24 jún 29, 02:06:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378251 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #1575 Dátum: 12 márc 04, 13:33:03 »

Biztos néhány elvetemült kísérletezgetett, de ez csak feltevés mert sem a manga sem az anime nem említi ezeket a múlt béli részleteket Mosolyog

HA végig olvassátok a 510 manga fejezetet, akkor megtudjátok, hogy az az Izanagi Rikudo-sennin egyik nagy technikája volt amivel megalkotta a dolgokat.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13

Gondolom az Izanagi a spirituális és képzelet energiáit irányítja és a Senjuk ereje ami a fizikai és az életerő energiákat képes irányítani..
 csak ez ketté vált és már nem volt egyik erőnek sem elég energiája hogy teremtsen...

Tehát ha Senjuk életet akarnak adni valakinek vagy valaminek ahhoz szükséges lenne  az Uchiha DNS
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 16:10:34 írta Uchiha_Obito » Naplózva
Nanako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 12


« Válasz #1576 Dátum: 12 márc 04, 20:20:42 »

Egyébként Tobi/Madara másik szeme, (amit az Izanaginál használt) nem beültetve lett? Egy ideje már gondolkodom rajta, de még nem olvastam pontosan utána, hogy mi is történik a Danzou-val vívott harc után. A másik pedig: Tobi és Kakashi M. Sharingan képessége nagyon hasonló, nem? Élek a gyanúperrel, hogy ez az egész személyazonossági kérdés csak azért van, mert a rajongók az első percben Obitóként azonosították Tobit, és ha tényleg így van, akkor eleve le lett volna lőve a poén.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1577 Dátum: 12 márc 04, 20:52:48 »

Amm,tobi tuti,hogy nem madara. Az már nem enyhe túlzás lenne.Sok okot tudok  mondani rá,hogy ő miért is nem madara. Először is kabuto most élesztette fel az igazi madarát. Tobi nem egy beképzelt majom,ellentétben madarával. A teste zetsuéhoz hasonló. Ha ő lenne madara,akkor már rég újraélesztette volna a mangekyou sh.-gant,ha valahogy tényleg elveszítette. Semmilyen tűz jutsut nem használ. Harcban használja az agyát,jó megfigyelő,és taktikus,ellentétben madarával. Madara a harctéren nem a "maszkos ember" -nek emlegette volna őt. Tobinak a kiterjedt ismerete az egész ninja világról hatalmas,a legnagyobb. Nyilván madarának is nagy,de tobi mozgat minden szálat. A 3 pöttyös sharinganja tuti,hogy nem ilyen volt madarának,és egyébként is. Már a rinnegant is megszerezte volna(felélesztette volna újra). Jah,és tobi, ami után már megtudták hogy ő nem is madara,azután csak senkinek nevezte magát. Szóval tuti,hogy tobi nem madara.Szerintem még csak részben sem.
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1578 Dátum: 12 márc 05, 10:15:48 »

Végignéztem, hogy Tobi hol tud megjelenni a technikájával. Míg zetsu csak fás-virágos-vizes-földes helyeken jött elő, addig Tobi van, hogy köves-sziklás (danzou-kőhíd). Bár a Kage találkozón nem tudtam eldönteni, hogy köves-e a talaj, ahonnan Zetsu előtört, de úgy jött le, hogy Zetsu ilyen természetes fás módon közlekedik, jelenik meg itt ott. Ezzel szemben Tobi tér (dimenzió) ugrásokra képes. Szerintem ez a Kakashi-féle (Obito) ms szemtechnika fejlettebb használata.
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #1579 Dátum: 12 márc 05, 11:34:09 »

Zetsu képes a sziklákból is előjön vagy belebújni nem tudom hogy fogalmazzam meg rendesen Mosolyog
Mivel anno Itachi és Sasuke harcánál az épületbe volt beolvadva mikor figyelte a harcot.

Nagyon fejlett kell hogy legyen ha saját magát is képes más dimenzióba átvinni egy sima sharingannal.. gondolom ez a senju DNS nek köszönhető ( Shippuuden manga 510 rész : Konan vs Tobi)
És ez szerintem azt az egy dolog megerősíti valamennyire, hogy Tobi az Uchiha klánból származik.(vagy Uchiha vérből készült) Nevet
Hiszen egy nem vérbeli Uchiha nem hiszem, hogy ilyen szinten képes lenne használni a sima Sharingant.



Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1580 Dátum: 12 márc 05, 11:44:35 »

Erre én annyit írok, hogy sok Uchiha nem tudja előhívni a Mangekyou Sharingant, ezzel szemben Kakashinak mégis sikerült. Igaz mivel nem Uchiha ezért nem is tudja olyan sokáig/sokszor használni.

Zetsu a Pein vs Jiraya harc után a falból jön ki. Tobi esetében biztos, hogy a Sharingant használja a teleporthoz, a kérdés csak az, hogy mi alapján  tájékozódik.
Naplózva

balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1581 Dátum: 12 márc 05, 11:58:56 »

Hát ja, az hogy egy ilyen erős szemtechnika, ilyen jól arra utal, hogy Uchiha.
Az meg, hogy sehol egy alap tűz technika és lehet, hogy nem tudja kikapcsolni a sharingant meg arra utal, hogy nem uchiha. Szépen össze lett rakva a szentem. :-) Vagy egy korcs, ilyen-olyan felmenőkkel, vagy nem ember szülte, vagy ki tudja.
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #1582 Dátum: 12 márc 05, 14:20:22 »

Ezt jól összehoztad! igazad van balzsa!  Jól összerakták szegény embert... ezek után jól illik rá a SENKI név ikszdé

hát azt nem feledjük, hogy Kakashi egy zseni volt!

ne de Tobi még nem igazán került olyan helyzetbe hogy használnia kelljen bármilyen tűz technikát.
Szóljatok ha tévedek

Miért hogyan kellene tájékozódnia? Hiszen elég csak gondolni a helyre nem? hiszen a szeme összeköttetésben van az agyával és így a helyszínre gondol és teleportál.

A negyediknél más volt a teleport jutsu ott kellettek a kunaiok hogy tájékozódjon mert maga a jutsu nem volt közvetlen kapcsolatban a testével(az agyával ikszdé ).. csak egy pecsét segítségével tudott teleportot használni.. Mosolyog
 Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 23:03:37 írta Uchiha_Obito » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1583 Dátum: 12 márc 05, 15:24:43 »

Ez mint jó kérdés de mind csak feltételezés. Ha nem tudja kikapcsolni a sharingant akkor miért nem látta Deidara? Vagy Zetsu? Zetsu tudja az igazat róla? Ez a nevem senki kijelentés számomra azt jelentette először, hogy ő nem egy. Vagyis, hogy több Tobi van. Hisz ha nem tudta, hogy Dei felrobbantja magát,hogy bírta ki? Más ötlet. Madara mondott valami olyasmit, hogy olyan mint fénykorában. Dimenzió ugrásokról van itt szó Tobinál. Ha a valóságban értenénk mi a dimenzió ugrás könnyebb  lenne rájönni a kilétére. Talán valami  Rikudou (remélem jól írtam ha nem, nem kell minden hsz-ben írni) Holdhoz hasonlója, hisz biztos, hogy beszélt az igazi Madarával. Tehát lehet, hogy Madara hozta létre őt. Rikudou-nak mikor megláttam a fele arcát szerintem öreg volt ekkor még ha csak viccnek is de eszembe jutott, hogy lehet ő Tobi.  Lehet más dimenzió Madarája is. Ami még meglepett és emiatt jutott eszembe, hogy Madara nem fénykorából másik dimezióból tobi. Ha ő tényleg Madara csak más dimenzióból lehet, mer itt már halott. Ami meglepett pedig az az, hogy Tobinak nincs MS-ja. Ezért nem olyan mint fénykorában. Am az a sok sharingan minek kellett neki ami mögötte volt a Danzous jelenetnél?( értem, hogy pár a hat utjának de a többi?) Technikai KO Gondolkozik
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1584 Dátum: 12 márc 05, 18:13:06 »

