24 szep 30, 04:26:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396639 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1140 Dátum: 10 dec 11, 21:31:27 »

Annyira túlkombináljuk ezt a ki is lehet Tobi elméletet, hogy lehet a legegyszerűbb megoldás lesz az igazi, mégpedig, hogy ő Madara.Én is örülnék még valami kavarásnak, nem lenne jó ha mondjuk a következő fejezetben kiderülne az igazság de a vége lehet, hogy ez lesz.Kakesz elmélete jó szerintem is de inkább sok a szabadideje és szeret conspiracy theory-kat gyártani! Nevet
Naplózva
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #1141 Dátum: 11 jan 27, 05:15:31 »

Szerintem egyértelmű hogy Tobi Madara... minek ezt tovább firtatni ? Nevet
Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #1142 Dátum: 11 jan 28, 17:00:43 »

Szent ég.. emberek 3-4 éve arról találgatnak, hogy Obito = Tobi?
Most komolyan, egy 12-14 éves, "elvileg kilapított" 2 részes filler szereplőről képzelitek, hogy Ő minden idők egyik legerősebb és legokosabb ninja-ja?

És hogy Madara = Danzo? Ez, ahogy mások már írták esélytelen. Idő-kor egyik tény. A másik pedig, hogy teljesen eltérőek a szándékaik. Danzo Hokage akar lenni, minden áron. Nem kardoskodott volna annyira a Hokage címért a legutóbbi Földesúr meghallgatáson, ha nem így lenne. Danzo-nak csak a 9 farkú kell. Tobi magatartása és tervei sem vallanának Danzo-ra. De talán az még nagy nagy túlzással beleférne. Viszont Madara nem lehet Danzo.

Ellentétben Tobi(Madara)-nak más, felteszem nagyobb elképzelései vannak. De még ismeretlenek. Bár nem mutatott érzelmeket, szerintem tetszett neki Sasuke elhatározása, hogy elpusztítja Konoha-t. Hogy eddig miért nem? Ő is félt Itachi-tól és ezt meg is mondta.

Amúgy egy apróság sokak figyelmét elkerülte: Egykori Mizukage-san -nak szólítja Kisame. Felismeri és nem meggyőzik. Szavaiból az következik, hogy már dolgoztak együtt, sőt mi több, talán egymás szándékait is ismerhetik. 99% hogy Tobi = Madara. Ez csak 2 esetben bukhat meg: vagy amikor mindig "bemutatkozik" már eleve "álarcot" vagy valami Oro-hoz hasonló arcmódosító jutsut használ, Vagy már régen is, amikor Mizukage lett (felteszem Kisame is innen ismeri, ezért is mondja, hogy közel álltak és jól ismerték egymást) eleve Madara arcát használta egy eddig ismeretlen személy (akár lehet Madara öccse is, vagy akárki, de kizárólag olyan aki jól ismerte Madara-t.) De mind Obito és Danzo szerintem kizárt.

Viszont, véleményem szerinte Itachi sokkal okosabb volt annál, mint amit eddig láttunk tőle. Mindenki mást megtéveszthetett Tobi-Madara, de őt nem. Kétlem, hogy Itachi olyan embert vallott volna mesterének, aki az arcát sem mutatja meg. Tény, hogy titkolt Itachi elől dolgokat, és ez bizonyítja, hogy ő sem kispályás. Bár Itachi sem tud nyomozni 100 évvel korábbi események után. Madara tuti, hogy hazudik. Kérdés, hogy miben és mennyit. Ő is felhasználja Sasuke-t.

De az is tény, hogy eddig nem láttuk Madara MS szemét. Csak a visszaemlékezésekben, de Tobi nem használta. Mondjuk nem kizárt, hogy Madata máshonnan irányítja a "Tobi" testet, mint Nagato tette. Erre láttunk is példát Itachi-nál amikor Gaara megmentésére mennek. Az Itachi utánzat nem tudta használni a MS-t, de kb minden mást igen.


