24 szep 29, 12:11:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1702713 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7245 Dátum: 15 feb 12, 18:53:11 »

Lejött két pár a pizzériába. Aki nem tudná, itt dolgozom pincérként. Hát nem adja az isten, hogy az egyik az exem volt? Leültek, csak ekkor ismertem fel, megkérdeztem, hogy biztos ide akarnak-e jönni, mert én ismerem őt és mindenki csak nézett. Ennél kínosabb dolog valószínűtlen, hogy volt az életembe, de baromira élveztem hogy őszinte legyek. Nevet Elmondta, hogy ki is vagyok, mert mindenki értetlenkedett, én meg mosolyogva mondtam, hogy én téged nem szolgállak ki. Elkezdte mondani, hogy ezt nem tehetem meg pincérként, meg nekem nem mindegy az hogy ő kicsoda? Hülye köcsögözve, "de szétverném a fejed" és hasonló jókívánságok mellett nehezen felálltak az asztaltól és elmentek. Azért volt pofájuk visszajönni és elkérni a főnök telefonszámát. Ott sántít a sztori, hogy 1 éve mikor kirakott, meglopott 80 ezer forinttal, facebookról letiltott, telefonját nem vette fel. Szakítás napján (meg még előtte is ezerszer megígérte) megesküdött az életére(!), hogy vissza fogja adni a pénzem. (Amúgy ezek után én még vissza is szereztem neki a telefonját, mert amikor egyszer fel lett véve a telefon, egy öreg csávó elmondta, hogy találta a telefont a városba és nem e tudom hogy hol lakik a tulajdonosa hogy visszaszolgáltassa neki.) Ez volt az első alkalom, hogy találkoztam vele szakítás óta. Még neki állt feljebb. Csodálom, hogy ilyen nyugodt maradtam és csak röhögtem, mikor elkezdtek oltogatni, bele nem tudok gondolni, milyen idegesítő lehetett, hogy pofán röhögtem őket. Nevet Az emberi pofátlanság határtalan. Nem mellesleg félcigány a királykisasszony. 2-3 hónappal ahogy elköszöntünk egymástól már hallottam a hírt, hogy ő terhes. 19 évesen. Ezt csak úgy komment nélkül.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7246 Dátum: 15 feb 12, 19:12:18 »

Két napnál tovább haragudni valakire, aki nem ölte meg egy hozzátartozódat sem, igen nagy marhaság.
Persze esetedben ez azért van, mert még mindig sokat jelent neked. Ha nem jelentene, nem érdekelne. Az meg, hogy bármit jelent neked az, aki régen meglopott, na az ciki. Meg az is, hogy cirkuszoltál ahelyett, hogy teleköpködted volna a kajájukat.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7247 Dátum: 15 feb 12, 19:28:29 »

Én nem haragszom rá. A harag mindig saját magadból jön és hülyeség táplálni mert csak felemészt. Azért nem szolgáltam ki őket, mert az önbecsülésem többet jelent, mint ez a munkahely. És itt nem büszkeségről van szó. Lehet, te megalázkodsz az előtt aki úgy bánik veled mint egy kutyával és kiszolgáltad volna őket mosolyogva egy rossz szó nélkül a helyemben, én viszont nem fogok jópofizni azzal, aki meglopott és úgy taposott belém ahogy jónak látta.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7248 Dátum: 15 feb 12, 19:30:19 »

Ezzel egyetértek Stance. Mindegy mi lesz, ezt jól tetted.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7249 Dátum: 15 feb 12, 19:36:59 »

Abban mi a jópofizás és a meghunyászkodás, hogy elé raksz egy pizzát? Semmi. Ez csak egy semleges történés, ő kaját kap, te meg pénzt. Mért más ez, mint többi ilyen tranzakció, ha nem jelent semmit a csaj?
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 19:37:30 írta gman » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7250 Dátum: 15 feb 12, 19:44:41 »

Na jó, de azért jó érzés lehetett elmondani neki, mint egy leprásnak, hogy te nem vagy elég jó ehhez a helyhez.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7251 Dátum: 15 feb 12, 19:50:00 »

