24 szep 30, 03:25:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396540 alkalommal)
0 Felhasználó és 133 vendég van a témában
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #915 Dátum: 09 júl 12, 15:01:14 »

1. vélemény:

MANGA 218. FEJEZET! Danzou színrelépése, Tobi második megjelenése:

Jelenet: Tobi klasszikus: Tobi összetűzésbe kerül Deidarával, miután megtalálta a karját. Deidara a lábával folytogatja Tobit.
Következő jelenet: Danzou elküldi Sait Narutoékhoz.
DANZOU NEM MADARA! Hacsak Tobi nem csaló és Tényleg Ő Madara, de ez valószínűtlen...

Később még jelentkezem véleményekkel/fejleményekkel a nyomozásomban Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #916 Dátum: 09 júl 12, 15:13:24 »

Jogos, én sem hiszek igazán az elméletben, amit fentebb vázoltam (mivel nem én avgyok az első, aki ilyesmit állít, nem mondom, hogy "elméletem"), főleg a hsz-od után. De mondtam, vannak itt furcsa dolgok.
Az lehetetlen, hogy ne legyen összefüggés a (valószinüleg) félszemü Tobi és a sharinganos Danzou közt.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #917 Dátum: 09 júl 12, 18:26:48 »

Továbbá: Danzou végig azt akarta, hogy a Jinchuuriki maradjon a faluban, hogy ne tudják elkapni.
Ha Ő lenne Tobi Narutot rég elkapták volna..
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #918 Dátum: 09 júl 12, 20:12:29 »

1. mi olyan  nagy dolog abban hogy ismerte orochimarut meg kabutot  Hmm?  orochimaru 1 sanin volt az egyik leghíresebb szökőt ninja konohában
2.nem hinném hogy orochimaru tudta hogy van sharinganja danzuo-nak  mert szerintem max eről az anbu gyökér tudott Gondolkozik

egyébként nem hinném hogy tobi/danzou mert elég sok dolog van ami ezt az elméletet meg buktatja Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 20:13:41 írta naruto fan mester » Naplózva


Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #919 Dátum: 09 júl 12, 21:25:29 »

Nos, én éppen most azon a véleményen vagyok, hogy Tobi jó fiú, és mindig is az volt.
Hitelesnek tűnik nagyon az érett és korrekt beszámolója Sasukénak Itachiról, és én úgy érzem, hogy annak ellenére, hogy eltérő álláspontot képviseltek (Tobi-Madara klán védelme, Itachi pedig a közösség azaz mindenki védelme), tisztelte Itachit, és megértette őt.
Tobi Madarának vallja magát, és teljesen ismeri Madara múltját, és hiteles beszámolót is adott erről, szerintem ez így van valójában, nem hazudik. Danzout is megemlíti Sasukének, amikor az 1. Hokage halálával 3 öreg maradt, akkor.... Ki is emelte külön Danzout, ha "visszalapoztok".
Danzou nem lehet Madara, ha Tobinak hiszünk. Máskülönben, az a másiik 2 öreg a Tanácsból szintén ismerte Madarát, tehát feltűnt volna nekik nem is kicsit, hogy Danzou Madara lenne... Az meg felettébb furcsa volna, ha az a 2 unszimpi öreg is gonosz volna. Én személy szerint nem látom őket gonosznak, bár nem szimpatizálok velük.
Itachi... nem tudott mindent Madaráról, csak azt hitte... Ahogyan Sasuke élt illúziókban Itachiról, Itachi hasonlóképp Madaráról. És itt ne feledjük, Sasuke a bátyjánál, Itachi pedig az elődjénél volt fiatalabb, tehát tapasztalatlanabb és tudatlanabb.
Tobi említette, hogy Itachi nem tud róla mindent. Itachi Madarát gyanúsította meg a Kyuubi előhívásával, Madara tagadott mindent. Miért ne tagadná, ha igaz volna? Én hiszek neki. És abban is, hogy Tobi azaz Madara egy áldozat Itachihoz hasonlóan... ő is említette, hogy Itachi az utolsó áldozat az Uchihák történelmében. Madara is az volt, csak még nem tudhatunk mindent róla, de ez természetes, Tobi sem fecseg feleslegesen. És... Tobinak biztosan vannak még titkai, amikről csak később lebben fel a fátyol. Másik elképzelés még, hogy Itachi tud Madara ártatlanságáról, csak a falu védelme miatt hazudik. Ahogyan korábban is tette... 
És hogy kicsoda lenne Danzou...? Fogalmam sincs... De nem Uchiha! Mert anno az Uchihákat kizárták a politikából. Tehát ő nem lehet Uchiha... És ha már a teljes klánt kiirtatták, miért pont Danzout hagyták volna életben? Nincs rá való ok.
Nos, ha valamiben nagyon tévednék, akkor várom a kijavításokat. Mosolyog Lehet a fejeben is összekuszálódtak már a dolgok...
Naplózva
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #920 Dátum: 09 júl 12, 21:43:10 »