Én csak az anime-t nézem. Gondolom a manga már előrébb tart, utólag is elnézést Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1143 Dátum: 11 jan 29, 12:49:06 »

Moderátor:
Téma lezárva. Ha lesz újabb fejlemény Tobival kapcsolatban, akkor meg lesz nyitva. Ha valakinek olyan ötlete támad, ami még nem volt leírva, akkor keressen meg PÜ-ben és megnyitom a témát.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1144 Dátum: 11 okt 12, 21:59:03 »

Moderátor:
Mivel úgy tűnik, hogy Kabuto utolsó koporsójában Uchiha Madara van, így a témát megnyitom.

Ha olyat írsz be, ami már szerepel itt, törölve lesz.


________________________________________

Először pár apróság:

Madara kesztyűje tényleg érdekes, pont mint Tobié... *hmm*

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/6
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/17
Ugyanúgy teszik karba a kezüket.


A feltételezés már szerepelt itt, hogy Tobi = Izuna (Madara öccse), de most egy kicsit más szemszögből közelíteném meg:

Ugye itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/6 elhangzik, hogy Izuna önként adta oda a szemeit Madarának. És mi van, ha pont fordítva történt? Erre két féle teóriát dolgoztam ki:

1.) Nem is Madarát, hanem Izunát fenyegette a vakulás és Madara adta neki a szemeit (feltételezzük, hogy Madara ugyanúgy szívén viselte Izuna sorsát, mint Itachi Sasukéét). Ezután Madara meghalt, eltűnt, stb. Izuna pedig mint Madara átvette a helyét. De ő messze nem volt olyan jó ember, mint Madara gondolta és belőle (Izunából) lett Tobi.

2.) Izuna erővel vette el Madara szemeit. Majd a helyére állt. Innentől ugyanaz, mint az 1-es elméletben.

+1.) Madara erővel vette el az öccse szemeit. De Izuna valahogy túlélte és szerzett pár Sharingant és belőle lett Tobi. (ez az elmélet már szerepelt is, csak a teljesség kedvéért írtam le.)

Ez az oldal http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/6 csak nem hagy nyugodni (ez szülte a fenti elméleteket is). Eléggé ki van hangsúlyozva, hogy miután Tobi kimondja az első mondatot, megszorítja a saját karját (még Sasuke is észreveszi és *hmm* fejet vág). Mintha csak hazudnia kellene a saját terveit illetően. Vagy "nem egészen" úgy történt volna a dolog, ahogy mondani kénytelen.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 22:39:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1145 Dátum: 11 okt 12, 22:45:38 »

És jön a dolog non plus ultrája, ami ezt megerősíti: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/364/19
"Az erőm... Uchiha Madara ereje..."
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 22:46:09 írta Cartnecker » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #1146 Dátum: 11 okt 12, 22:47:14 »

Az 1. két elmélettel az a baj hogy madaranak megvan a szeme tehát halála után szedhették ki belőle ha ezt az elméletet vesszük. Mert ugye az edo tensei a halál pillanatában lévő testet támasztja fel beleértve a ruhát is Nevet

Illetve ha nekem lenne FMS-em ide oda rajulnék vele ha tudnák hogy van. Tehát nem szakíttatom le 2x a kezem és a fél testem.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 22:49:04 írta Itara » Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #1147 Dátum: 11 okt 12, 23:51:20 »

Chakra. Nekem egy dolog nem áll össze, mégis honnan tudhat Madara Nagatórol? Elméletileg Madarának halottnak kellett volna lennie nem? Ez nekem így nem érthető.
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
csiken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1148 Dátum: 11 okt 12, 23:54:18 »

Izunára szavazok, mivel úgy néz ki, hogy az igazi Madara-t sikerült megidéznie Kabuto-nak, de mi a helyzet Izunával,
csak nem lehet olyan nehéz megtalálni a maradványait, ha Madará-ét sikerült, kivéve, ha nem is halt meg Mosolyog
Naplózva
RodoF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1149 Dátum: 11 okt 13, 00:14:28 »

