24 szep 29, 00:20:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 395833 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #930 Dátum: 09 júl 12, 23:23:15 »

Muriel, igazáőból három link van, csak az egyiket az elöbb elba.. rontottam. Használható volt, csak nem link formátumu.
 És kösz hogy már nem duplaposztolsz. Igazából engem nem zavar, de törölhetik a hozzászólásaid, vagy akár bannolhatnak is érte egy időr,e úgyhogy tényleg figyelhetnél rá.
Szerintem ezt a beszélgetést átvihetnénk a danzou témába, mert itt már nem igazán aról beszélünk, hogy ki is lehet Tobi. Persze, a kettőjük kapcsolata, vagy (ha az tényleg az ő sharinganja volt) az, ahogy Danzouhoz került a sharinganja, közrejátszhaott abban, hogy Madara Tobivá vált. Én azt is elképzelhetőnek tartom, hoyg önként adta neki, valamilyen okból.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 23:23:54 írta STM » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #931 Dátum: 09 júl 12, 23:29:18 »

STM, kösz a figyelmeztetést! Nos, igazad van, sokat beszélek Danzouról. De legalább eddig mindig ott volt a hsz-eim között hogy Tobi Madara vagy nem. Nyelvesít Ok, átnézek a Danzou-s topicba is. Láttam azt a 2. linket, kijavítottam, a 3.-at nem, mert gondoltam az nem angol. Jah és nagyon valószínű a kettejük kapcsolata, mert a mangában is volt ilyen, hogggggyyy.... Tobi megjelenése és Danzou színrelépése, vagy ilyesmi, nem jut eszembe, de egyszerre említették meg őket. Nagyon utalgat vmire Kishi...
Naplózva
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #932 Dátum: 09 júl 12, 23:33:59 »

az a baj hogy van a manga nemtom melyik fejezetban hogy 1.oldal:danzou beszél vagy valami ilyesmi 2. oldal:tobi beszél a többiekkel nekem ebből az kön le hogy vagy két danzou van vagy simán két külön ember

nos én ebben a sharingan pakolos dologban nem vok biztos mert a kakashi gaidenben obito szemét asszem hogy rin pakolja át kakashiba de erről nem tok semmi biztossat     a másik elméleted meg hogy ugye danzou aki akkor olyan 13 éves zsarolgatja madarat abban nem vagyok biztos kivéve ha haldoklik vagy jóóóóóval késöbb de még ezt se lehet kizárni
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 23:37:14 írta ZIBBI » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #933 Dátum: 09 júl 12, 23:52:07 »

Muriel, te menthetetlen vagy.
Szerintem akkor is jobb lenen a Danzou topicban folytatni. Zibbi, igen, már van ilyen téma.
Szóval, ezta  beszélgetést akkor én  motst(arra az esetre, ha innen törölnék, mert már tényleg nem Tobi kilétéről van szó) átmásolom oda, és ha gondoljátok lehet folytatni.
Végülis, az is lehetséges, hogy tényleg zsarolja MAdarát, és így tett szert a szemére is, bár szerintem MAdara nem az a típus, akit csak úgy zsarolni lehet.
Ha zsarolja, akkor viszont sokkal régebben kezdte, mert már akkor le volt kötve a szeme, amikor Nagatoékkal volt az a kis afférja.

szerk.: látom közben írtatok, de azért átmásolom, ha avalkit érdekel a téma, annak biztos jól fog jönni az előzmény
Jó, nem másolom át, kicsit sok lenne, remélem azért megmarad
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 23:54:03 írta STM » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #934 Dátum: 09 júl 13, 10:15:57 »

Miért számítana az, hogy jobb vagy bal szem kerül az eredeti szem helyére? Kishi a mangában kijelentette valamikor is, hogy jobb szemüregbe csak jobb szem kerülhet? Egyelőre tehát nem lehet megcáfolni, amit írtam. De csak 1 gondolatmenet, mert a jelenlegi állásnál csak találgatni lehet. Valami oka csak lehet annak, hogy jobb oldalra tettek be bal szemet Danzounak.
Egyébként, engem mégegyszer nem ver át Kishi, Itachinál átverte az egész világot, de ez a trükk Madaránál már nem fog működni! Mosolyog Bízom benne legalábbis.
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #935 Dátum: 09 júl 13, 10:36:14 »

Tobi Mizukage volt , ezért is kel rejtenie arcát. Meg azért egy Madara Uchiha-t Konoha tuti nem tártkarokkal, hanem Shinobi egységekkel fogadná Mosolyog
Danzou nem Tobi , így felesleges ezt vitatni.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #936 Dátum: 09 júl 13, 10:42:06 »

