatt lepődött/ijedt meg, amikor Kabuto megmutatta neki, hanem hogy ő nem akarta visszahozni. Madara nem foglalkozik ezzel, hiszen bitang erős és edo testben gyakolatilag újjáéledt, így tervének vékső fázisa következhet.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 23:03:00 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1748 Dátum: 12 júl 24, 23:14:59 »

Csukiice szóval azt mondod a maszk alatt egy másik gyengébb, teljesen más jutsukat használó Madara található...már el is képzeltem ahogy leveszi és mondja "it seems like im Madara after all".
Még szerencse, hogy az igazi Madara megjelenéséig Tobi többször is hangoztatta, hogy ő Uchiha Madara. Mióta már harcol az igazi is, azóta felvette a Senki nevet...

8nervus6
Kb ilyen lenne egy normális érvelés. Ez tényleg olyan dolog, amire nem nagyon lehet értelmes választ adni a jelen ismereteink alapján és talán ez az egyetlen, amibe belebukhat a Tobi = Madara másolat dolog is.

(Régebben, talán még ebben a témában én ezt úgy vezettem fel, hogy szerintem Zetsu fa elemes megjelenései is tekinthetők tér-idő jutsunak, hiszen időveszteség nélkül tud szinte bárhol előjönni. Itt irányzéknak a spórákat gondoltam és szerintem Tobi is ezért tud sok helyen megjelenni, mert akik egyszer már belélegezték a Zetsu spórákat, azokat ő könnyen megtalálhatja. Tehát magát a teleportot a Sharingan "végzi", de a célzáshoz a spórákat használja. Ez az egész csak egy gondolat, szóval nem kell halálosan komolyan venni.)

Csukice olyan mint amikor Kabuto is fehér folyadékká változott akkor gondolom ő is Zetsu klón
A módosított szemet meg érts úgy hogy sharinganba más DNSeket vagy vmit raktak
Ugye tudod, hogy te most itt megint két olyan dolgot keversz, aminek semmi köze egymáshoz!? Suigetsu vizzé válása hogy jön a Senju DNS-es fehér testhez!?
Sharinganba más DNS? Szerintem lehetetlen.

Daishi
Lehetséges ez is, hiszen nem cáfolható. Annyi feltétel lehet ezzel kapcsolatban, hogy ha tanítvány, akkor valamilyen szinten ismertnek kell lennie (maszk és a csattanó miatt) és konohainak.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 23:16:24 írta CsukiIce » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1749 Dátum: 12 júl 25, 07:14:11 »

^^^^ ????
Nem értem mire gondolsz. Tudtommal mikor Nejit is lemásolta Zetsu (+ a fél sereget) és majdnem megölte Sakuráékat, akkor szerintem eléggé hasonlított Nejire a Zetsu másolat.

Itt nem is az a kérdés, hogy hasonlít-e vagy sem. Amikor leveszi a maszkot hiába van Madara arca ha közben ő csak ez Zetsu. Úgy értem fel kell fednie majd azt is, hogy ő egy Zetsu. Én erre értettem, hogy fura lenne és csalódást okozna.
De egyébként is, ha egy egyszerű Zetsu másolatot így fel lehet erősíteni, akkor Tobi miért nem erősített meg még néhányat magán kívül?
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #1750 Dátum: 12 júl 25, 10:30:44 »

Ez a Zetsus másolat dolog szerintem nem hülyeség de kicsit ilyen erőltetett lenne mármint ezek szerint Kishi nem tudna egy jó történetet kitalálni hogy ki Tobi stb.. hanem ilyen egyszerű választ adna a fejünknek. Szerintem is sokan csalódnának Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1751 Dátum: 12 júl 25, 12:42:18 »

Eszembe jutott valami a legutóbbi fejezetet olvasva. Mi van akkor ha a Zetsus és az Obitos elmélet is megállja a helyét? Íme a "magyarázatom".

A mostani fejezetben amikor Kakashi használta a Kamuit Tobi ahelyett, hogy elteleportált (vagy átengedte volna magán a támadást) volna simán kitért Naruto támadása elől.

http://178.21.19.200/manga/mangas/Naruto/595%20-%20Chaps/12.jpg

Mi van akkor ha azért tette, mert Obito szeme van benne és így nem használhatta egy időben a saját képességét Kakashiéval?  Ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy a maszk alatt Obito van, de én arra tippelek, hogy a szem mindenképpen az övé. Talán az Uchihák ezért veszik el mindkét szemet a másiktól, mert különben nem tudnák egyszerre használni a képességeiket.

De hogy szerezte volna meg Tobi Obito szemét amikor szegényre ráesett egy bazi nagy szikla? És itt jön a képbe a Zetsus elmélet: Zetsu, mielőtt a szikla ráesett volna a fiúra, "rámászott" Obitora. Kakashiék nem vették észre, mert Zetsu képes volt felvenni a fiú chakrájának a természetét.
Miután Kakashiék elmentek, Zetsu elvette a Sharingant és beültette magának, vagy pedig odaadta annak, akit most Tobi néven emlegetünk.

Ezek szerint ha Obito élne és meglenne mindkét Sharinganja, akkor képes lenne használni a Kamuit és a tér-idő jutsuját is.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 12:46:43 írta TsunadeHime » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1752 Dátum: 12 júl 25, 12:46:13 »

Nekem meg ezt a hsz-t nézegetve az jutott eszembe, hogy naruto támadása elől azért kitért, és naruto azért is tudta lefejelni, mert naruto hatással van a zetsukra, ebben a lámpás módban. Ezért őt nem tudja átengedni magán. Bár ez, nem tom lehet már korábban is felvetődött. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1753 Dátum: 12 júl 25, 13:18:01 »

Dehogyisnem uchiha -.-" ,fekete hajú,sharinganos tényleg nem uchiha...biztos van valami nyomós oka rá hogy nem mutatja meg ki õ ,majd hogyha már nem lesz rá szükség hogy takargassa az arcát akkor majd rájövünk addig is szerintem felesleges találgatni meg 50x megmagyarázni ugyanazt a hszt...senki sem ért eggyet addig amíg kinem derul ki is õ.Felesleges hsz-ek tömkelege a topicban.
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1754 Dátum: 12 júl 25, 13:19:44 »

Ezt ^^^^ te komolyan gondolod? Kőkemény.

Obito egyik szeme akkor megsemmisült, mikor ráomlott pár szikla, majd később a maradék is. De egyébként is, Tobi jutsuja nem MS-t használ hanem sima Sharingant, míg a Kamui MS jutsu. Ez olyan mintha két genjutsut hasonlítanánk össze: Tsukuyomi vs Kakashi Anbut átverő genjutsuja a Kage találka előtt. Mindkettő Sharingan-os genjutsu, mégsem jöttek az ötletek Ita és Kakashi rokoni kapcsolatáról.

Ezek szerint ha Obito élne és meglenne mindkét Sharinganja, akkor képes lenne használni a Kamuit és a tér-idő jutsuját is.
Kamuit csak akkor ha fel tudja ébreszteni az MS-t, de valami okosság tutira van a tér-idő jutsuban is.

Nekem meg ezt a hsz-t nézegetve az jutott eszembe, hogy naruto támadása elől azért kitért, és naruto azért is tudta lefejelni, mert naruto hatással van a zetsukra, ebben a lámpás módban. Ezért őt nem tudja átengedni magán. Bár ez, nem tom lehet már korábban is felvetődött. Nevet
Akkor azt kaptam ellenérvnek, hogy túl sok filmet nézek Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!