Szerintem is Izuna lesz az, de nekem Chakra teoriájához lenne egy + ötletem. Mi van ha mind a kettő odaadta egyik, vagy mindkét szemét a másiknak? Francnak elvenni és megölni a másikat mikor cserélni is lehet és akkor mindenkinek jó  Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1150 Dátum: 11 okt 13, 00:30:31 »

Na jó, szedjük össze. Először beszéljünk a külsősökről, akik nem Uchihák.
Hashirama: Szinte 100%, hogy nem ő az. Felesleges ezen vitázni. Minek rombolná le azt, amit egyszer megépített, meg úgy alapból?! Ez felejtős
Juubi: Némileg esélyes, hiszen neki állna a legnagyobb érdekében összerakni önmagát, és a saját tudásunk szerint, ő fel lett darabolva, tehát a "nincs meg a teljes erőm" monológ is megvan. Viszont ez is értelmetlen, hiszen így érthetetlen, hogy miért van Madárka komplexusa. (inkább a Sennin fiának adná ki magát nem?!)
Ridoku Sennin "gonosz" fia: Ez is némileg esélyes, a haj nagyjából stimmel. De ez nem jelent semmit, hisz a tudás, ami birtokában van, simán lehet az övé, hiszen a Sennin előtti időszakokra nyúlik majdhogynem vissza. Így érthető is, hogy meg akarja bosszulni a leszármazottait, vagy esetleg pont a leszármazottak hulláját kaparja össze, majd költözik beléjük. Lehet világuralmat akar, és a Jubbit mint apja. És itt jön képbe az, hogy Madarát simán összeszedhette a harc után, valamint, Yondi lehet, hogy kettéaprította a Madara testet, ezért fel kanalazta Obitot. (haj...) Valószínű lehet. Illetve így már logikus, hogy, hogyan tudta Nagatonak "adni" a rinnegant, és , hogy miért beszél úgy róla mint a tulajdonáról.
Egy eddig ismeretlen szereplő: Szerintem ezt marha gyorsan felejtsük is el. Kishimoto nemhiába szőtte ilyen kuszára a szálakat. (...amit összebogoztál nyáron, azt bogozd ki télen...)

És most jöjjön az Uchihák halmaza.
Obito: Maximum akkor, ha egy 3. személy fölkanalazta miután palacsinta lett, és amolyan egyéni jutsuval megtartott külön tudattal rendelkező zombi lett. (pl.: A Sennin "gonosz" fia)
Shisui: 100% nem. Feláldozta magát a faluért, és mikor a támadás történt konoha ellen (9farkú) ő még csak 4-7 éves lehetett.
Ita és Sasu faterja: Ita lemészárolta őket, ahogyan az Uchiha klán 98% -át. Kizárt, hogy ők azok.
Naruto gonosz Uchiha féltestvére: Ezt most komolyan elkezdtétek olvasni?!
Uchiha Izuna: Logikus, mind Chakra elmélete szerint, mind pedig az, hogy sok, sok egyéb érv is van mellette: Ismeri Madárkát mint a tenyerét. Valamiért szorong mikor Izunáról beszél. Érthető, hogy miért adja ki magát madarának, valamint az is, hogy meg akarja bosszulni konohán a bátyja halálát. (akár csak Sasu) Viszont túl indokolatlan, valamint nincs magyarázat, hogyan élhette túl szemek nélkül, zombi ként.
Uchiha Madara: Most néztek, hogy "dehát ő halott azt már tuti..." De! Ha Chakrát alapon véve vesszük, lehet nem azért szorong Izuna miatt, mert ő maga Izuna, hanem mert valójába erőszakkal kanalazta ki a szemét, világuralomra törve végig csak hazudott, és cselekkel túlélte a Hashirama elleni harcot. A kyuubi támadásig valószínűleg eredeti testében leledzett. ÉS itt jön képbe az, hogy lehet, hogy a lelke egy részét (kb, mint a róka felezése) egy felkanalazott emberkébe (talán pont Obito?) rakta bele. Az is lehet, hogy az alany maga az öcsi volt, akit halála után konzervált. Ez egy másik magyarázat a szorongására. Viszont itt meg az ütközik, hogy, hogy tud annyit Rikodouról? Megválaszolatlan kérdések vannak: hogy ismerte meg Nagatot? Talán pont az ő segítségével csinálta meg Tobit?

