24 szep 30, 03:25:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396538 alkalommal)
0 Felhasználó és 132 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1005 Dátum: 10 aug 11, 15:54:09 »

Én anno manga topicba írtam egy elméletet.
Idézet
Tobi nem Madara megálmodtam hogy kicsoda Tobi és hogy ki van a koporsóban:D
Tobi nem más mint Madara öccse. Aki Önként adta oda a szemeit a bátyjának és egyszerűen nem tudja elfogadni ami vele történt.... Tehát valahogyan szerzett egy sharingant..... Elég sok ember megtette ő miért ne tehette volna
És azt tudjuk hogy az Uchihák között Madara után az öccse volt a legerősebb. Sztem ez a dolog nyitja ezért tud mindent Madaráról és az Uchihákról ezért tudja meggyőzően alakítani Madarát is. És Itt jön a képbe Kabuchimaru aki A bátyja testét megmutatva megfenyegette hogy leleplezi őt. Ami az akatsukin belül nem számítana de a háborújának jót tesz az hogy mindenki Madarától retteg, és ezzel nem azt mondom hogy ő nem erős de az ő neve nem keltett volna pánikot a kagék és a földesurak között.


ez ott nem stimmel csak h mikor tobi elmondja sasukenek h mi volt fiatal korában vhogy igy mondjah "sok áldozatot követelt mindkét klánbol blabla" és ott az egyik uchiha koporsóban sztem madara öccsét mutatját bekötött szemmel meghalva... szal nem hiszem h ő tobi, de az utolsó megidézett koporsóban vagy ,madara van v az öccse sztem... szabad itt am igy irni? [/color][/b]

Ne használj piros színt! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 18:42:06 írta Gabesz D. Sama » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1006 Dátum: 10 aug 11, 18:09:54 »

hmm ez bizony lehet. De egy másik képen szemek nélkül mutatják....  Nem kaptunk 100%os infót a haláláról...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1007 Dátum: 10 aug 11, 20:44:47 »

Madárka múltját még eléggé nagy homály fedi Kishinek biztos sok terve van még, de am nekem nem stimmel vmi. Ugye mikor sasukenak mesél, azt mondja h szegény uchihákra fogjaák a 9farkú támadását, pedig csak a véletlen műve volt...  de  nemrég a mangábol kiderült h nem véletlen volt. akk lehet másban is hazudott akkor madara... de remélem itachi azért jofiu volt Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1008 Dátum: 10 aug 11, 21:56:25 »

Azt már Danzou által tudjuk.... Amikor Sasukéval dumál kiderül hogy azok a részek igazak...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Farkip
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6


« Válasz #1009 Dátum: 10 aug 12, 06:09:27 »

Nekem egy olyan ötletem fogalmazódót meg,miközben vissza olvasgattam a mangát.Hogy tobi vagy madara nem is élő! Ezt arra alapozom,hogy mikor kabuto az edo tensei-t használta egy üres koporsót idézet meg.Lehet hogy tobit idézte meg és mivel tobi halót ezért tudta volna kabuto irányítani,vagy nagyon erösen ráhatni.Ezért ment bele egyből az ajánlatába,lehet valaki régen megidézte tobit és az a személy meghalt hisz arról nincs információnk hogy ilyenkor eltűnne e az idézet hallót!Vagy valami ilyesmi lehet a dologban!

Edit.: vagy úgy mondom hogy tobi koporsólyát idézte meg!
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 06:12:03 írta Farkip » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1010 Dátum: 10 aug 12, 07:00:37 »

ikszdé igen sokan állítják hogy madarát idézte meg, de koporsó nem üres ha jól emlékszem csak tobi takarja. de am télleg ez lenne a leglogikusabb Nevet hiába látjuk h tobi él
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 09:49:37 írta Zer0 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1011 Dátum: 10 aug 26, 09:51:59 »


és tobi sztem Yagura,  a negyedik mizukage teste madara akaratával ( mint amilyen kabuto lesz ha orocsimaru átveszi a hatalmat.) minden összeállna, mert a 3 farkút bijuuként ölték le. és mikor kisame meglátta tobit mizukagét mondott először, csak aztán madarát.

