24 jún 29, 02:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378260 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1125 Dátum: 10 nov 30, 17:15:51 »

...
3.Na az ugrott be h mikor Pein megtámadta Konohát és Kakashi meghalt akkor megjelenik Minato,Rin és Obito, utána meg eltünnek és Kakashi ott marad a sötéttben ahol elbeszélget az apjával. Ez eddig mind szép és jó, de az ugrott be h Tobi nem lehet Obito mivel láttuk h Obito lelke ugye a túlvilágon van, és amennyit tudunk az Edo Tensei-ről akik ott vannak azokat már nem lehet az Edoval se feltámasztani.
...

Ott nem Rin és Obito és Minato lelkei jelennek meg, hanem csak felderengenek Kakashi elméjében. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1126 Dátum: 10 dec 01, 16:11:31 »

jó most halottam 1 olyan elméletet, miszerint  tobi/madara is 1 edo tensei által idézett shinobi aki télleg annak mondja magát aki.Mielőtt a második hokage meghlat(danzou visza emlékezésében) feltartósztatott ninjákat.
Akkor volt test, és szükség is volt rá.
Nha akkor idézhette meg őt, és ő meg halt madara túl élte.
A koporsóban megint csak a 2.  volt mikor kabuto meg idézte, és mivel kabuto által a 2. madarát visza tudná küldeni ezért ilyedt meg.
Nha de itt meg is bukik a dolog, mivel a 2. at meg ette a shinigami nem?
Ill tobi nem tudna ujj szemeket berakni magának, mert a régi regenerálódna.
De azért ez vicces volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #1127 Dátum: 10 dec 01, 20:18:53 »

Egyre érdekesebb elméletek *hehe*. Az a baj, hogy Kishi tudja mivel fokozni az izgalmat. De mekkora lenne már, ha kiderülne, hogy egy tök ismeretlen szereplő még eddig, és semmi köze sincs se konohához, se semmi máshoz, csak egy elmebajos? akkor talán addig verném a fejem az asztalomba, amíg el nem felejtem
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #1128 Dátum: 10 dec 01, 23:10:04 »

Én (és valószínűleg sok rajongóval egyetemben) Kishi fejét verném az asztalba amíg nem ír egy ujjat  Hümm-hümm

De félretéve a tréfát a Tobi = 3 Zetsu formás elméletemet valaki pls cáfolja már meg valamivel mert baromság csak éppen mindent megmagyarázna (és ezt utálom benne)   Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 09, 21:10:36 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
vegeta90
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1129 Dátum: 10 dec 02, 22:16:23 »

1. elmélet: Én arra gondoltam h madara valami hasonló technikát használ mint Orochimaru és ezért olyan öreg és elfoglalta Obito testét. Ez a Madara elég rejtéjes mivel a dimenziók között mozog.

2. elmélet: Mi van Danzoval? Ő ugye még régen megsebesült mikor a 3. hokageval harcolt a hokage címért. De az már rég volt. Miért van bekötve a feje? Nem lehet h ő rejtegeti Obito jobb szemét?

Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #1130 Dátum: 10 dec 02, 22:25:00 »

Az egy shishui nevű ninja szeme, de csak kb 9 résben szerepelt a mangában

amúgy meg ha tobi nem is obito, attól még tényleg lehet valami köze hozzá. Mármint kakashi sharinganja egy transzdimenzionálós jutsut hoz létre és tobi szeme is képes valami ilyesmire.
Csak egy ötlet de mi van ha tobi obito szemével teleportálgat, és egy másik uchiha szemével térhajlítást csinál vagy mit, és át megy mindenen.
csak most már lehet hogy nem tud a dolgokon áthatolni mivelhogy azt a szemet beáldozta egy rinenganra
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 09, 21:10:20 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1131 Dátum: 10 dec 07, 19:45:44 »

Moderátor:

Levike 01 butaságai törölve, meg a trolletetők hsz-ei is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1132 Dátum: 10 dec 10, 08:05:40 »

