24 jún 29, 01:43:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378224 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 07 szep 17, 10:28:10 »

Moderátor:
(2009.07.02.)

Bevezetésre kerülnek az alábbiak:
- Minimum 2 teljes soros hozzászólás (nem 1, nem 1 és fél, hanem 2 vagy több ^^),
- Értelmes érvelés,
- 1000-szer elhangzott, nyilvánvaló dolgok hanyagolása,
- Visszaolvasás kötelező (ha nem is a teljes témát, de legalább 4-5 oldalt)

Ha a hozzászólás nem felel meg a fentieknek, akkor törölve lesz.
Bocs, de a téma nem megfelelő használata szükségessé teszi a fenti szabályok bevezetését.


(2012.03.03.)
Mostantól erre a témára nézve szigorúan bevezetem a 2 soros szabályt (lásd fentebb!).



----------------------------------------------------------------------

Mivel rengeteg témában volt már szó erről (és sok helyen OFF volt), így inkább hoztam létre egy külön témát a kérdésnek.
Mostantól, ha más témában szó/hsz esik a "Tobi=Obito?" talányról, azok a hsz-ke törölve lesznek. Mosolyog


Pár hsz áthozva a "Naruto Shippuuen Manga" témából:


Vissza térve Tobi=Obitohoz:
1. mellette:- ha saringanja van miért csak az egyikkel néz ki a maszk mögül, met ugye 2 szem jobb mint 1
                  - sötét, tüskés haj
2. ellene:- udvarias (viszonylag)
               - ha 12 évesen "halt meg" és Kakashi 29 éves a shippudenben, akkor a Kyuubi bezárásakor 13 éves, vagyis ekkor még nem lehet az övé Madara ereje (bár ellen példának jó Itacsi, de ne felejtsük el, hogy Obitonak csak a "halálakor"-legalábbis a körül- sikerült aktiválnia a saringanját)

Egyenlörre ennyi.

Én mindenesetre kíváncsi lennék hogy mi jön ki ebből a kavalkádból... mert ez most így télleg érdekes lenne, ha Tobi OBito lenne... mert akkor 15-6-7 évesen hogy tudta vna megidézni a Kyuubit... furcsa... és mégis Tobi-ra más tippje senkinek nincs :(mondjuk lehet hogy más volt... Én azt szeretném ha Zetsu állna mindennek a hátterébe Nevet és sztem ő meg Tobi a fejes Nevet az lenne a legjobb Mosolyog

... hát végülis Zetsu ugyanojan rejtélyes mint Tobi....biztos neki is megvan a maga fontos szerepe.........am nem lehetett 15-7 éves...lásd lejjebb kacsint
kasztor : 1 ..... fogós kérdés ..lehet hogy arra edzi magát....  Nyelvesít
am. az elvhez: ezekszerint Obitó egy évvel vagy 2 ővel idősebb volt mint Kakashi.. .. mert 16 évvel azelőtt mégcsak 11 lenne...azért nem stimmel mivel 12 éves korában még ott van Yondi tehát akkor nem nem idézhette meg előtte a Kyuubit aki megölte Yondit..hisz az még ot van él és virul.....tehát ez nem stimmelne.. ami annyit jelent hogy Obito 12 éves korában meghalt.. rá kis időre ölhette meg Yondit a Kyuubi..akkor volt Kakashi 11........tehát ha esetleg nem halt volna meg mégsem Obito akkor is max 13 éves lehetett akkor mikor a Kyyubi megölte Yondit és nemhinném h olyan fiatalon.. a halálból visszatérve képes lett volna ilyesmire...
(..szerintem az időbeli cuccosok stimmelnek mert kb 2 órát filóztam rajta hogy még véletlenül se lehessen melekötni  Nyelvesít ... szal azt senki nem tudja nekem beadni hogy nem jó  xD )
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 31, 11:05:55 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1 Dátum: 07 szep 17, 10:57:43 »

azzal a 15-16-17 évvel csak a hasamra ütöttem.. tehát ha még ennél is fiatalabb akkor főleg nem tudta mgidézni a kyuubit... max ha szerződést kötött vele, hogy ha megidézi akkor élhet.. vagy vmi hasonló
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 17, 15:25:11 írta yupi » Naplózva

