24 szep 30, 03:25:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396551 alkalommal)
0 Felhasználó és 137 vendég van a témában
Miku-chan
Vendég
« Válasz #105 Dátum: 07 nov 13, 00:39:45 »

Sziasztok!

Nekem már fogalmam sincs, hogy Tobi most Obito vagy nem, ami biztos, hogy Tobi jó fiú! Nevet
Viszont ehez a 2-3 év csúszáshoz elmondanám, hogy Obitoról, nagyon nem tudunk semmit, csak azt, hogy nem tartották valami nagy tehetségnek, annak ellenére, hogy Uchiha, sőt épp ellenkezőleg. Kakashi meg zseni volt, aki már akkor jounin volt, mikor a csapattársai még geninek.
Szal lényeg a lényeg én simán eltom képzelni, hogy Kakashi esetleg hamarabb lett genin mint az átlag, hamarabb befejezte az akadémiát, Obito pedig lehet, hogy tegyük fel szintén bukott, mint Naruto. Akkor pedig simán belefér, hogy Obito pár évvel idősebb mint Kakashi.

Persze ez is csak egy ölet a sok közül, de miért ne lehetne. Annyi alapja ennek is lehet, mint pl a Zetsus-storynak. Nevet
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #106 Dátum: 07 nov 13, 01:24:43 »

Én a 4. elméletet látom esélyesnek (azaz "Tobi= Obito testbe bújtatott Uchiha Madara?"). Érveim mellette:

- Madara idézte valószinűleg meg Kyuubit, amielött Narutoba került volna (legalább is ez feltételezhető Jiraiya mondataiból)
- "Én erőm, Uchiha Madara ereje", úgyanígy beszélt anno Zabuza mester is
- Elméletileg 1. Hokage harcolt Madara és Kakuzu ellen is. Tehát valószinűsítem, hogy ismerhetik egymást. Kakuzu meg az összevarráshoz eléggé ért, szóval így kerülhetett Obito pár testrésze vagy vlmi hasonló...
- Tobi azért viselkedett egy ideig olyan "furán", hogy ne essen rá a gyanú Itachi+Deidara+Sasuke részéről, hogy ki is valójában és a vesztesége ne legyen érdekes a többi tag számára.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #107 Dátum: 07 nov 13, 10:41:27 »

bocsi ha bárkit megbántok, de sztem ez a legnagyobb hülyeség amit valaki kitalált hogy Madara lelke Tobiba van... azért ennyire gagyi dolgot nem fog írni a májsztró... azzal hogy "Madra ereje az ő ereje" azzal tuti hogy csak az MS-re gondol... ez biztos... mivel Madara "fejlesztése"... ezt Itachi is mondhatta vna.. akkor most benne is van 1 csipetnyi Madara Nevet?
No mind1... vagy ő Obito, vagy 1 elveszett Uchiha Mosolyog
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #108 Dátum: 07 nov 13, 11:03:34 »

..hmm.. nekem lenne egy tippem.. egy számunkra  ismeretlen ninja átoperálta magába  Madara sharinganját  tehát  az állthat  fennt  mint  Kakashinál ( most történetet  nem próbálok meg  kitalálni mert teljesen felesleges..)
Naplózva
sevirius
Vendég
« Válasz #109 Dátum: 07 nov 13, 14:55:59 »

Elnézést de én szerintem a Tobi Obito cucc nem lehetséges.Szerintem egy ismeretlen Uchiha.
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 13, 14:57:49 írta sevirius » Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #110 Dátum: 07 nov 13, 15:11:12 »

yupi: ajánlom olvasd akkor el ezt: http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=249617 itt azok írkáltak erről, akik japánról angolra fordítanak... amúgy meg, hogy valakinek a lelke más testében van az már 3 esetben is előfordult, így nem teljesen lehetetlen számomra (ez alatt jinchuuriki testében - bijuuk, orochimaru - más testekben és most Pein egyszerre több testben).
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #111 Dátum: 07 nov 13, 18:05:26 »