Uchiha Shisui pedig ismét előkerült a mangában, szegénykének nincs meg a teste Nevet így őt nem lehet megidézni.
De szerintem ő Tobi.
1.  passzolna az, hogy Itachival jóban volt mondjuk "tanította" a 3. shinobi háborúban.
    1. b)  majd jöttek az utalások, hogy Ita meg is tudná ölni FMS-el "Madarát", mint tudjuk Shisui szeme Danzou hoz került tehát anno azon az ominozus Uchiha gyúlés estéjén Ita lezúzta Shisuit.
    1. c) Shisui állítólagos holt teste nem cáfol semmit hisz Zetsu minőségi hullává tud alakulni. Ráadásul Kabuto se találta meg a hullát.
2. Tobi nagyon akarta Danzoutól Shisui szemét.
3. Karakterek manipulálása és a gyors mozgás"Shunshin no Shisui" mind a két karakterre jellemző.
4. Anno a Róka támadás intézésénél ha Saske apja megbízott benne vagy neki dolgozott simán informálhatta Shisuit.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
zoltgo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 25


« Válasz #1133 Dátum: 10 dec 10, 08:25:18 »

Hát szerintem tobi akkor is csak madara Nevet, mert lehet hogy a teste nem, de a belső az tuti hogy madara  másképp miért hordaná a hátán madara gitár szerű valamilyét.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1134 Dátum: 10 dec 10, 08:34:49 »

Aha szal nem lehet több harci legyező? Vagy Shisui nem örökölhette, esetleg találhatta meg valahol?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1135 Dátum: 10 dec 10, 23:37:52 »

Mursa-kun, képes voltál negyed órán belül 3 topicba is akkora trollságot írni, hogy elérd a kitiltásod. Pláne, hogy az egyiket te is indítottad.

Az pedig csak a ráadás, hogy én hülye meg trolletető lettem.

Minimális On:
Kakesz:
Hm. Érdekes új elmélet. Nem adok neki sok esélyt, de tetszik.

Szerk.:
Jah, nem, bocs. Mursa-kun vírusszerűen ellepte a fórumot.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 10, 23:40:01 írta Dant-C » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1136 Dátum: 10 dec 10, 23:47:19 »



Hát... Nem tudom.. a gondolatmeneted jó, viszont... én sem látok sok esélyt rá... ha mégis az igen meglepő lenne!

Ui.: Dani! nyugi! Én is besétáltam a troll etetési csapdába..  smirksweat
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1137 Dátum: 10 dec 11, 15:38:30 »

Kakesz:

Itachi és Shisui kb. egyidősek lehettek és a legjobb haverok. De ha Itachi hidegre tudta tenni, akkor nem volt mit tanulnia tőle. És ha Itachi elintéz valakit, akkor az bajosan éli túl. ^^ Különben hogy lenne MS-ja Itának?
Hogy Tobi akarta Shisui szemét? Még szép, hiszen sima 3 pontos Sharingan formában is egy olyan erős doujutsuval rendelkezett, hogy Kage szintű emberkéket lehetett vele átverni. ^^ Tobi meg amúgy is gyűjtő, lásd a Sharinganos befőttesüvegekkel kirakott falat. ^^"
Shisui hulláját meg szerintem egyszerűen azért nem találta meg Kabuto, mert az ANBU Gyökér szépen eltüntette valahová (miután Danzouhoz került az egyik szeme).

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1138 Dátum: 10 dec 11, 16:03:57 »

Egyébként Orochimaru annak idején amikor Danzouval üzletelt, elrakhatott volna valamenynit Shiushiból, és msot nem lenne probléma. Hmm, na mindegy, száz oka lehet, hogy nem tette, vagy KAbutonak ez nincs hasznára.

Viszont azáltal, ahogy az új fejezetben beszéltek Shiushiról, szerintem meg lett cáfolva ez az elmélet, mert ugyebár Kabuto több mint valószínű, hogy ismeri Tobi kilétét.

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1139 Dátum: 10 dec 11, 17:15:03 »

Bocsi STM, hogy kötözködök. De már többször is láttam, hogy helytelenül írtad le Shisui nevét.
Nem Shiushi, hanem Shisui.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!