1. nagyon jó a post Muriel  Pontosan
2. Ha tényleg igazat mond Tobi/Madara és nem ő idézte meg a rókadémont akkor marad a kérdés hogy ki? Na ás most jön a csavar hogy sztem danzou idézte mégpedig azért hogy konohának is legyen jichurikije és csak madara-ra akarja kenni az egészet hogy úgy tünjön az uchihák gonoszak és a végén danzou legyen a hokage ami most jött be neki(az hogy hokage legyen itt annyiban van értelme hogy az aktuális hokaget megöli a démon és ő lesz az)
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #921 Dátum: 09 júl 12, 21:44:44 »

Ööö... emlékeim szerint Tobi még nem ölt meg senkit, vagy tévedek? Pedig megtehette volna, de csak röhögött pl. Narutóék képébe is, amikor sehogy sem tudták megsebezni. Ti kegyetlennek látjátok őt? Az meg sztem teljesen logikus, hogy Tobi képes az Akatsuki hátterében állnil... hiszen ő a rangidős, ha Madara, és a legtapasztaltabb is, ha megnézitek, az Akatsuki csak fiatal tagokból állt eddig is.
Hmm, Kisame miért tisztelheti szerintetek Tobit, vagyis mint "Mizukagét"? Mit tett anno Mizukageként, hogy Kisame annyira felnéz rá?
Még annyit, tudja -e valaki, írták -e korábban a mangában, hogy Kisamének mi a valódi célja? Miért cvsatlakozott a szervezethez? Sajnos elfelejtettem...
Naplózva
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #922 Dátum: 09 júl 12, 21:52:30 »

Tobi az elejétől fogva csak felhasználta az Akatsukit a saját céljaihoz és szerintem az egyik cél hogy Sasukét küldje konohára mint amolyan megtorlást mert az egész uchiha klán jogait megnyirbálták és a stb...
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #923 Dátum: 09 júl 12, 21:52:52 »

Köszi ZIBBI, te is egy érdekes ötletet vetettél fel! Nekem is eszembe jutott, hogy Danzou idézhette meg.. És az, hogy mindent az Uchihákra kenjen, hogy megszabaduljon minden vetélytárstól, egész jó felvetés! Korábban még senki sem gondolhatott erre, gondolom. Mosolyog De... évtizedek múltán... végre elérte célját. Kitartó ez a Danzou. Sosem adja fel, mint Naruto, haha.
  
Egyébként képzeld, én tegnap olvastam a Naruto mangát a mostani anime cselekményektől a legvégéig, egybe az egészet, kiélveztem kb. 1 évnyi mangát fél nap alatt! Mosolyog Nem bírtam tovább várni... A fejem még kavarog tőle, de friss még minden infó...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #924 Dátum: 09 júl 12, 22:08:12 »

Szerintem fordítva gondoltad, Danzou 32, MAdara 50. Danzou Saratubi kortársa, és ő kb. 5-15 évvel lehetett  fiatalabb, mint Madara.
De érdkees gondolatok, Tobi "utolsó áldozat" elszólása különösen érdekes. Ő is jófiú lenne?
MIt tehetünk, várjuk a fejleményeket, egyelőre csak találgathatunk.
Viszont Újra olvasva at a részt, ahol Tobi beszél a múltjáról, már biztos vagyok benen, hogy ő Madara, de még mindig fent tartom, akár jófiú, akár rossz, kell hogy legyen vaalmi öüsszefüggés danzou sharinganja, és Itachi és MAdara sztorija közt.
Azt sem hiszem, hogy Danzou képes lett volna írányítani a kyuubit, elvégre csak két shinobi volt eddig képes valamil.yen szinten írányítani, az egyetlen, aki pedig teljesen a hatalma alá udta vonni Madara volt. Ha Danzou mégis képes volt erre, az csak még relytélyesebbé teszi.

