24 szep 28, 22:48:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 395803 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #945 Dátum: 09 júl 13, 14:31:01 »

Jah, de épp mint említettem, Danzouban van Madara egyik szeme. A Kyuubi nem azt mondta, hogy Madara volt épp olyan gonosz, hanem a szemről beszélt... Kishi csak meg akar zavarni minket.
De azt még senki sem árulta el nekem, Yondi honnét veszi, hogy Tobi a rossz fiú, és hogy ő idézte meg a rókát?
Én látok összefüggést Danzou és Tobi között. Ha te nem, akkor nem egy a gondolatmenetünk, és nem érted meg, amit leírtam, s azt is, csak egy felvetés, mert most mindenki csak találgat. De, Kishitől akármi kitelik, szeret félrevezetni minket.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #946 Dátum: 09 júl 13, 14:50:08 »

Itachit sem tudjuk elítélni a jinchuuriki szívás miatt, Tobi sem tehetett mást, ha nem működik együtt a csapattal, akkor feltűnő lenne, hogy vmi nem stimmel vele. De ... mást fel tudsz hozni Tobi ellen?
Tobi alapból,mikor ráeresztette a kyuubit konohára kb annyi kárt okozott mint pein,csak még jó pár ember biztos hogy meghalt,mert madara nem élesztgette újra őket!
Vagy szerinted miért kellenek a terveihez erős ninják mint pein vagy sasuke,és miért akar minden biuut összeszedni?
Mert kb olyan céljai lehetnek mint nagatonak voltak vagy talán még rosszabbak is+még az is rejtély hogy mint mizukage mit művelt,és ezek még nagyon az alap dolgai,amik a számláján vannak,mert most kezd el durvában balhézni...
Idézet
Én még azt furcsállottam, hogy amikor Itachi megtalálta Madarát, nem volt közöttük semmilyen harc. A kép róluk egészen békésnek tűnt, és vagy Itachinak vagy Tobinak meg kellett volna említenie, hogy harcoltak egymással, ha harc lett volna. Itachi miért nem ölte meg Madarát (miért nem próbálta meg), ha gyanítja, hogy később gondot okozhat?
Madara minek harcolt volna itachival?
Itachi azzal ment oda az örehez,hogy segítsen lezúzni a klánt,és akkor az oldalára áll,madara pedig bőven benne volt a dologban,na most ha lealkudtak egymással miért kezdték el volna püföli a másikat?  Pojén


« Utoljára szerkesztve: 09 júl 13, 14:55:13 írta con » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #947 Dátum: 09 júl 13, 15:33:50 »

Itachi: Madara állt annak a hátterében, hogy a Kyuubi 16 évvel ezelőtt a falura támadt.
Tobi: Itachi mindig is aggódott, hogy megtudod az igazságot. Attól tartok, hogy ez hazugság, Sasuke.

Ezek a sorok a 401. fejezetben megtalálhatók. Továbbá feltűnt nekem az is, hogy Tobi sosem beszélt többes számban akkor, amikor arról volt szó, hogy Itachi kiirtotta a klánját.

400. fejezet; Tobi: Ő volt az egyetlen, aki rájött, hogy még élek… Segítettem VOLNA neki kiirtani a klánt… De sajnos lejárt az idő.

Aztán meséli tovább, hogy Itachi a konohai terv alapján végrehajtotta a küldetését, igaz Sasukét meghagyta. „Itachi gyorsan és hatékonyan hajtotta végre a küldetését.”
Nos, én úgy látom, Itachi hazudott a kicsi öccsének, uis Madara nem segített neki, hisz az a konohai terv volt, amihez Madarának semmi köze.
És a Kyuubis támadás ennél jóval korábban történt, s azt is tagadta Madara. Számomra ez logikus, Tobi jó fiú, és nincs köze egyik támadáshoz sem.
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #948 Dátum: 09 júl 13, 15:34:35 »

És mi van akkor ha (lehet h. má elhangzott nem tom Nevet) Tobi egy különálló személy vagyis Tobi aki olyan erős h. megölte Madarát és elvette az eggyik szemét (a másik az megsemmisült >.<#) és berakta magának ezé lenne értelmes az a mondata h. "Enyém Uchiha Madara ereje."  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #949 Dátum: 09 júl 13, 15:46:43 »

Pontosan melyik fejezetben is van az, hogy enyém Uchiha Madara ereje? ÉN is emléxem erre, csak utána kéne járni a dolgoknak jobban. Hát túl sokat tud Madaráról, és a múltról is, és világosan bevallotta, hogy ő Madara.
Én azzal nem tudok még mit kezdeni, hogy Tobi a Kyuubis támadást természeti katasztrófának v minek gondolja, véletlen egybeesésnek. Ha feltételezem igazat mondott végig, akkor ő sem tudhat mindent, nem tudhatja, ha Danzou idézte volna meg. És hogy véletlen volna??? Nem hinném, nem szokás a mangákban véletlenül történnie eseményeknek.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #950 Dátum: 09 júl 13, 15:50:45 »

Itachi: Madara állt annak a hátterében, hogy a Kyuubi 16 évvel ezelőtt a falura támadt.
Tobi: Itachi mindig is aggódott, hogy megtudod az igazságot. Attól tartok, hogy ez hazugság, Sasuke.