Kakashi2673
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 07 szep 17, 14:59:57 »

de viszont lehetséges hogy esetleg Tobi=Uciha Madara-val hisz azt valjahogy övé Uciha Madara ereje...
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #3 Dátum: 07 szep 17, 15:15:53 »

ezt hadjátok már  >Nevet attól hgoy az ereje az övé attól még Ő nem Madara... és tuti hogy az MS-re utal ezzel a beszólással... annyi köze van Madarahoz mint Itachi-nak.. najó talán az lehet hogy ő is megidézte Kyuubit.. még erre utalhat a beszólása
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 17, 15:24:39 írta yupi » Naplózva

FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #4 Dátum: 07 szep 17, 15:53:13 »

Az is lehet hogy csak egyszerű terápia Nevet Kiejelenti hogy marha erős = az is lesz!

Szerintem is szimplán a Sharinganra vagy az MS-re céloz. Mer ha igaz az az uchihás sztori Madara volt minden Uchiha Ádámja, szóval "az erőm Uchiha Madara ereje" beszólás Itachi vagy Szaszke szájából is jöhetett volna. De! Ha Madarának megvolt mind a három Ms fajta, akkor talán Tobinak is megvan. Juj de izgi Nevet

Én akkor sem tudom elhinni hogy Obito sztorija ennyivel le lenne zárva. Csalódni fogok ha a Tobito teória nem helyes, de legalábbis egy nagyot nevetni Nevet Komolyan mondom most már elképzelni se tudom nagyon ki más lehet Tobi.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #5 Dátum: 07 szep 17, 16:35:38 »

Én azt mondom, hogy Madara halott (de még ha élne is szerintem fel nem adná "békés nyugdijjas éveit") és Tobi=Obito.
Ez persze lehet, hogy tévedés.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #6 Dátum: 07 szep 17, 17:12:36 »

Én is a ,,Tobito" elmélethez ragaszkodtam, amíg a mostani mangában nem mutatták Tobit a Madara szobor fején, rögtön azután, hogy Jirayra azt mondta, ő meg tudná idézni a kyubit! Szerintem ez nem lehet véletlen. A a séróját belőhette, egy ollóval, meg egy hajzselével! Mosolyog
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Kakashi2673
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 07 szep 17, 17:14:00 »

Most már eggyértelmű hogy Tobi=Obito hisz ha megnézitek Obito és Tobi képén a haját tiszta egyforma és honnan szerezte volna a sharingan-t. Szal sztem ez hamarosan kiderül a Mangában...
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #8 Dátum: 07 szep 17, 18:13:59 »

Az is lehet hogy csak egyszerű terápia Nevet Kiejelenti hogy marha erős = az is lesz!

Szerintem is szimplán a Sharinganra vagy az MS-re céloz. Mer ha igaz az az uchihás sztori Madara volt minden Uchiha Ádámja, szóval "az erőm Uchiha Madara ereje" beszólás Itachi vagy Szaszke szájából is jöhetett volna. De! Ha Madarának megvolt mind a három Ms fajta, akkor talán Tobinak is megvan. Juj de izgi Nevet

Én akkor sem tudom elhinni hogy Obito sztorija ennyivel le lenne zárva. Csalódni fogok ha a Tobito teória nem helyes, de legalábbis egy nagyot nevetni Nevet Komolyan mondom most már elképzelni se tudom nagyon ki más lehet Tobi.