Na, most fél 2 -re ennyi jött össze. Jó8!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1151 Dátum: 11 okt 13, 08:47:03 »

Én Izunra tippelek. egyrész a Chakra által már megindokolt okok miatt, ezeket nem írom le megint, de az elméletem más.
Szerintem mivel Madara ugye a világhírű, igaz a sztori, hogy a senjukkal folytan csapkodták egymást, elvette az öccse szemét, elment a faluból, a végzet völgyében elptakolt. Viszonvisztonvisztont... ugye a sasuke vs. itachi harnál itachi azt mondta, hogy 'mi vagyunk egymás szemtartalékai', ugye. és mi van akkor ha izuna és madara csak szemet cseréltek? Így az 'uchiha madara eleje' mondat is stimmel, mert az ő szeme van benne + még a saját ms-e ereje, madarának meg fordítva. Szal csak szemet cseréltek, madara sztoriját ismerjük, és izuna ezután eldöntötte, hogy a bátyja nevén fog élni, és elpustítja a világot, etc...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1152 Dátum: 11 okt 13, 09:31:58 »

Érdekes fejeztet vett manga. Így, hogy elő került az igazi Madara. Chakra lebontásában lehet valami. A keresztbe átfűzött kar tartás is nagyon belevág.

Amit én most kizárok, hogy Madara nem lehet 2 testben, mivel lelket nem nagyon bontottak szét eddig sem, meg úgy nincs értelme. Meg ami ezt magyarázná sztem az ez: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/4
Itt nekem az jön le, hogy szánalmasnak tartja az Edo Tenseit. Ami logikus is, hisz a shinobi világ egyik "ha nem a" legerősebb harcosáról beszélünk (Rikdou sennint nem számítva persze), akinek a nevét még kimondani is féltek.
Ami viszont nagy kérdőjel számomra is, hogy találkozhatott Nagatoval?! Hogy tudott annyi éven át rejtve maradni egy ilyen erővel megáldott ember?
Amit én még el tudok képzelni az az, hogy nem tudom mennyire emlékeztek de volt egy olyan fejezet ahol arról fecsegtek van 1 ősi kőtábla, amire minden rá van írva a múltról, viszont az egészet csak a rinnegannal és a sharingannal 1ütt lehet elolvasni és ehhez kellett volna Nagato?!?! Lehet rosszul emlékszem ezzel a résszel kapcsolatban, szal ha tévedek ezt a részt tekintsétek tárgytalannak. Itt jönne a képbe a teljes Izanagi, az erő amivel teremthetünk. Akkor megcáfolom magam és Madara újra teremtette volna majdnem magát?! Nevet Kissé elvont, és nem sok esélyt látok rá Nevet
Innen tudhat Tobi olyan sokat a múltról, az utakról, a világ legnagyobb erejének megszerzéséről?!

Akkor eljutottunk Izunához! Az, hogy most miként vesztette el a szemeit itt nem annyira érdekes. Szerintem Madara sosem hagyta magára és vigyázott az öcskösre. Amikor veszített (ha veszített?!) Hashirama ellen a testvére segíthetett neki és  Nagato felkutatásában is. Nagyon sokat tud minden esetre Tobi és ahhoz , hogy ezeket tudja ott kellett lennie Madara mellett. Miután meghalt a legnagyobb Uchiha ő vette át a staféta botot és a tudást kilépve bátyja árnyékából . Ami egyszer biztos, neki is erős chakrája van és szeme, hisz ő is irányította a Kyuubit. (Szal tuti nem valami átlag Uchiha) DE honnan a szem?! Testvére vissza adta volna halálakor, a másikat meg el lőtte Izanagira Hashirama ellen?! Akor miért nem FMS?!