Ezek a sorok a 401. fejezetben megtalálhatók. Továbbá feltűnt nekem az is, hogy Tobi sosem beszélt többes számban akkor, amikor arról volt szó, hogy Itachi kiirtotta a klánját.

400. fejezet; Tobi: Ő volt az egyetlen, aki rájött, hogy még élek… Segítettem VOLNA neki kiirtani a klánt… De sajnos lejárt az idő.

Aztán meséli tovább, hogy Itachi a konohai terv alapján végrehajtotta a küldetését, igaz Sasukét meghagyta. „Itachi gyorsan és hatékonyan hajtotta végre a küldetését.”
Nos, én úgy látom, Itachi hazudott a kicsi öccsének, uis Madara nem segített neki, hisz az a konohai terv volt, amihez Madarának semmi köze.
És a Kyuubis támadás ennél jóval korábban történt, s azt is tagadta Madara. Számomra ez logikus, Tobi jó fiú, és nincs köze egyik támadáshoz sem.

De madara történetét ne vedd alapon,mert ő össze vissza hazudgált,hogy sasuke az oldalára álljon,ő maga mondta,hogy itachi a sírba vitte az igazságot...

A kyuubi támadásos dolgot,hogy madara eresztette a falura,pedig már sejtette jiraiya,megmondta itachi,megmondta yondaime,és te meg madarának hiszel,aki össze vissza beszél mindent?
Na de nem is folytatom,mert a végén figyit kapok OFFért!
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 14, 13:50:09 írta con » Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #951 Dátum: 09 júl 13, 15:51:17 »

És még valami amikor Tobi megakarja mutatni az arcát Sasukenak akkor az arcán mintha karmolás nyomok lennének a szeme körül.(nem tom melyik fejezet >.<# ) Ebből gondolom h. elvesztett szeme helyére rakta be Madara szemét + amilyen erős Tobi nem lehet h. minden infót kiszedett Madarából h. előadhassa h. ő Madara...???? Nevet
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #952 Dátum: 09 júl 13, 15:59:27 »

Hogy miket nem feltételezel róluk... Ha megnézed, milyen éretten viselkedett Tobi Sasukéval az Itachi küzdelem után, akkor le lehet szűrni nagyjából, hogy Tobi abszolút nem olyan jellem, mint pl. Danzou, sokkal inkább olyan, mint Itachi... Megérti Itachit, maga mondja, áldozat volt, utolsó a sorban, és ami arra feltételeztet, hogy ő is és az öccse is ilyesmi áldozatok lehettek. A keserűség beszél belőle, nem a bosszú, nem az indulatok.
A karmolás nyomok nem jelentenek semmit, még szép, hogy van sebesülése, azt akármikor szerezhette, hisz élete a csatákról szólt.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #953 Dátum: 09 júl 14, 13:47:53 »

Mureil:

Elhisszük, hogy szerinted Tobi abszolút makulátlan és olyan ártatlan, mint a ma született bárány. És el is fogadjuk az álláspontodat, nem kell minden hozzászólásban leírni. De ezért cserébe Te is fogadd el a mi álláspontunkat.

A Negyedik egy "maszkos Akatsuki tag"-ot említett. Van másik maszkos fickó a Vörös Hold bandájában? Nevet

A Róka pedig nem csak azt mondja, hogy Sasuke szeme, hanem a chakrája is hasonló, mint Madaráé (Shippuu. anime 51-52. 38:09).
Márpedig ha valaki elvesz egy Sharingant, azzal nem veszi el a chakrát is. ^^

Ezzel nem arra utalok, hogy Tobi=Madara és Tobi küldte a vöröset Konohára, hanem csak arra, hogy a Kilencfarkú ismerte Madarát és el is szenvedte az irányítását, pl. a Madara vs. Első Hokage harcban. De messze nem biztos, hogy ez volt ez egyetlen alkalom, amikor Madar ugráltatta a rókát. ---> És ez nem zárja ki, hogy Tobi eresztette rá Konohára.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #954 Dátum: 09 júl 14, 14:47:52 »

Ehhez a szavazáshoz annyit h. :
Danzou nem Tobi/Madara csak ki kell következtetni a manga fejezetekből.
Obito meghalt és ha élne is nem lenne ekkora k***ög mint Danzou.
Madara öccse meghalt láthattuk a koporsójában.