Ui.: és letelt a 24 óra Nyelvesít
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1012 Dátum: 10 aug 26, 10:49:39 »

Akk leírom ide is amit a manga topicba. Ha irányítasz valakit a Sharingannal, az irányított személy szemében is ott lesz a Sharingan. Lehet így irányította...  Zer0, a kirakósodból hiányzik 1-2 darab.  Pl: A haját sem véletlenül vágatta le.. vagy... egy Katon technika keretében leégett a haja...  smirksweat Bár erre kevesebb, mint 5% az esély.  Van egy olyan érzésem, hogy egy darabig még élni fog ez a topic  Nevet
Szerk. Hülyeséget írtam, kitöröltem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 26, 10:54:09 írta Tsunade » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1013 Dátum: 10 aug 26, 10:56:10 »

ki mondta h le van vágva a haja? lehet h madara a régi tincseivel él vhol boldogan ,és galáb módon összekócolta yagurát, rátett egy maszkot és kész tobi Nevet
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1014 Dátum: 10 aug 26, 10:58:35 »

Akkor már csak egy szépséghiba van. Yagura haja szőke ikszdé
Szerk. Szerintem még valami hiányzik a képből....  Sok hazugság van a maszk alatt.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 26, 11:01:46 írta Tsunade » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1015 Dátum: 10 aug 26, 11:03:05 »

Akkor már csak egy szépséghiba van. Yagura haja szőke ikszdé
Szerk. Szerintem még valami hiányzik a képből....  Sok hazugság van a maszk alatt.


Nem zöld? Nevet
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #1016 Dátum: 10 aug 26, 16:36:47 »

Megpróbáltam a tényekből, a hsz-eitekből összerakni egy elméletet(remélem nem fordultok le a székről a nevetéstől)

Kisame ugye azt mondta hogy Miizukage-sama. A 3 farkú irányítás nélkül lubickol a tóban. Kabuto megidéz egy koporsót melltől "Madara" összeszarja magát és Kabuto azt mondja "ne félj nem árulom el senkinek". És az új mangában amikor kisame fején keresztül meglátja a 4. Mizukaget kisame elkezd őrjöngeni és kitör a "ketrecéből".

2 elmélet lehetséges.

Az egyik az az hogy Madara irányítása alá vonta a Sanbit és kiszette a mizukagéból de a kísérlet félresikerült és valamilyen úton módon madara ereje a Mizukage testébe "vándorolt". Ez megmagyarázza a koporsót a sharingant a mizukagét, a sanbit szabadon.(szerintem ez lehetséges)

A másik elm élet az az hogy a mizukage ellopta madara erejét és emlékezeteit valamilyen úton módon és megszabadította magát a sanbitól és így is minden klappolna. Kabuto ugye madarat idézte volna meg(szerintem ez 70%-ossággal kijelenthető) A sanbi a tóban feküdne. És "Madara" tudná az uchihák történetét. Szerintem az információkkal amiket a mangából megtudtunk ilyesmi lehet tobi titka.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1017 Dátum: 10 aug 26, 16:41:36 »

Túlságosan a jelenre összpontosítasz, ez a mostani korántsem ilyen lényeges információ. A Sanbit már megszerezték, vagyis a Gedo Mazouban van, és láthattuk, hogy az árnyékban Madara van, a körvonalakból, viszont továbbra is csak a Jobb szemét láthattuk. És Kisame fölismerte Tobit, amikor levette a maszkot, szóval eléggé valószínű, hogy tényleg a Valódi Madarával állunk szemben, csak valami történt az arcával. Valami Durva.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1018 Dátum: 10 aug 26, 16:49:43 »

Murcik, az első elmélet nem is olyan hülyeség ....  egy félresikerült kísérlet, és a Sanbi szabadon. Valami ilyesminek kellett történnie. Az arcával mi történt? Itt valami gikszer van... Mivel a Kyuubi támadásnál rövid haja volt, de az Uchiha klán kiírtásnál hosszú. Most megint rövid. Nagyon fenn vagyok ám akadva a hajakon ikszdé Ja tényleg, zöld.. honnan emlékeztem szőkére? Elkezdek már gondolkodni rajta és összetákolni egy elméletet Nevet
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1019 Dátum: 10 aug 26, 17:06:54 »

Honnan veszed hogy rövid volt? Tudtommal Kapucniban volt végig.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!