24 szep 29, 12:11:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1702715 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7260 Dátum: 15 feb 14, 10:48:02 »

Én nem fogok magyarázkodni. Meg egy szóval nem mondtam, hogy beleköpnék a pizzájába. Bár a szakács ajánlgatta, hogyha jönnek máskor akkor számíthatok rá, ő vetette fel az ötletet. Nem azért nem tenném meg, mert nem tudnám, hanem mert ez teljesen nonszensz. Ha bosszút akarnék állni, az teljesen más formában jönne ki nálam. Mondjuk úgy, ha elszakad a cérna, nem tudom fékezni az indulataim. Egyébként álszentség és képmutatás amit műveltek. Ha a helyembe lennétek és elkezdene a leírt személy nektek ugatni (4v1-be), hogy mit képzeltek magatokról, aki meglopott titeket, még mosolyogva kiszolgálnátok őt? Nevet Szánalmas. Ezt az idő dolgot meg még inkább nem értem, amit elsőnek felhozott gman. Mi van, ha egy éve történt? A bíróságon se mondják, hogy "a vádlottat felmentem, mert egy éve történt a lopás, szóval ki a faszt érdekel?". ikszdé Vicc.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7261 Dátum: 15 feb 14, 11:29:32 »

Az van még mindig, amit Aes írt, meg én is csak másképp, tehát ha semmit nem jelentene számodra, akkor nem érdekelne, nem menne fel benned a puma. A probléma ott van, hogy te ezt gyáván letagadod. Hiába mondasz bármit, ez tény, azért csináltad ezt, mert nem vagy túl a dolgon, más okod egyszerűen nem lehet rá.
Amit Syzy írt, szintén igaz. Nem attól lesz komoly a kapcsolat, hogy mennyit költesz a csajra, attól meg pláne nem hogy meghalnál érte. Az meg már régen rossz, ha áldozatokat kell hoznod egy kapcsolatért. Egyrészt mert áldozathozatalt elvárni a másiktól önző dolog, a másik meg az, hogy a szeretsz valakit, akkor nem áldozatként éled meg azt, amit teszel érte.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7262 Dátum: 15 feb 14, 11:49:40 »

Szerintem sokkal furcsább lett volna, sokkal abszurdabb helyzet, ha én szó nélkül kiszolgálom, mint egy egyszerű vendéget mosolyogva, mintha mi sem történt volna. Én nem azt mondtam, hogy nem jelentett nekem semmit ez a dolog, hanem hogy nem haragudtam/haragszom rá. Van különbség.

Idézet
azért csináltad ezt, mert nem vagy túl a dolgon, más okod egyszerűen nem lehet rá

Ennél jobban nem is lőhettél volna mellé. Ezért nem szabad végletekben gondolkodni.

Amikor vele voltam, akkor nem is áldozathozatalként éltem meg a dolgokat. Ám hogy így hálálta meg a velem eltöltött időt, utólag nem érte meg és áldozat lett belőle.
Papucs voltam, ezt tudom is, hogy ezért lett vége a kapcsolatunknak, de ez egyáltalán nem kapcsolódik a történethez.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 11:50:45 írta Stance » Naplózva



Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7263 Dátum: 15 feb 14, 12:04:48 »

Azt kellett volna neki mondani, hogy ne haragudj de nem láttad a táblát zárva vagyunk. Vagy, akinek tartozása van nem áll módunkban kiszolgálnixDD Ha van más vendég azt mondod ők vipek zárt körű buli van. Nagyobb pofon lett volna.
Mondjuk én szívbaj nélkül kiszolgáltam volna. Ha túl vagyok rajta, akkor meg főleg.Had lássa mennyire leszarom őt. Gman szavaival élve a lelki fájdalom rosszabb a testi kínoknál.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7264 Dátum: 15 feb 14, 12:22:27 »

Basszus, gman először írt értelmes kommentet, amióta itt vagyok a fórumon.  Ohh My God

http://www.dramabutton.com/
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 12:23:00 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7265 Dátum: 15 feb 14, 12:24:32 »

De azért akkor is Laterneman hozzáállása a legaranyosabb, tényleg mekkora gáz már, hogy egy pincérnek is lehetnek érzései, nem csak egy szolgáltatást nyújtó robot módjára viselkedik. Tényleg tiszta Balkán ez.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7266 Dátum: 15 feb 14, 13:29:52 »

És gondolom még a Kvikről sincs meg a diplomája hogy szakszerű angol módra szolgálja fel azt a kurva pizzát.
Naplózva