Uchiaboy, szerintünk sem Danzou Tobi. De az önmagában kevés magyarázat, hogy csak azért bújik maszk mögé a Mizukage (volt Mizukage), mert akként felismerik. Ez kevés, kevés... Valami jóval többnek kell lennie ennél. Csak ennyi csattanóra lenne képes Kishi??? Nem, tuti nem, ha már ennyire felcsigázott minket, nagyon meg is fogunk lepődn az igazságoni! Valami megdöbbentő lesz majd Tobi személyével kapcsban is. És a Sharingan szemét mivel magyarázod, vmint, hogy kioltotta a fekete tüzet? Nekem logikus, hogy ő Madara. De 2 oldalt ha visszaolvasol, akkor a levezetéseinkből kiderül, miért is.
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #937 Dátum: 09 júl 13, 10:56:30 »

És a Sharingan szemét mivel magyarázod, vmint, hogy kioltotta a fekete tüzet?
Tökéletes MS-sel rendelkezik , amit Egy Barát megölésével és a testvérének szemeinek elvételével ért el.Gondolom azzal , h saját testvére általl kapott MS-t Tökéletes lett neki is mint Sasuke-nek. NE AzT MoNdTaM , h Sasuke Itachi szemeit kapta , ne érts félre, de Itachinak köszönheti , h van. Magyarul a láthatatlan testvéri szál ott van.

Összefoglalva:
Madara Uchiha Konoha miatt menkülni kényszerült. A Clánja elrulta a békével. Konoha a Shodaime leszármazottjainak vezetése alatt van.Tűzföldön nem maradhatott hiszen 2 Tűz között állt. Beállt Mizukage-nek , rá küldte Konohára a Kyuubit is. Egyértelmű , h Konoha elpusztítására akarta használni az így kapott hatalmat. Megismerte az Ország legbefolyásolhatóbb embereit akivel az Akatsukit megalapította. <<<<--------Ezek a tények szerintem elegek ahhoz , h valaki rejtegesse a kilétét. Vagy nem?
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #938 Dátum: 09 júl 13, 11:06:21 »

Sasuke és Itachi köteléke vitathatatlan miután Tobi elmagyarázta. Az pedig hogy automatice bekapcsolt az amaterasu Tobit látván csak azt erősíti hogy Itachi megakarta tartani Sasuke bosszúvágyát hogy erősebb legyen és mert Itachi tudta ki is valójában Tobi és hogy elmondja az egész igazságot azzal eggyütt hogy Tobi Madara.

az pedig sztem eggyértelmü hogy ha a saját falud hátbatámad akkor elmész és bosszut forralsz(lásd Sasuke) az meg nekem az új hogy madara volt a mizukage de az amaterasu kioltás az eggyértelmü hogycsak madara képes rá
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #939 Dátum: 09 júl 13, 11:15:03 »

Uchiaboy: Tehát, akkor te is azt mondod, Tobi= Madara? Gondolkozik
Értelek, de azt miből gondolod, miből származtatod, hogy Madara célja Konoha elpusztítása? Elhangzott ez konkrétan tőle (azaz Tobitól, ha már egynek tekintjük őket)? Lehet rosszul emléxem, de sztem nem.. Én egyáltalán nem látom őt bosszúállónak. Ha az lenne, akkor az Akatsukival már pl. korábban is, évekkel ezelőtt célbavette volna Konohát. Őszintén, de rejtély számomra, Tobi mi a fenét akar. Ez lesz majd a csattanó, lehet.. Talán Danzouhoz lehet köze??? És... most, hogy megtudta Danzou lett a Hokage (talán erre várt mióta..), most indul Konohába? Kicsit furcsa, nem?

Zibbi, vmelyik mangában Kisame felismerte Tobiban a Mizukagét... feltehetően egy évekkel korábbit, gondolom mielőtt még Kisame szökött ninja nem lett. Lehet tanítványa volt Kisame, kitudja...
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #940 Dátum: 09 júl 13, 12:00:56 »

Muriel , célba vette konohát a Kyuubival! mit olvasol , playboyt vagy naruto mangát? Sasuke-t ott ejti át ahol tudja, mindnkit átver. Madara az alfája és Omegája az eseményeknek.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #941 Dátum: 09 júl 13, 12:06:42 »

