24 szep 28, 06:18:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1701222 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7905 Dátum: 15 jún 30, 17:18:57 »

Amikor Syzygy vagy én csajozunk Nevet

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7906 Dátum: 15 jún 30, 17:22:18 »

Bölcs szavak nagyon Gdat. Nevet Igazából az a furcsa, hogy az állatnál és az embernél nem is kéne, hogy ez annyira különbözzön. Az állatoknak ugye meg van a saját jelzésrendszerük erre. Akinek volt már macskája vagy kutyája, pontosan tudja mire gondolok. Ezeket az egyértelmű jeleket az ellenkező nemű partner érti, és ez alapján jöhet létre a dolog. Jó persze az embernél ezerszer bonyolultabb ez, ott az alap ösztönt (fajfenntartás) jócskán meghaladják, részben felül is írják a bonyolultabb emberi érzelmek. Csak az a szar, hogy nekünk mindent beszéddel kell intézni, nincsenek olyan egyszerű lehetőségeink kifejezni a dolgot, mint az állatoknak. Pedig jobban belegondolva az állat néha nagyobbat kockáztat, mert a kísérletező kedvű kandúrt a nőstény nagyon rondán pofánvágja, ha nincs kedve a dologhoz. xD Mi ehhez képest legfeljebb csak beégetjük magunkat. De érdekes nagyon ez a beidegződés, hogy ez miért alakul ki mindenkiben. Vagyis miért alakítják ki mindenkiben. Benned is ott volt eredetileg, vagyis a társadalom beléd töltötte. Jó neked, hogy sikerült legyőzni.

Ne is mondd, Coelho mester, ismerős ez az érzés.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7907 Dátum: 15 jún 30, 17:27:13 »

Mindenki fél a csalódástól. Inkább meg se próbálja és így nem "ég be".

haver csinálta azt diszkóban, hogy odament egy este legalább 30 csajhoz. Azt vallotta, hogy ha a 30-ból csak egyetlen egy bejön, már megérte és teljesen igaza van.

edit: 5 lurker -.-

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha egy animében élnénk =/ Ott a magunkfajta kicsit tesze-tosza pasikra ragadnak a nők, míg a Gdat féle menő srácokat ki nem álhatják Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 17:30:47 írta Lew » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7908 Dátum: 15 jún 30, 18:16:23 »

Jó, de ez milyen rossz focit eredményezne pl. ha valaki nem merne, kapura rúgni, mert fél a csalódástól. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7909 Dátum: 15 jún 30, 18:35:02 »

Ja, és ott 50000 ember előtt ég be, ha elbassza. Szóval van benne valami. Az a baj, hogy elméleti szinten nagyon átjön a tanításod (xDD) de ettől még mindig béna vagyok. Szomorú
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7910 Dátum: 15 jún 30, 18:53:32 »

Gdat könnyen van az edzés önbizalmat ad. No meg meg minél többször mész oda annál nagyobb önbizalmad lesz. No meg tanulsz a hibáidból. Gdat mikor viszel virágot egy randira meséld el nekem. Azt is hogy mé.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7911 Dátum: 15 jún 30, 19:47:17 »

Mert még soha nem nyelte le Hiei, csak ezért kell virág...

Amúgy a legjobb csajozós szöveg: "Szia, tetszem?" Gyors beszélgetés mindig van belőle.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7912 Dátum: 15 jún 30, 20:02:37 »