Uchiha_Obito: Két dologban is tévedsz. Tobi vs Konan-ben szerinted nem lett volna jó mondjuk egy tűz technika?A másik pedig ,hogy minato tud mindenféle pecsét nélkül is tud teleportálni,csak gondolom anélkül veszélyesebb,és lassabb a technika(lásd:minato elkapta narutot a levegőben). Amm,erre a dimenziós cuccra nem is gondoltam eddig,de ahogy mondod,meglehet. A rikodou-s feltevés egy marhaság. Rikodou békét akart a világba teremteni,de nem ilyen módon. Ő egy jó ember és egyben jó shinobi volt. A bijuuk-tol is azt várta el,hogy jó utat járjanak,plusz el lett mondva,hogy ő már rég halott. El lehet képzelni,hogy élt pár száz évet,és még ma is élne,ha nem kellett volna a 10farkúval elbánjon,de ez van. Tobira jelenleg nincs normális tippem,amire min. 50% az esély.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1585 Dátum: 12 márc 05, 19:16:11 »

Rikudou-nak mikor megláttam a fele arcát szerintem öreg volt ekkor még ha csak viccnek is de eszembe jutott, hogy lehet ő Tobi.  Technikai KO Gondolkozik
Ez csak egy ötlet volt de mint írtam csak azért mert öreg volt. Mint kiemeltem viccnek említettem. Csak akkor arra a néhány percre jutott eszembe. Szerintem sem ő de leírtam azért. Én is a dimenziós elméletet tartom legvalószínűbbnek vagy Izunát. Amúgy Izuna is megdőlhet főleg ha tényleg olyan az arca mint valamelyik Manga végén.(mármint Tobi-é) De szerintem az csak fanmade. Király
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 19:18:29 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1586 Dátum: 12 márc 05, 20:34:37 »

... minato tud mindenféle pecsét nélkül is tud teleportálni,csak gondolom anélkül veszélyesebb,és lassabb a technika(lásd:minato elkapta narutot a levegőben). ...

Az "csak" egy sima Shunshin no Jutsu volt, ami egy D-osztályú technika. Csak ugye Minato jól tolta. És csak gyors mozgás.

Ezzel szemben a Hiraishin no Jutsu, amivel a (többnyire kunai-okon lévő) pecsétekhez teleportál, egy S-osztályú technika, és valódi teleportálás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samat
Vendég
« Válasz #1587 Dátum: 12 márc 05, 22:32:39 »

Az hogy Dei nem látta sharingant az csak annyit jelent hogy használt vmi illúziót vagy egyszerűen vak vagy jól elrejtette tobi meg csak akkor lehet látni ha közeli képen van és az nem sokszor volt hogy valaki szemtől szembe és nem látta ridoku meg meghalt ezért tört ki a két fia közt a háború
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #1588 Dátum: 12 márc 05, 23:27:21 »

Hát a Konan vs Tobi harcsorán szerintem hátrányos lett volna ha bevett valamiféle tűz technikát, mivel minden papír fecni robbanó cetli volt.. elég csúnya nem várt robbanás lett volna a vége.
Na akkor lehet hogy még az izanagit sem tudta volna használni, annyira váratlan lett volna (ez feltételezés

Akkor az igazi teleporthoz mégiscsak szükséges a kunai.
A villanás jutsuhoz nem kell...

Ez már elvenné a manga hangulatát, ha már a dimenzió utazást is belevesszük... Ez a világ olyan jól fel van építve:)
nem kéne belekavarni egy ismeretlen dimenziós Tobi....
Naplózva
fecli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1589 Dátum: 12 márc 08, 02:31:12 »

Tobi nem lehet Obito . Mivel mikor Konannal harcolt ugye letolt egy izanagit és akkor a jobb bal szemét használta el ugyebár és amikor megláttuk hogy a bal oldalán egy rinnegan lett azt jelenti hogy két sharinganja is megvolt mivel a jobb oldali szemét mindig láttuk és sztem ez a jobb oldali szem felelős a teleportációjához a bal nem volt olyan értékes mint a másik és oda került a rinnegan. Másrészt egy Madara kaliber minek rejtegetné az arcát egy Uciha maga a gőg és nagyképűség akkor minek takargatná az arcát szereti egy egóember azt mutatni hogy ki is valójában és hogy kinek képzeli magát szóval Tobi sztem egy új szereplő lesz akit eddig úgy ismerünk hogy Senki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!