24 jún 29, 02:04:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378250 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1425 Dátum: 12 jan 06, 15:12:07 »

hát... itachi elég tápos arc, ha úgy idéz meg susannoo-t, hogy nincs chakrája ^^ azér kapcsolta ki a sharingant, mert már nem volt rá szügsége, az öcsikéje alig állta a lábán, ő meg az adu ásszal ment rá.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1426 Dátum: 12 jan 06, 15:35:03 »

...
Szóval úgy gondolom, hogy a beültetett szem olyan állapotban marad, mint amikor kiszedték. Csak az a lényeg, hogy kapjon chakrát.

Erre a legjobb ellenpélda Kakashi-sensei. 2 pontosként kapta meg a Sharinganját. ^^
De eléggé elkanyarodtunk. Térjünk vissza a téma címéhez.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1427 Dátum: 12 jan 06, 15:39:14 »

Chakra-sama elmélete bejövős, de én azért remélem 1 kicsikét hogy Izuna az  Hümm-hümm
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1428 Dátum: 12 jan 06, 20:03:23 »

Ilyen Zabuza-Haku féle kötelékre gondoltál? A klónozásnál nekem mindenképpen jobban tetszik. Aztán remélhetőleg még az emberiség kipusztulása előtt kiderül, hogy mi is az igazság.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 20:04:01 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1429 Dátum: 12 jan 06, 22:08:17 »

naruto Nevet (gyengébb felfogásúak kedvéért,olvassátok el daishi hsz.-ében a kiszínezett betűket) tobi=senki. lehet hogy tényleg csak egy senki,és semmi. nevet sem adtak neki,lehet hogy zetsu és izuna dns-ének segítségével madara létrehozott egy klónt,el sem nevezte,csak adott pár sharingant neki,és elmondta hogy menjen egy terv szerint,mert erre lett alkotva(aztán hogy most ez a hold szeme terv ,vagy tobi nem a terv szerint megy az már más kérdés).
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #1430 Dátum: 12 jan 06, 22:58:00 »

És az nem lehet , hogy Rikudou-sennin 2 fia közül az egyik ? Ez nem lehet? Gondolkozik
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1431 Dátum: 12 jan 06, 23:08:34 »

És az nem lehet , hogy Rikudou-sennin 2 fia közül az egyik ? Ez nem lehet? Gondolkozik
Akkor szerintem nem mondaná azt hogy madara mert az idősebb fia gondolom erősebb és akkor amikor meséli narutonak a generációk harcát akkor mondaná hogy ő kezdte el mert félelmet akart kelteni  Gondolkozik
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1432 Dátum: 12 jan 07, 00:13:56 »

Samat,ne fárassz,ennyi erővel már rég beköpte volna,hogy kicsoda ő.lehetségesnek tartom azt is,hogy rikodou két fia közül az egyik,bár csak 10%-ot adok neki.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1433 Dátum: 12 jan 07, 01:58:52 »

Most ha jól emlékszem enyhén ittas állapotban, de az angol verzióban nem azt lehetett olvasni , hogy Rikudou sennin az apjuk, csak azt, hogy testvérek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1434 Dátum: 12 jan 07, 12:17:37 »

Ilyen Zabuza-Haku féle kötelékre gondoltál? A klónozásnál nekem mindenképpen jobban tetszik. Aztán remélhetőleg még az emberiség kipusztulása előtt kiderül, hogy mi is az igazság.

