24 jún 29, 02:07:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378253 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1020 Dátum: 10 aug 26, 18:58:23 »

Én azért se gondolom, hogy Yagura lenne Tobi, mert tobi arcának felét már láttuk....és az kicsit sem hasonlít Yagurára.
Yagura nem lehetett a Kisame visszaemlékezésben valami öreg, szerintem max 20 év telhetett el a Kisame visszaemlékezés és aközött amikor Tobi felfedte Sasukénak az arcát....

Na már most Yagura a képen nem hiszem, hogy több lenne 20nál, ha feltételezzük, hogy még nőtt. Akkor meg 40 évesen nem hiszem, hogy ennyire ráncos lenne az arca.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/397/5

Amúgy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de sztem Yagura nagyon hasonlít Zetsura.... lehet ő lenne?....

Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #1021 Dátum: 10 aug 26, 19:21:43 »

Tényleg de kisame észrevette volna.
Nem válaszoltál a kérdésemre mért mondta kisame azt hogy mizukage sama most már mindent értek
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1022 Dátum: 10 aug 26, 19:35:42 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Moderátor

Gondolom nekem céloztad. Mosolyog Szerintem azért, mert hogy látta hogy mindig az ő irányítása alatt van a negyedik és mindenben azt teszi, amit ő akar. Így valójában ő az igazi negyedik mizukage és nem yagura. Mert Yagura csak a bábja.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 03, 00:12:52 írta Gabesz D. Sama » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1023 Dátum: 10 aug 26, 21:00:15 »

Pár elmélet megbukik, mivel madara még ha testet is cserélt akkor is él... úgy mint orochimaru.
Páran említettétek hogy ezért volt meglepődve tobi mert látta az igazi madara testét, csak itt az a debasz hogy edo tensei nem testeket idéz hanem lelkeket amiket testekbe idéz be és vmi por meg a testen a lélek régi alakját veszi fel, és ha madara még él akkor egyértelmű hogy nem ő volt a koporsóban!
Szerintem, már mikor kisame megismerte azt az úgy nevezett madarát az is tobi volt, csak gondolom még nem maszkban volt, és hosszú hajjal rendelkezett lehet azért mert kifogyott a WC papírból és kellet vmi amivel kitörölje a.... Kiröhög
lényeg hogy Tobi már kisamenak a hold szeme tervet elmesélte, és mikor a minatoval harcolt akkor azt mondta hogy csak úgy mókából elpusztitja konohát hogy békét teremtsen de semmi féle képpen azt a reakciót váltotta ki belőle hogy egyből eliszkoljon a rókával ami azt is jelentheti hogy rövid haja volt alapból és meghosszabbította miután ezt lerendezte minatoval, átment 4. mizukagéba megismerte kisamét majd aztán itachival is spanolt keveset és úgy gondolta újra levágatja.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #1024 Dátum: 10 aug 26, 21:01:57 »

Azért kishimoto az nagyon szereti a hogy is fogalmazzak váratlan fordulatokat!
Itachi sasuke megmentője, Nagato konoha felélesztője most szerintem egyszerűen el akarja hitetni hogy tényleg Madara és a végén jöb a boom.
Itachiról is mindenki azt hitte hogy hogy gonosz pedig nem abba a katgóriába sorolnám.

Most per pill ezután a manga után ez a topic egy kicsit elhagyatott lesz.(rohadt kisame mi a francért harapott a nyelvébe végre mondom végre megtudtuk volna az igazságot és most egyszerűen megdöglik komolyan kishimoto tudja hogy kell fokozni a mangákat)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 26, 21:03:56 írta Murcik » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1025 Dátum: 10 aug 27, 07:38:31 »

SPOLIER





de most ugye leharapja a nyelvét hogy a fájdalomtól felébredjen, de ott vannak vagy 5ten csak leütik v vmi és akk lehetne nézni tovább az emlékeket (bár tuti nem így lesz, mert túl egyszeű lenne Nevet)
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #1026 Dátum: 10 aug 27, 07:56:50 »

Meg fogja ölni magát hegy ne lehessen infót szerezni az elméjéből.
Naplózva
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #1027 Dátum: 10 aug 27, 18:50:11 »

