24 szep 29, 12:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1702778 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #7080 Dátum: 15 jan 09, 21:37:22 »

Miért azok már + 18-as giffek? Nevet vagy még annál is durvábbak? Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7081 Dátum: 15 jan 09, 21:43:19 »

Azért azt megtehetted volna, hogy csak linkként teszed be ide őket.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7082 Dátum: 15 jan 09, 22:39:17 »

Akkor kaptok inkább PG-13-as tartalmat a topicba  Nyelvesít

Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #7083 Dátum: 15 jan 09, 22:49:18 »

Rendben Aes módosítom. Mosolyog

Kössz kihagynám. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7084 Dátum: 15 jan 10, 00:01:53 »

Nekem jöhet Arya bármikor. ikszdé Nem baj Luidzsy, ha meghagyod nekem. xD
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #7085 Dátum: 15 jan 10, 21:01:32 »

hááát nem vagyok én telhetetlen, Nevet meg különbenis neked tetszik akkor miért ne. Nevet

Nem tudom, közületek ki volt mostanában shoppingolni, de engem kétségbe ejt a mai kínálat. Szomorú
A legtöbb helyen nagyon hasonló típusú ruhák vannak és csak azzal tudom őket jellemezni: pocsék. A cipők se jobbak. A minőségről nem is beszélve. Az meg már szinte lényegtelen, hogy 5000 vagy 15000 Ft-ba kerül egy póló, mert a minőségen többnyire az ár sem dob, sokszor csupán a márkát kell megfizetni. Se a stílus, se a minőség nem éri meg annyi pénzért.

Bizonyára vannak jobb üzletek is, ( csak be nem megyek sokszor, mert nekem nem megfizethető, ) főleg az általánosabb boltokban jártam, mint a H&M, Zara, Desigual, Vögele, Takko, New Yorker, C&A, Cosmos, de aligha találtam bennük az én ízlésemnek megfelelő holmikat. A Cosmosba szoktak lenni jó dolgok, de máshol...

Nem tudhatom...., hogy Lewnek bejön-e az ilyen, de Gmannak biztos tetszeni fog /vagy nem /. Nevet http://www.amk.cool/images/articles/original/fe2a2d710db65cd9bd1c060ed68721e07c5b8418.gif

Cipőboltokkal kapcsolatban meg már ötletem sincs... Egyedül a CCC-be merek bemenni, bár ott is sok a túl extrém lábbeli.

Lehet, hogy bennem van a hiba és csak én gondolom úgy, hogy a mai divat nem illik hozzám, de mégis a legtöbb korombeli lányon jól állnak azok a cuccok, vagy ki tudja, honnan szerezik be a menőbbnél menőbb szereléseiket.

Nyilván kell hozzá pénz, de csak lehet valahol jutányos áron szép dolgokhoz jutni. Komolyan, szívesebben járom a turkálókat a bevásárlóközpontoknál. ikszdé Mondjuk nevetséges, hogy 6000 forintért képes voltam megvenni egy turkálós ruhát, de a nő meggyőzött, hogy képzeljem el, mennyibe kerülhetett eredeti áron az USA-ban. Ránézésre jó, ha felvették 2x és mivel nem bírtam otthagyni, megvettem. Jobbat nem találtam azóta.

Bécsben volt egy bolt, Forever 21, az nagyon tetszett nekem, csak sajnos nem volt időm alaposan bejárni, pedig ott igazán nekem való ruhák voltak, C&A áron. Szomorú Azért legalább egy hippi stílusú ruhácskát sikerült becserkésznem onnan. Mosolyog

Mivel csinos cuccok nem igazán akadnak, arra kényszerülök, hogy sportosan öltözzek, mert az legalább praktikus, csak én nem szeretem annyira. Szomorú Szoknya forever! Nevet  Pirul

Egy ilyen menő művésznek mint te akár a saját készítésű ruha se volna kutya, nem azt mondom hogy csináltass, mert az általában még drágább, de ha te magadnak csinálod akkor, olyan menő lesz mint te mert abban a személyiséged is benne van, amúgy egy sima pólóra mintát nyomatni se rossz dolog szerintem, bár a lányok öltözködési szokásait nem ismerem csak próbálok esetleg tanácsot adni, vagy nézz körül netten hátha látsz valami rendelős oldalt ami tetszik.

Nem tudhatom...., hogy Lewnek bejön-e az ilyen, de Gmannak tetszeni fog vagy nem. Nevet
http://www.amk.cool/images/articles/default/fe2a2d710db65cd9bd1c060ed68721e07c5b8418.gif
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 22:20:59 írta Luidzsy » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7086 Dátum: 15 jan 10, 23:25:29 »

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/01/10/a_tronok_harca_bombanoje_is_benne_lesz_az_uj_x-men-mozifilmben/
Reméljük ez igaz Nevet nagyon örülnék neki Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7087 Dátum: 15 jan 11, 01:49:03 »

Reméljük nem igaz. Nem kéne. Nagyon nem.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7088 Dátum: 15 jan 11, 09:22:41 »

Én nem láttam még egyet se ezekből a filmekből, de ha ez igaz, akkor biztos megnézem az újat. Nevet Sophie nagyon jó csaj.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7089 Dátum: 15 jan 11, 13:35:32 »

Szerencsére a franchise nem szorul rá arra hogy pár fanboy miatt az egyik legkomplexebb szereplőjét egy tapasztalatlan átlagos lányra bízza.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7090 Dátum: 15 jan 11, 13:44:22 »

Hát ha Sophie Turner neked átlagos lány, akkor én is szeretnék ott lakni ahol te. ikszdé
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7091 Dátum: 15 jan 11, 13:56:40 »

Színészileg semmi kiemelkedőt nem nyújt, külsőre tucat, viselkedésre a generációja idétlen idegesítő stílusát hozza ha megnézed az interjúkat vagy a vine-okat. Attól hogy tolnád még lehet átlagos.
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7092 Dátum: 15 jan 11, 14:40:41 »

Sophie Turner nem csak hogy nem szép, de teljesen átlagos.

Szerepeltetni az x-men-ben kb akkor baromság, mint hogy Scarlett-et berakni a ghost in the shell filmbe.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 11, 14:41:53 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7093 Dátum: 15 jan 11, 14:47:47 »

Nana. Ahogy a Belga is énekelte:
Négyszer-ötször-hatszor, már elmondtam sokadszor, mióta Scarlet Johansson sztár lett, jól alszom.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7094 Dátum: 15 jan 11, 14:49:57 »

Teljesen átlagos? ikszdé Hát, ti tudjátok. És a stílusával sincs semmi bajom az interjúk alapján.

Mondjuk nem egy őstehetség színészileg az tény, de azért nem vészes. Csak pont olyan, mint a legtöbb hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 11, 14:53:29 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!