Igen, pontosan valami ilyesmire gondoltam! kacsint

Nem hinném, hogy Rikudou-sennin akármelyik "fia" is lenne (amúgy szerintem lényegtelen, hogy a fiai-e vagy sem, a lényeg, hogy az ő képességeivel születtek). De egyébként is max az idősebbnek lett volna indítéka, olyasmikre mint amit Tobi cselekszik. Persze azt sem kéne figyelmen kívül hagyni, hogy kb 5-600 éve éltek, ha nem több.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1435 Dátum: 12 jan 07, 17:11:28 »

Vagy kevesebb. Mert gőzünk sincs róla. De amúgy szerinterm is több, csak nem tudom, honan jött pont ez az öt-hatszázas tipp.
Lényegében viszont mindegy, miután van egy Orochimarunk, aki akármeddig tudná nyújtani az életét, Edo Tenseies zombiink, akik hallhaatlanok kb., egy Sasorink, konzervált szívvel és nem öregedő testtel, egy Zetsunk, aki spórábóól szaporoidik, és valószínűleg nem öregszik ő sem nagyon, meg a kilenc bijuunk, akik biztos, hogy Rikodou életlében születtek még, élhet akárki abból a korból.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 17:14:47 írta STM » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1436 Dátum: 12 jan 07, 19:09:07 »

Vagy kevesebb. Mert gőzünk sincs róla. De amúgy szerinterm is több, csak nem tudom, honan jött pont ez az öt-hatszázas tipp...

Hát onnan jött, hogy a shinobik klánjai kb 100-150 éve (?) kezdtek falvakba tömörülni így az 5-600 éve élt Rikudou-sennin és ninjutsu keletkezése tűnt reálisnak. Mindegy akkor sem tartom ésszerűnek, hogy Rikudou-sennin akármelyik fia lenne Tobi, még ha esetleg élhetnének is.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1437 Dátum: 12 jan 09, 10:50:18 »

Zetsus elméletet már többen felvetették ki ilyen ki olyan összefüggésel.
Rengeteg hsz van ahol ezeket boncolgatták, ezért javaslom ha van időd, türelmed s kedved akkor megpróbálhatod meglelni őket.

PL.:

Az is lehet, hogy Tobi egy genetikai kísérlet, akiben összepakolták az Uchihák, Senjut, Uzumakik DNS-ét. Hogy ki és miért? Jelenleg Orochimaru és Madara az esélyes. Oro elég gyenge lábakon áll, marad Madara. Talán pont azért, mert akart egy tökéletes testet és arra számított, hogy ha a kísérlet sikerül, majd valahogy elfoglalja vagy saját magán megismétli. Tobi lehet, hogy nem is létezett, hanem génmanipulációval hozták létre (ellentétben pl. Yamatóval). Lehet, hogy ezért tekinti magát Senkinek. És mivel Madara mellett "nőtt fel", így elég sokat tud róla.

itt is érdemes picit olvasni
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg48819#msg48819
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg650954#msg650954
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg641766#msg641766

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.msg641007#msg641007


Úgyvélem egyenlőre teljesen felesleges ide írni mert már amit lehetett azt kitárgyalták.
Amíg nincs új rész s új infó addig pihentetni lehetne a témát. (ha csak nincs valakinek valami új jobb ötlete)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 16:52:58 írta Fr33man » Naplózva
kiszsivany
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10

Dark Lord


« Válasz #1438 Dátum: 12 jan 18, 21:48:55 »

Mindenki tudja ki Tobi hát az akatsuki vezére és Naruto nagyapja vagy a dédapja Nevet ugyanannyi esély van rá mint hogy bárki más legyen javascript:void(0);
Naplózva

Raiton - Chain Lightning no jutsu!
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #1439 Dátum: 12 feb 01, 14:01:14 »

Nem tudom felvetették e már ezt az elméletet, de nem lehetséges hogy Tobi = Rikkudo sennin( remélem jól írtam) Elvégre tud annyit a bijukról mint  rs. Szerintem van annyira öreg is mint Rikudo. Szerintem az év tizedek alatt amíg a világot járta látta azt a sok szörnyűséget amiket az emberek el követtek és így teljesen elvesztette a hitét hogy létezhet jó is a világban. Ezért akarja annyira a bíjukat, ezért akarja annyira összerakni újra a 10 farkút hogy ismét el hozza ( szerinte a békét) a világba.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 14:04:13 írta xXKiraXx » Naplózva
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!