Visszatérve a Madarás dologhoz szerintem előbb beszélt Kisaméval és csak később támadta meg Konohát.A hsz ekből azt vettem ki h előbb harcolt a 4.-kel utánna találkozott Kisaméval de szerintem ez fordítva volt.
De lehet h tévedek. Nevet
Naplózva
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #1028 Dátum: 10 aug 28, 01:56:26 »

Igen fordítva!Nemhogymár 2 nap alatt derékig érő haja nőljön már xD
Amúgymeg ez ki is lehet Tobi a mostani manga után nem kérdés
mivel már érthető mire mondta Kisame azt anno, hogy "sejtettem, hogy te vagy az"

Előzökhöz meg annyit tennék hozzá, hogy szerintem mind2
Megöli az agyturkászt + öngyilkos lesz xd

Ja igen és Matten http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/10 Milyen kapucni?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 02:08:01 írta TheSky » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1029 Dátum: 10 aug 28, 16:53:24 »

Hoppáré! Ezegy elég kemény Baki.. vagy inkább NYOM Lehet hogy két 'Madara' is van?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1030 Dátum: 10 aug 28, 17:40:02 »

Matten erre már én is gondoltam.. Kishi ekkora bakit csak nem követ el.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1031 Dátum: 10 aug 28, 22:49:13 »


Egyszerűen lehajtotta pár oldallal, nem egészen egy fejezettel a belinkelt kép előtt a kapucniját...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 29, 13:52:25 írta STM » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1032 Dátum: 10 aug 29, 10:22:35 »

Mostmár tisztában vagyunk vele! Ne Facepalmozzál (egyéként kva jó xD) hanem olvasd végig a Topicot. Így viszont nem sok értelme van. Lehet hogy elég idő eltelt, de ennyire nem nő meg a haja 2-3 év alatt. Vagy mégis? De akkor miért vágja le ennyire csak úgy? Szerintem Madara nem igazán tudja milyen divatot akar követni ikszdé ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1033 Dátum: 10 aug 29, 14:14:24 »

És mi van ha tényleg 2 Tobi van, az egyik a rövidhajú, aki valójában nem Madara, ezért nincs mangekouja?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1034 Dátum: 10 aug 29, 14:45:33 »

nos igen, sztem nem véletlen  mutatják tobit/madarát rövid /hoszu hajjal, valamit fog jelenteni, nem nem ssj3 módban van , csak ha jol megnézzük eléggé drasztikus változás  a narutós karakternél 1 hajváltozás, elvégre narutónak is kicsit hosszabb lett, sasuké é is alig változott,  mindenkinek kicsit nött, vagy ruhálya változott de alapjában véve ugyan az a haj stilus, kivéve tobi/madaráét
  ezt furcsálom eléggé.
 nem jellemző kishi mesterre   hogy enyire megváltoztat 1 karaktert , kivéve persze a ruházatát, de arcvonásait, hajstílusát nem nagyon
nha de  lehet szolni h nem jelent semmit, de majd ha kiderül h mégis több testet takar 1 "személyiség" akkor   lesz tuti.


egyébként  kövezzetek meg de mostanában azt gondolom hogy a kakashi gaiden nem csak azért lett megcsinálva hogy meg tudjuk kakashi  hogy szerzett sharingant. sztem obitó is fontos ott
lehet lerágott csont,  de ahogy a karakterek stílus jegyeit nézem, obitóra illik tobi külseje
1 szeme van obitónak, tobinak szintén a maskján 1 luk van, 1 sharinganos szemmel, másik fél arcát nem láttuk
 a haja ugyan az mint obitóé ez sem kétséges.
jó mondjátok majd  hogy obitó meghalt , öreg az arca
de nem értek vele egyyet.
most a manga/anime jelenlegi állása szerint visza lehet hozni a holtakat az életből, sőt a testeket is meg lehet  gyógyítani,   , kivéve ami nincs a tesben (sharinganra gondolok)  szerintem egyáltalán nem elképzelhetetlen h obitó testét helyre pofozták, jó ott van az arcán a ráncok, de nem biztos h azok ráncok, lehet a kő miatti heg v valami hasonló.
nos enyi lett volna a véleményem
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 29, 16:24:21 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!