Én mostanában elég sokat foglalkozom a női természet megértésével. Az ember egy rendkívül komplex valami, de úgy vélem, az ösztönök mozgatnak bennünket legmélyebb mechanizmusként, így tudat alatt a nő olyan férfit keres, aki a legpotenciálisabb utódnemzésre. Nekünk is ez a legalapvetőbb párkeresési működésünk, csak minket a külsőség mozgat meg (mi jó eséllyel ránézésre megtudjuk állapítani, hogy mennyire termékeny egy nő), a nőnek viszont csak másodlagos a külsőség, mert nem erről állapítja meg egészében, hogy mennyire vagyunk túlélőképesek (ez szorosan kapcsolódik a családalapításhoz). Ezt a nő a férfi viselkedéséből, jelekből állapítja meg tudat alatt(!). Ha pozitív a mérce, felébred a nőben a vágy és a testben mutatkozik meg a vonzalom, nem pedig a tudat irányítja. Szerintem ez kulcsfontosságú a női természet megértéséhez. Ezért is van az például, ami valószínűleg minden férfi életébe megfordul, hogy megadna mindent egy nőért, de a nő inkább a bunkó fasz után fut, mert őt sokkal túlélőképesebbnek tartja. Én is sokszor belefutottam, hogy az első szex után feleségül vettem volna a csajt és pont ez okozta a vesztem. Akit elragadnak az ilyenféle érzelmek, az nem a maga ura. És amúgy is sokkal járhatóbb az önálló, magabiztos út, ahol egyedül is képes vagy a teljes boldogság megélésére. Életképesebb, sokkal többet tudsz így adni is és nem töröd össze magad lelkileg. A nő ösztönei a férfi oldalán kell lennie, ehhez pedig talpraesettség kell. Ez az utunk.
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7913 Dátum: 15 jún 30, 20:13:35 »

És amúgy is sokkal járhatóbb az önálló, magabiztos út, ahol egyedül is képes vagy a teljes boldogság megélésére. Életképesebb, sokkal többet tudsz így adni is és nem töröd össze magad lelkileg. A nő ösztönei a férfi oldalán kell lennie, ehhez pedig talpraesettség kell. Ez az utunk.


Ez így van, de huszonévesen még dugni akarok meg tudatmódosító szerekkel szétbarmolni a kollektív valóságomat. : (((
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 20:14:21 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7914 Dátum: 15 jún 30, 20:23:12 »

Virágot még csak anyának adtam szülinapjára. Annyira nyálas Hollywood szaga van a dolognak, hogy nem lennék képes erre más szituban. Nevet

Stance, azzal még nem jártál rosszul, ha szex után lettél ilyen punci. Az a rossz, amikor szex előtt és emiatt meg sem történik. Nekem ebből volt két rossz tapasztalatom. Nevet És mintha az élet egy matematikai képletet követne, ilyenkor halt meg a vonzalom.

Idézet
Amúgy a legjobb csajozós szöveg: "Szia, tetszem?" Gyors beszélgetés mindig van belőle.
Korrekt ez is, bár én nagyképűnek érezném magam tőle. Nevet
Inkább azt szoktam mondani, hogy szia. Ide kellett jönnöm, mert tetszel/aranyosnak tűnsz. Jó, mert végtelenül egyszerű és őszinte. Lesz rá valami reakció és onnan el lehet indítani a beszélgetést.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7915 Dátum: 15 jún 30, 20:34:26 »

Hát a beszélgetés elindulna mi az, hogy csak tűnök? Messziről nem tudtad eldönteni?xD BunkóxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7916 Dátum: 15 jún 30, 20:38:27 »

Á. Senkinek nincs ekkora szája. Inkább zavarban vannak olyankor. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7917 Dátum: 15 jún 30, 21:11:22 »

Nem beszéltél még velem:D Mondjuk én alapból beszélgetek bárkivel, ha várnom kell 2 percnél többet mert unatkozomxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7918 Dátum: 15 jún 30, 21:16:14 »

Szerencsére nem vagyok buzi, hogy neked kelljen ilyet mondani. Nevet
Amúgy jah. Tapasztaltam. Voltunk a conon vmi előadáson és te kérdeztél mindig, hogy ne legyen szegény előadó csajnál kínos csend. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7919 Dátum: 15 jún 30, 21:52:58 »

Igazi lovag vagyok. Már csak szőke haj kell és fehér paripa, de beérem egy fekete sárkánnyal is nincsenek nagy igényeim.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!