24 szep 30, 03:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396471 alkalommal)
0 Felhasználó és 98 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #120 Dátum: 07 nov 15, 23:54:45 »

Köszi a fordítást!  :faintos:
Akkor tényleg úgy néz ki, hogy ő Sojobo. Vagy csak annyira dilis, hogy annak képzeli magát... (mennyire árthat meg az emberi agynak ha rászakad pár tonna szikla...?) ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #121 Dátum: 07 nov 15, 23:59:30 »

Azt attól függ, a koponya milyen kemény és mennyi támaszték volt, ami megvédhette... mindenesetre egy enyhe agyrázkódás tuti befutó xD
A fordítást szívesen; ha van még valami, amiben segíthetek, csak szóljatok^^ Meg ezek azért egyszerű mondatok voltak^^ phew Nevet
De... amúgy akkor én is jól értelmeztem az angol fordítást; ott is akkor szokták ezt a kifejezést használni (gomen, lusta vagyok utána nézni, az én verziómban hogy volt :-X), amikor saját magukról beszélnek. Szal én is happy vagyok Nevet
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #122 Dátum: 07 nov 16, 16:30:16 »

Am. ha azt a fordítást nézed h "Én, Uchiha Madara ereje" akkor én inkább úgy értelmezem h ő nem Uchiha Madara, hanem csak valamiféle kapcsolatban áll vele, valami megbízott félesége xD(nem találtam jobb szót)
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #123 Dátum: 07 nov 16, 17:49:01 »

Khm. Tegnap éjfélkor már kicsikét fáradt voltam, ilyenkor már nem tudok magyarosan fogalmazni.
"Eme Uchiha Madara ereje." Így már érthető?
És most tök mindegy, hogy fordítom. Elmagyaráztam:
"kono Uchiha Madara no chikara ga"
kono + név: E/1-ben használják saját magukra az emberek/démonok/és mindenféle egyéb lények
no: birtokosképző
chikara: erő/hatalom
ga: alany-partikula... öhm... az alany után szokták kitenni

Szóval elnézést az idióta fordításomért, de éjfélkor - mint említettem -, nem tudok már tökéletesen fogalmazni magyarul se. Szal most, hogy viszonylag ébren vagyok: "Eme Uchiha Madara ereje." És remélem, a mondat szétboncolása is segített. Egyszerűen nincs min vitatkozni, a japánban létezik egy olyan mód, ami így fejezi ki az E/1-t és nem lehet másképp értelmezni. Na Nevet
Naplózva

R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #124 Dátum: 07 nov 16, 19:10:50 »

Köszöntem szépen a fordítást Arvael-chan Mosolyog.

Akkor magyarán ő a Madárka, ha csak nem hazudozott Peinéknek... De viszont a dizájnja az meg hasonlít az agyrázkodásos barátunkra, szal ez akkor a 4. teoriát vetíti előre. Bár ahogy Kishimoto bácsit ismerem, megint vlmi váratlan fordulattal fog meglepni minket Mosolyog.
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #125 Dátum: 07 nov 17, 10:33:40 »

JAJA lehet hogy Tobi az Sasuke, de csak álmában mert alvajáró mármint alvatobi Nevet
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #126 Dátum: 07 nov 17, 11:49:21 »

Szerintetek kb mikorra fogjuk megtudni, hogy ki is lehet Tobi-kun?  ??? Mert én szívem szerint már szeretném tudni, nem pedig csak tippelgetni (persze a sok másik szál mellett, ami még elvarratlanul lóg a Naruto sorozatban Mosolyog)
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #127 Dátum: 07 nov 17, 12:55:33 »

Szívesen, máskor is a fordítást Nevet Örülök, ha segíthettem^^

Hehhe... Alvatobi... most ezen fogok még kuncogni legalább öt percig... xD

Kishimoto Masashi pedig sokszor kiszámíthatatlan (még), szal én még erre se mernék tippelni Nyelvesít

[először elgépeltem és majdnem azt írtam, hogy: "kimászíthatatlan" :-X Nevet Nyelvesít]
Naplózva

Miku-chan
Vendég
« Válasz #128 Dátum: 07 nov 17, 19:42:45 »

Na akkor mégis csak Tobi Madara! Heh! Megnéztem volna, hogy annó is ilyen volt-e. Nevet
Azért kíváncsi lennék, hogy futott össze Peinékkel. Ha tényleg ő Madara, márpedig mostmár úgy tűnik (Kösz Arvael a fordítás!), akkor tuti, hogy direkt ment a Rin'negan után, valami célja biztos volt, szerintem százas, hogy nem véletlen az egész!

De az akkor is rejtély, hogy a maszkján miért egy lyuk van.  ???
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 17, 19:44:39 írta Miku-chan » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #129 Dátum: 07 nov 17, 19:53:04 »

Hogy tudjon hol kajálni Nevet
(és legyen mit kérdeznünk xD)

Amúgy én is azon gondolkoztam, hogy nem véletlen van ott az a Rinnegan-használó... komolyan, már csak egy Byakugan hiányzik és lám, mindhárom titkos-szuper-szemtechnika az Akatsuki (Madara?) birtokában van... hmm...
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #130 Dátum: 07 nov 17, 19:54:57 »

Viszont ahhoz,hogy a Byakugan is náluk legyen Hanabit kell magukhoz édesgetniük mivel a többi Hyuuga nem menne Nevet
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #131 Dátum: 07 nov 17, 19:55:52 »

Az hogy a maszkján csak 1 lyuk van és az pont jobb oldalon lehet egyszerű véletlen is, vagy szándékos félrevezetés hogy nagyobbat szóljon a végén a dolog...
Naplózva

Miku-chan
Vendég
« Válasz #132 Dátum: 07 nov 17, 22:27:39 »

Ááá, én már megtanultam, hogy animében/mangában nincsenek véletlenek és Kishi-mestetr eddigi teljesítményét tekintve kétlem, hogy ez pont az lenne.
Naplózva
valaki
Vendég
« Válasz #133 Dátum: 07 nov 17, 23:55:53 »

Szerintem Tobi=Obito
Azért mert azt olvastam hogy Zetsu támasztotta fel és kitörölte az emlékezetét.És azért van Tobinak a jobb szeménél egy lyuk mert a bal szemét kakashinak adta.
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #134 Dátum: 07 nov 18, 00:03:59 »

Miku-chan: ki tudja, lehet h Kishimoto-sensei azt gondolja, h a fanok ezt gondolják, és csakazért is véletlennek fogja beállítani Mosolyog

valaki: az tényleg igaz, h Obito a szemét odaadta Kakashinak, de a Zetsu feltámasztotta dolog nincs benne a mangában, tehát nem biztos, egyszerű találgatás
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!