Nem tagadom, az utobbi néhány poszt kétségkívül hasznos volt, de javaslom, kerüljétek a dupla postokat, és használjátok a szerkesztés funkciót.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 22:11:16 írta STM » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #925 Dátum: 09 júl 12, 22:09:49 »

Hmm, nekem az a korszámolgatósdid kicsit zavaros, esetleg tudsz adni egy linket vagy infót arra nézve, hol vannak ezzel kapcsban adatok?
Jaja, Tobi mindent előre látott (Narutót leszámítva), de ő tett is valaha vmit? Nekem nem tűnt fel. Olyan, mintha a dolgok maguktól mennének, és ő csak néző a színházban.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #926 Dátum: 09 júl 12, 22:16:22 »

Hát, a databookban bbenne vannak a különböző életkorok, de a Manga alapjhán is ki lehet számítani. Láttuk a kamasz Saratubit egy visszaemlpkezésben z első két Hokagéval beszélni,az eléső pedig ott nem tűnt sokkal idősebbnek, mint amikor Madarával beszélt (MAfara visszaemlékezésében), ahol MAdara olyan húsz-harminc év közt volt, szemre, az pedig ki derült már, hogy Danzou Saratubi korosztályából való.
De ha pontos adatok keellenek, megkeresem neked az első, danzou, és saratubi Data Book profilját.
Amúgy, Danzou sem lehetett 165 éve 32, mert Saratubi 68-évesen halt meg.

Na, megpróbálom megkeresni azokat a profilokat.

-Danzou -->http://www.urakai.com/ndb3/098-099.png
-Shodaime-->http://www.urakai.com/ndb3/160-161.png(nem valami hasznos)
-Sandaime-->http://i35.tinypic.com/1yqxqf.jpg (ha valaki tud angoplt, az vbelninkelhetné)
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 23:18:00 írta STM » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #927 Dátum: 09 júl 12, 22:22:25 »

Köszi a linket ZIBBI!
STN, ah, észre se vettem, hogy duplán postoltam... Mosolyog
Hmm, nekem most az a gondolatom támadt, ezt figyeljétek, mert meglepő!

Danzou egyik szeme Madaráé! És akkor szerezhette meg, amikor az 1. Hokage után való harcban Madara lesérült.
És ezután történtek a Kyuubis dolgok, tehát Danzounak csak annyi dolga volt, hogy türelmesen várt, hogy eljöjjön a megfelelő idő, és míg kiismeri használni az új szemét... Tehát az idézés tőle származott, és ez lehet az oka is, hogy Tobi 1 szemét láttuk csak eddig, illetve Danzou 1 szeme Sharinganos csak.
Más: nektek is biztos feltűnt, hogy Danzou mondta, milyen rég harcolt már, vagy használta azokat a szemeket... így is érthette.
Talán... azon a napon volt utoljára.

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #928 Dátum: 09 júl 12, 22:45:05 »

Érdekes, nem rég bennem is felmeült, hgy za a szem MAdaráé lehet (igaz, amikor ezt emlíettetm, melletet azt s feltételeztem, hogy Tobi Danzou).
Lehetséges, és így az is könnyen elképzelhető, hogy ő uszította a falura a Kyuubit.
Viszont Danzou akkor még csak egyx kölyök lehetett, nem hiszem, hogy ott kevert a Shodaime és Madara harcánál...
MOndjuk, ebben a mangában gyorsan fel kell nőnie mindenkinek, de ő nem hiszmem, hogy ha érett, tapasztalt shinobi is volt, ott lehetett akkor.
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #929 Dátum: 09 júl 12, 23:19:12 »

Nah még 1 nyakatekert story...
Mi volna, ha Tobi mégsem Madara, hanem az öccse az, fél szeme pedig a Madarától visszavett saját szeme, a másik szeme meg Danzouba került? Ez is 1 lehetséges változat, de eléggé képtelenségnek tűnik. Pl. Danzou szövetkezett a szem megszerzése miatt az öccsel, aki bosszút akar állni a falun Madara miatt, amit csak akkor tehet meg, ha valaki mellé áll a háttérben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!