Bár az érdekes h. Tobi azt mondja szöszkének h. ő Madara de Peinnek azt mondja h. övé Uchiha Madara ereje...szal lehet h. csak kamuzik...???
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #955 Dátum: 09 júl 14, 20:09:35 »

Chakra, a nevem Muriel. Ok, úgy teszek. Hmm, hamarosan kiderül, kinek az álláspontja áll közelebb az igazsághoz. Próbálom ezt a fonalat tovább vinni (nem akarok olyan elmélet mellé pártolni, ami túl nyilvánvaló), amíg meg nem cáfol valaki vagy maga Kishi’ végérvényesen. Értem a chakra-sharinganos dolgot, valóban úgy van, ahogy mondod, de még érhetnek meglepetések, pláne akkor, ha kétféle állítást hallunk kétféle (vagy egyféle) személytől. Így a legkönnyebb összezavarni az olvasókat. Nos, még az is megeshet, hogy Madara is felvette a harcot a Kyuubival, ha nem ő volt az, aki megidézte őt – de ennek semmi alapja sincs eddig, igaz. Amúgy meg erre vonatkozólag Tobi nem mondott semmit, amikor letagadta, hogy ő szabadította Konohára a Kyuubit.

Kageko, igen, "Bár az érdekes h. Tobi azt mondja szöszkének h. ő Madara de Peinnek azt mondja h. övé Uchiha Madara ereje.." sztem is az. Ezzel meg tud zavarni Kishi' nagyon.
Naplózva
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #956 Dátum: 09 júl 14, 21:37:49 »

most megint elolvastam a legutóbbi mangát és azt láttam az uccsó oldalakon hogy Kakashi már fejben összerakta azt hogy Tobi=Madara az alapján amit Narutonak mondott a 4. Hokage. ezzel kész számomra mert ugye mi oka lenne egy apának az utolsó szavait hazugságra pazarolni??? Gondolkozik  És ugye már csak az a kérdés maradt hogy mi köze van egymáshoz Danzounak és Madaranak egymáshoz mert az tuti hogy nem véletlen hogy most szerveti úgy a szálakat Madara hogy Sasuke most mennyen megölni Danzout amikor hokage lett. És még azt is furcsálom hogy Danzou sharingánja rossz szembe való és pont az a szeme hiányzik Madaranak. Ezt a kapcsolatot vélem az igazi csattanónak megfejelve egy kis harcal amit úgy szeretünk Ördögi.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #957 Dátum: 09 júl 15, 09:44:36 »

Zibbi: Már egy ideje egyáltalán nem kérdéses, hogy Tobi Madara ikszdé Az a kérdés, hogy Madarának van-e Harmadik kiléte, és ha van, ismerjük-e már. Nevet
Egyébként érdekes feltevéseitek vannak ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #958 Dátum: 09 júl 15, 10:54:16 »

Ha ez a topic a "Ki is lehet Tobi?" néven fut akkor minek írkálunk a Danzou-ról :O Megvan neki is a saját topicja.
Szerintem a Danzou-s elméletekről a Danzou topicban kellen beszélni.
Bocsi az offencsért! ^^
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #959 Dátum: 09 júl 15, 12:58:43 »

Kageko, igen, "Bár az érdekes h. Tobi azt mondja szöszkének h. ő Madara de Peinnek azt mondja h. övé Uchiha Madara ereje.." sztem is az. Ezzel meg tud zavarni Kishi' nagyon.

Jah.. meg Itachi is mondta Sasukénak hogy most Madara csak egy szánalmas mása a régi önmagához képest.
De arra nem felelt hogy, hogyan maradt életbe Madara. Lehet egy másik testbe költözött az erejének töredékével eggyütt és ez a test obito? Vagy szimplán sokkal több idejig él, mint egy normális ember, ez lehet a Sharingan végső titka?  Azért gondolom ezt mert, amikor Itachi flashbackelt. akkor ott az erdőben kért tőle segítséget.. ott ált Madara egy narancssárga maszkal a fején, és ugyanaz a régi hairstyle -a volt. Meg amikor levette a maszkot, a szeme alatti ráncok is arról tanuskodtak hogy öregebb lett (mivel neki alapból van egy ránc a szeme alatt). De azis lehet hogy valaki csak lekoppintja Madarát és annak adja ki magát. nemtudom.  Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!