Figyu' ez a link amit ide beraktál, elég érdekes!
Azon az oldalon az egyik hozzászóló (Rastignac), elég érdekes dolgot mond, ír, mutat, ugyanis az a sor ami a manga uccsó oldalának bal szélén van, az a se az angol (ebből következik, hogy) se a magyaron nincs rajta.
Vagy én látom rosszul, nézzétek meg légyszi. Meg mit jelent ez pontosan?
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #112 Dátum: 07 nov 13, 19:06:44 »

Szerintem http://img40.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-29520/loc620/49136_Naruto_364_pg19_122_620lo.jpg erre gondol, ezt én is néztem, hogy a fordításoknál egyszerűen kitörölték  :'(
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #113 Dátum: 07 nov 13, 20:18:34 »

Ez a link sajna nem mükszik  ;D
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #114 Dátum: 07 nov 14, 23:24:26 »

Nah feltöltöttem máshova is akkor itten megtalálható: http://i184.photobucket.com/albums/x66/rasient/Naruto_364_pg19.jpg
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #115 Dátum: 07 nov 15, 00:30:17 »

Kicsit utánnanéztem, a Naruto manga 364/19/ szöveg az oldal bal szélén:

A villámlás fénye felfedte a sokkoló igazságot! Tobi mozgatja a szálakat az Akatsukin belül... és birtokában van a Sharingannak! ... [innentől két féle változat van]
1.) Három Uchiha? A mennydörgés (ki)hívása!
2.) A harmadik Uchiha túlélő idézte elő a villámlást.

A következtetések levonását odabízom kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 15, 00:44:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #116 Dátum: 07 nov 15, 09:49:31 »

Én azt gondolom, Tobi csinálta a mennydörgést, mert úgygondolta ideje felfednie kilétét.

Én aztmondom Tobi=Obito. Minden passzol. A fél feje összezúzódott, ezért visel maszkot.
Kicsit hülye(nek tetteti magát) és elég béna. Obito se volt a legjobb a shinobi tudományokban.
Aztán ott a Sharingan a szemében. A lyuk a maszkon a jobb oldalonvan, vagyis az a Sharingan lehet amelyiket nem adta oda Kakashinak. Ami azt is jelenti, hogy a feje NEM zúzódott össze teljesen!

Már csak arra nem találok választ, hogy MIÉRT állt be Tobi az Akatsukiba. Két lehetőség van:
1.) Itachival akar találkozni.
2.) Így akarja előcsalogatni Kakashit.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #117 Dátum: 07 nov 15, 09:52:11 »

Jó, jó, csakhogy, akkor Tobi hogy került ki a sziklák alól?
Hiszen jó nagy darabok estek a fejére.
Bár ezzel az erővel, Uchia Madara, hogy kerülne ide?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #118 Dátum: 07 nov 15, 21:25:13 »

de obitonak 1általán mikeresni valója lenne a sötét oldalon? Nevet vagy lehet tényleg obito az csak kémkedik a NASA-nak vagy vmi Nevet:D
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #119 Dátum: 07 nov 15, 23:24:40 »

Hömm... remélem, jó helyre írom... a japános topicban megkért R, hogy nézzem meg, pontosan mit mond japánul Tobi, mikor ott dumál és Uchiha Madara is szóba kerül... még szótár se kellett hozzá, szal én bízom a fordításomban.
Na, akkor:

1. bubi: Sharingan no hontou no chikara ga... "A sharingan igazi/valódi ereje..."
2. bubi: Kono Uchiha Madara no chikara ga. HAH! A "kono" egy mutatónévmás, azt jelenti: "ez"... a régi-régi japán nyelvben használják EGYESSZÁM ELSŐ SZEMÉLYRE!!! Olyan, mint azt mondaná magyarul: "Én, Uchiha Madara" ... szal magára értette^^ (szó szerint: Ez az Uchiha Madara... de 1) h*lyén hangzik magyarul, 2) de mint mondtam, mutatónévmás, amit E/1. használnak)
"Én, Uchiha Madara ereje" << kissé nyers (o.O NAGYON!), de a lényeg a fontos... ha átmegyek műfordításba, itt menten elveszik a mondanivalója :-X

Szal magát Uchiha Madarának nevezi. És a saját erejéről (tehát Uchiha Madara erejéről) beszél Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!