Itt még leszögezném Zetsu fontosságát is. Semmit nem tudunk róla szinte csak azt, hogy tud a semmiből teljesen chakrával bíró embereket generálni.  Lehet ennek is köze van Tobihoz, ha nem is teljesen de közvetett módon?! Hisz a leveles nagyon ragaszkodik maszkos kománkhoz.

Eszembe jutott még valami. Ugye az Edo Tensei az ember halál előtti állapotot hozza vissza?! Madara nekem úgy tűnik mint aki ereje tejében van.... Ha megélte Nagato születését, hogy a pics*ba nézhet ki így?!?!?!? Nevet

« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 09:32:51 írta Tr4nCe » Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1153 Dátum: 11 okt 13, 10:36:06 »

Nos... az Edo Tensei szerintem nem ugyan abba a ruhába hozza vissza a halottat.. ott van példának Hanzou. Ő gyakorlatilag pizsamában halt meg, úgyh ugrott e a ruhás dolog. (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/531/15)
Szerintem Madara valóban túlélte az elsővel való harcot... és tényleg összegyűjtötte a DNS-eit.. Tobi teste egyértelműen olyan mint a Zetsuk-é... és körülbelül ugyan azzal a technikákkal is rendelkezik... Szerintem Obito is lehet még Tobi... oké kilapult... de mivan ha Madara megtalálta és ő volt az első olyan ember akiből ilyen zetsu-félét csinált? Zetsu is átmegy a tárgyakon, a Teleport meg ugyabár olyasmi mint amit Kakashi csinál Obito szemével, ugyan olyan spirálba tünteti el a dolgokat, mint ahogy Tobi... csak azért mégis Tobinál tökéletes... Mivel Zetsus teste van így érthető hogy a Negyedik ellen miért tünt felnőttnek... és mondhatni láttuk már Tobi arcát http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/12   
Aztán végül tényleg az öcskös is lehet, bár róla semmit se tudunk... :/
Naplózva

Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #1154 Dátum: 11 okt 13, 11:52:29 »

Az a gondom azzal a teoriával, hogy Izuna az mert korában Naruto beszélt, Tobi-val és erről beszélt ugye Shikamaru apjával is amikor ment a csatába ott mondták, hogy Tobi-t nem a bosszú hajta ő csak meglovagolja azt szóval nem hiszem, hogy Izuna a bátya miatt akarna bosszút álni ezt én elvetném...
Tobi olyan karakter aki teljességre törekszik mint mondta szerintem az a célja, hogy Rikodou szintjén legyen ez a magyarázza azt is miért akar a 10 farkú jinchurikije lenni ha jól emlékszem úgy van, hogy a hat útból 3-mat ismerünk legalábbis Tobi azt mondta Konanak, hogy a Senju és az Uchiha egy ugyan az volt rikodou-ban szóval az kettő és aztán amikor elvette Nagato szemét azt mondta te vagy a harmadik itt még bele kötnék valamibe, mivel Tobi azt mondta ő adta a Rinnegant Nagatónak és azt is, hogy a vörös hajad ami az uzumaki klán védjegye már fehér szóval szerintem a harmadik az Uzumaki is lehet bár ő Rinnegant vette el... szóval szerintem végül az lesz, hogy Tobi terve nem is az, hogy a hold szemét be indítsa, hanem majd megakarja szerezni s másik három utat bár ez csak feltevés mivel azt mondta ő tökéletességre vágyik egy tökéletes testre szóval azzal, hogy ő genjutsuba ejti az egész világot nem hiszem, hogy elérné ezt...
A kilétére én azt mondanám, hogy Madara túl élte az elsővel való harcot és ügyködött ezen a terven ő is de közben azt mondanám volt egy tanítványa akit talán nem ismertünk eddig és vele együtt adták Nagatónak a rin-negant amikor csecsemő volt mondjuk és innen ismerhetné Nagatót Madara és a tanítványa egyszer vérszemet kapott és átvette a helyét lehet, hogy elvette a szemét is és ezért mutatkozott be mindenhol Madara-ként én ezt mondanám de ez csak egy feltevés.... Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!