Még lehet az is akit Itachi megölt. Nem biztos hogy meghalt, és nem tudtuk meg, egyáltalán hogyan "halt" meg Nevet Akár úgy is, hogy Itachi elvágta a fél fejét Mosolyog Amúgy csá új vok a forumon Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 07 szep 17, 18:27:54 »

Itachi legjobb barátja "öngyilkos lett", vízbe ölte magát (Vagyis Itachi ölte bele). Ő szerintem nem lehet, mert a klán tagjai megtalálták a holttestét és utánna mentek kikérdezni Itachit.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #10 Dátum: 07 szep 17, 18:32:54 »

Itachi legjobb barátja "öngyilkos lett", vízbe ölte magát (Vagyis Itachi ölte bele). Ő szerintem nem lehet, mert a klán tagjai megtalálták a holttestét és utánna mentek kikérdezni Itachit.

Hát igaz :S Bár, Tobi is felállt miután Sasuke megvágta. Azt máig nem vágom, hogyan :|
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #11 Dátum: 07 szep 17, 18:55:45 »

valszeg valami klon volt vagy valami uchiha trükk...habár HA tobi obito akkor az egész testes szétzuzás után 1 kardvágás meg sem kottyan...
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 17, 18:56:28 írta th » Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #12 Dátum: 07 szep 17, 19:09:27 »

Váhh most ugrott be. Madara a képen fél szemmel van ábrázolva. Igaz nem ugyanaz a szem mint Tobin de mégis Nevet
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #13 Dátum: 07 szep 17, 21:03:58 »

100 %-ig biztos vagyok a Tobito elméletben!
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #14 Dátum: 07 szep 17, 21:57:18 »

No, ezt a topicot is felavassuk. Mosolyog

Tobi=Obito?
Nézzük mi szól mellette: Magasság, haj style, a maszk (fejét összezúzta a szikla és amiatt), egy szem látszik, a másik Kakashinál van xD, Uchiha, Tobi/Obito név hasonlat.
Ellene szól: Obito halott, rázuhant egy hegy. Kakashi a sírjánál állt többször is. Nincs semmilyen oka arra, hogy ilyen dolgokat tegyen Mosolyog. Ennyi hasonlóság mellett, túl egyszerű lenne, ha ő lenne.

Tobi=Madara?
Mellette szól: Hatalmas erő, a korábbi célok, és a bosszú vágy. Uchiha. "Az én erőm Uchiha Madara ereje". És Madara szobrának fején áll a 370. fejezetben. Mangekyou Sharingan.
Ellene szól: Jó fodrásza van, minek van maszkja?, jó öreg lehet már + azt terjesztik róla, hogy halott egy ideje.

Tobi=Új karakter?
Mellette: jókérdés
Ellene: sok Uchiha él így is, nem hiányzik még 1 xD

Tobi= Obito testbe bújtatott Uchiha Madara?

Ennek lenne némi esélye, bár nem sok. Tételezzük fel, hogy Uchiha Madara teste annyira megsérült, a Shodaime  elleni ütközetben, hogy kénytelen volt átköltöztetni a lelkét... egy ideig a régi testében volt, aztán rábukkant Obito testére (feltételezzük mondjuk azt is, hogy Obito nincs eltemetve, csak egy emlékkőhöz megy Kakashi látogatni... mondjuk ezt ha belegondolunk ki sem fejtették...). Szóval Tobi megtalálta, Obito szétroncsolódott testét és átköltözött belé. (Ez is lehetséges: Pl.: Orochimaru Tensei no Jutsuja... igaz hogy Orochimarunak 4 évenként testet kell váltani, de Madara más kategóriába tartozik mint Oro, szóval lehet hogy továbbfejlesztette a technikát xD).
Hűűű ez elmenne Fanfictionnak is.
Remélhetőleg pénteken kiderül, elég bíztatónak érkezik a fejezet címe kacsint (Chakra asszem megint elleszel a fordítással Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 17, 21:59:25 írta -=Cart=- » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!