 
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #7267 Dátum: 15 feb 14, 15:37:50 »

:DDD:DD egyre jobb

Azért megyek étterembe, mert nem akarok vesződni a főzéssel és ha jó a hely hangulata, akkor igazán romantikus/hangulatos/vidám lehet egy-egy étkezés. Amiért nem megyek étterembe és fizetek az ott nyújtott szolgáltatásért:
–a pincér lelki traumái
–a pincér véleménye bármiről, legyen az jó vagy rossz (majd ha érdekel, akkor megkérdezem)
–a pincér szórakoztatásáért (majd ha erre vágyom, akkor úgyis jelzem a gesztusaimmal)


És igen kibaszott balkán az, ha a pincér a személyes sértettségéből adódóan nem szolgál ki, ahelyett, hogy odaküldene maga helyett egy másik pincért, vagy arra az 5 percre nem foglalkozna ezzel, amíg kiszolgál. Majd utána megbeszélik msn-en, vagy mit használnak manapság a fiatalok.
Egy jó pincér láthatatlan. Felveszi a rendelést, leteszi az ételt, udvariasan jó étvágyat kíván, megkérdezi tehet-e még valamit, elkéri a pénzt, udvariasan elköszön. Nem pedig beszólogat, meg jópofizik. Ha erre vágyik, akkor menjen el stand-up comedysnek, vagy a cirkuszba.
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7268 Dátum: 15 feb 14, 15:50:24 »

És nyilván étterem választásnál céltudatosan olyan helyre mész, ahol tudod hogy olyan ember dolgozik, hogy minél kellemetlenebbül érezze magát. De neked van olyan közönyöd, hogy jól érezd magad akkor is, ha megaláztad, megloptad azt az embert, aki az ételt eléd rakja. Agyfasz over lv9999. Erre nincsenek szavak. Írj egy könyvet arról, hogy hogyan kell gyökérnek lenni. Mert ezt már tanulni kell.
Rátesz egy lapáttal, hogy vendéglátó utcában van a pizzéria, ami azt jelenti, hogy a kb 50 méteres utcán 7 különböző vendéglátó egység helyezkedik el. Amúgy is belvárosba vagyunk, fél kilóméteres körzetbe kb 30-40 étterem van alsó hangon. És igen, jól tudta az exem, hogy ott dolgozom, mivel jó viszonyba vagyok az egyik legjobb barátnőjével, akinek a párja az én egyik barátom.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7269 Dátum: 15 feb 14, 15:57:13 »

Tényleg megártott ez a kurva szocializmus ennek az országnak. Néha még a dolgozók emberek. Fúj. Hogy merészelnek emberek lenni, amikor ezzel akadályozzák, hogy az újgazdagok vidáman romantikusak vagy micsodák legyenek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7270 Dátum: 15 feb 14, 16:21:10 »

Csak azt nem értem hogy ha jól emlékszem Stance beszélt sokszor a spiritualitásról már, meg az egóról és a többi newages elméletekről, de még mindig nem tudsz teljesen elengedni egy embert, még mindig ennyire meghatározza a közérzetedet, ad absurdum boldogságodat?  (jó ezt ne így szó szerint értsd, de szerintem érted mire akarok kilyukadni)

Ennek semmi köze az önbecsüléshez, csak belemagyarázod, simán kiszolgálhattad volna őket na az lett volna a tartás és az önbecsülés! persze nem jópofizva!  Mondjuk utálom ha egy pincér jópofizik velem, kényelmetlenül érzem magam, korrekten szolgáljon fel ennyi, nem kérek hozzá sosem többletet.

Ha korrekten felszolgálsz és látja rajtad hogy nem tud már kibaszni veled, akkor nyertél. Nem ez történt.

jah és ezzel nem azt mondom, hogy én (sic!)jobban meg tudtam volna oldani a helyzetet, csak kívülről szerintem ez lett volna a legcélszerűbb, basszameg gman-nel egyetértünk.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 16:30:00 írta Syzygy » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7271 Dátum: 15 feb 14, 17:00:07 »

Akkor jártál volna el férfiasan, ha pörgőrúgással fejbe rúgod a csajt is, meg a pasiját.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7272 Dátum: 15 feb 14, 17:30:03 »

Ez egyre jobb, Aes már belekeverte a témába az osztályharcot is.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7273 Dátum: 15 feb 14, 17:59:33 »

Ez van, a harcban nem szabad megállni! Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7274 Dátum: 15 feb 14, 21:49:28 »

Coelho és Syzy élete képekben.

Naplózva


Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!