Uchiaboy, természetesen Naruto mangát olvasok. Tobi nem hazudik sztem, legfeljebb nem mond el mindent. Hogy átejt -e mindenkit? Talán csak annyiban, hogy valódi célját illetően... És a valódi célja talán Danzouhoz köthető, vagy máshoz, de nem Konoha elpusztítása és nem világuralom. Érdekelne, emléxel -e olyan fejezetre, ahol Tobi nyíltan beszélt céljáról az Akatsukinak, vagy egy személynek??!! Jó lenne ezt tudni, mert abból sok dologra következtethetnénk.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #942 Dátum: 09 júl 13, 13:39:52 »

Te jó ég... ti tényleg nem olvassátok a mangát... =.=

A Negyedik kétséget kizáróan azonosítja a falu 16 évvel ezelőtti támadóját, vagyis Tobit. Ha nem is ő cipelte oda a vöröset, de benne volt a bandában és még harcolt is a Negyedik ellen. És ez mi, ha nem "gyilkos szándék"? És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy Tobi számított arra, hogy majd a Negyedik lepecsételi a rókát, mert itt most egy démonról van szó és azok közül is az egyik legerősebbről.
Hogy Tobi nem ölt volna? És a bijuuk "kiszívása" a jinchuurikik testéből? Az enyhén a hordozó halálával jár... Igen, Itachi is ott volt, ő is részt vett ezekben a műveletekben. De ha nem tette volna, vagy húzódozik, rájöttek volna, hogy nem is olyan rossz fiú. Bár Tobi így is tudta, de az egy különleges eset.

Másrészről Tobit és Danzout elég sokat látjuk egyazon időben két helyen. Ők két személy. Nem zárható ki, hogy van közöttük valami kapcsolat, de az messze nem biztos, hogy az baráti/szövetségesi.

És még egy dolog:
Tobi jobb karja "hibátlanul működik". Danzou pedig a legutóbbi (455.) mangában a botját is inkább bal kézzel leszúrja a földbe, nem teszi át másik kezébe, ill. a kötést is bal kézzel veszi le a szeméről.
Ugyanezen manga elején láthatjuk, hogy a jobb keze elég jól be van fáslizva és csuklóján is van valami, vagyis messze nem oké a karja.

Konkrét manga fejezetszámokat nem írtam. Úgyis jól ismeritek a mangát, keressetek utána. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #943 Dátum: 09 júl 13, 14:02:39 »

Chakra, már vártam a segítséged.  Pirul Olvassuk mi a mangát, de bizonyára nem olyan régóta foglalkozunk a témával mint egyesek, és nem olyan mélyrehatóan.  Hümm-hümm
Itachit sem tudjuk elítélni a jinchuuriki szívás miatt, Tobi sem tehetett mást, ha nem működik együtt a csapattal, akkor feltűnő lenne, hogy vmi nem stimmel vele. De ... mást fel tudsz hozni Tobi ellen?
Én még azt furcsállottam, hogy amikor Itachi megtalálta Madarát, nem volt közöttük semmilyen harc. A kép róluk egészen békésnek tűnt, és vagy Itachinak vagy Tobinak meg kellett volna említenie, hogy harcoltak egymással, ha harc lett volna. Itachi miért nem ölte meg Madarát (miért nem próbálta meg), ha gyanítja, hogy később gondot okozhat? Talán csak attól félt, hatással lesz Sasukére, ha felfedi előtte az igazságot a múltjukról, és Sasuke Konohára ront, hogy őt megbosszulja. De.. mivel nem ölte meg Madarát, jó embernek kellett, hogy lássa.

"A Negyedik kétséget kizáróan azonosítja a falu 16 évvel ezelőtti támadóját, vagyis Tobit. "
Ezt a felismerést Yondi mire alapozza? Merthogy a mangából ez nem derült ki...
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #944 Dátum: 09 júl 13, 14:17:54 »

Huhh, abból hogy a Kyuubi is mondja amikor először találnak rá tücskére, hogy ezek a szemek, még gonoszabbak mint Uchiha Madara-é, mostani részben meg Kakashi összerakta a képet, hogy a maszkos az Madara, ergo kiderült csak nincs még kimondva!

Meg ne legyünk olyan ostobák, mint mások, hogy Tobi=Madara=Obito=Danzou=Rin=Allah=Chakra Nevet=Son Goku=Herodes=Húsvéti Nyuszi, minek kombinálni össze-vissza ezzel?????

miért lenne kapcsolat közöttük? Danzou mindenáron Hokage akart lenni, ami sikerült, Madara meg háborút, és pusztulást akar Konohara hozni, két ellentétes érdek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!