Ezzel egyetértek, de annak a nyamvadt pizzának mi köze van ehhez? Nevet Én tényleg csak ezt nem értem.
"Kicsip*cs, hülye ribanc, itt a rendelésetek, 2600ft lesz." Ez nem lett volna lazább?
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 19:54:18 írta gman » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7252 Dátum: 15 feb 12, 19:51:12 »

Én is inkább Stance-el érzek együtt. Bár lehet a sunyi módot választottam volna mégis, szóval megy a pizza de sok sok extra feltéttel (szar, húgy, csula, fika stb) Komoly jellemhiba tudom, de szánalmas módon k*rvára ki tudom élvezni az ilyen típusú ostoba kicsinyes bosszúállást. ikszdé

De Stance eljárása azért értelesebb ennél. Szóval alapvetően egyetértek a tetteddel Nevet Csak ne rontsd le azzal, hogy azt hazudod, hogy nem haragszol rá. Mert ez nyilván nem igaz, hiszen akkor nem lett volna ez az egész.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 19:51:44 írta Aes Sedai » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7253 Dátum: 15 feb 12, 19:58:41 »

Gman, én nem tudom neked ezen mi nem egyértelmű vagy mit kell magyarázni. Képzeld el, hogy a saját feleséged, akiért ezernyi dolgot feláldoztál, évekig voltál vele együtt, bármelyik nap megdöglenél érte, több százezer forintból elvitted nyaralni, stb, egyik napról a másikra lelép egy másik faszival, nem keres téged többé úgy, hogy meglopott, majd 1 év múlva találkozol vele úgy hogy egy percet nem beszéltetek mert le se voltál szarva, a csávójával van, akinek a hónapba fog tőle gyereke születni. Képes lennél ugyanúgy hozzáállni, mint bármelyik más vendéghez? Ha igen, akkor gratulálok. Bár hogy negatívan vagy pozitívan, azt én se tudom.

Aes, ha haragudnék rá még a mai napig is, akkor nem ilyen nyugodtan rendeztem volna ezt a dolgot. Mosolyog
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7254 Dátum: 15 feb 12, 20:12:13 »

Kellő cinizmussal és közönnyel zsebemben, számomra nem létezik akadály.

Am amit írtál, arról eszembe jutott, hogy mennyire képtelenségnek tartom, hogy ez megtörténjen. A vicces az, hogy ez nem a bizalom és a vak imádat műve, hanem szerintem nincs más férfi, aki ne hagyná el, vagy ütné agyon két héten belül. Hmm, tényleg, én még a büdös életben nem voltam féltékeny.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7255 Dátum: 15 feb 12, 21:54:06 »

akiért ezernyi dolgot feláldoztál, évekig voltál vele együtt, bármelyik nap megdöglenél érte, több százezer forintból elvitted nyaralni, stb,

Lol azt hiszem meg is találtuk a probléma forrását. Nyilván leszámítva hogy egy tolvaj ribanc, még egy "normális" FIATAL lánynak is elég ijesztő amit most leírtál.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7256 Dátum: 15 feb 13, 08:25:22 »

First world problems + 1 szó



Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7257 Dátum: 15 feb 13, 09:55:50 »

Ha beleköpnél az exed pizzájába, akkor eltudom képzelni mennyire szerethetted.
Amúgy igen ez pontosan így van miután lábaztam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #7258 Dátum: 15 feb 14, 09:45:56 »

Csodálatos thread arról, hogy itt a balkánon már olyan szolgáltatásokhoz is full agresszív fogyasztói tudatosság kéne, hogy egy rohadt pizzát ehessen az ember.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7259 Dátum: 15 feb 14, 10:10:36 »

Kihagytad, hogy ezért tart ott Magyarország és/vagy emberiség/társadalom ahol, és hogy ha az embereknek ez kell akkor megérdemlik!

jah egyébként én sem értek egyet stance-el szóval ne hogy azt hidd hogy mindenki hülye csak te vagy helikopter, de most sok értelme van ilyen frázisokban fröcsögni.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 10:13:38 írta Syzygy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!