24 jún 29, 01:58:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378242 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #30 Dátum: 07 szep 22, 16:05:11 »

Na hallod azon mekkorát röhögnék!
Egy kis loser elcsórja Madara egyik szemét!
Nem hinném, hogy Madara önként és dalolva lemondana az egyik szeméről, vagy valaki erővel el tudta volna venni tőle, azt sem hinném, hogy a klán valamelyik tagja a holttestéből (már ha meghalt) kiszedte volna.
Tobi valószínűleg Obito (én még mindíg így vélem, mert lehet, hogy csak a híres őse és a fél fejének összezúzása után elkezdte magát Madara reinkarnációjának képzelni), vagy egy az Itachi-féle hatalomszerzés Uchiha túlélője.
Naplózva
spet95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



WWW
« Válasz #31 Dátum: 07 szep 26, 17:21:22 »

Szerintem tobi  Obito vagy uciha madara mert a 370. mangában benne volt hogy obito ban van a 9farkú jó énje (nem biztos lehet hogy félre értettem) >Nevet >Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 07 szep 26, 17:52:03 »

OFF:
Narutoban van a Kilencfarkú chakrájának yang (jó) része, a yin (rossz) részét küldte Yondi a Shinigami-ba.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #33 Dátum: 07 szep 27, 13:04:12 »

Szerintem Obito lesz Tobi. Valahogy sejtem ???
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #34 Dátum: 07 szep 28, 09:55:54 »

1 valamit nem értek amúgy... Sasuke elvileg ketté vágta a bökőjével.. amikor Dei-vel megharcolt.. de nem esett semmi baja  ??? az mitől volt ?
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #35 Dátum: 07 szep 28, 10:33:14 »

Szerintem Obito lesz Tobi. Valahogy sejtem ???
ez teljesen kizárt .... nagyon nagy időbeli eltérések vannak ( 3-4 év) hogy ő lehessen Obito ....
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #36 Dátum: 07 szep 28, 10:39:33 »

erre ne vegyél mérget Adachi.. bármi megtörténhet... és lehetne Obito Tobi.. évek szerint is... mivel 1idős Kakashival
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #37 Dátum: 07 szep 28, 10:40:46 »

erre ne vegyél mérget Adachi.. bármi megtörténhet... és lehetne Obito Tobi.. évek szerint is... mivel 1idős Kakashival
Idézet innen: Adachi  07 Sze 17, 10:10:56
...
am. az elvhez: ezekszerint Obitó egy évvel vagy 2 ővel idősebb volt mint Kakashi.. .. mert 16 évvel azelőtt mégcsak 11 lenne...azért nem stimmel mivel 12 éves korában még ott van Yondi tehát akkor nem idézhette meg előtte a Kyuubit aki megölte Yondit..hisz az még ot van él és virul.....tehát ez nem stimmelne.. ami annyit jelent hogy Obito 12 éves korában meghalt.. rá kis időre ölhette meg Yondit a Kyuubi..akkor volt Kakashi 11........tehát ha esetleg nem halt volna meg mégsem Obito akkor is max 13 éves lehetett akkor mikor a Kyyubi megölte Yondit és nemhinném h olyan fiatalon.. a halálból visszatérve képes lett volna ilyesmire...
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 28, 10:41:28 írta Adachi » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #38 Dátum: 07 szep 28, 10:44:42 »

Csak annyit fűznék hozzá, hogy tuti kéne csinálni vmi Specialt a Kakashi Gaidenről mert különben ha mégis kiderül hogy Tobi = Obito akkor aki csak az Anime-t nézi az valyon honnan tudja meg hogy ki is az Obito  ???
tehát csak lesz vmi... legalább van 1 indok erre Nevet
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #39 Dátum: 07 szep 28, 10:47:24 »

de elégé egyértelmű..mivel ő maga mongya hogy Uchiha Madara erejét uralja... Jirayra szerint pedig csak Madara idézhettem meg a Kyuubit..de ő már rég halott......
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #40 Dátum: 07 szep 28, 10:58:40 »

az az igazság, hogy logikus amit mondasz... de még senki nem mondott semmi biztosat se Madara-ra se Tobira.. tehát nem lehet tudni
Naplózva

Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #41 Dátum: 07 szep 28, 13:13:42 »

Szerintem Obito lesz Tobi. Valahogy sejtem ???
ez teljesen kizárt .... nagyon nagy időbeli eltérések vannak ( 3-4 év) hogy ő lehessen Obito ....
Szerintem is Obito Tobi...ha meg az időeltérésekről beszélünk, kizért, hogy Madara legyen az...
Naplózva
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #42 Dátum: 07 szep 28, 22:18:08 »

Hmmm... ez a tema eleg homalyos
Mivel hogy Obito elvileg meghalt es semmi nem tamasztja ala hogy o volt... Semmi oka nem volt arra hogy kinyirja afalut stb...
Most ez nincs benne sehol hogy Obito hirtelen feltamad hamvaibol es unatkozik aztan majd ugy poenbol jatszopajtanska megidezxi a 9 Tail-t szal ez eleg homalyos... En partolom Adachi otletet hogy Nem OBito az...
Madara vagy ki tudja... Lehet hogy egy ujj szereplo...
Amugy meg hol van olyan resz hogy Obitonak van ol;yan hihetetlenul nagy ereje hogy egy Kyuubi-t meg tudjon idezni ez eleg necces...
NAh mind1 majd kiderul en legalabbis nem hiszek Obitoban
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #43 Dátum: 07 szep 29, 06:34:33 »

hát....de ha mondjuk egy Tsunade-féle gyógyító erejű ninja, vagy akár Madara az utolsó pillanatban megmentette, akkor lehet h Madara neki adta az erejét...meg Madarának tudtommal mindig is két szeme volt...és a hajuk sem ugyanolyan...
nyah de honnan egyáltalán ez a Madara ötlet?
Naplózva
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #44 Dátum: 07 szep 29, 10:34:47 »

Hat Madara onnan jott hogy Jiraya mond!
De akkor is... most aert mert az eggyik szemet mutatjak attol fuggetlenul lehet hogy o Madara... De tenyleg lehet hogy o Obito...
Nem tudom... Majd meglatjuk nemsokara eljon az ido... HA midenen oke remelem Karacsonyra leforditja de legalabb Angolul megszerzik...
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!